کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقامت اکوادور (آمریکای جنوبی)
من هم مدتی است که برای مهاجرت اکوادور فکر می کنم اگه کسی اونجا هست که میتونه اطلاعاتی به من بده ممنون می شم . یه موسسه در اکوادور کار اقامت از طریق تخصص رو انجام میده . اما به اطلاعاتی در زمینه اشتغال خودم و تحصیل فرزندم در اونجا نیاز دارم . اگه کسی این راه رو طی کرده ممنون می شم راهنماییم کنه .
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون از اطلاعاتتون . اگه در اکوادور زندگی می کنید ممنون می شم که کمی در جهت مهاجرت به این کشور راهنمایی نمایید . آیا با ویزای توریستی وارد شویم و سپس جهت اخذ اقامت اقدام کنیم یا نه از طریق موسسات اقدام نمایید .
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ممنون از اطلاعات کاملتون .لطفا در مورد مهاجرت به این کشور اگر اطلاعاتی دارید بفرمایید .ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-21 ساعت 19:40)ahmadian.r نوشته:  من هم مدتی است که برای مهاجرت اکوادور فکر می کنم اگه کسی اونجا هست که میتونه اطلاعاتی به من بده ممنون می شم .  یه موسسه در اکوادور کار اقامت از طریق تخصص رو انجام میده . اما به اطلاعاتی در زمینه اشتغال خودم  و تحصیل فرزندم در اونجا نیاز دارم . اگه کسی این راه رو طی کرده ممنون می شم راهنماییم کنه .

سلام دوست عزیز اگر سوالی دارید در زمینه ی تحصیل و شغل خودتون بفرمایید تا بنده راهنکایی کنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-30 ساعت 22:00)mahsa93 نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 22:58)dm_april نوشته:  اکوادور چطور کشوریه؟ از لحاظ امنیت و سطح رفاه مردم؟

بد نیست. بستگی به سلیقه خودتون داره.
من مدتیه اینجا زندگی میکنم و راضی هستم. مردم بی آزاری داره. سرشون تو کار خودشونه.
امنیت هم بد نیست. من قبلش ونزوئلا بود اونجا خیلی بد بود ولی اینجا خوبه.

سلام . من خودم در اکوادور زندگی می کنم . اول به صورت توریستی اومد ببینم چه جور کشوری هست ، فرهنگ و شغل و برخورد ادماش . 90 روزه توریستی اومدم که اگر خوشم نیومد برگردم. ولی کشور خوبی بود و من خوشم اومد و شرایط اقامت از طریق مدرک تحصیلی که میده خیلی راحته و من مدارک ارائه کردم و الان اقامت دارم . خوبیش اینه که واحد پولش دلاره و خیلی ارزونه نسبت به درآمد . البته کار سخت پیدا میشه اگر تخصص نداشته باشی . ولی در کل خوبه . خرج خود من با اجاره خونه ماهی 600 دلار هست . اجاره خونه ی من ماهی 400 دلاره و همه چی داره یعنی بصورت مبله گرفتم. مردم خوبی دارن . من دیروقت بیرون نرفتم تا حالا . اما من درگیری و .... ندیدم . اما روز دوم گوشیه من رو ازم زدن . اما دوستان کاوادوری که دارم میگن اینجا کیف و گوشی رو بدون اینکه متوجه بشی میزنن مخصوصا از توریستا . بعد از اون بیشتر حواسمو جمع کردم و از اینجا راضی هستم . سوالی بود در خدمتم
پاسخ
تشکر کنندگان:
تایید مدارک ترجمه شده توسط سفارت اکوادور چقدر زمان میبره؟
می گذرد ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام،
اگه من بیام اکوادور آیا کسی میتونه در خصوص روند اداری دریافت اقامت در اکوادور کمکی به من و خانواده من کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-09-12 ساعت 22:31)mahsa93 نوشته:  
(2011-08-24 ساعت 10:44)mar308 نوشته:  سلام به همه دوستان لطفا اگر کسی اطلاعاتی راجع به این کشور داره به اشتراک بگذاره
تاجایی که من میدونم 2 ساله که ویزا رو برای ایرانیها برداشتن و با خرید خونه میشه اقامت گرفت...

سلام
ویزا رو بر نداشتن ولی تو فرودگاه ویزای توریستی 90 روزه میدن به ایرانی ها.
در مورد انواع ویزاها و مسائل اقامتی اکوادور یک سایت تخصصی وجود داره که من از ویکی پدیا پیداش کردم. اسمش اینه: مهاجرت و اقامت در اکوادور

اطلاعاتش خوبه..  من استفاده کردم.

سلام دوست عزیز با توجه به اینکه اینجانب در نظر دارم به اکوادر سفر کنم و نمیخوام این کار رو از طریق وکیل مهاجرت انجام بدم آیا کسی هست که بتونه من رو راهنمایی کنه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کسی هست که تمام مراحل مهاجرت به اکوادر رو از طریق مدرک تحصیلی که خودش انجام داده باشه رو برای من که به همراه خانوادم قصد مهاجرت به اکوادر رو داریم توضبح بده. چون من قصد مهاجرت دارم و میخوام خودم اینکارو انجام بدم نه وکیل مهاجرت میتونین کمک کنین
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان