پیگیری از DMV
نمی دونم اگه این کارایی که آمریکایی ها می کنن رو اگر تو ایران می کردن چقدر ما حرص می خوردیم و بد و بیراه می گفتیم . آخرشم می گفتیم مملکته داریم؟ ( تو سری جدید ایمیل های مملکته داریم هم ذکر می شد)

حالا غرض از این همه غرغر !

کسانی که change status دارن ممنکنه به مشکل من بر بخورند. وقتی برای ID یا گواهینامه با Current status اقدام می کنین و بعد عوض میشه این بیچاره های باهوش دیگه قاطی می کنن و دیگه بی خیال می شن. اما می تونین با DMV Head Office تماس بگیرین و بگین می خواهم status را چک کنم. اونها هم می گن مدارکت رو فکس کن و بنویس Attention to فلانی. این یعنی واقعا یه نفر هست که پیگیری می کنه و وقتی دوباره تماس بگیرین مثلا می گن" فکس را دریافت کردیم و فرستادیم به Home land security و دوباره 10 روز دیگه تماس بگیرین"
شماره تلفن Head office کالیفرنیا درSacramento هست : 9166577445
راستی من از دسامبر منتظرم و هر دو هفته میرم DMV میگن check Status ! از خدا بی خبرا یه کلمه نمی گن این راهشه! حتی پرسیدم راهی هست Expedite بشه ؟ گفتن just Pray and be patient !!!! هر مرحله هم مدارک جدید رو براشون فرستادم ...
این حالت برای کسانی که با ویزای F1 وارد می شن و بعد فارغ التحصیل می شن یا سر کار میرن یا کسانی که با ویزای نامزدی میان می تونه پیش بیاد.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: dr_lizard ، maxsupermax ، Hossein81 ، tamanna ، frozen mind ، Emad_L ، soli asali ، taherifar ، amirsaeid
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان