کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
عدم دریافت بسته پستی از آمریکا
سلام دوستان خوبم.
من 12 روز دیگه پرواز دارم (به ابوظبی) و الان مدت 2 هفته است که اسپانسرم مدارک مربوطه (فرم I-134 و چند تا چیز دیگه مثل کپی حساب بانکی و غیره) رو ارسال کرده ولی هنوز به دستم نرسیده! Sad
الان حسابی استرس گرفتم. به نظرتون چیکار کنم؟
یه خواهشم دارم. اگه پیشنهادتون اینه که بگم دوباره پرکنه و بفرسته، لطفاً بگین چه فرمهایی باید از طرف اسپانسر پر و ارسال بشه تا من خیالم از بابت تکمیل مدارک راحت باشه. (منظورم کد یا اسم همه فرمهایی هست که باید پر بشه مثل: I-134 و تاییدیه حساب بانکی)
کیس نامبر : AS000021XX
دریافت نامه اول : 1st April 2008
ارسال نامه اول : 28th May 2008
اعلام کارنت : 15th August 2008
دریافت نامه دوم : 10th September 2008
تاريخ مصاحبه : 7th October 2008
دریافت ویزا : 8th October 2008
تاریخ ورود به آمریکا: 14th March 2009
دریافت گرین کارت : 14th April 2009
تشکر کنندگان:
سلام
به نظر من سریعا به اسپانسرت بگو که از پستخانه ای که مدارکو برات فرستاده در امریکا پیگیری کنه .
اگر ظرف امروز فردا به این نتیجه رسیدید که ممکنه مدارک بهت نرسد به اسپانسرتان بگویید که همان مدارک را برات مجدد تهیه و از طریق دی اچ ال پست کند که قابل ردیابی باشد
راجع به فرمها هم که پرسیده بودی در سایر پستها نوشته به تفصیل
.به نظر من ارامشتو حفظ کن و در نظر داشته باش که شما تا پایان دی وی 2009 خیلی وقت داری. ولی با این حال سریع اقدام کن.
موفق باشی.
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزيز
من هم دقيقا مشكل شمارو دارم. البته با اين توصيف كه شما 7 اكتبر مصاحبه دارين من 14 اكتبر. الان تقريبا شانزده روز است كه اسپانسرم مدارك را پست كرده ولي هنوز دسته من نرسيده! متاسفانه من هنوز نامه دوم هم بدستم نرسيده است باز خوبه شما نامه دوم رو دريافت كردين. نگران نباشيد مشكلي نيست نهايتا اگر تا روز رفتن بدستتون نرسيد اونجا نقصي مدرك مي خورين و بهتون وقت مي دن دوباره براشون ببرين فقط يه هزينه سفر مجدد بهتون مي خوره! پس اصلا جاي نگراني نيست. موفق باشيد.
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستاي خوبم
نامه اسپانسر من رسيد Big Grin
ايشالا براي همه دوستان ديگه اي هم كه مثل من منتظرن زودتر برسه.
توي اين نامه فرم پر شده I-134 ، تاييديه محل كار و صورتحسابهاي بانكي موجود هست. آيا چيز ديگه اي هم لازم بوده؟
کیس نامبر : AS000021XX
دریافت نامه اول : 1st April 2008
ارسال نامه اول : 28th May 2008
اعلام کارنت : 15th August 2008
دریافت نامه دوم : 10th September 2008
تاريخ مصاحبه : 7th October 2008
دریافت ویزا : 8th October 2008
تاریخ ورود به آمریکا: 14th March 2009
دریافت گرین کارت : 14th April 2009
تشکر کنندگان:
agsoneعزیز
ایشالا بقیه کارهات هم سریع ردیف بشه و ویزا بگیری .
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان