کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
درباره قرعه کشي و جواب لاتاري
سلام ببخشيد ميخواستم ببينم سايتwww.a-greencard.comحقيقت داره من چند وقتپيش سال 2006 ثبت نام کردم حدود 2 ماه پيش با ما تماس گرفتن که مقداري پول
(30000) تومان وچند قطعه عکس بفرستين ما هم همين کارو کرديم ميخواستم اگر ميشه توضيحات بيشتري در اين باره بدين چند نفر شرکت ميکنن وامکان در امدن اسم ما چقدر است ايا اسم ما در امده يا نه و اگرهم در امده چه مراحلي بايد بگذرنيم وچه شرايطي اونجا داره اگر ميشه اين جواب بدين با تشکر از شما
تشکر کنندگان:
شرکت در قرعه کشی گرین کارت مجانی هست و از طریق اینترنت انجام میشه، شما لازم نیست به هیچ کس پولی بابت این کار پرداخت کنید. برای اطلاعات کامل اینجا رو مطالعه کنید: http://www.mohajersara.com/showthread.php?tid=10
شماره کیس: AS93XX
نامه اول: 2007 4th April
ارسال مدارک: 9th May 2007
دریافت پاکت دوم: 23rd March 2008
مصاحبه: 6th May 2008
كليرنس: 13th May 2008
دريافت ويزا: 9th June 2008
دریافت کارت: 11th July 2008
تشکر کنندگان: feligoli
ترکیه که بودم یک بنده خدایی که از طریق یک سایت واسطه که اتفاقا معتبر هم بود ثبت نام کرده بود. این سایت متعلق به ترکیه بود. بعد از ثبت نام اسم این بابا در اومده بود٬‌اما... کاش برنده نمیشد. چون متاسفانه مسئولین سایت بدون دقت به محل تولد اون کشور محل تولد رو ترکیه نوشته بودند. من که آنکارا بودم بیچاره میگفت یک ماهه اینجام و تازه بعد از اینکه من اومدم هنوز اون اونجا مونده بود و امیدی هم به موفقیتش نبود. سفارت اصلا قبول نمیکرد. همونطور هم که میدونید اگه کیس یک ذره به نظر کنسول غیر عادی بیاد دیگه موضوع رو میپیچونه. برا همین فکر نکنید بدترین اتفاق اینه که شما برنده نشین! اتفاقات بدتری هم ممکنه بیافته!

خودتون پر کنید هم پولتون هدر نمیره٬ هم مطمئن تر هستید و هم کلاه سرتون نمیره!
هارمونی رمز زیبایی و راز زندگیست
www.nimfasl.com
تشکر کنندگان: mehran61 ، mohajerusa2011 ، smith ، pari pariaaa ، DulliesLit
سلام
خودت ميتونى ثبت نام كنى راحته مثل ميل باز كردن ميمونه
اين لينك را نگاه كن
اي دل اندر بند زلفش از پريشاني منال _ _ _ _ _ مرغ زيرك چون به دام افتد تحمل بايدش
تشکر کنندگان: mehran61 ، smith ، پسرک مهاجر ، pari pariaaa ، DulliesLit

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان