آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

چگونه SoP بنویسیم؟
‎Statement of Purpose‎ یا ‎Personal Statement‎ متن خلاصه ای از اهداف تحصیلی شماست که معمولا برای اپلای کردن در موسسات آکادمیک و تحقیقاتی لازم است. ‎SoP‎ در واقع متنی درباره اهداف شما، راه های مورد نظر شما براي رسيدن به آنها و كارهايی كه تا كنون براي رسيدن به آنها انجام داده ايد است. ‎SoP‎ غالبا به عنوان معياری برای ارزيابی توانايی های دانشجوی متقاضی در زمينه نوع تفكر و تصميم گيری، توانايی تجزيه و تحليل، علايق، اهداف و چشم اندازهای وی است. در واقع ‎SoP‎ ميتواند به متقاضی كمك كند كه خودش را به به گروه پذیرش بشناساند. يك ‎SoP‎ كوتاه، واضح و حاوی بيان و اهداف مشخص ميتواند در جلب نظر ‍گروه پذيرش موثر باشد. ‎SoP‎ در واقع تنها بخش رزومه شماست كه منحصرا در اختيار خود شماست و فرصتی است تا مستقيما با گروه پذيرش صحبت كنيد و آنها را متقاعد نماييد كه شما را انتخاب نمايند.

اين متن در دانشگاه هاي مختلف ممكن است تحت عناويني چون ‎Graduate School‎ Essay، ‎Letter of‎ Intent، ‎Letter of‎ Intention، ‎Statement of‎ Intent، ‎Statement of‎ Intention، ‎Statement of‎ Interest، ‎Goals‎ Statement، ‎Personal Narrative‎ و ‎Application Essay‎ عنوان گردد.

معمولا ‎SoP‎ در 1 تا 2 صفحه نوشته ميشود. براي نوشتن آن، بايد متن سوال مورد نظر دانشگاه در اين زمينه به دقت خوانده شود تا بدانيد كه دانشگاه انتظار دارد كه دقيقا چه چيزی را بنويسيد. علاقه خود به زمينه مورد نظر را نشان دهيد. ميتوانيد در اين زمينه از پروژه مشابهی كه قبلا انجام داده ايد صحبت كنيد و بيان كنيد كه چه چيزی را از آن فرا گرفته ايد.
نشان دهيد كه با دقت به تحصيلات آينده فكر كرده ايد، می دانيد كه قرار است به كجا برسيد و اعتماد به نفس لازم براي رسيدن به اهدافتان را داريد. گروه پذيرش را وادار كنيد كه شما را بپذيرند.
در پايان متن ميتوانيد پاراگراف كوتاهي درباره اينكه دوست داريد در خارج از زمينه حرفه ای تان، چه كاری را انجام دهيد بنويسيد اما تمركز متن را به هم نزنيد. تمام جملات به كار رفته بايد قوی باشند. در نوشتن ‎SoP‎ از نوشتن تك تك افتخارات و كارهايی كه انجام داده ايد خودداری كنيد، زيرا آنها را بايد در رزومه يا CV ذكر كنيد.
متن را چند بار به دقت بخوانيد و از ديگران نيز درباره آن نظرخواهی كنيد.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان