کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انجمن خریدان بیزینس(شغل) در آمریکا
Smile 
با درود فراوان خدمت دوستان عزیزTongue
دوستانی که اطلاعاتی در زمینه سرمایه گذاری در بخشهای مختلف در ایالت کالیفرنیا یا ایالت های دیگه دارن و صاحب بیزینس هستند ممنون میشم اطلاعاتشون رو برای من و مابقی دوستانی که جدید اومدن قرار بدن
با تشکر[[/b]b]Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: lonelyman ، msar ، r.bazargan
من پايه هستم ،لطفا كمي توضيح بده در چه موردي هست و چقدر سرمايه ميخواد از همه مهمتر كدوم ايالت كدوم منطقه؟

Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2013-03-08 ساعت 02:18)kaveh7 نوشته:  من پايه هستم ،لطفا كمي توضيح بده در چه موردي هست و چقدر سرمايه ميخواد از همه مهمتر كدوم ايالت كدوم منطقه؟

Tongue

با سلام خدمت دوستان گرامی‌،من هم موافق راه اندازهٔ بیزینس به صورت گروهی هستم،در صورت تمایل جزئیات کار رو به صورت پیغام خصوصی‌ ارسال کنید تا بیشتر تو این زمینه تبادل نظر کنیم.با سپاس
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، r.bazargan
با سرمايه كم مثلأ پنجاه هزار دلار چه كارايى ميشه كرد كسى پيشنهاد يا تجربه اى داره .
كيس نامبر:2013AS5700. سفارت: ابوظبى. تعداد: ٣ نفر. قبولى: ٢ may. ارسال مدارك: ٦ jun  مصاحبه : هفته سوم اپريلCoolكليرنس برگه سفيد .كلير 29 may ,دريافت ويزا 3 junWink
پاسخ
تشکر کنندگان: lonelyman ، msar ، r.bazargan
من این سایت رو معرفی میکنم.از پمپ بنزین تا رستوران و هتل .همه چیزی برای فروش هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: kasrafo ، Hoormazd ، lonelyman ، msar
همچنین این سایت.
پاسخ
تشکر کنندگان: kasrafo ، Hoormazd ، erfanslash ، lonelyman ، msar
با سلام من 2 سئوال داشتم
1- اگه بخواهيم ملكي را در آمريكا خريد كنيم جهت راه اندازي بيزنس خودمان بايد چه مراحلي طي شود تا مجوز لازم مثلا براي يه شركت صادرات و واردات داده بشه به سرمايه گذار؟
2- آيا خريد يك بيزنس فعال به همرا ملك مورد نظر امكان دارد يا فقط هميشه بيزنسها به فروش مي رسند
اي خداي مهربون ------------------ خالق هفت آسمون
تو منو رها نكن --------------------Green رو حواله كن
پاسخ
سلام عزیزان ما به زودی قراره بیاییم لوس انجلس .ویزای ما ویزای E2 خواهد بود(اگر کنسولگری موافقت کند) همسرم 36 سالشه و لیسانس مکانیک داره با 15 سال سابقه کار .میخواد اونجا مکانیکی بزنه با سرمایه 200000 $ .ما دو تا پسر بچه داریم و به خاطر اونها داریم این کار و میکنیم به نطرتون مکانیکی با این سرمایه اونجا موفق خواهد بود؟با دو بچه اذیت نمیشیم؟مکانیکی با برند زنجیره ای بهتره یا خودش برای خودش مغازه بزنه؟راستی وکیل خوب تو کالیفرنیا سراغ داشتید راهنماییم کنید یک دنیا ممنون میشم
پاسخ
سلام.میخواستم بدونم در ایالت کالیفرنیا و در LA کدوم برند مکانیکی محبوبتر و مورد اطمینان تره .مامی خواهیم فرانشیز یک مکانیکی رو بخریم .لطفا راهنمایی کنید. ممنون میشم
پاسخ
سلام بر دوستان ، در امریکا آیا کشتی شخصی میتوان خرید و در خدمات سکوهای نفتی کار کرد ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، r.bazargan
سلام دوستان من میخواستم برای ویزا ای 2 اقدام کنم به نظرشما آیا وکیل بگیرم یا نه واگر نیاز به وکیل هست چگونه وکیل مورد اطمینان وشایسته پیدا کنم کسی وکیل سرشناس وخوب میشناسه؟
پاسخ
آیا امکان این وجود داره که کسی کارگاه خودشو راه بنداره؟
چون خرید بیزنس سرمایه زیادی میخواد.همسر من واقعا توی شغل خودش حرفه ایه اما نمیتونه خیلی هزینه کنه؟
منظورم اینه که مثلا میشه توی گاراژ خونه کار کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
داشتم در آگهي ها گشت ميزدم كه يك آگهي فروش پمپ بنزين كوچك در شهر هيوستون رو ديدم
آيا ارزش داره براي خريد؟
به طور متوسط چقدر درآمد ممكنه داشته باشه؟
می گذرد ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
یکی از بهترین اشخاصی که در تمام زمینه های مهاجرت میتونید ازش کمک بگیرید آقای کاملی که وکیل دیوان عالی مهاجرت به ایالات متحده امریکا هستن که خود من هم برای گرفتن ویزا ایشون رو انتخاب کردم و از طرفی هم خیلی برای انتخاب شغل کمک میکنن
در کل میتونید از ایشون راهنمایی بگیرید
Telephone: (312) 233-1000
Telephone (Farsi): (312) 427-0139
Fax: (312) 233-1007
E-Mail: info@kameli.com
سوالی بود در خدمتم
پاسخ
تشکر کنندگان: yas79
سلام .
يادش بخير چه زود گذشت . سورن عزيز كجايي . عقاب عزيز كجايي .
چرا اين تاپيك سوت و كور شده ؟
Sadكيس خانوادگي f4 در سال 2000- اولين نامه 2009 تكميل 2012 ويزا 2015 - دو بار مصاحبه و مديكال -
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان