کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین نامه دوم رسید
دوستان عزیز محض اطلاع رسانی می گم که امروز نامه دوم من رسید و برای 7 اکتبر نوبت مصاحبه به من دادن.متاسفانه هنوز نتونستم اسپانسر پیدا کنم.
تشکر کنندگان:
نگران نباش
فوقش بدون I134 میزی و بهت مهلت تکمیل مدارک میدن...
تشکر کنندگان:
ایا متن نامه دوم شما با انچه در سایت برای دانلود قرار داده شده تفاوت دارد؟
کیس نامبر:  2009as34700
دریافت نامه اول: may 27
تاریخ کارنت شدن:  بولتن june
(واقعا یکسال از زمان رسیدن نامه اول گذشت)
تاریخ دریافت نامه دوم: 1 june
تاریخ مصاحبه کنسل شده: 15 july  
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 july
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 sep
دریافت ویزا:روز مصاحبه
اقدام برای سیتزن شیپ: Dec 2015
انگشت نگاری: Feb 2016
رسیدن نامه ی مصاحبه: May 14th 2016
مصاحبه : Jun 14th 2016
مراسم قسم: Jun 16th 2016
تشکر کنندگان:
behzad756عزیز اگر سند مالکیت به نام خودت داری از یک کارشناس رسمی دادگستری بخواه که ملک و ارزش گذاری کنه و اصل سند به همراه ترجمه سند و ترجمه ارزش گذاری رو هم با خودت ببر من از چند نفر شنیدم که این کارو کردند افسر سفارت قبول کرده فوقش اگر قبول نکردند برات نقص مدارک میزنند تا اسپانسر پیدا کنی
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
سلام بهزاد جان تبریک به نظر من :
حسابتو در بانک حسابی ببر بال و پرینتشو ببر ابوظبی
از یک وکیل معتبر در امریکا و پیشکسوتان همین مهاجر سرا کمک بخواه
به خدا توکل کن و برای مصاحبه برو موفق باشی
تشکر کنندگان:
آقا بهزاد
یک سر به سایت http://safareman.persianblog.ir/ بزنید. چنذ تا از دوستان بدون اسپانسر و با حساب بانکی موفق شدند.
فکر کنم یکیشون اعظم خانم هست.
موفق باشین.
تشکر کنندگان:
من نمونه نامه دوم رو که یکی از دوستام 2009 کپی شو به من داده رو دارم اگه دوستان اجازه میدن من اونو تو سایت بزارم؟
شماره کیس :***2009AS00008
تاریخ دریافت پاکت اول:may - 2008- 5
تاریخ دریافت نامه دوم: 8- january - 2009
تاریخ مصاحبه :9- 2009- february
تشکر کنندگان:
delphy نوشته: من نمونه نامه دوم رو که یکی از دوستام 2009 کپی شو به من داده رو دارم اگه دوستان اجازه میدن من اونو تو سایت بزارم؟

ممنون اگر بگذارید فقط لطفا محل ذکر نام رو محو کنید
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
به نظر شما آیا خریدن یک آپارتمان در امریکا به نام برنده لاتاری می تونه در گرفتن ویزا تأثیر داشته باشه؟
حساب بانکی خارج از کشور چطور؟
تشکر کنندگان:
دوستان سعی کنید مدارک و ترجمه ها رو آماده داشته باشید چون سفارت امریکا تو آنکارا از شما می خواد که 10 روز قبل از مصاحبه کپی ها و ترجمه و عکس رو براشون پست کنید.
تشکر کنندگان:
این هم نامه دوم البته مربوط به سفارت امریکا تو ابوظبی هستش

فایل‌های پیوست
.pdf   2th letter.pdf (اندازه 55.53 KB / تعداد دانلود: 293)
تشکر کنندگان: mahan ، ezbob74
دوست عزيز من معتقدم هرچي كه خدا بخواهد همون ميشه همه ما به تور كاملا شانسي برنده شديم و تلاشه خواستي هم براي لاتاري نداشتيم ژپس جايي براي نگرانيي و از دست دادنش نيست فقط كافيه كار خودمونو درست انجام بديم و منتظر نتيجه باشيم اگر هم نتونستيم بريم كه چيزي رو از دست نداديم . فقط بايد كاري كه از ما خواستنو درست انجام بديم تازه اونهم كاره خواستي نيست.
من خيلي هارو ميشناسم كه كل زندگيشونو سر مهاجرت به آمريكا از دست دادن م ساليان سال آوارگي گشنگي و بد بختي كشيدم كه فقط پاشون به آمريكا برسه تازه وقتي اونجا رسيدن گرفتنشون و به دليل ورود غير مجاز چند ماه زنداني شدن و تازه بعد از اين همه بد بختي و آوارگي چند سال(10الي 12 )هم تو آمريكا با كار سياه و فلاكت كشيدن تازه بهشون گرين كارت دادن.
اين داستان كه كفتم تازه مال اون دسته از خوش شانس ترين مهاجرا به آمريكا بوده
تشکر کنندگان:
delphy aziz behet tabrik migam omidvaram movafafgh bashi age niyaz be koak dashti be man tamas begir hatman behet komak khaham kard ok"
تشکر کنندگان: delphy
az dostan dar dubai ya ankara ya usa ke vakile khob va karamad mikhan ya kasani ke madareke mali nadaran dar sorate darkhast komakeshon mikonam "al bateh fi sabilelah va dostane
تشکر کنندگان:
سلام behzad 756
تبریک میگم.امیدوارم بدون هیچ مشکلی موفق بشید.میخواستم بدونم کارت پایان خدمت هم امسال جزئ مدارک لازم هست.متشکرم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان