کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از دریافت نامه قبولی
اگر در زمان ثبت نام برای لاتاری مجرد بوده اید و بعد از دریافت نامه قبولی ازدواج کرده یا قصد ازدواج دارید گفتگوهای این تاپیک را دنبال کنید.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2010 اینجا را کلیک کنید.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2011 اینجا را کلیک کنید .
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: Linspire ، frozen mind ، Ali Sepehr ، mitr.p ، Classic ، smith ، ghorbat
من به اونایی که لاتاری برنده شدن و مجرد هستن پیشنهاد میکنم تا با کسانی که برنده نشدن ازدواج کنن به دلایل زیر :

1- تنها نیستن توی مراحل سخت مهاجرت Smile)
2- کسایی که قبول نشدن هم میتونن مهاجرت کنن Rolleyes
3- به هر حال مهاجرت یه مقداری خرج داره دیگه ... هزینه ها بالاست و این حرفا
4- آمار ازدواج میره بالا

به هرحال تنهایی مهاجرت کردن سخته و دونفر باشن بهتره.
بعدشم بلاخره یه روزی باید ازدواج کرد دیگه دیر و زودش مهم نیستCool
(2011-09-29 ساعت 13:08)MORINIU نوشته:  بچه ها من طلاق گرفتم الان می خوام دوباره با همسرم ازدواج کنم، مصاحبم سال دیگس. فکر می کنید ازدواج با همسر قبلی بعد از قبول شدن و اعلام آن به کی سیسی بهتره و خطر نداره یا بذارم بعد از اینکه خودم او کی شدم از طریق ازدواج اقدام کنم؟ راه دوم رو کسی می دونه چند سال طول می کشه؟ چون یک مشکل جدی شده واسم از دوستان خوب مهاجر سرا کسایی که سالهای قبل موفق شدند و تجربه دارند کسی کمک کنه ممنون میشم

لطفا سوال خود را فقط در یک تاپیک مطرح نمایید.

سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: comrun ، t.azimaie ، alirezagh ، mitr.p ، Linspire ، smith ، ghorbat
(2011-08-09 ساعت 20:24)iSaeid نوشته:  من به اونایی که لاتاری برنده شدن و مجرد هستن پیشنهاد میکنم تا با کسانی که برنده نشدن ازدواج کنن به دلایل زیر :

1- تنها نیستن توی مراحل سخت مهاجرت Smile)
2- کسایی که قبول نشدن هم میتونن مهاجرت کنن Rolleyes
3- به هر حال مهاجرت یه مقداری خرج داره دیگه ... هزینه ها بالاست و این حرفا
4- آمار ازدواج میره بالا

به هرحال تنهایی مهاجرت کردن سخته و دونفر باشن بهتره.
بعدشم بلاخره یه روزی باید ازدواج کرد دیگه دیر و زودش مهم نیستCool

من یه سوال دارم اونم اینه که اگه کسی لاتاری قبول شده باشه و مجرد باشه، بخواد با کسی ازدواج کنه و همسرش رو با خودش ببره تا قبل از ارسال مدارکش باید ازدواج کنه و مدارک جفتشونو بفرسته؟؟ یا تا زمانی که میره برای مصاحبه وقت داره؟؟ اگه باید قبل از ارسال مدارک ازدواج کنه کلا چقدر وقت داره و آیا دیر نمیشه؟؟ اگه کسی میدونه راهنمایی کنه. ممنون
تشکر کنندگان: smith ، arman_m ، ghorbat
(2012-02-17 ساعت 19:13)farhad_vakili نوشته:  من یه سوال دارم اونم اینه که اگه کسی لاتاری قبول شده باشه و مجرد باشه، بخواد با کسی ازدواج کنه و همسرش رو با خودش ببره تا قبل از ارسال مدارکش باید ازدواج کنه و مدارک جفتشونو بفرسته؟؟ یا تا زمانی که میره برای مصاحبه وقت داره؟؟ اگه باید قبل از ارسال مدارک ازدواج کنه کلا چقدر وقت داره و آیا دیر نمیشه؟؟ اگه کسی میدونه راهنمایی کنه. ممنون

دوست عزیز دروود
مطمئنا خیلی بهتره که قبل از مصاحبه ازدواج کنید و به سفارت ایمیل بزنید تا نام همسرتان را هم برای مصاحبه درج کنند. در غیر این صورت همسرتان نمی تواند با شما داخل سفارت بشود و بعدا از راههای دیگه برای بردن ایشان باید استفاده کنید که خیلی زمان بر می شود.
تاریخ دقیقی رو نمی تونم بهتون بگم ولی اگر ازدواجتون قطعیه زودتر اقدام کنید.
شاد باشید.
CN:2012AS12000
SEND FORM:17 AUG
3ﻧﻔﺮ (فرزند 1ساله)
ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ:14 DEC
هزینه ها:6 میلیون تومان + 5078$
کلیرنس:20 JAN
ویزا:14 FEB
اولین سفر:26 FEB
تشکر کنندگان: smith ، arman_m ، ghorbat ، 3pideh
دوست خوبم خیلی ریسکش بالاست!! خوب الان عقد کنید ، چرا روزه شک دار میگیرید. توی مهاجرسرا کسانی بودند که بعد از نتایج عقد کردند و یک ضرب گرفتند و فردی هم بود که همین کار رو کرده بود ولی نتونسته بود عقد کنه و ریجکت شده بود. متاسفانه آیدی اون دوستان رو یادم نمی آد ولی کیس اول رو میتونید توی سفرنامه ابوظبی 2011 پیدا کنید ولی کیسی که ریجکت شده بود درست یادم نیست. فکر کنم 2010 بود.
(2012-04-20 ساعت 15:03)smith نوشته:  میشه تاریخ عقد رو قبل از تاریخ اعلام نتایج زد؟

مثلا امسال نتایج 1 ماه می 2012 اعلام میشه

وقتی که طرف برنده بشه فرمای اول رو که می خواد بفرسته KCC اونجایی که می پرسه آیا نسبت به روز ثبت نام تغییری ایجاد شده یا نه رو آره بزنه

بعدشم با دفتر خونه هماهنگ کنه و تاریخ عقد رو یک ماه عقب تر ثبت بزنن که مامور سفارت خیالش راحت بشه که برای برنده شدن طرف ازدواج نکرده و بهتر ویزا بدن به همسرش

بهتر نیست؟ آیا دفتر خونه این کار رو میکنه؟ شیرینی خوبی اگه بگیره؟
کسی اطلاعی داره؟

دوست خوبم خیلی ریسکش بالاست!! خوب الان عقد کنید ، چرا روزه شک دار میگیرید. توی مهاجرسرا کسانی بودند که بعد از نتایج عقد کردند و یک ضرب گرفتند و فردی هم بود که همین کار رو کرده بود ولی نتونسته بود عقد کنه و ریجکت شده بود. متاسفانه آیدی اون دوستان رو یادم نمی آد ولی کیس اول رو میتونید توی سفرنامه ابوظبی 2011 پیدا کنید ولی کیسی که ریجکت شده بود درست یادم نیست. فکر کنم 2010 بود.

شماره کیس: 2012AS00026xxx
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2011 10,Aug
تاریخ کارنت شدن کیس: احتمالا March 2012
تاریخ مصاحبه:11 March
تاریخ دریافت کلیرنس:یک ضرب :Big Grin
جمع تقریبی هزینه ها:
تعداد همراهان: 1 نفر

تشکر کنندگان: smith ، ghorbat ، silence7
درود بر دوستان
من بعد از قبولی ازدواج کردم. سبس به کی سی سی اتلاع دادم. سند ازدواج و شناسنامه همسرم رو خاستند و فرمهای DS-0230 آبدیت شده.
ما هم فرستادیم با aramex ، چند روز بعد دلیور شد. حالا که وقت مصاحبه ما تعیین شده اسم همسرم نیست! یعنی تو نامه سایت زده:
Beneficiaries: None
حالا من نامه زدم به کی سی سی. میگن مدارک اصلا نرسیده دستشون!!:
Those required forms were never received at KCC
الان من موندم و استرس و اعصاب خورد.
یکی خواهشن کمکم کنه. نمیدونم چکار کنم.
سپاس
===================
2012AS50xxx
سفارت: آنكارا
تاریخ رویت قبولی :15جولای
تاریخ کارنت شدن : اپریل 2012
تاریخ مصاحبه:june 21 2012
تاریخ کلیر شدن: august 7 2012
دریافت ڤیزا: august 16 2012
ورود به آمریکا: 2012 09 October
انسانها نه خوبند و نه بد! انسانند با همه آرزوهایش
تشکر کنندگان: ghorbat
(2012-05-16 ساعت 16:37)jahan_roone نوشته:  درود بر دوستان
من بعد از قبولی ازدواج کردم. سبس به کی سی سی اتلاع دادم. سند ازدواج و شناسنامه همسرم رو خاستند و فرمهای DS-0230 آبدیت شده.
ما هم فرستادیم با aramex ، چند روز بعد دلیور شد. حالا که وقت مصاحبه ما تعیین شده اسم همسرم نیست! یعنی تو نامه سایت زده:
سپاس

اون ترکینگ آرامکس رو براشون اسکرین شات بگیرید ایمیل کنید که بدونن تحویل داده شده
تشکر کنندگان: ghorbat ، silence7
(2012-05-16 ساعت 16:37)jahan_roone نوشته:  درود بر دوستان
سپاس

با دی اچ ال که میفرستین اسم شخص تحویل گیرنده رو هم مینویسه. احتمالا آرامکس هم همینطوره. اون قسمت رو براشون ایمیل کنین.
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان: ghorbat ، silence7
سلام دوستان من یه سوالی دارم که اینجا جوابمو پیدا نکردم اگه کسی میدونه جواب بده ممنون ..
سوالم اینه اگه با کسی که greencard lottory برنده شده قبلا ازدواج کردین و رفتین امریکا greencard گرفتین بعد بخواین جدا بشین چه اتفاقی می یفته ؟greencard باطل میشه؟اگه میشه کی میشه طلاق بگیری باطل نشه؟
سلام دوستای گلم.ببخشید که وقتتونو میگیرم.من از برندگان 2012 هستم.کلیرنس من این ماه اومد.به همراه خانومم.من برنده شده بودم.فقط یه چیزی.منو خانومم داریم از هم جدا میشیم.و ایشون آمریکا نمیان و پاسپورتشونو هم نمیدن که ببرم برای گرفتن ویزا.به نظرتون چی کار کنم که مشکلی پیش نیاد؟آیا کامل جدا شم و مدارک طلاق رو براشون ارسال کنم؟یا جدا نشم و با پاسپورت خودم فقط برم؟یا راه های دیگه؟لطفا راهنمایی کنید.با سپاس فراوان
2012AS00001xxx
سلام دوستان : من ویزا گرفتم ولی هنوز وارد آمریکا نشدم وگرین کارتم را نگرفتم اما قبل از رفتنم تصمیم به ازدواج دارم لطفا راهنمایی کنید
1 ) ایا میتونم تو ایران عقد کنم و بعد از ورود به آمریکا ترجمه مدارک ازدواج را برای گرین کارت همسرم ارایه کنم ؟
2) یا اینکه باید در ترکیه این مراحل را پیگیری کنم ؟
3)و یا اینکه اول باید برم و بعد از اینکه گرین کارتم را گرفتم مراحل بالا را طی کنم؟
از دوستانی که اطلاعاتی در این مورد دارند خواهش میکنم جواب فوری و کامل
تشکر کنندگان:
(2012-08-28 ساعت 20:15)JOHANNA نوشته:  سلام دوستان : من ویزا گرفتم ولی هنوز وارد آمریکا نشدم وگرین کارتم را نگرفتم اما قبل از رفتنم تصمیم به ازدواج دارم لطفا راهنمایی کنید
1 ) ایا میتونم تو ایران عقد کنم و بعد از ورود به آمریکا ترجمه مدارک ازدواج را برای گرین کارت همسرم ارایه کنم ؟
2) یا اینکه باید در ترکیه این مراحل را پیگیری کنم ؟
3)و یا اینکه اول باید برم و بعد از اینکه گرین کارتم را گرفتم مراحل بالا را طی کنم؟
از دوستانی که اطلاعاتی در این مورد دارند خواهش میکنم جواب فوری و کامل

ای کاش قبل از گرفتن ویزا ازدواج می کردید
تا جایی که میدونم شما باید وارد امریکا بشید و گرین کارت رو دریافت کنید و سس تمام مراحل
فکر کنم این تاپیک بهتر کمکتون کنه»
مهاجرت خانوادگی
ویزای نامزدی و ازدواج
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
تشکر کنندگان: اردوان

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان