کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
یک سوال فنی
با سلام به تمام عزیزانی که تو این فروم پست میدهند
من یک سوال دارم ؟
من وقتی لاتاری قبول شدم پیش دانشگاهی نداشتم و فورم هایی که باید می فرستادم آمریکا توش ننوشتم که پیش دانشگاهی دارم یعنی کل تحصیلاتم رو زدم دیپلم 11 ساله حالا به امید خدا چند روز پیش پیش دانشگاهی رو قبول شدم و مدرکش رو گرفتم . حالا اگه بخوام به kcc اطلاع بدم باید چیکار کنم تو متن ایمیلم چی بنویسم ؟ ممنون می شم راهنماییم کنید.
یه ساله دیگه هم دارم واسه اسپانسر چند تا فرم هست که باید کسی که می خواد اسپانسر شه پر شوم کنه ؟
با تشکر از شما و امید به موفقیت شما میلاد
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز
اول از همه تبریک هم برای لاتاری هم برای قبولی پیش دانشگاهی .توی نامه اول kcc اعلام کرده که هر تغییری در شرایط شما پیش اومد به ما mail بزنید و ما رو مطلع کنید به نامه اول رجوع کن و به آدرس میلی که دادند اطلاع بده .
در مورد اسپانسر هم باید براتون اصل فرم I134 رو که خودش پر و امضائ میکنه بفرسته به همراه فرمهای مالیاتی W2 , 1040 که اگر این دو فرم کپی باشه ایرادی نداره ولی فرم I134 حتما باید اصلش رو برات قبل از مصاحبه پست کنه تا همراه خودتون ببرین . البته برای اطلاعات کاملت در بالای صفحه در قسمت جستجو بزنید (اسپانسر)و بحث های مربوطه را مطالعه کنید.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان Cool
ندا جان! اين فرمهای مالیاتی W2 , 1040 ديگه چي هستن؟!
توي مدارك جايي به اين فرمها اشاره نشده بود! لطفاً اگه اطلاعات بيشتري دارين در اختيار من هم بذارين. من هفته بعد پرواز دارم!!!
کیس نامبر : AS000021XX
دریافت نامه اول : 1st April 2008
ارسال نامه اول : 28th May 2008
اعلام کارنت : 15th August 2008
دریافت نامه دوم : 10th September 2008
تاريخ مصاحبه : 7th October 2008
دریافت ویزا : 8th October 2008
تاریخ ورود به آمریکا: 14th March 2009
دریافت گرین کارت : 14th April 2009
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزيز
اين فرمها مربوط به اسپانسرتون هست كه نشون ميده ماليات به دولت آمريكا پرداخت مي كنه. اين فرمو بايد به همراهه برگه اسپانسر ارائه بدين. تا اونجا كه من مي دونم يكي براي افرادي هست كه براي خودش كار مي كنه و يكي مربوط به شاغليني است كه استخدام هستن. با توجه به اينكه شما هفته ديگه دارين پرواز مي كنين پيشنهاد مي كنم به اسپانسرتون بگين سريع با پست DHL يا TNT براتون بفرستن. نگران نباشيد حدودا 5 روزه مي رسه.
تشکر کنندگان: admin
افشين جان سلام
توي توضيح فرم I-134 نوشته كه خود فرم ، گواهي اشتغال به كار و برگه تاييديه بانكي مورد نياز هست. هيچ كجا به برگه مالياتي اشاره اي نشده. لطفاً اگه امكان داره متن انگليسي اش رو اينجا قرار بدين. ممنونم.
تشکر کنندگان:
من دوباره I-134 رو خوندم
نوشته اگر self-employed باشيد به كپي برگه مالياتي نياز دارين Smile
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزيز
شما درست ميگين منم خوندم همينو نوشته بود ولي من تو هر سفرنامه و جايي كه در اين سايت و سفر من خوندم به برگه مالياتي اشاره كرده بودن. حالا واقعا نميدونم حتما مي خوان يا نه؟
من 14 اكتبر مصاحبه دارم. اگه لطف كنين تجربه مصاحبتونو به از مصاحبه در اختيار سايت بزارين حداقل براي من خيلي مفيد هست.
با تشكر و آرزوي موفقيت
تشکر کنندگان:
تماس بگیرید با kcc
تشکر کنندگان:
سلام،

اونهایی که self employed هستند، باید 1040 سال آخر را پر کنند و بفرستند و اونهاییکه برای کسی دیگه کار می کنند، w2 را. ترو خدا مطالب را خوب بخونید و اشتباه نکنید.
لاتاری 2008
شماره پرونده: ***14
مصاحبه: روزهای پایانی ماه آگوست
دریافت ویزا: 13 روز بعد از مصاحبه
تشکر کنندگان:
سلام دوستای نازنینم ، من چند تا سوال کوچولو دارم ، ممنون میشم اگر در پیدا کردن جواب سوالام کمکم کنید.....
منم از برندگان 2009 هستم ، با توجه به اینکه شماره کیس من 42xx فکر می کنید زمان مصاحبه چه ماه ی میتونه باشه ؟ و سوال بعدی من اینه که اگر کسی نامه دوم به دستش نرسه از چه طریقی میتونه متوجه وقت و زمان مصاحبه ش بشه ؟
در آخر امیدوارم انتظارا هر چه زودتر پایان یابد و از پروردگار بزرگ رسیدن به خواسته ها و رویاهایتان را آرزومندم .
آمین
تشکر کنندگان:
سلام به همه عزیزان
آرزو جان تبریک میگم قبول شدنت رو من زیاد اهل فن نیستم ولی با اطلاعاتی که تو این چند وقته پیدا کردم شاید بتونم کمکت کنم .
خوب جواب سوال اولی اگه کیس نامبرت 42XX باشه شما الان کارنت شدید چون الان تا شماره 5300 کارنت شدن و اگه دعوت نامه دوم برای شما نیامده باید یک ایمیل به kcc بزنید و وقت مصاحبه تون را بپرسید . چون کیس نامبرتون پایینه 30 الی 45 روز دیگه وقت مصاحبتونه .
امیدوارم که موفق بشی و پیروز
با تشکر میلاد
شماره کیس: AS30XXX
نامه اول: 2008 may
ارسال مدارک: june 2008
تاريخ مصاحبه : 2009 13 july
دریافت نامه دوم: 5june 2009
تاريخ گرفتن ويزا بدون كليرنس :2009 14 july
تاریخ ورود به غربت : 24 october
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان گرامی
اسپانسر من در یک اداره دولتی در امریکا کار میکنه و فقط گواهی حقوقیشو برام میاره و معتقد است که هیچ فرم مالیاتی مثل w2و غیرذالک نیازی نیست من هم با خواندن مطالب مختلف القول در این سایت دچار سر در گمی شدم و نمیدونم که عاقبت برای افرادی که اسپانسرشون مثل اسپانسر من در یک جای دولتی اشتغال به کار دارد ایا فرم مالیاتی نیاز است؟ و اگر هست نهایتا کدام فرم؟و اینکه اگر نیاز باشه و اسپانسر من بنا به دلایل عدیده شخصی از اراعه گواهی مالیاتی برای من سر باز زند ایا مشکلی در مصاحبه برایم پیش میاید؟
ممنون میشم اگر کسی از دوستان یا پیش کسوتان پاسخ دهند.
تشکر کنندگان:
سلام به کامران عزیز و بقیه دوستان.
بابا تو رو خدا یکی بگه این فرم w2 رو کجا نوشته باید پر کنیم؟! منم مثل کامران گیج شدم. :-~
خیلی جالبه! چون دقیقاً اسپانسر من هم فقط فرم I-134 ، گواهی اشتغال به کار شرکت و مدارک مربوط به صورتحسابهای بانکی اش رو واسه من فرستاده. حتی بانک حاضر نشده یه مدرک رسمی بهش بده!!! کلیه پرینت ها ممهور به مهر بانک هست و فکر میکنم کفایت کنه. دوستان عزیز اگه کسی اطلاعات دقیقی داره لطفاً راهنمایی کنه. ممنونم. (بابا من 2 روز دیگه پرواز دارم! من رو تو استرس نندازین!! Wink)
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز سلام
من بارها دیدم دوستان قبلی در چنین مواقعی برای مصاحبه رفتن و فقط افسر اونجا براشون کسری مدارک زده، یعنی اگر تونستی فرمها رو بطور کامل ببر و فقط اگر خواستند ارائه بده ولی اگر نتونستی فرمها رو کامل ببری و اونجا افسر ازت خواست، به تو وقت میده که مدارکت رو کامل کنی.
تشکر کنندگان:
حتما فرم w2 رو داشته باشین. یعنی ازتون میخوان.
اگر هم ندارید جای نگرانی نیست، نقص پرونده میزنند و بعدا میتونید بیارین.
اگر FBI چک بخوریذ که باید دوباره برید، اگر نه، میتونید بگین اسپانسر از آمریکا براتون با DHL بفرسته به هتلتون و سریع ارائه بدین.
نکران نباشین.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان