کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
قانون cspa
خوب دوستان عزيز سلام به همگي

بالاخره رفتيم سفارت آنكارا يه ضرب با وجود اينكه 25 سال دارم ويزامو گرفتم
يادتونه چقدر قانون cspa برامو مبهم بود شك داشتيم كه آيا واقعا اين قانون وجود داره يا نه بايد بگم قطعا وجود داره من و برادر 27 ساله جفتمون از اين طريق ويزامونو گرفتيم كليرنس هم نشديم ولي شامل همه نميشه متاسفانه شانسيه بستگي به مدت زمان پندينگتون داره فقط ميتونم بگم هرچي اين مدت بيشتر باشه به نفعتونه
به اميد ديدار دوستان گرامي از جمله فروزن مايند گرامي سپاسگذارم و قدر داني ميكنم از تمام زحماتتون دوستان دارم
خدا نگه دار مهاجر سراSmile
كتگوري f4
تاريخ اپلاي:1 مي 1999
priority date:27april2000
approval notice:27january2006
(تكميل پرونده) دريافت نامه مصاحبه 3 اكتبر 2011
تاريخ مصاحبه 17 نوامبر 2011
قبول براي دريافت ويزا 17 نوامبر 2011
دريافت ويزا 19 نوامبر 2011Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: sasan_rock ، frozen mind ، amir2640 ، comrun ، nazli77 ، tamanna ، laili ، dreamer60 ، sohrab90 ، battosai ، bsbali ، abdolreza ، aslant ، msar
بسیار بسیار مبارک باشه! بالاخره از این مراحل خسته کننده عبور کردین.

ولی پریچهر جان رحیمی (پرنا جان رحمانی سابق!)، همراهی با مهاجرسرا فقط تا اینجا (گرفتن ویزا) كافي نیست.
مرحله اصلی مهاجرت تازه از اینجا شروع میشه و چقدر خوبه که هر کسی تجربه هاشو به تدریج در مهاجرسرا به اشتراک بذاره. تجربه مهاجرت تک تک ما، با هر سن و جنس و موقعیت اجتماعی، می تونه کمک بزرگی باشه برای ایندگان.

ممکنه که هر کسی مثل من مدتی سرش شلوغ باشه و همکاریشو با مهاجرسرا کمتر بکنه، اما قطع همکاری کار خوبی نیست.
بنابراین، منتظر پستهای جدیدتری از شما هستیم.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، smebi2011 ، comrun ، پريچهر رحيمي ، tamanna ، sasan_rock ، dreamer60 ، Toranj ، sohrab90 ، bsbali ، msar
(2011-11-26 ساعت 16:00)frozen mind نوشته:  بسیار بسیار مبارک باشه! بالاخره از این مراحل خسته کننده عبور کردین.

ولی پریچهر جان رحیمی (پرنا جان رحمانی سابق!)، همراهی با مهاجرسرا فقط تا اینجا (گرفتن ویزا) كافي نیست.
مرحله اصلی مهاجرت تازه از اینجا شروع میشه و چقدر خوبه که هر کسی تجربه هاشو به تدریج در مهاجرسرا به اشتراک بذاره. تجربه مهاجرت تک تک ما، با هر سن و جنس و موقعیت اجتماعی، می تونه کمک بزرگی باشه برای ایندگان.

ممکنه که هر کسی مثل من مدتی سرش شلوغ باشه و همکاریشو با مهاجرسرا کمتر بکنه، اما قطع همکاری کار خوبی نیست.
بنابراین، منتظر پستهای جدیدتری از شما هستیم.

سلامSmile
نه به خدا من نميخوام همكاريمو قطع كنم من عاشق اين سايت و يه جورايي مديون دوستان هستم به هيچ عنوان خودمو نميكشم كنار مخلصانه در خدمت همه دوستان عزيز هستم.Wink مخصوصا برا شفاف سازيه قانون cspa كه خودم اين موضوع مطرح كردم پس تا آخرش هستمBig Grin
كتگوري f4
تاريخ اپلاي:1 مي 1999
priority date:27april2000
approval notice:27january2006
(تكميل پرونده) دريافت نامه مصاحبه 3 اكتبر 2011
تاريخ مصاحبه 17 نوامبر 2011
قبول براي دريافت ويزا 17 نوامبر 2011
دريافت ويزا 19 نوامبر 2011Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: tamanna ، laili ، comrun ، frozen mind ، واهیک آقاجانی ، sasan_rock ، f1f ، dreamer60 ، sohrab90 ، mmaloumi ، bsbali ، msar
اگه امکان داره منو در مورد قانون cspa راهنمایی کنید میترسم نتونم ویزا بگیرم

من در حال حاضر 27 ساله هستم آیا منظور از سالی که برام اقدام شد همون تاریخی هست که تو کیس نامبر اومده؟؟؟

و من approval date خودمو نمیدونم از کجا باید بفهمم؟

case number: ank2005624023
pd: 2004
گروه f2b
پاسخ
تشکر کنندگان: mmaloumi ، battosai ، msar
شما گروهتون f2b هست مشکلی نیست ..... شامل شما نمیشه ....فقط عروسی نکن....
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، afsanehh_197 ، bsbali ، dreamer60 ، msar
سلام خانوم پریچهر رحیمی،

من ف‌‌۱ هستم و در تاریکه سپ/۴/۲۰۱۲ وقت مصاحبه در ابوظبی دارم،

و البته شامل نزدیک به ۲ سال عقبگرد شدم که الان نوبتم شده که برم مصاحبه،

آیا این قانون شامل حال من می‌شه که چند روز بد ویزامو بگیرم؟

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali ، msar
(2012-08-25 ساعت 16:43)alisarvareharchiabi نوشته:  ممنون ، خیالمو راحت کردین ، پس این قانون شامل چه گروهها یی میشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، msar
شامل f1a و فرزندان افراد f3 و f4 میشه
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: afsanehh_197 ، battosai ، bsbali ، dreamer60 ، amir2640 ، msar
سلام دوستان
من خیلی دنبال این قانون بودم ولی چون نتونستم نامه approve پیدا کنم نتونستم بفهمم من واجد شرایط این قانون بودم حال که گذشته فقط می خوام بدونم کسی از دوستان با این اطلاعاتی که من دارم می تونه بگه که من می تونستم از این قانون استفاده کنم یا نه :
priority date : jun1998
case number : ABD2005
my brithday : 1983
و تاریخ مصاحبه خانوادم NOV2009
باتشکر
Category : F2B
Receipt Number : WAC1190XXXXXX
Priority Date : 2011 January
Approve Date : 2013 September
Welcome Letter Date : 2016 August
Document Complete Letter : 2016 December
Case Number : ANK2013XXXXXX
Interview Date : 2018 February
Visa Issue : 2019 December         
تا زمانی که امید وجود دارد زندگی هم ادامه خواهد داشت
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، msar
دوست عزیز شم شماره رسید نامبر اداره مهاجرتتونو دارید؟ اگه دارید برید توی سایت اداره مهاجرت و اونو وارد کنید، تاریخ اپروو رو بهتون میده. به همین سادگی
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali ، amir2640 ، msar
(2012-08-29 ساعت 18:33)elahenadafy2 نوشته:  دوست عزیز شم شماره رسید نامبر اداره مهاجرتتونو دارید؟ اگه دارید برید توی سایت اداره مهاجرت و اونو وارد کنید، تاریخ اپروو رو بهتون میده. به همین سادگی

سلام
متاسفانه ندارم. با این مشخصات معلوم نمیشه؟!
Category : F2B
Receipt Number : WAC1190XXXXXX
Priority Date : 2011 January
Approve Date : 2013 September
Welcome Letter Date : 2016 August
Document Complete Letter : 2016 December
Case Number : ANK2013XXXXXX
Interview Date : 2018 February
Visa Issue : 2019 December         
تا زمانی که امید وجود دارد زندگی هم ادامه خواهد داشت
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، msar
بهترین راه اینه که به NVC ایمیل بزنید یا تماس بگیرید. فقط نحوه ارسال ایمیلو دقت کنید به صورت زیر باشه:
توی subject ایمیل شماره کیس نامبرو بزنید
خط اول: اسم خودتون
خط دوم: Petitioner's name and date of birth و جلوش اسم و تاریخ تولد پتیشترو بنویسید
خط سوم: Applicant's name and date of birth و جلوش نام و تاریخ تولد اپلیکنت اصلی رو بنویسید
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali ، amir2640 ، msar
دوستان عزیز سلام
امیدوارم که حال همگی خوب باشه و موفق باشید
برای خانواده ی ما در سال 1995/1996 درخواست گرین کارت شد . در اون موقع من 9 ساله بودم.
در سال 2008 نوبت پرونده ی ما شد که من به دلیل سن بالای 21 ستا از پرونده خارج شدم
جدیدا راجع به قانون مورد بحث در این تاپیک شنیدم و با یک وکیل هم صحبت کردم که گفت این قانون به کنگه ره فرستاده شده برای بازنگری ! و فعلا نمیشه ازش استفاده کرد.
در August 2008 هم برای خودم تشکیل پرونده شده.
سوال :1 - آیا CSPA شامل من میشه ؟
2- درخواست مادر برای فرزند چند سال طول میکشد؟
متشکرم از راهنماییتون
پاسخ
تشکر کنندگان: hooman18968 ، shahabjafari ، amir2640 ، msar
مثل اینکه در دادگاه به قانون cspa رای منفی دادند و این قانون کلا برداشته می شه.خاک تو سرشون
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2014-07-15 ساعت 14:31)hasanhasan نوشته:  مثل اینکه در دادگاه به قانون cspa رای منفی دادند و این قانون کلا برداشته می شه.خاک تو سرشون

تا اونجایی که من میدونم اون قانون age out بود که رفت دادگاه . نه قانون cspa که سالهاست داره اجرا میشه . لطفا این دو تا قانون رو بهم ربط ندید و شایعه درست نکنید
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان: msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان