آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

نظرسنجی: کلیرنس شما (برنده 2012) تقریبا چقدر طول کشید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
بدون نیاز به کلیرنس
22.22%
18 22.22%
یک هفته
1.23%
1 1.23%
یک ماه
34.57%
28 34.57%
دو ماه
25.93%
21 25.93%
سه ماه
12.35%
10 12.35%
چهار ماه
0%
0 0%
پنج ماه
1.23%
1 1.23%
شش ماه
0%
0 0%
بیشتر از شش ماه
2.47%
2 2.47%
به دلیل نیامدن کلیرنس تا پایان سپتامبر کیس باطل شد
0%
0 0%
مجموع 81 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

آمارگیری از مدت زمان کلیرنس برندگان ۲۰۱۲
برای اینکه معیار تقریبی از زمان کلیرنس مشخص شود دوستان ‎2012‎ که موفق به دریافت ویزا شده اند لطفا در این نظرسنجی شرکت کنند. اگر به صورت خانوادگی اقدام کرده اید لطفا کلیرنس برنده اصلی را در نظرسنجی مشخص کنید و در زیر همین پست در مورد کلیرنس بقیه اعضای خانواده اطلاعات بیشتر را ارایه کنید. به امید اینکه نتایج این نظرسنجی انتظار را برای دوستانی که منتظر نتیجه کلیرنس هستند و همچنین برندگان ‎2013‎ آسانتر کند.

نتیجه نظر سنجی برای برندگان سال ‎2010
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، mamal amricaei ، afshin4749 ، shkhmo ، frz61 ، daria ، nilufar
من قويياً معتقدم كه اين قسمت يكي از بهترين روشهاي آمارگيري واقعي از مدت زمان كلير برندگان در سال ‎2012‎ هستش . اما خيلي خيلي كشنده ست . من كه اميدوارم همه بچه ها انقدر تحمل داشته باشن تا بتونن به سلامتي و دلخوشي اين قسمت رو پركنند .
تاریخ ورود ‎: 03/11/2012‎
مرز ورود : ایالت میشیگان
تاریخ اخذ گرین کارت ‎: 04/19/2012‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: faranak.n ، SH1A2R3 ، Hediyeh ، 3rip ، shkhmo ، frz61 ، daria ، vm1974
(2011-12-03 ساعت 21:42)afshin4749 نوشته:  
من قويياً معتقدم كه اين قسمت يكي از بهترين روشهاي آمارگيري واقعي از مدت زمان كلير برندگان در سال ‎2012‎ هستش . اما خيلي خيلي كشنده ست . من كه اميدوارم همه بچه ها انقدر تحمل داشته باشن تا بتونن به سلامتي و دلخوشي اين قسمت رو پركنند .

افشين عزيز
اولا به نوبه خودم از اينهمه انرژي مثبتي كه به همه ميدهيد بسيار سپاسگزارم و ثانيا ميدانم كه چقدر اين مدت زمان انتظار براي شما سخت است و حداقل روزي هزار بار اين سايت كلير را چك ميكنيد چرا كه من فقط براي مشخص شدن زمان مصاحبه همين تعداد بار بولتن را چك ميكنم گاهي فكر ميكنم عجب داستاني شد اين گرين كارت كه تقريبا يكسال زندگي مارا از يكنواختي در آورد و به ما اميد را ياداوري كرد و تفكر براي پيشرفت خود وبالاخص خانوادهمون آفريد پارسال يك تاپيكي بود به نام روزهاي انتظار كليرنس و داشتن زندگي عادي ميدانم كه هر قدر هم بگوييم باز استرس خودش را دارد اميدوارم همه دوستان به خوبي و خوشي اين دوران را سپري كرده و از اين فرصت بسيار مغتنم براي خود و خانواده خود در راه موفقيت روزافزون گام بردارند
حسب زحمات بيشايبه شما لازم دونستم اين چند خط را برايتان بنويسم و از شما تشكر كنم
کیس نامبر: ‎2012as2xxxx‎
کنسولگری:انکارا
مصاحبه: فبريوري ٢٠١٢
کلیرنس: مارچ ٢٠١٢
دريافت ويزا: آپريل ٢٠١٢
تاریخ ورود به آمريكا: جون ٢٠١٢
تعداد افراد در این کیس نامبر: 3 نفر
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، afshin4749 ، sal ، Hediyeh ، amiry ، MAHDI2012 ، mmmsdeghi ، parsy631 ، shkhmo ، frz61 ، daria ، s$s ، vm1974 ، etefag
سلام به همه دوستان
کیس نامبر من ‎AS 23903‎
17april مصاحبه داشتم و ‎18june‎ ویزام آماده شد گرفتم
اگر سوالی بود در خدمتم
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: daria ، 3rip ، smmyp ، aziking ، vm1974 ، shkhmo ، mmmsdeghi ، frz61
(2012-06-25 ساعت 16:29)HR.SHAHAB نوشته:  
سلام به همه دوستان
کیس نامبر من ‎AS 23903‎
17april مصاحبه داشتم و ‎18june‎ ویزام آماده شد گرفتم
اگر سوالی بود در خدمتم

تبریک صمیمانه عرض میکنم.
موقع مصاحبه به شما گفتن از چند وقت دیگه سایت رو چک کنید؟
مصاحبه: 27 جون2012
کلیر: 7 اگست ‎2012‎
تعداد: 4 نفر
ویزا: 24 اگست ‎2012‎
ورود به آمریکا: 16 سپتامبر ‎2012‎
گرین کارت: اوایل اکتبر ‎2012‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: shkhmo
سلام
ممنون از ‎Parstrader‎ عزیز به خاطر این تاپیک
راستش دم ظهری بود که این تاپیک رو دیدیم با خودم گفتم میشه منم تا بعدازظهر با آپدیت سایت در این نظر سنجی شرکت کنم ‎........‎
که خوب خدا رو شکر همینطور شد
من ۲۴ می مصاحبه شدم باجه ۵ به زبان انگلیسی
بهم گفت یک ماه دیگه سایت رو چک کن و امروز ۲۹ جون که سایت آپدیت شد منم جز کلیرشده ها بودم
با آرزوی بهترینها برای مدیران و اعضای این سایت (این خانواده)
SmileSmileSmileSmileSmile
‎2012AS3XXXX‎
کنسولگری: آنکارا
کارنت شدن: مارچ تاریخ مصاحبه: اواخر ‎May‎
دریافت کلیرن: ۳۶ روز
تحویل پاس به سفارت: ‎18th July 2012‎
دریافت پاس و پوشه زرد رنگ: ‎20th July 2012‎ تاریخ ویزا و اعتبار: ‎19th July 2012‎ و ۴ ماه
جنسیت.سن و وضعیت تاهل: مذکر. ۳۵ و مجرد
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: smmyp ، frz61 ، 3rip ، ParsTrader ، shkhmo ، daria ، honey62
سلام دوستان. آیا وب سایت مرجعی برای چک کردن کلیرنس وجود داره؟ چون من در ترکیه مصاحبه ندادم و وب سایت سفارت آمریکا در سوئد امکان چک کردن نداره. آیا فقط باید صبر کنم تا بعد از کلیر شدن و صدور ویزا مدارک برایم پست شود یا می توان زودتر از کلیر شدن با خبر شد؟! مرسی از راهنمایی
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: shkhmo
(2012-07-03 ساعت 14:56)amir2208 نوشته:  
سلام دوستان. آیا وب سایت مرجعی برای چک کردن کلیرنس وجود داره؟ چون من در ترکیه مصاحبه ندادم و وب سایت سفارت آمریکا در سوئد امکان چک کردن نداره. آیا فقط باید صبر کنم تا بعد از کلیر شدن و صدور ویزا مدارک برایم پست شود یا می توان زودتر از کلیر شدن با خبر شد؟! مرسی از راهنمایی

نه وب سایت مرجع وجود نداره. شما با ایمیل از خود سفارت میتونین سؤال کنین که کلیرنستون آمده یا نه. لطفا اگه بازم سؤال داشتین تو تاپیک کلیرنس مطرح کنین نه اینجا.
‎2012AS00066XXX‎
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: ‎July 23‎ (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ ‎6 Sep‎
ويزا: ‎12 Sep‎
ورود به آمریکا ‎:27 Oct‎
گرین کارت ‎: 2012-8Nov‎
**TOGETHER ‎WE STAND, DIVIDED WE FALL**
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
مدت زمان كليرنس من 72 روز بود يعني تقريباً دو ماه و نيم كه من گزينه 3 ماه رو انتخاب كردم.
شماره کیس ‎:2012AS0005XXXX -‎ كارنت شدن كيس: ‎June 2012‎ -تاريخ مصاحبه : هفته آخر ‎June-‎ كنسولگري ‎:Ankara -‎
نتيجه مصاحبه :‌ كليرنس+ فرم 9 سوالي - تاريخ كليرنس : يه روزي تو نيمه اول سپتامبر ‎( 7th)

یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: frz61 ، hadiseh.t

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان