کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اعتراض فی.س بوکی در اعتراض به کندی سرعت کلیرنس متقاضیان ویزا
(2011-07-25 ساعت 13:22)REZA1390 نوشته:  سلام دوستان
لطفا يكي به من بگه چطوري مي شه كامنت گذاشت يا لايك كرد؟
من تمام كامنتها رو مي بينم . ولي اشنايي با فيس بوك ندارم .
لطفا سريع راهنمايي كنين

دوست عزيز
ابتدا در بالاي صفحه مربوط به وزارت امور خارجه دكمه Like را فشار دهيد، سپس گزينه ‍COMMENT در زير عكس آقاي آلن عزيز نمايان مي شود و از آن طريق مي توانيد هر آنچه دل تنگتان مي خواهد بنويسيد. در زير كامنت ساير دوستان نيز كليدي با نام Like وجود دارد كه اگر آن را بزنيد، در اصلاح دوستان فيس بوك باز، شما اين كامنت را Like كردين

خوب و خوش باشيد
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان: satusa ، alisarshar ، dreamer60 ، comrun ، vahidvm60 ، California ، najibi
بچه هاي 2012 اگه فرماتونو يه روز ديرتر بفرستيد اتفاقي نميوفته اگه با ID اصليتون تو فيسبوك هم نميخوايد كامنت بذاري يه وقت بذاريد ID مستعار بسازيد و بابت كليرنس همانطور كه دوستان گفتن كامنت هاتونو بذاريد چون الان شما ها داغيد از الان خودتونو تو امريكا ميبينيد خبر نداريد اين كليرنس چه كوفتيه و با اعصاب و روانتون به زودي چي كار ميكنه پس اين فرصتو از دست نديد
و واقعا جا داره از rayan.s عزيز بابت اين حركت هوشمندانه تشكر كنم
تشکر کنندگان: Linspire ، bita-p ، Hornet ، coming soon ، satusa ، alirezagh ، alirezamk ، sunrise ، HOMAYON53 ، comrun ، ravian ، rayan.s ، gadfly ، sepinod ، silia ، California ، farnaz82 ، HAMEDMIM ، najibi
دوستان یک ساعت تا پایان زمان اعتراض فیس بوکی باقی مونده (ساعت 8.5) سریعتر برید کامنت بذارید یا اونهایی که قبلا کامنت گذاشتن برن کامنت ها جدید و باقیمانده رو لایک کنند.
تشکر کنندگان: rayan.s ، Hornet ، satusa ، coming soon ، HOMAYON53 ، California ، HAMEDMIM ، najibi
از تمام دوستان عزیزی که تو این حرکت مشارکت کردند به نوبه خودم تشکر میکنم.و امیدوارم هفته بعد شاهد پاسخی دلگرم کننده از طرف سخنگوی فارسی زبان وزارت امورخارجه آمریکا باشیم و داستان شترمرغ را پیش نکشن!!!
به هرحال نتیجه هرچه باشد ما نشون دادیم بلدیم حقمان را فریاد بزنیم.
اما الان روی سخنم با دوستانی است که از پروسه کلیرنس ناراضی بودند و از این حرکت اعتراضی آگاه شدند ولی مشارکتی نکردند: مطمئن باشید شاید با این طرز تفکر و رفتار بشه چند صباحی در ایران از ماحصل کار دیگران استفاده کرد ولی این طرز فکر و رفتار در آمریکا محکوم بشکست است.و اگر ترسیدید با یه اعتراض ساده پرونده تان را برگشت بزنند و اجازه مهاجرت بهتون ندند بهتر نیست برای مهاجرت به آمریکا تجدید نظر بکنید؟ به هرحال خیلی زود دیر شد!

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
يه پيشنهاد بهتر نيست تو صفحه فيس بوك ابوظبي و آنكارا هم كامنت بگزاريم؟
اين آدرس سايتشه:
http://www.facebook.com/usembassyAbuDhabi
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: coming soon ، vahidvm60 ، California ، Hornet ، HAMEDMIM ، najibi
(2011-07-26 ساعت 18:07)alisarshar نوشته:  يه پيشنهاد بهتر نيست تو صفحه فيس بوك ابوظبي و آنكارا هم كامنت بگزاريم؟
اين آدرس سايتشه:
http://www.facebook.com/usembassyAbuDhabi

من هستم ! کلا با کامنت گذاشتن و اعتراض کردن موافقم Smile ولی فکر نکنم سفارت قدرت چندانی در کلیرنس داشته باشه
بیدلی در همه احوال خدا با او بود *** او نمیدیدش و از دور خدایا میکرد !!!
خدایا شکرت!
تشکر کنندگان: dreamer60 ، vahidvm60 ، Hornet ، najibi
سلام به همگی
من یه پیشنهادی دارم . به نظر من همگی دست به کار شیم و در قدم اول با کمک گرفتن از نظرات همدیگه یک متن راجع به مشکلات موجود تهیه کنیم , یادتون باشه که مشکلات فقط مربوط به کیس های لاتاری نیست. الان شرایطی پیش اومده که در اغلب کیس های مختلف (توریستی , دانشجویی, لاتاری , خانوادگی و سرمایه گذاری ) مشکلاتی هست .به عنوان مثال می تونیم در 8 بند , درخواست هامون رو بیان کنیم . بعد که متن آماده شد بیایم و به شکل گسترده ای در مهاجرسرا اطلاع رسانی کنیم و وقتی که مشخص شد تعداد افرادی که اعلام آمادگی کرده اند برای like کردن متن به حد خوبی رسبده ....بیایم و یک Discussions در همون صفحه وزارت خارجه باز کنیم و به سرعت همگی بریم و اون متن رو like کنیم . فکر می کنم اگر اونها ببینند که در عرض 1 الی 2 ساعت یکی از Discussions ها تونسته توجه 500 الی 2000 نفر رو جلب کنه پی به اهمیت موضوع میبرند .

حتی می تونیم موضوع رو از طرف سایت مهاجر سرا بیان کنیم .مثلا" به این شکل که ابتدا توضیح کوتاهی در مورد این انجمن بدیم و سپس اظهار کنیم که اعضای این انجمن که بیش از 000 100 نفر می باشند از وزارت خارجه آمریکا و اداره مهاجرت درخواست های زیر را دارند .....1- 2- 3-
باور کنید اگر همت داشته باشیم این کار شدنیه فقط به یک teamwork حسابی و یک اطلاع رسانی خوب نیاز داره !
قدرت این خانواده مهاجرسرا رو با بیش از صدهزار نفر عضو کم نگیرید.
پی نوشت :
فقط در صورتیکه موافق این کار هستید از دکمه تشکر استفاده نمایید , تا بتونیم تعداد افراد موافق این کار رو یه تخمینی بزنیم , اگر که تعداد افراد موافق به حد قابل قبولی برسه از مدیران عزیز درخواست خواهیم کرد که یک تاپیک مجزا برای این کار در اختیار ما قرار بدهند.

روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
آه ، من چقدر دیر رسیدم. تازه رفتم پیشنهاد دادم که برندگان 2012 امضاء جمع کنن که چون نتایج دیر اعلام شده ، طبعا" پست مدارک و بررسیها هم به تعویق میافته و وای به حال کیس نامبرهای بالا !!! تورو خدا از همین الان به فکر باشید. هرجور امضاء و اعتراضی که لازمه پیشنهاد بدید.
تشکر کنندگان: dreamer60 ، California ، Hornet ، najibi ، smk2
دوستانِ عزیز بازم به عنوان برادر کوچکتر شما درخواست می کنم لطفا اگر به فیسبوک می‌روید:

جسارتاً سعی‌ کنید بسیار مودب صحبت کنید و حدالمقدور به زبانه انگلیسی بنویسید نه فینگلیش!!!!

من کامنتم اونجا هست، به همین اسمه حامد میم، میتونید اگه انگلیسی سختتون بود، متن من رو با کمی‌ تغییر استفاده کنید.

این متن بندست: Dear Mr/Mrs. .......... ,Hi and thank you so much for your efforts for visa issues. As many people have mentioned here, lengthy Administrative Processing for FBI check in DV lottery cases causes many difficulties for Iranians. The process takes much, much, much, much long time and the embassy doesn’t consider that the DV lottery selectees don’t have much time and if the FBI check answer (Clearance) doesn’t get ready on time (September 30, 2011) due to lengthy Administrative Processing, Many Iranian people will not get the chance to get their visa, although they don’t have any problem in their documents and all of the documents are complete. The year 2010 many DV lottery selectees’ have lost their chance to receive their immigration visas just because of the slow Administrative Processing for FBI checks. This is very very important for us. We will appreciate if you do something for speeding up this process.
Thank you so much.

همگی‌ موفق باشید

رهرو گر صد هنر دارد توکل بایدش…
تشکر کنندگان: California ، dreamer60 ، sunrise ، viona ، zohreh36 ، najibi ، behzad807
(2011-07-28 ساعت 04:28)HAMEDMIM نوشته:  دوستانِ عزیز بازم به عنوان برادر کوچکتر شما درخواست می کنم لطفا اگر به فیسبوک می‌روید:

جسارتاً سعی‌ کنید بسیار مودب صحبت کنید و حدالمقدور به زبانه انگلیسی بنویسید نه فینگلیش!!!!

من کامنتم اونجا هست، به همین اسمه حامد میم، میتونید اگه انگلیسی سختتون بود، متن من رو با کمی‌ تغییر استفاده کنید.

همگی‌ موفق باشید

رهرو گر صد هنر دارد توکل بایدش…

سلام دوست عزیز ممنونم از تذکرتون ولی بنده به دلیل اینکه بار دوم بود تذکر شما را میدیدم بازم به فیس بوک مراجعه کردم و همه پست ها را از اول تا آخر به صورت کامل خوندم ولی حتی یک مورد هم نوشته یا متن بی ادبانه ندیدم .اتفاقا متن ها غیر از متن های آماده ای که دوستان زحمت کشیده و برای بچه ها قرار داده بودند که بسیار هم عالی بود ، الباقی بسیار متین و مودبانه و کاملا درخور شان و شخصیت یک ایرانی واقعی بود .
مطمئن باشید کسانی که در این بخت آزمایی به خواست خدا برنده میشوند همگی انسانهایی هستند که از فرهنگ بی ادبی خسته و گریزان بودند و به همین دلیل از این بند رها خواهند شد.
بخاطر زیادگوییم عذر خواهی میکنم و باز هم ممنونم از توجه و تذکرات خوبتون
شاد و پیروز باشید
تشکر کنندگان: coming soon ، sunrise ، alirezagh ، Linspire ، satusa ، frozen mind ، فردين ، dreamer60 ، HAMEDMIM ، Hornet ، najibi
سلام دوستان
طبق قرار قبلي امروز آقاي آلن جواب سوالات رو بايد بده و ويدئوي آن توي سايت قرار مي گيره.

همه ما اعتراضمون رو كرديم و كاري كه از دستمون بر مي آمد رو انجام داديم. اميدوارم يه نتيجه خوبي بده ولي بعيد ميدونم اينا بر خلاف ميل خودشون كاري بكنند. اين موضوع براشون خيلي اهميت داره و كاملا هم آگاهانه دارند كارشون رو مي كنند و تا خودشون هم نخواهند چيزي رو تغيير نمي دهند. در مورد دانشجويان هم يه تصميمی گرفتند ولي يه تبصره توش گذاشتند كه عملا با قبل هيچ تفاوتي نداشته باشه و سختگيري كليرنس رو تحت تاثير قرار نده.
من چندين بار يه پست گذاشتم مبني بر اينكه سربازي اجباري و يا كارمند معمولي دولتي و تحصيلات دانشگاهي و ... داشتن، دليلي بر ارتباط فرد با اين سيستم نمي باشد و دقيقا مشكل اصلي مون رو هدف قرار دادم ولي هيچكدومش رو نشون نميداد اين در حالي بود كه اون قسمتها رو كه پاك مي كردم بدون مشكل نمايش داده مي شد و يا اگر در پستهاي ديگه مي نوشتم نمايش داده ميشد. كامنتهاي مربوط به يك پست ديگر رو كه مي خوندم ديدم يكي ديگه از دوستان هم همين موضوع رو ظاهرا نتونسته بود بيان كنه و توي پست ديگري اعلام كرده بود.

اميدوارم اين عدم نمايش آگاهانه نبوده باشه و فقط تصادفي يا به دلايل ديگه بوده باشه. در غير اينصورت فقط بايد شانس بياريم و اميدوار باشيم خدا كمكمون كنه.

تشکر کنندگان: alisarshar ، Hornet ، HOMAYON53 ، ali899 ، dreamer60 ، ravian ، coming soon ، Linspire ، sepinod ، vahidvm60 ، California
متن دیگران رو اونجا کپی نکنید.
به نظر من هرکسی هرچند ساده و خلاصه هم باشه، ولی متن خودشو بنویسه.
دیگران هم نیان ار ما دفاع کنن.
خودتونو بزارید جای مجری این برنامه، پیش خودش فکر میکنه که اینا دست به یکی کردن.
کلا فضا رو اونجا تک قطبی نکنید.
اگه قرار باشه اتفاقی صورت بگیره، با همین کامنت ها و این همه لایک، صورت میگیره.
پس لطفا چند بار نظر ندهید، نظر تکراری ندهید.
تشکر کنندگان: Hornet ، Linspire ، ali899 ، California
ف.یس بوک: "دوستان، تا چند لحظۀ دیگر ویدئوی پاسخ های آلن به پرسش های شما درباره ویزای آمریکا را در اینجا خواهیم گذاشت"
تشکر کنندگان: Linspire ، satusa ، Hornet ، coming soon ، HAMEDMIM ، alisarshar ، najibi ، California
درود بر همه مهاجرسرایی ها
دوستانی که به هر دلیل قادر به تماشای کلیپ پاسخ های آقای آلن نیستند. می توانند کل برنامه رو ازلینک های زیر دریافت کنند.

1) فایل تصویری
فرمت فایل : FLV
حجم : حدود 26MB
لینک دانلود
---------------------------------------------------

2) فایل صوتی :
فرمت : mp3
حجم : 8 MB
لینک دانلود
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
منم به نوبه خودم از دوستانی که زحمت کشیدن و در این جمع آوری امضاء شرکت نمودن صمیمانه سپاسگذارم.Big GrinBig GrinBig Grin
اون لحظهای که آلن گفت "... بیش از 100 نفر دیگر این سوال را پرسیدن" واقعاً حال کردم.Cool
البته گلی به جمال این آقای آلن که، چیز خاصی هم در این خصوص نگفت .Big Grin
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان