آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

قانون cspa
خوب دوستان عزيز سلام به همگي

بالاخره رفتيم سفارت آنكارا يه ضرب با وجود اينكه 25 سال دارم ويزامو گرفتم
يادتونه چقدر قانون ‎cspa‎ برامو مبهم بود شك داشتيم كه آيا واقعا اين قانون وجود داره يا نه بايد بگم قطعا وجود داره من و برادر 27 ساله جفتمون از اين طريق ويزامونو گرفتيم كليرنس هم نشديم ولي شامل همه نميشه متاسفانه شانسيه بستگي به مدت زمان پندينگتون داره فقط ميتونم بگم هرچي اين مدت بيشتر باشه به نفعتونه
به اميد ديدار دوستان گرامي از جمله فروزن مايند گرامي سپاسگذارم و قدر داني ميكنم از تمام زحماتتون دوستان دارم
خدا نگه دار مهاجر سراSmile
كتگوري f4
تاريخ اپلاي:1 مي ‎1999‎
priority ‎date:27april2000‎
approval ‎notice:27january2006‎
(تكميل پرونده) دريافت نامه مصاحبه 3 اكتبر ‎2011‎
تاريخ مصاحبه 17 نوامبر ‎2011‎
قبول براي دريافت ويزا 17 نوامبر ‎2011‎
دريافت ويزا 19 نوامبر ‎2011Wink
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: sasan_rock ، frozen mind ، amir2640 ، comrun ، nazli77 ، tamanna ، laili ، dreamer60 ، sohrab90 ، battosai ، bsbali ، abdolreza ، aslant ، msar
بسیار بسیار مبارک باشه! بالاخره از این مراحل خسته کننده عبور کردین.

ولی پریچهر جان رحیمی (پرنا جان رحمانی سابق!)، همراهی با مهاجرسرا فقط تا اینجا (گرفتن ویزا) كافي نیست.
مرحله اصلی مهاجرت تازه از اینجا شروع میشه و چقدر خوبه که هر کسی تجربه هاشو به تدریج در مهاجرسرا به اشتراک بذاره. تجربه مهاجرت تک تک ما، با هر سن و جنس و موقعیت اجتماعی، می تونه کمک بزرگی باشه برای ایندگان.

ممکنه که هر کسی مثل من مدتی سرش شلوغ باشه و همکاریشو با مهاجرسرا کمتر بکنه، اما قطع همکاری کار خوبی نیست.
بنابراین، منتظر پستهای جدیدتری از شما هستیم.
‎[en] PD: Jan. 6, 2001‎
Visa: ‎July 2012‎
F4
‎[/en]‎
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: amir2640 ، smebi2011 ، comrun ، پريچهر رحيمي ، tamanna ، sasan_rock ، dreamer60 ، Toranj ، sohrab90 ، bsbali ، msar
(2011-11-26 ساعت 16:00)frozen mind نوشته:  
بسیار بسیار مبارک باشه! بالاخره از این مراحل خسته کننده عبور کردین.

ولی پریچهر جان رحیمی (پرنا جان رحمانی سابق!)، همراهی با مهاجرسرا فقط تا اینجا (گرفتن ویزا) كافي نیست.
مرحله اصلی مهاجرت تازه از اینجا شروع میشه و چقدر خوبه که هر کسی تجربه هاشو به تدریج در مهاجرسرا به اشتراک بذاره. تجربه مهاجرت تک تک ما، با هر سن و جنس و موقعیت اجتماعی، می تونه کمک بزرگی باشه برای ایندگان.

ممکنه که هر کسی مثل من مدتی سرش شلوغ باشه و همکاریشو با مهاجرسرا کمتر بکنه، اما قطع همکاری کار خوبی نیست.
بنابراین، منتظر پستهای جدیدتری از شما هستیم.

سلامSmile
نه به خدا من نميخوام همكاريمو قطع كنم من عاشق اين سايت و يه جورايي مديون دوستان هستم به هيچ عنوان خودمو نميكشم كنار مخلصانه در خدمت همه دوستان عزيز هستم.Wink‎ مخصوصا برا شفاف سازيه قانون ‎cspa‎ كه خودم اين موضوع مطرح كردم پس تا آخرش هستمBig Grin
كتگوري f4
تاريخ اپلاي:1 مي ‎1999‎
priority ‎date:27april2000‎
approval ‎notice:27january2006‎
(تكميل پرونده) دريافت نامه مصاحبه 3 اكتبر ‎2011‎
تاريخ مصاحبه 17 نوامبر ‎2011‎
قبول براي دريافت ويزا 17 نوامبر ‎2011‎
دريافت ويزا 19 نوامبر ‎2011Wink
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: tamanna ، laili ، comrun ، frozen mind ، واهیک آقاجانی ، sasan_rock ، f1f ، dreamer60 ، sohrab90 ، mmaloumi ، bsbali ، msar
اگه امکان داره منو در مورد قانون ‎cspa‎ راهنمایی کنید میترسم نتونم ویزا بگیرم

من در حال حاضر 27 ساله هستم آیا منظور از سالی که برام اقدام شد همون تاریخی هست که تو کیس نامبر اومده؟؟؟

و من ‎approval date‎ خودمو نمیدونم از کجا باید بفهمم؟

‎case number: ank2005624023‎
pd: ‎2004‎
گروه ‎f2b‎
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: mmaloumi ، battosai ، msar
شما گروهتون ‎f2b‎ هست مشکلی نیست ‎.....‎ شامل شما نمیشه ....فقط عروسی نکن....
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: الهه سابق ، afsanehh_197 ، bsbali ، dreamer60 ، msar
سلام خانوم پریچهر رحیمی،

من ف‌‌۱ هستم و در تاریکه سپ/۴/۲۰۱۲ وقت مصاحبه در ابوظبی دارم،

و البته شامل نزدیک به ۲ سال عقبگرد شدم که الان نوبتم شده که برم مصاحبه،

آیا این قانون شامل حال من می‌شه که چند روز بد ویزامو بگیرم؟

ممنون
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: bsbali ، msar
(2012-08-25 ساعت 16:43)alisarvareharchiabi نوشته:  
ممنون ، خیالمو راحت کردین ، پس این قانون شامل چه گروهها یی میشه؟
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: battosai ، msar
شامل ‎f1a‎ و فرزندان افراد f3 و f4 میشه
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه ‎2012/‎ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در ‎NVC:‎ سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: afsanehh_197 ، battosai ، bsbali ، dreamer60 ، amir2640 ، msar
سلام دوستان
من خیلی دنبال این قانون بودم ولی چون نتونستم نامه ‎approve‎ پیدا کنم نتونستم بفهمم من واجد شرایط این قانون بودم حال که گذشته فقط می خوام بدونم کسی از دوستان با این اطلاعاتی که من دارم می تونه بگه که من می تونستم از این قانون استفاده کنم یا نه :
‎priority date : jun1998‎
case ‎number : ABD2005‎
my ‎brithday : 1983‎
و تاریخ مصاحبه خانوادم ‎NOV2009‎
باتشکر
Category : F2B‎
Receipt ‎Number : WAC1190XXXXXX‎
Priority ‎Date : 2011 January‎
Approve ‎Date : 2013 September
Welcome Letter Date : 2016 August

Case ‎Number : ANK2013XXXXXX

Interview ‎Date : Coming Soon

تا زمانی که امید وجود دارد زندگی هم ادامه خواهد داشت
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: dreamer60 ، msar
دوست عزیز شم شماره رسید نامبر اداره مهاجرتتونو دارید؟ اگه دارید برید توی سایت اداره مهاجرت و اونو وارد کنید، تاریخ اپروو رو بهتون میده. به همین سادگی
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه ‎2012/‎ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در ‎NVC:‎ سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: bsbali ، amir2640 ، msar
(2012-08-29 ساعت 18:33)elahenadafy2 نوشته:  
دوست عزیز شم شماره رسید نامبر اداره مهاجرتتونو دارید؟ اگه دارید برید توی سایت اداره مهاجرت و اونو وارد کنید، تاریخ اپروو رو بهتون میده. به همین سادگی

سلام
متاسفانه ندارم. با این مشخصات معلوم نمیشه؟!
Category : F2B‎
Receipt ‎Number : WAC1190XXXXXX‎
Priority ‎Date : 2011 January‎
Approve ‎Date : 2013 September
Welcome Letter Date : 2016 August

Case ‎Number : ANK2013XXXXXX

Interview ‎Date : Coming Soon

تا زمانی که امید وجود دارد زندگی هم ادامه خواهد داشت
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: battosai ، msar
بهترین راه اینه که به ‎NVC‎ ایمیل بزنید یا تماس بگیرید. فقط نحوه ارسال ایمیلو دقت کنید به صورت زیر باشه:
توی ‎subject‎ ایمیل شماره کیس نامبرو بزنید
خط اول: اسم خودتون
خط دوم: ‎Petitioner's name and date of birth‎ و جلوش اسم و تاریخ تولد پتیشترو بنویسید
خط سوم: ‎Applicant's name and date of birth‎ و جلوش نام و تاریخ تولد اپلیکنت اصلی رو بنویسید
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: bsbali ، amir2640 ، msar
دوستان عزیز سلام
امیدوارم که حال همگی خوب باشه و موفق باشید
برای خانواده ی ما در سال ‎1995/1996‎ درخواست گرین کارت شد . در اون موقع من 9 ساله بودم.
در سال ‎2008‎ نوبت پرونده ی ما شد که من به دلیل سن بالای 21 ستا از پرونده خارج شدم
جدیدا راجع به قانون مورد بحث در این تاپیک شنیدم و با یک وکیل هم صحبت کردم که گفت این قانون به کنگه ره فرستاده شده برای بازنگری ! و فعلا نمیشه ازش استفاده کرد.
در ‎August 2008‎ هم برای خودم تشکیل پرونده شده.
سوال ‎:1 -‎ آیا ‎CSPA‎ شامل من میشه ؟
2- درخواست مادر برای فرزند چند سال طول میکشد؟
متشکرم از راهنماییتون
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: hooman18968 ، shahabjafari ، amir2640 ، msar
مثل اینکه در دادگاه به قانون ‎cspa‎ رای منفی دادند و این قانون کلا برداشته می شه.خاک تو سرشون
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: msar
(2014-07-15 ساعت 14:31)hasanhasan نوشته:  
مثل اینکه در دادگاه به قانون ‎cspa‎ رای منفی دادند و این قانون کلا برداشته می شه.خاک تو سرشون

تا اونجایی که من میدونم اون قانون ‎age out‎ بود که رفت دادگاه . نه قانون ‎cspa‎ که سالهاست داره اجرا میشه . لطفا این دو تا قانون رو بهم ربط ندید و شایعه درست نکنید
كتگوري F3
تاريخ اپلاي ‎2004 AUG‎
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان