کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
برای من در آمریکا چه شغلی هست؟
(2017-06-07 ساعت 02:25)javadth نوشته:  
(2017-06-07 ساعت 00:49)yami نوشته:  
(2017-05-16 ساعت 23:31)javadth نوشته:  سلام دوستان میخواستم در مورد وضعیت تور و گردشگری بپرسم

از ایالات متحده مثل مملکت خودمون اژانس های مسافرتی فعالیت میکنن ؟

مثل مملکت خودمون تور میبندن برای مسیر هایی مثل روسیه و چین و امارات و از این قبیل ؟

هستن همچنین شرکتهایی ولی معمولا شرکتهای قوی و بزرگ هستن.
حالا ممکنه کسی دفتر بزنه و تورهای شرکتهای بزرگ رو به مردم بفروشه ولی در کل الان نود درصد این مسایل انلاین شده و دست واسطه ها کوتاه.
البته اصطلاحا "نیچ مارکت" هایی مثل حج هنوز هست و زیاد هستن فروشگاه هایی که بخاطر موقعیت مناسب در کنار فروشگاه یک دفتر اعزام به حج هم زدن.
کلا بخاطر انتظارات بالای مشتری آمریکایی این بیزنسها رو باید خیلی قوی وارد شد و مثل ایران با یک دفتر و یک منشی شدنی نیست.

الان ما توی تهران نزدیک 1800 تا شرکت داریم که بعضیاشون سایت دارن یا هر روشی برای تبلیغات

مشتری زنگ میزنه به ما میگه تور سه روزه کیش رو میخوام

ما هم پرواز براش رزرو میکنیم + هتل رو براش رزرو میکنیم و بهش میفروشیم

اژانس های بزرگتر از ما هواپیما ها و اتاق های هتل رو اجاره میکنن و به اژانسی های کوچیک میفروشن

هتل ها و هواپیماهایی ها فروش آنلاین مستقیم دارن ولی قیمتشون خیلی بالاتر از قیمت همکار هستش به خاطر همین کار آنلاین جواب نمیده برای شخص مسافر

حالا روش کار شرکتای آمریکایی چطوره ؟

آژانس های هواپیمایی کوچیک توی آمریکا هستش ؟

آمریکایی ها بخوان برن مثلا فلوریدا یا وگاس برای تفریح چطوری عمل میکنن ؟
برای رفتن به کشورای دیگه چیکار میکنن

بخاطر وسعت جغرافیایی بازار آمریکا و عدم تمرکزش در یک شهر مثل تهران، تقریبا بالای ۹۰ درصد شرکتهای مورد بحث هر چند در حد بیزنسهای بیلیون دلاری، دفتری که مشتری حضوری بره ندارند هر چند ممکنه ساختمانهای اداری داشته باشند بسیار بزرگ.
فروششون هم بصورت انلاین و تلفنی و کاتالوگ اختصاصی یا فرم های چاپ شده در مجلات معروف یا مرتبط هست.
هر کسی بلیط یا تور یا هتل یا اجاره خودرو برای داخل یا خارج آمریکا میخواد در سایتهای این شرکتها یا موتورهای جستجوی تور متا (مثل کایاک که خودش چیزی نمیفروشه اما سایتهای شرکتهای دیگر رو برای شما یکجا جستجو میکنه) سرچ میکنه و باهاشون تلفنی تماس میگیره یا انلاین خرید میکنه یا فرم داخل مجله رو پر و با چک یا شماره کارت اعتباری بهشون ارسال میکنه.
حتی سایتهای شرکتهای کارت اعتباری و یا فروشگاههای عمده فروشی مثل کاستکو هم ممکنه بفروش و واسطه گری فروش تور اقدام کنند.
برای مثال سایت زیر علیرغم طراحی ساده تقریبا بهترین سایت فروش تورهای کروز هست با تخفیف های استثنایی...
vacationstogo.com
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017
(2017-06-07 ساعت 02:48)yami نوشته:  
(2017-06-07 ساعت 02:25)javadth نوشته:  
(2017-06-07 ساعت 00:49)yami نوشته:  هستن همچنین شرکتهایی ولی معمولا شرکتهای قوی و بزرگ هستن.
حالا ممکنه کسی دفتر بزنه و تورهای شرکتهای بزرگ رو به مردم بفروشه ولی در کل الان نود درصد این مسایل انلاین شده و دست واسطه ها کوتاه.
البته اصطلاحا "نیچ مارکت" هایی مثل حج هنوز هست و زیاد هستن فروشگاه هایی که بخاطر موقعیت مناسب در کنار فروشگاه یک دفتر اعزام به حج هم زدن.
کلا بخاطر انتظارات بالای مشتری آمریکایی این بیزنسها رو باید خیلی قوی وارد شد و مثل ایران با یک دفتر و یک منشی شدنی نیست.

الان ما توی تهران نزدیک 1800 تا شرکت داریم که بعضیاشون سایت دارن یا هر روشی برای تبلیغات

مشتری زنگ میزنه به ما میگه تور سه روزه کیش رو میخوام

ما هم پرواز براش رزرو میکنیم + هتل رو براش رزرو میکنیم و بهش میفروشیم

اژانس های بزرگتر از ما هواپیما ها و اتاق های هتل رو اجاره میکنن و به اژانسی های کوچیک میفروشن

هتل ها و هواپیماهایی ها فروش آنلاین مستقیم دارن ولی قیمتشون خیلی بالاتر از قیمت همکار هستش به خاطر همین کار آنلاین جواب نمیده برای شخص مسافر

حالا روش کار شرکتای آمریکایی چطوره ؟

آژانس های هواپیمایی کوچیک توی آمریکا هستش ؟

آمریکایی ها بخوان برن مثلا فلوریدا یا وگاس برای تفریح چطوری عمل میکنن ؟
برای رفتن به کشورای دیگه چیکار میکنن

بخاطر وسعت جغرافیایی بازار آمریکا و عدم تمرکزش در یک شهر مثل تهران، تقریبا بالای ۹۰ درصد شرکتهای مورد بحث هر چند در حد بیزنسهای بیلیون دلاری، دفتری که مشتری حضوری بره ندارند هر چند ممکنه ساختمانهای اداری داشته باشند بسیار بزرگ.
فروششون هم بصورت انلاین و تلفنی و کاتالوگ اختصاصی یا فرم های چاپ شده در مجلات معروف یا مرتبط هست.
هر کسی بلیط یا تور یا هتل یا اجاره خودرو برای داخل یا خارج آمریکا میخواد در سایتهای این شرکتها یا موتورهای جستجوی تور متا (مثل کایاک که خودش چیزی نمیفروشه اما سایتهای شرکتهای دیگر رو برای شما یکجا جستجو میکنه) سرچ میکنه و باهاشون تلفنی تماس میگیره یا انلاین خرید میکنه یا فرم داخل مجله رو پر و با چک یا شماره کارت اعتباری بهشون ارسال میکنه.
حتی سایتهای شرکتهای کارت اعتباری و یا فروشگاههای عمده فروشی مثل کاستکو هم ممکنه بفروش و واسطه گری فروش تور اقدام کنند.
برای مثال سایت زیر علیرغم طراحی ساده تقریبا بهترین سایت فروش تورهای کروز هست با تخفیف های استثنایی...
vacationstogo.com

پس اونجام یه مسافر بخواد برای خودش تور جمع کنه این کار رو میسپاره به دست شرکت ها ؟
شرکتهای کوچیک هم وجود ندارن دیگه ؟ همه چی دست شرکتای اصلییه ؟
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان:
آقا من تو یه شرکتی کار می کنم که صاحبش ایرونیه. و دو ساله که یه زوجی رو که تازه از ایران اومدن آورده اینجا سر کار. اونهام هنوز تو حال ایرانن. اصلاً یه حالین: راحت، بی خیال، خاله زنک، دروغگو، دو رو، سنتی، اصن یه وضعی .... خلاصه نمی دونم چی جوری از شرشون خلاص بشم لطفاً راهنمایی ام کنین. مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، bhb32
salam

az dustane Aziz agar kasi juyaye kar dar shahre Los Angeles hast va tajrobeye kare fani va mohithaye sanati ro dare mitune ba man az tarighe hamin site tamas begire.
کیس نامبر: 5xxx مصاحبه : 4 جون ابوظبی ، تعداد : دو نفر،
آپدیت نفر اصلی: 4 جون و 22 جولای شبانه، 23جولای ، 26 جولای ، 28 جولای ، 10 آگوست ، 11 آگوست ، 14 آگوست ، 16 آگوست ، 26 آگوست ، 27 آگوست ، 28 آگوست شبانه، 30 آگوست تبدیل به OR و کلیر
آپدیت همراه: 5 جون و 23جولای ، 26 جولای ، 10 آگوست ، 11 آگوست ، 27 آگوست شبانه ، 27 آگوست روز و OR

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-09-28 ساعت 03:48)SINA FALL نوشته:  salam

az dustane Aziz agar kasi juyaye kar dar shahre Los Angeles hast va tajrobeye kare fani va mohithaye sanati ro dare mitune ba man az tarighe hamin site tamas begire.

سلام همسرمان به کارهای فنی و تعمیرات لوازم صوتی و تصویری تسلط داره ولی متاسفانه زبانش خوب نیست اگر کاری دارید که بدردش میخوره به من اطلاع بدید ازلطفت ممنونم
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ،من هم مثل خیلی ها استرس داشتن یک شغل که بتونم باهاش سرپا بمونم و بتونم رو به جلو حرکت کنم ، 27 سالمه و 3 ماه دیگه 28 ساله میشم ، تنها کاری که استاد کار بودم و مغازه تحت مدیریت من بود شغل خشکشویی و کار با اکسپرس اتوبخار بوده به اصطلاح اتوکار بودم ، البته مدرک کاردانی کامپیوتر هم دارم ، اسمبل کردن سخت افزار بلدم ،در خدمات کامپیوتری کارهای مربوط به نصب ویندوز و این جور کارها رو انجام میدادم ، با یک خیاط هم صحبت کردم که کار تعمیر شلوار و پیراهن رو بهم یاد بده ، بنظر شما برای من شغلی در زمینه اتوکاری یا تعمیر لباس در خیاطی هست ؟
پشنهاد شما چیه این مدتی که ایران هستم چه مهارتی رو یاد بگیرم که در آمریکا بدردم بخوره ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام

اگر کسی‌ دنبال کار هستش ، من در نشویل - تنسی هستم و برای تایر شاپ دنبال آدم مطمئن و فنی‌ و صد البته علاقمند هستم

در مورد پیدا کردن خانه و دیگر شرایط لازم زندگی‌ می‌تونم کمک کنم، اگر خودتون و یا کسی‌ رو میشناسید که دارای چنین شرایطی هست ، بهم پیام بدید
تجربه شکست خیلی بهتر از حسرت خوردن از دست دادن یه موقعیت هستش

نشویل - تنسی : جایی که من زندگی‌ می‌کنم ، شهری کوچک ، با هزینه‌های متوسط ، وضعیت کار بد نیست 
پاسخ
تشکر کنندگان: Haghighat ، kasra

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان