کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: کلیرنس شما (برنده 2012) تقریبا چقدر طول کشید؟
بدون نیاز به کلیرنس
22.22%
18 22.22%
یک هفته
1.23%
1 1.23%
یک ماه
34.57%
28 34.57%
دو ماه
25.93%
21 25.93%
سه ماه
12.35%
10 12.35%
چهار ماه
0%
0 0%
پنج ماه
1.23%
1 1.23%
شش ماه
0%
0 0%
بیشتر از شش ماه
2.47%
2 2.47%
به دلیل نیامدن کلیرنس تا پایان سپتامبر کیس باطل شد
0%
0 0%
مجموع 81 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آمارگیری از مدت زمان کلیرنس برندگان ۲۰۱۲
برای اینکه معیار تقریبی از زمان کلیرنس مشخص شود دوستان 2012 که موفق به دریافت ویزا شده اند لطفا در این نظرسنجی شرکت کنند. اگر به صورت خانوادگی اقدام کرده اید لطفا کلیرنس برنده اصلی را در نظرسنجی مشخص کنید و در زیر همین پست در مورد کلیرنس بقیه اعضای خانواده اطلاعات بیشتر را ارایه کنید. به امید اینکه نتایج این نظرسنجی انتظار را برای دوستانی که منتظر نتیجه کلیرنس هستند و همچنین برندگان 2013 آسانتر کند.

نتیجه نظر سنجی برای برندگان سال 2010
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، mamal amricaei ، afshin4749 ، shkhmo ، frz61 ، daria ، nilufar
من قويياً معتقدم كه اين قسمت يكي از بهترين روشهاي آمارگيري واقعي از مدت زمان كلير برندگان در سال 2012 هستش . اما خيلي خيلي كشنده ست . من كه اميدوارم همه بچه ها انقدر تحمل داشته باشن تا بتونن به سلامتي و دلخوشي اين قسمت رو پركنند .
تشکر کنندگان: faranak.n ، SH1A2R3 ، Hediyeh ، 3rip ، shkhmo ، frz61 ، daria ، vm1974
(2011-12-03 ساعت 21:42)afshin4749 نوشته:  من قويياً معتقدم كه اين قسمت يكي از بهترين روشهاي آمارگيري واقعي از مدت زمان كلير برندگان در سال 2012 هستش . اما خيلي خيلي كشنده ست . من كه اميدوارم همه بچه ها انقدر تحمل داشته باشن تا بتونن به سلامتي و دلخوشي اين قسمت رو پركنند .

افشين عزيز
اولا به نوبه خودم از اينهمه انرژي مثبتي كه به همه ميدهيد بسيار سپاسگزارم و ثانيا ميدانم كه چقدر اين مدت زمان انتظار براي شما سخت است و حداقل روزي هزار بار اين سايت كلير را چك ميكنيد چرا كه من فقط براي مشخص شدن زمان مصاحبه همين تعداد بار بولتن را چك ميكنم گاهي فكر ميكنم عجب داستاني شد اين گرين كارت كه تقريبا يكسال زندگي مارا از يكنواختي در آورد و به ما اميد را ياداوري كرد و تفكر براي پيشرفت خود وبالاخص خانوادهمون آفريد پارسال يك تاپيكي بود به نام روزهاي انتظار كليرنس و داشتن زندگي عادي ميدانم كه هر قدر هم بگوييم باز استرس خودش را دارد اميدوارم همه دوستان به خوبي و خوشي اين دوران را سپري كرده و از اين فرصت بسيار مغتنم براي خود و خانواده خود در راه موفقيت روزافزون گام بردارند
حسب زحمات بيشايبه شما لازم دونستم اين چند خط را برايتان بنويسم و از شما تشكر كنم
کیس نامبر: 2012as2xxxx
کنسولگری:انکارا
مصاحبه: فبريوري ٢٠١٢
کلیرنس: مارچ ٢٠١٢
دريافت ويزا: آپريل ٢٠١٢
تاریخ ورود به آمريكا: جون ٢٠١٢
تعداد افراد در این کیس نامبر: 3 نفر
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، afshin4749 ، sal ، Hediyeh ، amiry ، MAHDI2012 ، mmmsdeghi ، parsy631 ، shkhmo ، frz61 ، daria ، s$s ، vm1974 ، etefag
سلام به همه دوستان
کیس نامبر من AS 23903
17april مصاحبه داشتم و 18june ویزام آماده شد گرفتم
اگر سوالی بود در خدمتم
تشکر کنندگان: daria ، 3rip ، smmyp ، aziking ، vm1974 ، shkhmo ، mmmsdeghi ، frz61
(2012-06-25 ساعت 16:29)HR.SHAHAB نوشته:  سلام به همه دوستان
کیس نامبر من AS 23903
17april مصاحبه داشتم و 18june ویزام آماده شد گرفتم
اگر سوالی بود در خدمتم

تبریک صمیمانه عرض میکنم.
موقع مصاحبه به شما گفتن از چند وقت دیگه سایت رو چک کنید؟
مصاحبه: 27 جون2012
کلیر: 7 اگست 2012
تعداد: 4 نفر
ویزا: 24 اگست 2012
ورود به امریکا: 16 سپتامبر 2012
گرین کارت: اوایل اکتبر 2012
تشکر کنندگان: shkhmo
سلام
ممنون از Parstrader عزیز به خاطر این تاپیک
راستش دم ظهری بود که این تاپیک رو دیدیم با خودم گفتم میشه منم تا بعدازظهر با آپدیت سایت در این نظر سنجی شرکت کنم ........
که خوب خدا رو شکر همینطور شد
من ۲۴ می مصاحبه شدم باجه ۵ به زبان انگلیسی
بهم گفت یک ماه دیگه سایت رو چک کن و امروز ۲۹ جون که سایت آپدیت شد منم جز کلیرشده ها بودم
با آرزوی بهترینها برای مدیران و اعضای این سایت (این خانواده)
SmileSmileSmileSmileSmile
2012AS3XXXX
کنسولگری: آنکارا
کارنت شدن: مارچ تاریخ مصاحبه: اواخر May
دریافت کلیرن: ۳۶ روز
تحویل پاس به سفارت: 18th July 2012
دریافت پاس و پوشه زرد رنگ: 20th July 2012 تاریخ ویزا و اعتبار: 19th July 2012 و ۴ ماه
جنسیت.سن و وضعیت تاهل: مذکر. ۳۵ و مجرد
تشکر کنندگان: smmyp ، frz61 ، 3rip ، ParsTrader ، shkhmo ، daria ، honey62
سلام دوستان. آیا وب سایت مرجعی برای چک کردن کلیرنس وجود داره؟ چون من در ترکیه مصاحبه ندادم و وب سایت سفارت امریکا در سوئد امکان چک کردن نداره. آیا فقط باید صبر کنم تا بعد از کلیر شدن و صدور ویزا مدارک برایم پست شود یا می توان زودتر از کلیر شدن با خبر شد؟! مرسی از راهنمایی
تشکر کنندگان: shkhmo
(2012-07-03 ساعت 14:56)amir2208 نوشته:  سلام دوستان. آیا وب سایت مرجعی برای چک کردن کلیرنس وجود داره؟ چون من در ترکیه مصاحبه ندادم و وب سایت سفارت امریکا در سوئد امکان چک کردن نداره. آیا فقط باید صبر کنم تا بعد از کلیر شدن و صدور ویزا مدارک برایم پست شود یا می توان زودتر از کلیر شدن با خبر شد؟! مرسی از راهنمایی

نه وب سایت مرجع وجود نداره. شما با ایمیل از خود سفارت میتونین سؤال کنین که کلیرنستون آمده یا نه. لطفا اگه بازم سؤال داشتین تو تاپیک کلیرنس مطرح کنین نه اینجا.
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان:
مدت زمان كليرنس من 72 روز بود يعني تقريباً دو ماه و نيم كه من گزينه 3 ماه رو انتخاب كردم.
شماره کیس :2012AS0005XXXX - كارنت شدن كيس: June 2012 -تاريخ مصاحبه : هفته آخر June- كنسولگري :Ankara -
نتيجه مصاحبه :‌ كليرنس+ فرم 9 سوالي - تاريخ كليرنس : يه روزي تو نيمه اول سپتامبر ( 7th)

تشکر کنندگان: frz61 ، hadiseh.t

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان