کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شانس بیشتر برنده شدن در لاتاری گرین کارت ۲۰۱۳ نسبت به سال قبل
(2011-12-17 ساعت 21:14)ParsTrader نوشته:  سلام
من برای چند سال اخیر تعداد برندگان با همراه یادم هست
امیدوارم به درد شما بخوره
سال تعداد برندگان
2012 : 4453
2011 : 2819
2010 : 2773
2009 : 1773
2008 : 1117
امیدوارم این تعداد به درد بخوره البته اگر حوصله داشته باشید می تونید سالهای قبل را هم پیدا کنید
مرسی از لطفتون ولی من بیشتر مد نظرم بود که از بین 4453 نفر چند نفر اصلی و چند نفر همراهن؟

2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
تشکر کنندگان: nel.persian ، amir_ebrahimi99 ، batis2010 ، ghorbat ، God.hope ، kiasina
به امید قبولی دوستانی که آگاهانه ثبت نام کردن و همه ی پیش نیازهای مهاجرت به اونجا رو دارن...
تشکر کنندگان: 3rip ، mar308 ، sadafsetareh ، mavarfan ، humsun ، yahda ، MeMo ، hasti4069 ، batis2010 ، ghorbat ، persian_viper ، behrouzrasuli ، majid_darling ، drkam ، mgh ، kiasina ، golsae
سلام

خیلی وقته نیومدم اینجا اومدم بگم هر کی هر آرزویی داره تو امشب یه آرزو بکنه واسه مریض هایی که تو بیمارستان خوابیدن که شفا پیدا کنند ..

خدایا !

سرنوشت مرا خیر بنویس

تقدیری مبارک

تا هر چه را که تو دیر می خواهی زود نخواهم

و هر چه را که تو زود می خواهی دیر نخواهم .
2013 I WIN
سلام بچه ها دعا کنید انگار امسال شانس با ماست.
من آرزو کردم سال بعد یلدا را از ،یو اس ای، کانکت بشم برا شما هم ارزوی قبولی در لاتاری را میکنم
روبهکان خروس را خانه به دوش کرداند.
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، 3rip ، mar308 ، mohammadm64 ، pharshad ، hasti4069 ، batis2010 ، ghorbat ، behrouzrasuli
ایشالا دوستان همه امسال برنده بشیم. شانس که ظاهرا بیشتره...
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، mar308 ، hasti4069 ، batis2010 ، ghorbat ، saraaaaa
دوستاي گلم مرسي كه همتون انرژي مثبتتون رو اينجا ميذاريد تا حداقل قوت دلي باشه واسه هممون.انشاالله سال ديگه اين موقع كريسمس رو تو فرودگاه جان اف كندي باشيم((ديگه من حداقلش رو گفتم هاا))
از ميان كساني كه براي دعاي باران به بيايان ميروند،تنها كساني به كار خود ايمان دارند كه با خود چتر ميبرند
لازم است گاهی از خود بیرون آمده و از فاصله ای دورتر به خودت بنگری واز خود بپرسی که سالها سپری شد تا آن بشوم که اکنون هستم. آیا
ارزشش را داشت ...؟
تشکر کنندگان: 3rip ، SH1A2R3 ، kamyares88 ، kollack ، batis2010 ، mehdiee58 ، ghorbat ، persian_viper ، behrouzrasuli ، kiasina
قانون جذب رو يادتون نره ،‌ من وقتي ثبت نام كردم همون موقع توي فتوشاپ عكس يه پرچم امريكا گذاشتم و كانفرميشن نامبرم رو زير پرچم بزرگ نوشتم و عكس رو گزاشتم بك گراندم و به خودم گفتم روزي كه برنده شدم ميام اين عكسو ميبينم و ياد روز ثبت نام ميفتم . و اين اتفاق افتاد ....
سلام

بچه ها تا حالا شده كسی مثل من ويزا نگيره و دوباره سالهای بعد برنده شه؟ يعنی ميشه ؟!
خودم :
2010AS20583
ويزا بی ويزا Sad
اينم جزييات قضيه

سينا :
AS20126###
كنسولگری : آنكارا
فرمهای اوليه : Aug 2011
كارنت : Oct 2011
فرمهای مصاحبه : Oct 2011
مصاحبه : 23Nov11
ويزا : 24Nov11
تشکر کنندگان: humsun ، 3rip ، SH1A2R3 ، ali72 ، batis2010 ، ghorbat
اصولاً برنده شدن در هر سال مستقل از سال های قبله و بعد از این که ویزاهای هر سال اداری را دادند پروندش بسته میشه. بنده اطلاع دقیق دارم که سال هایی بودند که اسم زن و شوهر با هم در اومده و کسانی بودند که بار اول که برنده شدند دنبال کارشون رو نگرفتند ولی بعداً دوباره برنده شدند و ویزا را گرفتند. 100% مطمئن باشید که شانس دیگران بیشتر از شما نیست. شاد باشید.

(2011-12-24 ساعت 02:44)dr4mir نوشته:  سلام

بچه ها تا حالا شده كسی مثل من ويزا نگيره و دوباره سالهای بعد برنده شه؟ يعنی ميشه ؟!

تشکر کنندگان: 3rip ، dr4mir ، nel.persian ، SH1A2R3 ، amir_ebrahimi99 ، rad_95 ، ravak ، mohammadm64 ، majid57 ، hasti4069 ، batis2010 ، ghorbat ، saraaaaa ، j@vad
دوستان سلام... من امسال در لاتاری شرکت کردم و فکر می کنم عکسم از لحاظ فنی ایراد نداشت اما اون موقع به شدت مریض بودم و توی عکس مشخصه که مریض و غمگینم Sad در ضمن یه مقدارهم افسردگی دارم . من شنیدم برندگان لاتاری معمولا" زیبا هستند... آیا واقعا" زیبایی ظاهر با برنده شدن در لاتاری مرتبط هست؟! خواهش می کنم جواب بدید و این که من می تونم شانس برنده شدن داشته باشم؟! یا رد میشم؟!
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، mohammadm64 ، batis2010 ، ghorbat ، Arashiv
اي بابا دوباره يك فروم ديگه داره تبديل به چت روم ميشه,
عزيز دل اونا كه نميان بشينن 12 ميليوني كه شركت كردن رو عكسشون و ببينن بعد خوشگل ها رو جدا كنن براي لاتاري!!!!!
شما اگر مشخصات فني رو رعايت كردي پس نبايد نگران باشي.

تشکر کنندگان: faranak.n ، Ali Sepehr ، SH1A2R3 ، nel.persian ، reza_amel ، mohammadm64 ، batis2010 ، ghorbat ، saraaaaa ، Shezem ، God.hope
(2011-12-25 ساعت 03:40)nel.persian نوشته:  دوستان سلام... من امسال در لاتاری شرکت کردم و فکر می کنم عکسم از لحاظ فنی ایراد نداشت اما اون موقع به شدت مریض بودم و توی عکس مشخصه که مریض و غمگینم Sad در ضمن یه مقدارهم افسردگی دارم . من شنیدم برندگان لاتاری معمولا" زیبا هستند... آیا واقعا" زیبایی ظاهر با برنده شدن در لاتاری مرتبط هست؟! خواهش می کنم جواب بدید و این که من می تونم شانس برنده شدن داشته باشم؟! یا رد میشم؟!

شما خودت چی فکر می کنی دوست عزیز؟؟ آخه واقعا این چه سوالیه که می کنید...مگه میخوان مدل انتخاب کنن واسه رو مجله؟ معنی لاتاری رو می دونید؟ یعنی شانس! یعنی شما شانسی انتخاب می شید...تازه بعضی ها می گن که مدرک تحصیلی لیسانس به بالا براشون اهمیت داره در صورتی که برید تو نظر سنجی ببینید چند تا دیپلمه قبول شدن...آخه این حرف ها رو از کجا در میارین من نمیدونم! این یکی که دیگه شاهکاری بود واسه خودش
ببخشید اگه رک گفتم اما واقعا بیان این حرف های کم ارزش در چنین مکان هایی از ارزش سایت کم می کنید لطفا قبل از ارسال پست خودتون کمی فکر منید به پستی که میزارید...انشالا حتما امسال قبول می شید تا بفهمید که هیچ ارتباطی به عکس نداره و کسی که این رو بهتون گفته قصد مزاح داشته
شماره کیس: 39000
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ کارنت شدن کیس:March,2012-اسفند
تاریخ مصاحبه:May2012-اردیبهشت
تاریخ دریافت ویزا:یک ضرب
تاریخ اولین ورود به امریکا: 11 آگوست 2012
بعلت منحرف شدن تاپیک از بحث ، تاپیک بسته شد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان