کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ها
(2012-06-08 ساعت 09:58)leila20 نوشته:  یکی جواب منو بده لطفا طلا را میتوان به عنوان مدرک مالی ارائه داد؟ چیشو باید ترجمه کنم؟فاکتور خرید یا قیمت روزشو؟

دوست گرامی ، برای ارایه طلا به عنوان مدرک مالی فاکتور خرید رو ترجمه نمایید. بهتر است به جز این یک مانده حساب بانکی مناسب نیز همراهتون باشه .
اگر خدا را در تمام زندگی خود احساس کنید ، تمام آرزوهاتون رو می تونید باهاش مطرح کنید.
تاریخ ورود به آمریکا : July 2012
تاریخ دریافت گرین کارت : 20 روز پس از ورود
شیکاگو
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، ghorbat ، daria ، 3rip ، SH1A2R3 ، ronmony ، amir0_0amir
(2012-06-08 ساعت 12:27)ساری نوشته:  دوست عزیز من نمیدونم چیشو باید ترجمه کنین، اما همینجا خوندم که طلا هم میشه، باید ارزشگذاری بشه و اونو ترجمه کنین. اما دقیق نمیدونم.
یه دور تو مهاجرسرا بزنین جوابتونو پیداش میکنین.

بچه ها این سایت رو یکی از دوستان گذاشته بود تو یه تاپیک دیگه
http://www.gafnervisalaw.com/2012/02/06/...f-support/

خوب طبق این برای هر نفر حدود 12000 دلاره که! خوبه که Smile) حالا همه با هم : یه نفس راااااااااااااحــــــــــــــت Wink
سلام به همه
دقت بفرمایید که خط فقر یعنی حداقل حداقل حداقل، و افسر محترم از روی باقی مدارک شما مثلا امکان اینکه چقدر سریع بتونید کار پیدا کنید و ... میزان پول مورد نیاز شما رو برآورد میکنه یعنی حتما سعی کنید از خط فقر بالاتر باشید.
به امید موفقیت همه و خودم.
مصاحبه: 27 جون2012
کلیر: 7 اگست 2012
تعداد: 4 نفر
ویزا: 24 اگست 2012
ورود به امریکا: 16 سپتامبر 2012
گرین کارت: اوایل اکتبر 2012
(2012-06-08 ساعت 09:58)leila20 نوشته:  یکی جواب منو بده لطفا طلا را میتوان به عنوان مدرک مالی ارائه داد؟ چیشو باید ترجمه کنم؟فاکتور خرید یا قیمت روزشو؟
دوست عزیز بیخودی هزینه اضافی نکنید وبه توصیه دوستان دقت کنید که بهترین برگه تمکن مالی موجودی حساب هست و خودتون رو توی چالش ترجمه فاکتور طلا قرار ندهید ، ممکنه از شما قبول نکنند ، تنها چیز با ارزش برای اونها موجودی حساب هست و حتی اگر شما سند خونه یک میلیاردی هم براشون ببرید و موجودی نبرید از شما باز موجودی حساب خواهند خواست

کنسولگری:انکارا
تاریخ مصاحبه: 2012/02/02
نتیجه مصاحبه: برگ آبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 2012/5/15

(2012-05-22 ساعت 15:14)ghorbat نوشته:  سلام دوست عزیز ، اگه ناراحت نمیشین من یه توصیه دوستانه به شما میکنم که فکر کنم خیلی براتون مفید باشه !!! شما دارین تو مسیری پا میذارین که بلاخره تمام راه شما باید متحمل صبر و استرس های زیادی بشین و اگر قرار باشه در این مرحله مشغله فکریتون این مسائل باشه ، وای به حال زمان های پر استرس و بهتره که کلاً ادامه لاتاری را بیخیال بشین چون واقعاً با این روحیه دچار مشکل میشین و خیلی زندگیتون تحت تاثیر قرار میگیره !!!؟؟؟ به هر حال در رابطه با این قضیه تمکن مالی دوست عزیز شرایط هر کس متفاوته و شما باید با شرایط خودتون بررسی نهایی را انجام بدین . . . هیچ کس اطلاعات کاملی از شرایط شخصی شما نداره که بتونه نظر خودشو بده . . .شما دوست عزیز دنبال رسیدن به عدد خاصی نباشید!! شما این را در نظر بگیر مثلاً الان من به شما بگم که 100 میلیون تو حسابتون باشه کافیه !!!؟؟؟ و مطمئناً زود شما یه پست دیگه میذارین و پست منو با پست دیگه دوستان که مثلاً گفته 40 میلیون مقایسه میکنید . . . !! دوست عزیز ما یک خانواده 2 نفری هستیم و اسپانسر هم نداریم ( شکر خدا ) دو تامون لیسانسیم و سطح آشنایی با زبانمونم در حد متوسط رو به پایین است ( البته بر طبق ارزیابیه خودمون ) و بر طبق اینکه سن و سالمون زیاد بالا نیست و فرزندی نداریم و برای شروع میخواهیم از یه ایالت ارزون شروع کنیم یه گواهی به ارزش 45 میلیون گرفتم و ارسال کردم و دیگه نه سند خونه دارم نه اسپانسر دارم نه سند ماشین دارم نه سند زمین دارم و نه هیچ چیزه دیگه . . . حالا اجازه بده من برم مصاحبه انشااله ... وقتی که برگشتم خودم برات میشم یه سند . . . !!! Big Grin
موفق و پایدار باشی Wink

ضمن تبریک بابت ویزای یکضربتون. خیالمون کمی راحت شد که با این مبلغ مشکلی نداشتید و به لطف خدا ویزا یکضرب بودید. با آرزوی موفقیت برای شما در روزهای اینده و موفقیت همه بچه های مهاجرسرا ..

شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
(2012-06-11 ساعت 11:06)ali234 نوشته:  
(2012-05-22 ساعت 15:14)ghorbat نوشته:  دوست عزیز ما یک خانواده 2 نفری هستیم و اسپانسر هم نداریم ( شکر خدا ) دو تامون لیسانسیم و سطح آشنایی با زبانمونم در حد متوسط رو به پایین است ( البته بر طبق ارزیابیه خودمون ) و بر طبق اینکه سن و سالمون زیاد بالا نیست و فرزندی نداریم و برای شروع میخواهیم از یه ایالت ارزون شروع کنیم یه گواهی به ارزش 45 میلیون گرفتم و ارسال کردم و دیگه نه سند خونه دارم نه اسپانسر دارم نه سند ماشین دارم نه سند زمین دارم و نه هیچ چیزه دیگه . . . حالا اجازه بده من برم مصاحبه انشااله ... وقتی که برگشتم خودم برات میشم یه سند . . . !!! Big Grin
موفق و پایدار باشی Wink

ضمن تبریک بابت ویزای یکضربتون. خیالمون کمی راحت شد که با این مبلغ مشکلی نداشتید و به لطف خدا ویزا یکضرب بودید. با آرزوی موفقیت برای شما در روزهای اینده و موفقیت همه بچه های مهاجرسرا ..
سلام دوست عزیز ، مرسی از توجهی که مد نظر داشتی . . . اینم سند زنده Tongue دیدی بهتون عرض کردم که زیاد سخت نگیرین . . . اگه قرار بود تمکن مالی سقف خاصی داشته باشه ، حتماً در زمان ثبت نام لاتاری میگفتن مثلاً کسانیکه اینقدر پول دارن ثبت نام کنند .!!!!

کیس نامبر:AS20XXX
روئیت قبولی و ارسال فرم ها:Mar/2012
تاریخ مصاحبه ، دریافت ویزا و ورود به آمریکا:Jun/2012
دریافت سوشیال و گرین کارت Jul/2012
به پایان آمد این دفتر ، حکایت همچنان باقیست !!!

تشکر کنندگان: ronmony ، ali72 ، daria ، امیر مهاجر ، s.s.h ، schaghayegh ، Shezem ، vm1974 ، amir0_0amir ، ali234 ، smmyp ، SH1A2R3 ، shadin_n ، mitme ، mohajer13 ، alonak
سلام دوستان عزیز
برای گرفتن گواهی تمکن از بانک پارسیان تو شهرستان مراجعه کردم گفتند فقط فارسیشو یک روزه میدند و اگه انگلیسیشو بخوام حداقل یک هفته طول میکشه بره تهران و تهیه بشه ، به نظرتون میتونم فارسیشو بدم دارلترجمه برام ترجمه کنه و ترجمه رو براشون بفرستم؟ ممنون میشم جواب بدینCool
شماره کیس : 2012AS6 کنسولگری: آنکارا مصاحبه: 11جولای
ورود به آمریکا :Sad جمع تقریبی 7.5 + 2100 $
2013 استاني كانادا
تشکر کنندگان: ghorbat ، 3rip ، SH1A2R3 ، shadin_n
(2012-06-12 ساعت 22:39)mmmsdeghi نوشته:  سلام دوستان عزیز
برای گرفتن گواهی تمکن از بانک پارسیان تو شهرستان مراجعه کردم گفتند فقط فارسیشو یک روزه میدند و اگه انگلیسیشو بخوام حداقل یک هفته طول میکشه بره تهران و تهیه بشه ، به نظرتون میتونم فارسیشو بدم دارلترجمه برام ترجمه کنه و ترجمه رو براشون بفرستم؟ ممنون میشم جواب بدینCool
دوست عزیز بذارین همان پروسه بانک پیش بره بهتره ... چون اونطوری فکر کنم که مهر لاتین هم میخوره و بهتره . البته به نظر من . Wink

تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، 3rip ، daria ، mmmsdeghi ، mitr.p ، amir0_0amir ، SH1A2R3 ، shadin_n

سلام
نه بهتره بزارین خود بانک گواهی رو به انگلیسی صادر کنه، چون مطمئنا سفارت گواهی بانک پارسیان رو میشناسه. یک هفته که چیزی نیست. تاریخ مصاحبتون که نوشتین احتمالا جولای (که من حدس میزنم همون جولای باشه ولی امضاتون آپدیت نشده باشه).
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان: ghorbat ، mmmsdeghi ، 3rip ، امیر مهاجر ، mitr.p ، amir0_0amir ، SH1A2R3 ، mirman ، honey62 ، shadin_n
(2012-06-13 ساعت 03:59)daria نوشته:  

سلام
نه بهتره بزارین خود بانک گواهی رو به انگلیسی صادر کنه، چون مطمئنا سفارت گواهی بانک پارسیان رو میشناسه. یک هفته که چیزی نیست. تاریخ مصاحبتون که نوشتین احتمالا جولای (که من حدس میزنم همون جولای باشه ولی امضاتون آپدیت نشده باشه).
ممنون از راهنمایتون، من میخوام از دو بانک مختلف گواهی بگیرم حساب خودم (برنده اصلی) بانک سامان هستش و گفته یک روزه گواهی با مهر لاتین میده ولی حساب همسرم که پارسیان هستش اگه گواهی با مهر لاتین بخواهم طول خواهد کشید، اگه این دو در یک روز نباشند مشکلی پیش نمی آد فرضا درخواست گواهی پارسیان رو یک هفته زودتر بدم. (ممنون از تذکرتون امضام رو هم مبه روز کردم)
شماره کیس : 2012AS6 کنسولگری: آنکارا مصاحبه: 11جولای
ورود به آمریکا :Sad جمع تقریبی 7.5 + 2100 $
2013 استاني كانادا
تشکر کنندگان: 3rip ، امیر مهاجر ، ghorbat ، daria ، SH1A2R3 ، mirman ، shadin_n ، honey62
(2012-06-13 ساعت 08:34)mmmsdeghi نوشته:  

سلام
ممنون از راهنمایتون، من میخوام از دو بانک مختلف گواهی بگیرم حساب خودم (برنده اصلی) بانک سامان هستش و گفته یک روزه گواهی با مهر لاتین میده ولی حساب همسرم که پارسیان هستش اگه گواهی با مهر لاتین بخواهم طول خواهد کشید، اگه این دو در یک روز نباشند مشکلی پیش نمی آد فرضا درخواست گواهی پارسیان رو یک هفته زودتر بدم. (ممنون از تذکرتون امضام رو هم مبه روز کردم)
دوست عزیز خیلی از دوستان بودن که گواهی نمکن مالی را با اختلاف چند روز گرفتن و هیچ مشکلی هم نبوده .

تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، daria ، mitr.p ، mmmsdeghi ، amir0_0amir ، SH1A2R3 ، mirman ، honey62 ، shadin_n
(2012-06-13 ساعت 13:03)ghorbat نوشته:  
(2012-06-13 ساعت 08:34)mmmsdeghi نوشته:  

سلام
دوست عزیز خیلی از دوستان بودن که گواهی نمکن مالی را با اختلاف چند روز گرفتن و هیچ مشکلی هم نبوده .

منم دوتا پرینت از دو بانک مختلف با اختلاف زمانی دو هفته ای گرفتم. یکی از افتتاح حسابش یکسال میگذشت و اون یکی هم یکماه. هیچ مشکلی هم پیش نیومد
تشکر کنندگان: daria ، ghorbat ، امیر مهاجر ، mmmsdeghi ، amir0_0amir ، SH1A2R3 ، mirman ، كاميلا ، honey62 ، shadin_n ، mitr.p
دوستان عزیز من دوشنبه مصاحبه داشتم از یکی از شعبه های بانک کشاورزی دو پرینت حساب به مبلغ 60 میلیون تومان گرفتم و همونو دادم مترجم ترجمه کرد در ضمن اسپانسر هم داشتم.آفیسر خودش گفت که موجودی حساب کافیه و نیاز به اسپانسر ندارید.اینقدر خوشحال شدم که دارم با توان خودم میرم که حرف نداره.البته اون 60 میلیون 3 میلیونش فقط مال خودم بود بقیه اش قرض 3 روزه که پس دادم
برای تمکن مالی:آیا نامه از خود بانک به زبان انگلیسی و با مهر شعبه کافیه یا مهر واحد بین الملل شعبه مرکزی بانک نیاز هست؟واگر برای کیس 3 نفری من و همسرم هر کدام 30 میلیون نشون بدیم کافیه؟
(2012-06-14 ساعت 12:55)mirman نوشته:  دوستان عزیز من دوشنبه مصاحبه داشتم از یکی از شعبه های بانک کشاورزی دو پرینت حساب به مبلغ 60 میلیون تومان گرفتم و همونو دادم مترجم ترجمه کرد در ضمن اسپانسر هم داشتم.آفیسر خودش گفت که موجودی حساب کافیه و نیاز به اسپانسر ندارید.اینقدر خوشحال شدم که دارم با توان خودم میرم که حرف نداره.البته اون 60 میلیون 3 میلیونش فقط مال خودم بود بقیه اش قرض 3 روزه که پس دادم

یعنی هر دو حساب به نام خودتون بود و هرکدام 60 میلیون؟یا 60 میلیون را در دو حساب گذاشتید؟
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: ASALI ، ghorbat ، shadin_n ، honey62
سلام. آیا ترجمه پرینت موجودی حساب کافیه یا حتما باید گواهی تمکن مالی رو ببریم. آخه من شوهرم جنوب کار میکنه و اینجا حضور نداره و برای گرفتن گرفتن گواهی تمکن حتما امضای خودش لازمه. من فقط تونستم موجودیشو بگیرم. یه چیز دیگه من نفهمیدم چرا از بعضی افراد موجودی بیشتری میخوان؟ من فوق و شوهرم لیسانس عمرانه. موجودی من 18 میلیون و شوهرم 35 به نظر شما کافیه؟ یا اسپانسر هم لازمه. ممنون از جوابتون.
(2011-10-17 ساعت 15:41)mitr.p نوشته:  
(2011-10-17 ساعت 13:14)tamanna نوشته:  
(2011-10-17 ساعت 12:00)vahid_ce نوشته:  دوستان، کدوم بانک برای حساب باز کردن خوبه؟ اصلا فرقی داره چه بانکی باشه؟

فکر نمیکنم هیچ فرقی داشته باشه.من خودم از بانک صادرات گواهی سپرده بردم که مشکلی هم پیش نیومدShy

فرق نداره اما عقل سلیم حکم میکنه که نامه بانکیتون از بانکی باشه که وابسته به سازمان خاصی نباشه
مثلا قوامین و سپه نباشه بهتره
چون اینجوری دردسرش هم کمتره

اما حساب من قوامینه یعنی چی میشه؟
شماره کیس: 2012AS00071xxx
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:25 جولای
افراد کیس :3
نتیجه مصاحبه: برگه آبی
تشکر کنندگان: ghorbat ، امیر مهاجر ، shadin_n
یه سوال داشتم کسی‌ میدونه که پرینت بانک ملتو تو تهران از کجا باید گرفت یعنی‌ آدرس دقیق رو کسی‌ داره؟ چون من از شهرستان گرفتم بردم ناقض بود و سفارت قبول نکردحالا می‌خوام برم تهران بگیرم ممنون میشم راهنماییم کنید

--------------------------------------------------------------------------------
2012,65xxx
دریافت نامه قبولی:2011,15Jul
کنسولگری: آنكارا
ارسال فرمها:2012,jul25
دریافت نامه دوم:19aprill
مصاحبه:19jun
نقص مدرک
دریافت ویزا 20july
تعداد:2نفر(من ودخترم)
ورود به آمریکا:sep20,2012
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، ghorbat