کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
طرح 2 سوال مهم
سلام دوستان عزیز.
من 3 هفته دیگه مصاحبه دارم و شرایط عجیبی برام پیش اومده! لطفاً من رو راهنمایی کنین:
1- من موقعیت کاری خوبی برام به وجود اومده. محل کار فعلی من خصوصی و محل جدیدی که گفتم دولتی است. البته 1 هفته دیگه مشغول به کار میشم. (2 هفته مونده به مصاحبه) به نظر شما با این کارم آیا احتیاج هست به KCC خبر بدم؟ و اگه این طور بشه احتمال اینکه کلیرنس بخورم افزایش پیدا میکنه؟ یا اینکه بهتره چیزی نگم؟ یا اینکه بهتره کارم رو عوض نکنم؟ (چرا همه چیز با هم پیش میاد!!!)
2- من که مصاحبه ام توی اکتبره با فرض اینکه ایشالا زود ویزام رو بگیرم هنوز 2 ماه دیگه تا شروع سال 2009 وقت دارم. ما برنامه لاتاری امسالمون ماله 2009! چطور ممکنه تو سال 2008 بهمون ویزا بدن؟ این غیر منطقی نیست؟!

ممنون میشم اگه راهنماییم کنین. Cool
کیس نامبر : AS000021XX
دریافت نامه اول : 1st April 2008
ارسال نامه اول : 28th May 2008
اعلام کارنت : 15th August 2008
دریافت نامه دوم : 10th September 2008
تاريخ مصاحبه : 7th October 2008
دریافت ویزا : 8th October 2008
تاریخ ورود به آمریکا: 14th March 2009
دریافت گرین کارت : 14th April 2009
تشکر کنندگان:
در مورد اینکه شما برنده ی 2009 هستید. برای برنامه ی لاتری fiscal year در نظر گرفته می شه . شما برنده ی 2009 هستید بنابراین یعنی از سپتامبر 8002 تا سپتامبر 2009 ویزاتونو خواهید گرفت. ضمن اینکه امیدوارم ویزاتونو زود بهتون بدن ولی شما اصل رو بر این بگذارید که با توجه به تجربه سالهای قبل یک دوره ی حدود 2-3 ماهه ی کلیرنیس هم بعد از مصاحبه خواهید داشت.
در مورد کاری که براتون جور شده فکر می کنم تصمیم بیشتر به خودتون بستگی داره. اگر کاری باشه که احتمال ایجاد مشکل در روال کلیرنس داشته باشه و فقط بخواهید مثلا چند ماه بهش بپردازید شاید بهتر باشه از خیرش بگذرید.
تشکر کنندگان:
من با نظر آقا ماهان موافقم. باید خود شما تصمیم بگیری که این گرین کارت چه اولویتی در زندگی شما داره. اگر شما می خوای که در صورت گرفتن گرین کارت در امریکا زندگی کنی، با توجه به اینکه مصاحبه شما نزدیکه، فقط چند ماه می تونی این کار جدید رو داشته باشی، بعدش باید برید امریکا. پس چرا دنبال دردسر بگردید؟

در کل به نظر من اگر هم کارتون را عوض کردید به KCC یا در هنگام مصاحبه اعلام نکنید.
موفق باشید.
تشکر کنندگان:
سلام به مژگان و ماهان عزيز و بقيه دوستان خوبم Smile
ممنون از راهنمايي هاي خوبتون. راستش من در زمان مصاحبه به محل كار جديدم نخواهم رفت Big Grin يه جوري اوكي اش كردم كه تا بعد از مصاحبه هنوز تو جاي جديدم نرفته باشم. فكر نميكنم تغييرات بعد از مصاحبه تاثيري در روال كارها داشته باشه.
داره؟ ضمن اينكه از يكي از دوستام كه تو آمريكاست درباره كليرنس پرسيدم و گفتش كه اين مساله مربوط به آيتم هاي امنيتي خود سفارت هست و شامل اين موارد جزيي نميشه. لطفاً نظرتون رو اعلام كنيد.
ممنون از همكاري همگي Cool
کیس نامبر : AS000021XX
دریافت نامه اول : 1st April 2008
ارسال نامه اول : 28th May 2008
اعلام کارنت : 15th August 2008
دریافت نامه دوم : 10th September 2008
تاريخ مصاحبه : 7th October 2008
دریافت ویزا : 8th October 2008
تاریخ ورود به آمریکا: 14th March 2009
دریافت گرین کارت : 14th April 2009
تشکر کنندگان:
سلام،
من هم وضعیت مبهمی دارم :

امسال باید بصورت اجباری کاراموزی بگذرونم به مدت حداقل 3 ماه و از اواسط آوریل فرصت دارم تا اول سپتامبر،و میتونم این کاراموزی رو تو آمریکا بگذرونم. اول سپتامبر باید برگردم ترم جدیدمو شروع کنم. اگر کاراموزی رو انجام ندم، نمیتونم ادامه تحصیل بدم .
اگر ویزام دیر بشه، به 3 ماه کاراموزیم نمی رسم، یعنی باید یکیشو انتخاب کنم یا درس یا گرین کارت.
شماره کیس 78xx ، فکر میکنید تا آخر آوریل ویزامو بگیرم؟
اگه احتمال گرفتن ویزام با توجه به روند امسال،قبل از پایان آوریل کمه، یه فکری بکنم...
لطفا یکمی پیش بینی کنید. Smile
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان