کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ارزيابي مدرك تحصيلي در ايالات متحده
سلام دوستان
من دو تا سوال راجع به گرفتن مدرک PE مهندسی در امریکا دارم. من در ایالت تگزاس هستم. لطفا اگه کسی اقدام کرده راهنمایی کنه:
1- آیا مدارک مهندسی دانشگاههای ایران بدون مشکل ارزیابی میشه و نتیجه ارزیابی مورد تایید بورد مهندسی ایالتهای امریکا هستش؟
2- سوابق کاری مهندسی در ایران رو قبول میکنن یا نه؟
ممنون اگه کسی تجربه این کار رو داره منو راهنمایی کنه.
[color=#006400]کیس نامبر: AS2014...17XX / مصاحبه: 15ژانویه/2 نفر/، ایروان/کلیر:6 جون/ ویزا: 20 جون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-22 ساعت 10:27)mehdi2014 نوشته:  سلام دوستان
من دو تا سوال راجع به گرفتن مدرک PE مهندسی در آمریکا دارم. من در ایالت تگزاس هستم. لطفا اگه کسی اقدام کرده راهنمایی کنه:
۱- آیا مدارک مهندسی دانشگاههای ایران بدون مشکل ارزیابی میشه و نتیجه ارزیابی مورد تایید بورد مهندسی ایالتهای آمریکا هستش؟
۲- سوابق کاری مهندسی در ایران رو قبول میکنن یا نه؟
1-بله.
2-بله.فقط باید تایید سه مهندس PE رو داشته باشین.
من سه هفته پیش در استیت تگزاس امتحان دادم.
اطلاعات تکمیلی را در تاپیک مهندسی عمران دنبال کنین.
موفق باشین.
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-22 ساعت 23:52)sce نوشته:  
(2015-11-22 ساعت 10:27)mehdi2014 نوشته:  سلام دوستان
من دو تا سوال راجع به گرفتن مدرک PE مهندسی در آمریکا دارم. من در ایالت تگزاس هستم. لطفا اگه کسی اقدام کرده راهنمایی کنه:
۱- آیا مدارک مهندسی دانشگاههای ایران بدون مشکل ارزیابی میشه و نتیجه ارزیابی مورد تایید بورد مهندسی ایالتهای آمریکا هستش؟
۲- سوابق کاری مهندسی در ایران رو قبول میکنن یا نه؟
۱-بله.
۲-بله.فقط باید تایید سه مهندس PE رو داشته باشین.
من سه هفته پیش در استیت تگزاس امتحان دادم.
اطلاعات تکمیلی را در تاپیک مهندسی عمران دنبال کنین.
موفق باشین.
ممنون از پاسختون. من هم تگزاس هستم. هیوستون. میخوام برا مهندسی مکانیک اقدام کنم. در مورد سوابق کاری باید سوابق کاری ایران رو بدم اینجا سه نفر که PE دارن تایید کنن. درسته؟ در مورد ارزیابی مدرک شما به کدوم موسسه دادین؟ به نظرم SpanTran چون تو هیوستون هستش بهتره. سوال دیگم راجع به تافل هستش. حداقل نمره ای که لازم هست چنده؟ ممنون از راهنماییتون.
[color=#006400]کیس نامبر: AS2014...17XX / مصاحبه: 15ژانویه/2 نفر/، ایروان/کلیر:6 جون/ ویزا: 20 جون
پاسخ
تشکر کنندگان:
شما باید به تعداد Engagement های که در فرم اولیه ثبت نام آنلاین اعلام می کنین SER آماده کنین.می تونین هر کدوم از SER ها رو بدین یه مهندس PE براتون تایید کنه.من خودم یکی از SER ها رو دادم دو مهندس امضا کردن چون مربوط به سابقه کار آمریکا بود.به هر صورت شما تایید سه مهندس رو لازم دارین.چه در سه SER جداگانه چه تک تک.موسسه Spantran هم موسسه مورد قبول و تایید بورد مهندسیه و من هم به هم نا دادم.ضمنکشما با گرفتن نامه از محل کارتون می تونین از امتحان تافل معاف بشین.اگر هم می خواین امتحان بدین حتما در مورد نمره با بورد تماس بگیرین.
موفق باشین.
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-23 ساعت 10:11)sce نوشته:  شما باید به تعداد Engagement های که در فرم اولیه ثبت نام آنلاین اعلام می کنین SER آماده کنین.می تونین هر کدوم از SER ها رو بدین یه مهندس PE براتون تایید کنه.من خودم یکی از SER ها رو دادم دو مهندس امضا کردن چون مربوط به سابقه کار آمریکا بود.به هر صورت شما تایید سه مهندس رو لازم دارین.چه در سه SER جداگانه چه تک تک.موسسه Spantran هم موسسه مورد قبول و تایید بورد مهندسیه و من هم به هم نا دادم.ضمنکشما با گرفتن نامه از محل کارتون می تونین از امتحان تافل معاف بشین.اگر هم می خواین امتحان بدین حتما در مورد نمره با بورد تماس بگیرین.
موفق باشین.
ممنون از راهنماییتون. نمیدونم جواب امتحان PE شما اومده یا نه، ولی در هر صورت امیدوارم با موفقیت پاسش کنید و مهر با ارزشش رو بدست بیارید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام دوستان عزيز
در مورد ارزشيابي مدرك تحصيلي كه در ايران اخذ شده براي ادامه تحصيل چه راهكاري رو پيشنهاد مي كنيد
البته لازم بود اول نياز يا عدم نياز به ارزشيابي رو مطرح ميكردم ولي چون احتمال مي دادم براي كليه دانشگاهها پيش شرطه اونطور آغازش كردم
ممنون

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
پاسخ
تشکر کنندگان:
من نظرم بیشتر این هست که بدونم برای پیدا کردن کار در امریکا نیاز هست چنین ارزیابی انجام بشه و یا انجام شدنش چه میزان در پیدا کردن شغل موثر هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان