کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مقایسه آپدیت قیمت تماس با کشورهای مختلف در سایتهای VoIP گروه بتاماک
http://tuitalk.com/free-phone-calls/make...alls.zhtml

این سایت میگه که برنامه سافت فونش رو دانلود میکنین بعد به آگهی تماشا میکنین و بعدش میتونین تا سه بار در روز و جمعا حداکثر تا 18 دقیقه (آمریکا) و یا کمتر با بیش از 40 کشور تماس بگیرین. موبایل یا تلفن معمولی...
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
(2011-07-22 ساعت 19:52)yami نوشته:  http://tuitalk.com/free-phone-calls/make...alls.zhtml

این سایت میگه که برنامه سافت فونش رو دانلود میکنین بعد به آگهی تماشا میکنین و بعدش میتونین تا سه بار در روز و جمعا حداکثر تا 18 دقیقه (آمریکا) و یا کمتر با بیش از 40 کشور تماس بگیرین. موبایل یا تلفن معمولی...

امتحان هم کردین؟ بی خطره ؟Big Grin
پاسخ
من قبلا در این باره صحبت کردم

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=3462

توی این تاپیک بخونید متوجه میشید بله کار کرد ولی میگن که این برنامه های بیشترشون کارای جاسوسی هم می کنن
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
پاسخ
تشکر کنندگان: shahrzad_a ، taherifar
(2011-07-22 ساعت 20:31)shahrzad_a نوشته:  
(2011-07-22 ساعت 19:52)yami نوشته:  http://tuitalk.com/free-phone-calls/make...alls.zhtml

امتحان هم کردین؟ بی خطره ؟Big Grin

نه امتحان نکردم و بعید میدونم که برنامه خطرناکی باشه. کاری که میکنن ساده هست. بجای گرفتن پول از شما, پول رو از اسپانسری میگیرن که شما آگهی اونو تماشا کردین. بقیه ماجرا با دیگر خدمات VoIP فرقی نداره.
پاسخ
تشکر کنندگان: shahrzad_a ، emankh101 ، taherifar
خب با جی میل رایگان میشه آمریکا و کانادا زنگ زد نا محدود...
پاسخ
(2011-07-22 ساعت 21:57)rbadboy85 نوشته:  خب با جی میل رایگان میشه آمریکا و کانادا زنگ زد نا محدود...

بله درست میفرمایید دوست عزیز اما اولا اینکه لیست تماس رایگان گوگل تاک دو تا بیشتر نیست آمریکا و کانادا ولی این سایت نزدیک به 40 کشور رو البته با زمان مکالمه های مختلف پوشش میده و نکته مهمتر اینکه برای استفاده از گوگل تاک در ایران برای تماس رایگان با آمریکا باید از چیزپی ان استفاده کنین!
پاسخ
تشکر کنندگان: emankh101 ، taherifar
مقایسه آپدیت قیمت تماس با کشورهای مختلف در سایتهای VoIP گروه بتاماکس

http://backsla.sh/betamax

برای راحتی دوستان لیست رو به مقصد ایران کات کردم و ضمیمه این پست. قیمتهای به سنت آمریکا هستن به ازای هر دقیقه تماس از طریق برنامه ای مسنجری اون شرکت که در کامپیوترتون نصب میکنین.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh792004 ، taherifar
بازم سلام دوستان
یک راه جدید تماس با آمریکا و کانادا بصورت رایگان پیدا کردم گفتم با شما در میون بذارم.
netTALK http://www.nettalk.com
این شرکت دستگاهی به شما میده که وصل میکنن به مودم ADSL تون. هزینه سال اول با دستگاه 70 دلاره و بعد میشه از سال بعد سالی 30 دلار.
تماس با شماره های آمریکا و کانادا رایگانه. تماس با یوزرهای همین شرکت هم رایگانه. یعنی مثلا شما با دستگاه خودتون (مطمئن نیستم که صرف دانلود مسنجرش کار کنه یا نه) آنلاین میشین و خانوادتون هم با دستگاه خودش. فرقی نمیکنه در کجای دنیا باشین. با هم رایگان میتونین صحبت کنین.
پاسخ
تشکر کنندگان: emankh101 ، maaref ، golesang ، sayeh_m ، jordanir ، taherifar
(2011-07-25 ساعت 18:52)yami نوشته:  بازم سلام دوستان
یک راه جدید تماس با آمریکا و کانادا بصورت رایگان پیدا کردم گفتم با شما در میون بذارم.
این شرکت دستگاهی به شما میده که وصل میکنن به مودم ADSL تون. هزینه سال اول با دستگاه 70 دلاره و بعد میشه از سال بعد سالی 30 دلار.
تماس با شماره های آمریکا و کانادا رایگانه. تماس با یوزرهای همین شرکت هم رایگانه. یعنی مثلا شما با دستگاه خودتون (مطمئن نیستم که صرف دانلود مسنجرش کار کنه یا نه) آنلاین میشین و خانوادتون هم با دستگاه خودش. فرقی نمیکنه در کجای دنیا باشین. با هم رایگان میتونین صحبت کنین.

البته در تکمیل صحبت‌های Yami عزیز باید بگم حتی اگر در ایران بتونید نرم‌افزار این سایت را با روی گوشی موبایل خودتون
(Android, Blackberry, Windos Mobile) نصب کنید میتونید از طریق وایرلس و اینترنت بیسیم WiFi توسط این برنامه با آمریکا و کانادا تماس بگیرید. Wink
نوع ویزا: CR1 (ازدواجی)
اولین اقدام: DEC 2009
مصاحبه: 9 نوامبر 2010 - آنکارا
مدت زمان کلیرینس: 64 روز
کلیر: 12 ژانویه 2011
تاریخ گرفتن ویزا: 18 ژانویه 2011
طول مدت پروسه گرفتن ویزا (بدون وکیل) :1 سال و 1 ماه و 15 روز
تاریخ پرواز: 25 فوریه 2011- Texas- Houston
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi_behzadi ، maaref ، golesang ، sayeh_m ، taherifar
(2011-07-25 ساعت 22:13)emankh101 نوشته:  
(2011-07-25 ساعت 18:52)yami نوشته:  بازم سلام دوستان

البته در تکمیل صحبت‌های Yami عزیز باید بگم حتی اگر در ایران بتونید نرم‌افزار این سایت را با روی گوشی موبایل خودتون
(Android, Blackberry, Windos Mobile) نصب کنید میتونید از طریق وایرلس و اینترنت بیسیم WiFi توسط این برنامه با آمریکا و کانادا تماس بگیرید. Wink

ایمان جان فرمایش شما صحیح هست. البته من بیشتر قصدم آشنا کردن دوستان با تکنولوژی هایی هست که امکان میده بدون استفاده از کامپیوتر و یا حتی موبایلهای هوشمند (اندروید و غیره) بشه تماس گرفت چون واقعیتش میدونم بخش زیادی از پدر مادر دوستانمان اینجا نه کامپیوتر خونه شون دارن و نه بلدن ازش استفاده کنن. من سعی دارم روشهایی رو یاد بدم که مثلا ننه جون گوشی رو برداره و یک 2# بزنه و مسنجر یا گوشی موبایل یا تلفن منزل پسرش در آمریکا زنگ بخوره و صحبت کنن و بر عکس! کل کاری هم که سه ماه به سه ماه باید ننه جون انجام بده اینه که بره پول اینترنت ADSL رو بده Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: emankh101 ، golbano ، mahmood_eng ، maaref ، golesang ، sayeh_m ، taherifar
از داخل آمریکا
با یه راه ساده و مطمئن که هیچ هزینه اولیه و ثانویه ای هم نداره، از طریق کامپیوتر (نه با گوشی تلفن یا موبایل) می تونید با آمریکا و کانادا مجانی صحبت کنید.
راهش اینه که براوزر شما گوگل کروم باشه و اکانت گوگل داشته باشید. با این براوزر وقتی وارد اکانت گوگل (جی میل) بشوید توی همون صفحه یک دکمه هست که نوشته کال:
Call
کلیک کنید و شماره مورد نظر رو در کانادا یا آمریکا بگیرید و راحت صحبت کنید. حسنش اینه که می تونید تلفن دیگران رو بگیرید بدون اینکه خودتون تلفن داشته باشید. و البته حسن مهمترش اینه که کاملا مجانی هست!
من نمیدونم که این کار توی ایران هم جواب میده یا نه؟ به هر حال دوستانی که آمریکا هستید می تونید بدون اینکه از زمان استفاده موبایلتون کاسته بشه، بدون پرداخت وجه با کانادا صحبت کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: ali.narooei ، maaref ، golesang ، sayeh_m ، taherifar
(2011-09-28 ساعت 01:35)parviz نوشته:  از داخل آمریکا
با یه راه ساده و مطمئن که هیچ هزینه اولیه و ثانویه ای هم نداره، از طریق کامپیوتر (نه با گوشی تلفن یا موبایل) می تونید با آمریکا و کانادا مجانی صحبت کنید.
راهش اینه که براوزر شما گوگل کروم باشه و اکانت گوگل داشته باشید. با این براوزر وقتی وارد اکانت گوگل (جی میل) بشوید توی همون صفحه یک دکمه هست که نوشته کال:
Call
کلیک کنید و شماره مورد نظر رو در کانادا یا آمریکا بگیرید و راحت صحبت کنید. حسنش اینه که می تونید تلفن دیگران رو بگیرید بدون اینکه خودتون تلفن داشته باشید. و البته حسن مهمترش اینه که کاملا مجانی هست!
من نمیدونم که این کار توی ایران هم جواب میده یا نه؟ به هر حال دوستانی که آمریکا هستید می تونید بدون اینکه از زمان استفاده موبایلتون کاسته بشه، بدون پرداخت وجه با کانادا صحبت کنید.

اگه با وی پی ان که آی پی کانادایی یا آمریکایی میده به اینترنت از هر کجای دنیا وصل بشین بله این خدمت برای شما قابل دسترس است. البته اینترنت تقریبا با سرعت خوبی هم برای یک مکالمه بی دردسر نیاز دارین.
پاسخ
تشکر کنندگان: ali.narooei ، parviz ، maaref ، golesang ، taherifar
سلام دوستان
من الان مدتیه که از دستگاه Majic Jack PLUS تو خونه استفاده میکنم. بر خلاف مدل قدیمی مستقیم به مودم وصل میشه و احتیاجی به کامپیوتر نیست. یک شماره تلفن هم میده که میتونین انتخاب کنین کد شهر و محله رو.
از ایران که بهم زنگ میزنن به اون گفتم زنگ بزنن که هزینه اضافی ندم. بر خلاف NetTalk که مشابه مجیک جکه, این مدل به گوگل وییس هم وصل میشه و بدین طریق شما دیگه هیچوقت شماره تلفن تون رو عوض نخواهید کرد حتی اگه مجیک جک رو از دست بدین. در هنگام قطعی مجیک جک هم گوگل وییس پیامهاتون رو میگیره.
تا جایی که میدونم مجیک جک معمولی یا همون مدلی که به کامپیوتر باید وصل بشه در ایران کار میکنه و حتی سایت پشتیبانی و فروش هم داره ولی اینکه مدل PLUS یعنی مدلی که به کامپیوتر نیاز نداره تو ایران کار میکنه یا نه, برام سوال شده.
اگه بدونم کار میکنه, یکی میفرستم خونه تا بدون نیاز به خریدن کامپیوتر باهام رایگان تماس بگیرن.
لطفا اگه کسی از دوستان در این مورد اطلاعاتی داره, اینجا به اشتراک بذاره.
در ضمن باید بگم که کیفیت صدای مجیک جک هم خوبه و من راضیم. به خاطر اون از موبایل نامحدود که صرفا بخاطر تماسهای طولانی خونه با من گرفته بودم و برام ماهی خدا تومن خرج بود رها شدم و الان با یک Tracfone قراره صفا کنم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، mehdi_behzadi ، taherifar
من الان مدتیه که از دستگاه Majic Jack PLUS تو خونه استفاده میکنم. بر خلاف مدل قدیمی مستقیم به مودم وصل میشه و احتیاجی به کامپیوتر نیست. یک شماره تلفن هم میده که میتونین انتخاب کنین کد شهر و محله رو.
از ایران که بهم زنگ میزنن به اون گفتم زنگ بزنن که هزینه اضافی ندم. بر خلاف NetTalk که مشابه مجیک جکه, این مدل به گوگل وییس هم وصل میشه و بدین طریق شما دیگه هیچوقت شماره تلفن تون رو عوض نخواهید کرد حتی اگه مجیک جک رو از دست بدین. در هنگام قطعی مجیک جک هم گوگل وییس پیامهاتون رو میگیره.
تا جایی که میدونم مجیک جک معمولی یا همون مدلی که به کامپیوتر باید وصل بشه در ایران کار میکنه و حتی سایت پشتیبانی و فروش هم داره ولی اینکه مدل PLUS یعنی مدلی که به کامپیوتر نیاز نداره تو ایران کار میکنه یا نه, برام سوال شده.
اگه بدونم کار میکنه, یکی میفرستم خونه تا بدون نیاز به خریدن کامپیوتر باهام رایگان تماس بگیرن.
لطفا اگه کسی از دوستان در این مورد اطلاعاتی داره, اینجا به اشتراک بذاره.
در ضمن باید بگم که کیفیت صدای مجیک جک هم خوبه و من راضیم. به خاطر اون از موبایل نامحدود که صرفا بخاطر تماسهای طولانی خونه با من گرفته بودم و برام ماهی خدا تومن خرج بود رها شدم و الان با یک Tracfone قراره صفا کنم Smile
سلام
من مجیک دارم که به کیس کامپیوتر وصل میشه .به وسیله ان میتونم به راحتی با داشتن vpn به همسرم در امریکا زنگ بزنم دیگه از خریدن کارت تلفن و هزینه بالا دو طرفه راحت شدم. ولی از نوع جدید مجیک اطلاعی ندارم.البته این مجیک را هم همسرم از امریکا برایم فرستاد.

پاسخ
(2011-12-22 ساعت 11:33)sara66 نوشته:  سلام
من مجیک دارم که به کیس کامپیوتر وصل میشه .به وسیله ان میتونم به راحتی با داشتن vpn به همسرم در امریکا زنگ بزنم دیگه از خریدن کارت تلفن و هزینه بالا دو طرفه راحت شدم. ولی از نوع جدید مجیک اطلاعی ندارم.البته این مجیک را هم همسرم از امریکا برایم فرستاد.

سلام
نکته مهم اینه که بدونیم آیا مدل PLUS تو ایران کار میکنه یا نه.
شما چرا از VPN استفاده میکنی؟ مگه همین مجیک جک معمولی هم ایران نیاز به VPN داره برای استفاده؟
اگه مدل ساده نیاز به VPN داشته باشه طبیعتا مدلی بدون کامپیوتر نمیتونه کار کنه چون نمیشه تنظیمات VPN رو روی مودم انجام داد.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان