کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چرا زندگی با آمریکایی‌ها برای مجرد‌ها توصیه میشه؟
(2012-04-06 ساعت 18:10)persian_viper نوشته:  خوب پس چرا دیگه این بحث ادامه پیدا نکرده؟؟ مطالب مطرح شده خیلی مفید هست.
خوب به نظر من موضوع موضوعی نبود که دنباله دار باشه! یه مورد برای مهاجرها بود که گفته شد و دوستان نظراتشان را دادند و ....
اگه نظر یا ایده جدیدی دارید ارائه کنید درباره اش بچه ها اظهار نظر میکنن Smile
به آرزوم میرسم، شک ندارم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: arezoo bj ، kami k ، philter ، behfaza ، taherifar ، msar
دوستان به این کار homesaty میگن فقط کافیه یه سرچ کنید هزاران سایت در این باره میبینید شما میتونید ایالت مورد نظرتون رو سرچ کنید

در کل homestay یعنی اجاره کردن یک اتاق از یک خانواده ی امریکایی

یک نمونه از این سایت ها
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
پاسخ
سلام راستی چرا برای متاهل ها توصیه نمیکنید؟ مگه ما متاهل ها ادم نیستیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: M_star1316 ، hooman9922 ، آنی ، maziar irani ، philter ، behfaza ، لاتاری ، mohammadg846 ، taherifar ، kaziar ، msar ، sahar2016
(2012-05-05 ساعت 14:12)amirtaheri نوشته:  سلام راستی چرا برای متاهل ها توصیه نمیکنید؟ مگه ما متاهل ها ادم نیستیم؟

آقا شما دیگه کارتون از کار گذشته! وقتی که زن میگیری باید حواست به خیلی چیزا باشه، شما که نمی تونی دست زنت رو بگیری ببری با یه خانواده ایی که آمریکایی هست هم خونه بشی، خدای نکرده فردا یکی تو اون خونه چپ به زنت نگاه کنه کلی شر راه میوفته! پس اگه حوصله دردسر نداری، ریسک نکن، برو یه خونه بگیر که فردا حرفی هم توش نباشه. Smile
هميشه شاكر باش،‌مثل... از زمين و زمين طلب كار نباش!
پاسخ
سلام دوستان من موقع که میخواستم خونه بگیرم به ذهنم رسید که با یه پیر زن آمریکائی زندگی کنم گفتم پیر با آدم کاری نداره و پیرزنها مدام حرف میزنن و زبانم قوی میشه .خلاصه به دوستانی که اینجا بودن گفتم یه پیرزن پیدا کنید . من یه ملاقات با اون خانوم پیرزن داشتم.به خیال خودم شبیهه پیرزن های ایرانی هست.تو اون دو ساعت ملاقات این اطلاعات رو به دست آوردم.گفت من کرایه خونه نمیگیرم ولی باید چند بار در هفته بهم رانندگی بدی.گفتم یعنی چند بآر ؟ دیدم خانوم هر هفته باید بره آرایشگاه.هفته یه بار وقته دکتر داره.۲ بار در هفته خرید باید بره.چند شب در هفته با دوستاش برنامه قمار دارن و ممکن هست ۲،۳ بار در هفته ۱۲ شب به بعد برم دنبالش از خونه های مردم بیارمش. و جمله نهایی که گفت که با دوست پسرم بهم زدم روحیم خرابه و دنبال یه نفر جدید میگردم.و پیدا کنم اون کلید داره و خودش میاد تو خونه و میره.نصف شب اومد نترسی.....این شد که از خیر همخونه شدن گذشتم.دوستان دقت کنید که با چه کسی همخونه میشید.تا از جلو کسی رو ندیدید قبول نکنید همخونه بشید.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
برای پیدا کردن خانواده آمریکایی یا به قولی homesaty شدن از این سایت استفاده کنید

http://www.homestaybooking.com/homestay-usa
پاسخ
تشکر کنندگان: mahakk ، behfaza ، لاتاری ، Rock ، taherifar ، kamix ، msar ، AtilaE5 ، sadaf44
خیلی استفاده کردم واقعا عالی بود دوستان لطفا اگر تجربه ای دارند لطفا کنند یکمی زحمت بکشند تجربشون را برای ما باز گو کنند که ما هم استفاده کنیم اینجا فقط از ایدال ها حرف زده شد لطفا از معایب هم خونه شدن بیشتر بگویید.
پاسخ
تشکر کنندگان: philter ، behfaza ، لاتاری ، taherifar ، kaziar ، msar
سلام بربچه های گل مهاجر سرا.من تولاتاری 2014 شرکت کردم و خیلی هم امیدوارم و و تو اداره خیلی وقت آزاد دارم اینترنت هم که دست دولت درد نکنه دیگه.خیلی در مورد روابط اجتماعی در آمریک سرچ کردم و اون سایتی که ون دوست گلمون گفتن خیلی خیلی عالیه از همه چی نوشته....یعنی هرکی حوصله کنه و بخونه تمامی قوانین آمریکا رو از حفظ میشه...
با امید قبولی برام دعا کنید...
اینم سایتhttp://dvlottery.us/thread-27-page-5.html
پاسخ
تشکر کنندگان: philter ، behfaza ، لاتاری ، Rock ، taherifar ، msar
سلام دوستان .برای پیدا کردن خونه برای رومیت شدن میتونید از سایت www.Roommates.com استفاده کنید .نام ایالات و شهرو تو سرچ میزنید و همه چیز میاد براتون Smile
FinD DeaR GOD In YouRselF  And TheN EverYthinG  Happen For YoU ♥Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: amir82 ، Saeedv13 ، kami k ، sooso ، Mamadreza ، r_ent ، sadeghi897 ، behfaza ، آنی ، maziar irani ، لاتاری ، soli asali ، Lemony ، miyu ، taherifar ، kamix ، ramo_m2 ، msar ، sadaf44
(2013-03-01 ساعت 17:59)arezoo bj نوشته:  سلام دوستان .برای پیدا کردن خونه برای رومیت شدن میتونید از سایت www.Roommates.com استفاده کنید .نام ایالات و شهرو تو سرچ میزنید و همه چیز میاد براتون Smile
دوستان این roommate یعنی مثلا یه خونه ای که چند تا اتاق داره و شما یکی از اتاقهاشو اجاره میکنید ، حالا این اتاق کاملا شخصیه و فقط شمام در دستوشویی و حمام مشترک هستید یا خود اتاق هم چند نفرتوش هست ؟
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
پاسخ
تشکر کنندگان: ffrfar ، taherifar ، msar
سلام
می خواستم ببینم که برای همخونه شدن با کسی توافقنامه ای باید بین دو طرف امضا بشه ؟ شرایط خاصی داره؟ اگر به هر دلیلی بخواد از هم خونه زود تر ار توافق جدا بشه مشکلی پیش نمیاد ؟
و اینکه حتما باید کردیت و ssn داشته باشه؟

پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، msar
(2014-03-15 ساعت 23:48)mechanicalengineer نوشته:  
(2013-03-01 ساعت 17:59)arezoo bj نوشته:  سلام دوستان .برای پیدا کردن خونه برای رومیت شدن میتونید از سایت www.Roommates.com استفاده کنید .نام ایالات و شهرو تو سرچ میزنید و همه چیز میاد براتون Smile
دوستان این roommate یعنی مثلا یه خونه ای که چند تا اتاق داره و شما یکی از اتاقهاشو اجاره میکنید ، حالا این اتاق کاملا شخصیه و فقط شمام در دستوشویی و حمام مشترک هستید یا خود اتاق هم چند نفرتوش هست ؟
ميدونم خيلي وقته ازين پست گذشته ولي بازم جواب ميدم
ببينيد وقتي وارد سايته ميشيت اول از همه ثبتنام ميكنين كه كاملا رايگانه وبعد يسري اطلاعات از قبيل اينكه مثلا ميخاين روميتتون خانم باشه يا آقا يا فرقي نميكنه ويا مثلا ميخاين حتما خونه باشه يا آپارتمان يا condoو غيره.اين آپشن هارو اول ازتون ميپرسن كه براتون مچ پيدا كنن!و بعد ازينكه روي اونچه كه توجهتون رو جلب كرده كليك كنين يسري توضيحات اون شخص راجب خودشو محله نوشته!مثلا همين چيزي كه گفتين راجب مشترك بودن حمام يا اتاق خواب و غيره كه طرف توي توضيحات ميگه كه مشترك هست يا خير!يعني بستگي داره!بعضياشون مشتركن بعضياشونم نه!خودتون وقتي سايت رو جستجو ميكنين اين مواردو متوجه ميشين
موفق باشينBig Grin
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
پاسخ
تشکر کنندگان: babak12 ، apoornaki ، taherifar ، kamix ، Rock ، msar ، mrlzdh ، pishtaz611
سلام .
این سایت تو سه ایالت فعالیت میکنه (آریزونا.کالیفرنیا. فلوریدا)وبه زبان فارسی هم نمایش داده میشه Smile
http://www.ushstudent.com
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2011-08-31 ساعت 08:02)mohsen324 نوشته:  در پایسخ به پرسش دوستی که در پیام خصوصی این سوال رو کرده بود.

من خیلی از دوستانم رو که به آمریکا می‌آیند و مجرد‌ هم هستند می‌بینم که با یک ایرانی دیگه هم‌خونه میشن. به نظر من، استاد‌های زبان و خیلی‌های دیگه این کار خوبی نیست. درسته که زندگی با یک همزبان راحتی‌های بیشتری داره ولی این موضوع به همون اندازه شما رو از پیشرفت بازمیداره.
باید با این حقیقت روبرو بشید که اینجا قراره انگلیسی صحبت کنید. همه جا باید انگلیسی صحبت کنید. اگر با یک همخانه آمریکایی زندگی کنید یا از یک خانواده آمریکایی اتاق اجاره کنید مزایای زیادی داره که مهمترینش زبانه. شما به ناچار انگلیسی صحبت می‌کنید. حتی اگر فقط و فقط برای مسائل خونه صحبت کنید و با همخونه‌تون دوست نشید هم خوبه. در کنارش روش زندگی آمریکایی هم یاد می‌گیرید. مخصوصا اگه با یک خانواده آمریکا زندگی کنید خیلی چیزها یاد می‌گیرید.
بعضی از خانواده ها به کسی که اتاق اجاره می‌کنه بیشتر از یک مستاجر بها میدن و گاهی اون در فعالیت خانوادگی‌شون مثل مهمونی‌ها و پیک‌نیک شرکت میدن.
اگر تصمیم دارید به آمریکا بیایید و مجرد هستید به نظر من فکر این باشید که یا یک آمریکایی همخونه بشید. حتی اگر با بهترین دوستتون تو یک شهر زندگی می‌کنید.
برای اینکه چطور میشه اتاق اجاره کرد نیاز به توضیح نیست که گوگل دوست شماست! فقط داخل اون مستطیل بنویسید ROOMMATE و شروع کنید به کسب اطلاعات. از همینجا با این واقعیت که همه چیز تو آمریکا انگلیسیه روبرو بشید.

من هم با نظر شما دوست عزیز موافقم

منم راستش اگر بیام امریکا یا باید کمپ بگیرم یا همونه امریکایی بشم

اما من فکر می کنم برای یک دختر مناسب تر هست تا برای ما پسر ها

اولا اگر با یه امریکایی همخونه بشیم خوب یه جوری در محدودیت قرار میگیریم

یعنی ازاد نیستیم بدون اجازه ی انها بریم سنتر سی تی بگردیم

2: از لحاط تنهای دچار مشکل میشیم برای انانی که

در کالج یا دانشگاه ثبت نام می کنند

کمپ چون جای است که افراد مختلف از جاهای گوناگون میان از نظر من

ادم حوصلش سر نمیره

می تونه دوستان خوبی از میان انها داشته باشه

اما زندگی با یه خانواده امریکای دردسرهای هم داره

گریه ی کودک - 2 : کسانی که از سگ و گربه خوششان نمیاد یک جوری در اذیتن

3: مصرف ال کل و سیگار که شاید بعضی ها فکر کنند امنیت و ارامششان

از بین میره 4: محدودیت 5: پول های اضافی که باید بدید بابت

مصارفتون 6: غذا شاید گوشت خو ک یا ... باید اگر من باشم مشکلی ندارم

اما شاید دیگران خیلی حساس باشند و....

ولی خوبی که داره : 1: شمارو می برند می گردونند

2: از طریق اونها میشود کار هم پیدا کرد و...

موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: shahab2000 ، lotttery2015 ، msar ، mrlzdh ، pishtaz611
(2015-04-27 ساعت 00:40)khatarnak نوشته:  
(2011-08-31 ساعت 08:02)mohsen324 نوشته:  در پایسخ به پرسش دوستی که در پیام خصوصی این سوال رو کرده بود.

من خیلی از دوستانم رو که به آمریکا می‌آیند و مجرد‌ هم هستند می‌بینم که با یک ایرانی دیگه هم‌خونه میشن. به نظر من، استاد‌های زبان و خیلی‌های دیگه این کار خوبی نیست. درسته که زندگی با یک همزبان راحتی‌های بیشتری داره ولی این موضوع به همون اندازه شما رو از پیشرفت بازمیداره.
باید با این حقیقت روبرو بشید که اینجا قراره انگلیسی صحبت کنید. همه جا باید انگلیسی صحبت کنید. اگر با یک همخانه آمریکایی زندگی کنید یا از یک خانواده آمریکایی اتاق اجاره کنید مزایای زیادی داره که مهمترینش زبانه. شما به ناچار انگلیسی صحبت می‌کنید. حتی اگر فقط و فقط برای مسائل خونه صحبت کنید و با همخونه‌تون دوست نشید هم خوبه. در کنارش روش زندگی آمریکایی هم یاد می‌گیرید. مخصوصا اگه با یک خانواده آمریکا زندگی کنید خیلی چیزها یاد می‌گیرید.
بعضی از خانواده ها به کسی که اتاق اجاره می‌کنه بیشتر از یک مستاجر بها میدن و گاهی اون در فعالیت خانوادگی‌شون مثل مهمونی‌ها و پیک‌نیک شرکت میدن.
اگر تصمیم دارید به آمریکا بیایید و مجرد هستید به نظر من فکر این باشید که یا یک آمریکایی همخونه بشید. حتی اگر با بهترین دوستتون تو یک شهر زندگی می‌کنید.
برای اینکه چطور میشه اتاق اجاره کرد نیاز به توضیح نیست که گوگل دوست شماست! فقط داخل اون مستطیل بنویسید ROOMMATE و شروع کنید به کسب اطلاعات. از همینجا با این واقعیت که همه چیز تو آمریکا انگلیسیه روبرو بشید.

من هم با نظر شما دوست عزیز موافقم

منم راستش اگر بیام آمریکا یا باید کمپ بگیرم یا همونه آمریکایی بشم

اما من فکر می کنم برای یک دختر مناسب تر هست تا برای ما پسر ها

اولا اگر با یه آمریکایی همخونه بشیم خوب یه جوری در محدودیت قرار میگیریم

یعنی ازاد نیستیم بدون اجازه ی انها بریم سنتر سی تی بگردیم

۲: از لحاط تنهای دچار مشکل میشیم برای انانی که

در کالج یا دانشگاه ثبت نام می کنند

کمپ چون جای است که افراد مختلف از جاهای گوناگون میان از نظر من

ادم حوصلش سر نمیره

می تونه دوستان خوبی از میان انها داشته باشه

اما زندگی با یه خانواده آمریکای دردسرهای هم داره

گریه ی کودک - ۲ : کسانی که از سگ و گربه خوششان نمیاد یک جوری در اذیتن

۳: مصرف ال کل و سیگار که شاید بعضی ها فکر کنند امنیت و ارامششان

از بین میره ۴: محدودیت ۵: پول های اضافی که باید بدید بابت

مصارفتون ۶: غذا شاید گوشت خو ک یا ... باید اگر من باشم مشکلی ندارم

اما شاید دیگران خیلی حساس باشند و....

ولی خوبی که داره : ۱: شمارو می برند می گردونند

۲: از طریق اونها میشود کار هم پیدا کرد و...

موفق باشید

با سلام
دوست عزیز چه طور می توان این کمپ ها رو پیدا کرد سایتی در این مورد است؟
و اینکه احتمالا این کمپ با توجه به بزرگ بودن باید جایی در حومه شهر باشند و اینکه مثلا مشکلی در حمل و نقل برای کسانی که ماشین ندارن و احتیاج به رفت و امد شهر و کار های اداری نیست؟
‎رویت قبولی:‎ 6 may‎
‎‎ارسال فرم ‎may 11: ‎
‎‎کنسولگری: انکارا ‎‎
‎‎کارنت ‎ 8 Feb ‎
‎‎نامه دوم ‎15 feb
‎‎تعداد نفرات‎: 1‎ نفر‎‎
‎‎مصاحبه:‎ ‎6april
‎‎مدیکال:‎31march
کیس نامبر‎
2016000005‎
دریافت ویزا:یکضرب
دستانی که به دیگران کمک می کند بهتر از دستانی است که به سمت اسمان دراز می شود