کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفرنامه های پرواز به آمریکا
اینجا اکثر کلاس زبان ها توی مدارس هست اونجا می تونین پیدا کنین...

البته اگه توی اینترنت هم بگردین راحت پیدا می کنین...

اسم کلاس ها ESL هست ...(English Second Language)

با این اسم بگردین یا بپرسین ...

این کلاس ها مجانی هست...

بیتا....
کسی نامبر من: 2008as51xx
دریافت نامه اول : may 2007
تاریخ مصاحبه: january 2008
کلیرنس: بعد از 90 روز تقریبا
ورود به آمریکا: july 2008

وبلاگ: aadama.persianblog.ir
تشکر کنندگان:
باسلام

ما 18 اکتبر وارد آمریکا شدیم (فرودگاه شیکاگو) و آدرس جدید را دادیم(لاس وگاس) هنوز گرین کارتمون نیامده کمی نگران هستم کسی می دونه
چگونه می توانم پیگیری کنم
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
با سلام مخصوص خدمت آقای جعفری عزیز. یه پیام خصوصی براتون گذاشتم لطفا چک کنین.
آرزو خانم در فرودگاه به ما هیچ چی نگفتن. ما دارو همراه خودمون داشتیم که اصلا کاری نداشتن.
خوراکی هم اصلا نداشتیم ولی اگر هم داشتیم باز هم اتفاقی نمی افتاد چون چمدونهای ما رو اصلا نگشتن و حتی اسکن هم نکردن.
البته حواستون باشه که فرودگاه با فرودگاه فرق میکنه. اینهایی که من گفتم مربوط به فرودگاه دالاس اینترنشنال در واشنگتن بود.
با تشکر
علی
شماره کیس: ***2008AS11
دریافت نامه اول: May/2007
دریافت نامه دوم: May/2008
مصاحبه: June 24th, 2008
كليرنس همسرم:September 7th, 2008(قبل از اعلام شدن در سایت سفارت)
دريافت ويزای همسرم: September 14th, 2008
کلیرنس خودم:September 21th, 2008
دریافت ویزای خودم: September 25th, 2008
تشکر کنندگان:
آقای علی
تبریک میگم بهتون.
شما در کدوم ایالت هستین که به این زودی SSN دادن؟
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
على جان (sasaj58) ميخواستم بپرسم كار شما در فرود گاه دلاس چقدر طول كشيد چون من هم قرار ه با هواپيمايى قطر و به فرودگاه دلاس برم و در مريلند موندگار ميشم .
شما اونجا راضى هستين اونجا ميشه با گواهينامه بين المللي رانندگى كرد.
ممنون ميشم از جوابتون و اميدوارم همه دوستان موفق باشند.
تشکر کنندگان:
سلام.
آقای جعفری خسته نباشی.نگران نباش حدودا 2 ماه طول میکشه.برام پیغام بزار .
تشکر کنندگان:
سلام

مقر اصلی جایی که شماره های سوشال سکیوریتی را صادر می کنه در ایالت مریلنده(بالتیمور) اگر اطلاعات متقاضی از اداره مهاجرت به دستشان برسه پس از سه روز کارت سوشال سکیوریتی صادر میشه. بعد هم که باید پست بشه
البته ابنگونه که بنده فهمیدم
تشکر کنندگان:
سلام.دوستان از مضعیت زندگی اقتصاد آمریکا بگند .لطفا
تشکر کنندگان:
مشکل اقتصادی کنونی در خط اول کمپانی های بزرگ را تهدید به نابودی می کنه. از بین لایه های مختلف اجتماع اونهایی که وامهای سنگین دارن و شغلهاشون در معرض خطر هست کسانی هستند که اول آسیب خواهند دید. اینجا خرید خونه خیلی نقش اقتصادی مهمی در کل سیستم اقتصادی بازی می کنه. بنابراین وقتی مردم درآمدشون کاهش پیدا می کنه یا کارشون را از دست میدن ، وقتی بانکها نمی تونن وام بدن ، وقتی به طور کلی اقتصاد به سمت رکود میره، کسانی که وام دارن در پرداخت وامشون دچار مشکل میشن.اینجا وقتی کسی کارش را از دست میده یعنی همه چیز را از دست داده. مشکل اقتصادی کنونی پیوند محکمی هم با بازار خانه پیدا کرده در اینجا و به نظر میرسه سیکل معیوبی را طی می کنه.

بنابراین به نظر میرسه برای تازه مهاجرین در مقایسه با کسانی که از قبل اینجا زندگی می کنن ، مشکل اصلی کم شدن فرصتهای شغلی هست. به نظر میرسه تازه مهاجرین چون زیر بار وامهای سنگین نیستن بنابراین در خط از دست دادن همه چیز هم نیستند. مشکلی که تازه مهاحرین را تهدید می کنه در واقع سخت شدن پیدا کردن کار هست. از نظر من این مشکل هنوز حاد نشده ولی کم کم داره ملموس میشه... بنابراین ضمن اینکه امیدوار کننده ست که ما خط اول آسیب پذیری نیستیم ، در عین حال کمر بندهاتون را پیش از اومدن سفت کنید رفقا.
ارادت
تشکر کنندگان:
موافقم باهاتون شدید
من هم جزو کمربند بسته ها هستم. حالا تاکی باید کمربندمو محکم ببندم نمی دونم.
تشکر کنندگان:
سلام.من هم آماده هستم ولی از اون طرف حرفهای خوب و بد زیاد میرسه.کدومش درسته خدا داند.شما اطلاع دارید؟؟؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان