کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برنده های ۲۰۰۸
دوستان عزیز ۲۰۰۸ لطفا اگر کلیرنستون اومده زیر این تاپیک ثبتش کنید. اگر به اندازه کافی اطلاعات جمع بشه میتونیم متوسط زمان کلیرنسها رو حساب کنیم.
شماره کیس: AS93XX
نامه اول: 2007 4th April
ارسال مدارک: 9th May 2007
دریافت پاکت دوم: 23rd March 2008
مصاحبه: 6th May 2008
كليرنس: 13th May 2008
دريافت ويزا: 9th June 2008
دریافت کارت: 11th July 2008
تشکر کنندگان:
اولین مورد نوید در وبلاگ خاطرات لاتاری گرین کارت گفته که کلیرنسش در آنکارا ۱ هفته طول کشیده.
تشکر کنندگان:
آتوسا در وبلاگ سعید گفته که در ابوظبی کلیرنس نخورده و ویزا رو دو روزه گرفته، سفرنامه ایشون را هم با جزییات میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان:
با سلام به همه دوستان
اگه یه سری به صفحه وضعیت کلیرنس سایت سفارت آنکارا بزنید می بینید یکی از کیس نامبرهائی که توی ماه اکتبر مصاحبه شده برای ماه ژانویه زمان مصاحبه دوم یا تایید اف بی ای چکشون تعیین شده که حدودا 3 ماه طول می کشه
اما یک سوال منظور از تاریخ مصاحبه دوم یعنی اینکه تا این تاریخ شما فرصت دارید اگه مدارکتتون ناقص هستش رو کامل کنید و در این تاریخ به سفارت ارائه کنید؟ از بچه های قدیمی اگه می دونن بیشتر توضیح بدن

به امید بهروزی و پیروزی[/i]
شماره کیس: AS98XX
نامه اول: 2007 3th April
ارسال مدارک: 7th May 2007
دریافت پاکت دوم: بدستم نرسید
مصاحبه: 15th May 2008
كليرنس: دو ماه بعد
دریافت ویزا:7 سپتامبر
تشکر کنندگان:
سلام
ما در واقع چیزی به نام مصاحبه دوم نداریم حالا اگر شما میخواهید این اسم را روش بگذارید خوب مشکلی نیست
اما تاریخی که در صفحه کلرنس میبینید تاریخ اعتبار اف بی آی چک شما میباشد که حدودا دو ماه از روزی هست که اعلام میشود که خوب برای کسی که اکتبر رفته مصاحبه و جواب بک گراند چکش اومده دو ماه به اون وقت دادند که دوباره بره سفارت و ویزای خود را بگیره که در این مرحله به همراه اون برگه که در روز مصاحبه دادند و پاسپورت و مدارکی که ناقص داشته میره و ویزا میگیره
البته یک نکته رو هم اضافه کنم که این تاریخ همیشه دو ماه نیست و میتونه کمتر و بیشتر هم باشه همچنان که در این صفحه میبینیم برای فردی تا آخر سپتامبر 2008 وقت دادند کسی که مصاحبه خود را انجام داده باید این صفحه از تاریخی که رفته مصاحبه هفته ای یک بار چک کنه
اي دل اندر بند زلفش از پريشاني منال _ _ _ _ _ مرغ زيرك چون به دام افتد تحمل بايدش
تشکر کنندگان:
سلام به عمران جان و دیگر رفقا
من دقیقا 8 هفته پیش برای مصاحبه رفتم ولی هنوز پاسخ کلیرنس نیومده. ایمیل هم زدم جواب دادن که هنوز در حال انجام مراحل اداریه. می خواستم بدونم کسی از دوستان اطلاعی داره که اومدن پاسخ کلیرنس چقدر باید طول بکشه به طور معمول و از چقدر اگر بیشتر بشه امید واسه اومدن شماره کمتره؟
تشکر کنندگان:
ماهان جان
واقعا انتظار سختيه ولي مطمئن باش به اين زوديا جوابت مياد. تا اونجائيكه من ميدونم تا 3 ماه جا داره كه منتظر بموني. ما رو بي‌خبر نذار.
راستي شما كجا مصاحبه داشتين؟
تشکر کنندگان:
من هم منتظرم، افسر مربوطه به من که گفت از 6 هفته تا 6 ماه شاید طول بکشه! یه نگاهی به جدول کلیرنس های سفارت تو آنکارا مشخص می کنه که تقریباً هر هفته یکی دو نفر از برندگان لاتاری به لیست اضافه میشه. تا الان هم (اواخر آذر ماه) کیس نامبر های زیر 2000 (5 نفر) اسمشون در اومده. سعی کنید مثل من با این انتظار کنار بیاین.Wink
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
تشکر کنندگان:
سلام و ارادت
من اول آبان یا به عبارتی هفته آخر اکتبر مصاحبه داشتم. ولی با من صحبتی از 6 ماه! نکرد. گفت از 6 تا 9 هفته دیگه سایت رو چک کن. شماره که بیاد حتما خبر میدم شما هم ما رو بی خبر نگذارید. samadجان شما کی مصاحبه داشتی؟
تشکر کنندگان:
ehsan نوشته: samadجان شما کی مصاحبه داشتی؟

اوایل دسامبر، یعنی تقریباً یک هفته تا 10 روز بعد از شما.
تشکر کنندگان:
با سلام
امروز ویزای من رسید بالاخره. جهت اطلاع باید بگم مصاحبه من هفته اول اکتبر در لندن بود. 19 اکتبر مدارکم رو کامل کردم و 20 دسامبر ویزا صادر شده اما کلیرنس یک هفته قبلش اومده بوده انگاری. امیدوارم کلیرنس بقیه هم هر چه زودتر بیاد.
تشکر کنندگان:
تبریک میگم پلوتو جان، لطفا در مورد مصاحبه ات و سوالاتی که ازت پرسیدن و مدارکی که خواستند بنویس.
تشکر کنندگان:
ba tashakor az omran va massoud
dar morede mosahebam bayad begam ke dalile inke man tozihi nadadam in bood ke fek mikardam mofid nabashe vase baghie chon man mesle baghie dar ankara ya abo dhabi mosahebe nashodam. va fek mikonam ke sharayet va soalate mosahebe kheili rabt dare be mahale mosahebe.
be har hal chon porsidi bayad begam ke man fek mikonam jaee mesle london ke shologhtarin sefarate US hastesh komaki be mosahebe nemikone ke balke hamechi tolanitar ham mishe.
khode mosahebe moshkele khasi nabood chon man chand sale ke injam va madrake daneshgahi az inja gereftam va dar eyne hal sabeghe karam neshon dadam va kolan hamechi ok bood be hamin dalil az man affidavit of support nakhastan va faghat statemente bankio neshon dadam ke onam pol gharz karde boodam va moshkeli pish nayoomad.
yechizi ke kheili be nazaram moheme ine ke aslan nabayad stress dashte bashi va say koni aroom bashi va labkhand bezani. man chon daneshjo hastam adat daram ke ta sobh bidar bemonam va badesh mikhabam va onja ke raftam bekhatere bikhabi ziad ye meghdari stress dashtam va in vasashon soal shode bood ke man tozih dadam ke masale chie. va masaleye dige inke hich madrake ezafi be taraf neshon nadin mage inke bekhan azatoon. man darvaghe background check nemishodam age karte payan khedmatam hamraham nabood.
hamechi dasht be khoobi pish miraft ke in kartam az laye madarekam oftad va onam soal kard in chie ke man goftam va chon tarjome shode nabood majboor shodan check konan va khode mosahebe konande ham be man goft ke to nabayad ino ba khodet miovordi omadi sadegh bashi karet aghab oftad.
ba ejazeye dostan man inja tozihat dadam vali midonam inja faghat jaye clearance bood.
movafagh bashid
تشکر کنندگان:
1- ممنونم.
2- کاش فارسی می نوشتید. کلی دردسر کشیدم تا خوندم. اگه کی برد فارسی ندارید از ___ این ___ استفاده کنید.
3- همانطور که نوشتید جای این نوشته اینجا نبود. این پست رو حذف کنید (بازدن علامت X در زیر پست) و در روز مصاحبه اونو وارد کنید.
4- موفق باشید.
تشکر کنندگان:
ممنون پلوتو جان، نکته ای که در مورد کارت پایان خدمت گفتی خیلی مفید بود. امیدورام که زندگی موفق و شادی رو در آمریکا شروع کنی.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان