آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

پیگیری از DMV
نمی دونم اگه این کارایی که آمریکایی ها می کنن رو اگر تو ایران می کردن چقدر ما حرص می خوردیم و بد و بیراه می گفتیم . آخرشم می گفتیم مملکته داریم؟ ( تو سری جدید ایمیل های مملکته داریم هم ذکر می شد)

حالا غرض از این همه غرغر !

کسانی که ‎change status‎ دارن ممنکنه به مشکل من بر بخورند. وقتی برای ID یا گواهینامه با ‎Current status‎ اقدام می کنین و بعد عوض میشه این بیچاره های باهوش دیگه قاطی می کنن و دیگه بی خیال می شن. اما می تونین با ‎DMV Head Office‎ تماس بگیرین و بگین می خواهم ‎status‎ را چک کنم. اونها هم می گن مدارکت رو فکس کن و بنویس ‎Attention to‎ فلانی. این یعنی واقعا یه نفر هست که پیگیری می کنه و وقتی دوباره تماس بگیرین مثلا می گن" فکس را دریافت کردیم و فرستادیم به ‎Home land security‎ و دوباره 10 روز دیگه تماس بگیرین"
شماره تلفن ‎Head office‎ کالیفرنیا درSacramento هست ‎: 9166577445‎
راستی من از دسامبر منتظرم و هر دو هفته میرم ‎DMV‎ میگن ‎check Status !‎ از خدا بی خبرا یه کلمه نمی گن این راهشه! حتی پرسیدم راهی هست ‎Expedite‎ بشه ؟ گفتن ‎just Pray and be patient !!!!‎ هر مرحله هم مدارک جدید رو براشون فرستادم ‎...‎
این حالت برای کسانی که با ویزای F1 وارد می شن و بعد فارغ التحصیل می شن یا سر کار میرن یا کسانی که با ویزای نامزدی میان می تونه پیش بیاد.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: dr_lizard ، maxsupermax ، Hossein81 ، tamanna ، frozen mind ، Emad_L ، soli asali ، taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان