کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای دریافت ویزای توریستی ایالات متحده آمریکا در دبی
(2015-08-29 ساعت 11:20)leilav_1984 نوشته:  دوستان من فوری به کمک نیاز دارم!
وقت مصاحبم فردا هست، و فرم رو هم submit کردم، و یهو متوجه شدم در فیلد محل اقامت در آمریکا، آدرس خیابون و پلاکش هست، اما شهر و ایالتش نیست!! با اینکه من اینها رو وارد کردم و اگه اصلا وارد نکرده بودم که باید خطا میداد!
البته من همون آدرس رو به عنوان آدرس مخاطبم در آمریکا هم وارد کردم.
الآن چکار می تونم بکنم؟
مشکلی پيش نمياد و اگر ازتون سؤال کردن ميتونيد دليلش رو توضيح بديد
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
توسایت که زده پراسس کامپلیت شده حالا تو این لینک که میرم باید اکانت جدید درست کنم چون ایمیلمو نمیشناسه ؟http://usvisa-info.com/en-AE/selfservice/us_courier_information ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام. چند تا سوال داشتم
1.از کدوم سایت میتونم ببینم وقت کدوم سفارتها بازه؟ضروریه باید یتونم تا مهر ماه واسه پدرو مادرم وقت مصاحبه بگیرم.ممنون میشم راهنماییم کنین.
2.میشه در مورد اینکه چطور میشه پدر و مادرم رو تو مدتی که پیش من در امریکا هستند بیمه کرد توضیح بدین.
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
https://ceac.state.gov/ceac/
در این سایت قسمت غیر مهاجرتی
case:I 130 F2A   WAC
priority date:oct 31 2014
Approval : Mar 18 2015
NVC Case N: April21 ,2015
پرداخت 120 $     4 AUG , فرم DS-261
پرداخت 325 $  22  AUG , فرم Ds-260
نامه کامپلیت Dec 8 دریافت نامه مصاحبه 30 March
تاریخ مصاحبه : 4 May  مدارک بیشتری بخاطر اثبات رابطه خواستن.
13 May  تحویل پاسپورت به سفارت.
20 May  دریافت ویزا.
من مدارک را بعد از ازدواجم ترجمه کردم و دو سری اصل خواستم بدون مهر دادگستری و وزارت کشور  و یکسری کپی کردم و با گذشت بیش از ۱۸ ماه ایرادی به تاریخ و زمان و مهر ترجمه نگرفتن . زمانیکه وارد امریکا شدم دو سال و سیزده روز از تاریخ درخواستم میگذشت و بعد از پنجاه روز گرین کارت ده ساله دریافت کردم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
فرمو مجدد باید پرکنید ولی با خود سفارت تماس بگیرید شاید بتونید بدون کنسل کردن وقت فقط فرمو تغییر بدید. زنگ بزنید یا ایمیل بفرستید شرایطو توضیح بدید. من تاریخ تولد مادرمو اشتباه تو فرم وارد کرده بودم تماس گرفتم گفتن فرمو دوباره پر کنید مشکلی هم پیش نیومد.
[/quote]
دوست عزیز
من برای دوستم فرم را پر کردم و سفارت ارمنستان را زدم ولی اونا تا دیدن ابوظبی وقت داره از اونجا وقت گرفتند 160 دلار را هم برای ابوظبی پرداخت کردند .
من الان میخواستم چک کنم ببینم وقت جلوتر هست عوضش کنم و دیدم اولش نوشته مواظب باشید فرم را برای هر سفارت پر کردید برای همون هم وقت بگیرید .
سوال اول : برای این مغایرت سفارت و گرفتن وقت چه کنم ؟
سوال دوم : اگر وقتی جلوتر باز شد چطور وقت را عوض کنم ؟
ممنون
20 May  دریافت ویزا.
من مدارک را بعد از ازدواجم ترجمه کردم و دو سری اصل خواستم بدون مهر دادگستری و وزارت کشور  و یکسری کپی کردم و با گذشت بیش از ۱۸ ماه ایرادی به تاریخ و زمان و مهر ترجمه نگرفتن . زمانیکه وارد امریکا شدم دو سال و سیزده روز از تاریخ درخواستم میگذشت و بعد از پنجاه روز گرین کارت ده ساله دریافت کردم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-26 ساعت 09:55)oct 31 نوشته:  فرمو مجدد باید پرکنید ولی با خود سفارت تماس بگیرید شاید بتونید بدون کنسل کردن وقت فقط فرمو تغییر بدید. زنگ بزنید یا ایمیل بفرستید شرایطو توضیح بدید. من تاریخ تولد مادرمو اشتباه تو فرم وارد کرده بودم تماس گرفتم گفتن فرمو دوباره پر کنید مشکلی هم پیش نیومد.
دوست عزیز
من برای دوستم فرم را پر کردم و سفارت ارمنستان را زدم ولی اونا تا دیدن ابوظبی وقت داره از اونجا وقت گرفتند 160 دلار را هم برای ابوظبی پرداخت کردند .
من الان میخواستم چک کنم ببینم وقت جلوتر هست عوضش کنم و دیدم اولش نوشته مواظب باشید فرم را برای هر سفارت پر کردید برای همون هم وقت بگیرید .
ممنون
[/quote]
ویزای غیر مهاجرتی مگه در کنسولگری دوبی انجام نمیشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-08-01 ساعت 15:39)یاسان نوشته:  سلام،
لطفا هر کسی که وکیل رامین دلاوری رو میشناسه و شکایتی داره اطلاع بده.
همون وکیلی که ادعا می کنه می تونه با روشی خاص ویزای توریستی در بیاره و اونو تبدیل به اقامت دائم بکنه!![/font][/size]

سلام.لطفا اطلاع رسانی کنید .من چند سال میشناسمشون ولی مردد هستم که قرارداد ببندم یا نه.چون اطمینان میده که بعد تبدیل میکنه.ولی بقیه وکیل ها نگفتن که تبدیل میکنن
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام کسی واسه ویزای توریستی با آژانس یونیکورن دبی کار کرده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون
[/quote]
[/quote]
دو تا انتخاب بود دبی و ابوظبی
ابوظبی وقت داشت من هم گرفت .
20 May  دریافت ویزا.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-27 ساعت 11:31)oct 31 نوشته:  سوال اول : برای این مغایرت سفارت و گرفتن وقت چه کنم ؟
ممنون
[/quote]
[/quote]
دوستان باز بهتر میدونن تا اونجا که من میدونم غیر مهاجرتی دوبی هست و مهاجرتیها ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
(2015-11-27 ساعت 12:04)member نوشته:  
(2015-11-27 ساعت 11:31)oct 31 نوشته:  سوال اول : برای این مغایرت سفارت و گرفتن وقت چه کنم ؟
ممنون
[/quote]
دوستان باز بهتر میدونن تا اونجا که من میدونم غیر مهاجرتی دوبی هست و مهاجرتیها ابوظبی
[/quote]
سلام دوست عزیز سفارت ابوظبی برای ویزای توریستی اماراتی هاست کنسولگری ذبی برای ایرانی هاست که به فارسی مصاحبه میکنند.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-10-04 ساعت 14:21)Kurosh_Salehi نوشته:  دوستان من ۱ ماه ديگه وقت سفارت تو دوبی برای ويزا توريستی دارم . لطف کنيد کمکم کنيد بگيد چيکار بايد کنم تو اين ۱ ماه و چه مدارکی از همه مهم تر هستش که آماده کنم ؟ و چه چيزها اي برای کنسولگر مهم هست که خودمو آماده کنم ؟ مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
برادر من گرین کارت آمریکا داره و الان آمریکا ساکن هست. خودمم متاهل هستم و فرزند ندارم. همسرم اجازه رسمی و محضری خروج از کشور رو به من میده. با مادرم اقدام به ویزای توریستی بکنیم بهتره یا من تنهایی اقدام بکنم؟ توضیح اینکه من واقعا قصدم برگشت به ایران هست چون کارم... محل زندگیم.. همسرم ایران هست
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستام گلم من راهنمايي ميخوام ،من ميخوام براي پدرم و خواهرم ويزاي توريستي بگيرم يعني دعوتنامه بفرستم ،لطفا راهنمايي كنيد يه سال بيشتره خونواده رو نديدم كل تاپيك هم خوندم چيزي نديدم كه به درد من بخوره در ضمن من ٤.........دولار اگه داشتم ايرون ميموندم عشق دنيا رو ميكردم ،(شوخي) خلاصه راهنمايي فوري فوري إز كجا شروع كنم ؟
6 آذر =27نوامبر 2013تحویل و پست مدارک
13آذر=4دسامبر 2013 رسید نامبر
9بهمن=29 ژانویه2014 اپروو
23بهمن=12فوریه2014نامه کیس نامبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
كسي ميدونه چه جوري ميشه هزينه وقت سفارت رو پرداخت كرد اخه قيمت رو اعلام ميكنه در بخش پرداخت ولي دكمه اي جهت پرداخت نداره!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان