کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدام برای عقد قبل از وقت مصاحبه ویزای نامزدی
با سلام خدمت دوستان
14aprilبرای وقت مصاحبه باید برام انکارا و با وجود مطالبی که توی سایت خواندم خیلی نگران شدم.خواستم از دوستانی که در این مورد تجربه دارن راهنمای بگیرم که. بهتر نیست روز مصاحبه با مدارک عقد برم سفارت که بهونهای دستشون ندم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-12-23 ساعت 05:28)oxin133 نوشته:  با سلام خدمت دوستان
14aprilبرای وقت مصاحبه باید برام انکارا و با وجود مطالبی که توی سایت خواندم خیلی نگران شدم.خواستم از دوستانی که در این مورد تجربه دارن راهنمای بگیرم که. بهتر نیست روز مصاحبه با مدارک عقد برم سفارت که بهونهای دستشون ندم؟

خوب شما عقد کنین که اساسا دیگه ویزای نامزدی بهتون تعلق نمیگیره و خودبخود تمام مراحلی که انجام دادین میسوزه و باید برین از اول ویزای ازدواجی اقدام کنین!!
پاسخ
تشکر کنندگان: golbano ، الهه سابق
ولی با خواندن حرفهای دوستان اینجور متوجه شدم که زمان مصاحبه باید فرمی رو امضا کنی که اجازیه عقد کردن رو قبل از ورود به امریکا رو از شخص میگیره.ممنون می شم اگر در این مورد اطلاعی دارید منو در جریان بزاریت

پاسخ
تشکر کنندگان:
شما وقتی برای مصاحبه میرید بهشون نگین اونا هم متوجه نمیشن.چون دیگه با شناسنامه شما کاری ندارن.اگه بهشون بگین کیستون عوض میشه . دوباره معطل میشید.بهشون نگید و نگران نباشین.اینجا هم که اومدین کلا دیگه شناسنامه و ازدواج ایرانی یعنی کشک باید ازدواج امریکایی بکنید.
همیشه دلتنگ پدر ومادر.....
پاسخ
(2011-12-23 ساعت 17:42)alireza62 نوشته:  شما وقتی برای مصاحبه میرید بهشون نگین اونا هم متوجه نمیشن.چون دیگه با شناسنامه شما کاری ندارن.اگه بهشون بگین کیستون عوض میشه . دوباره معطل میشید.بهشون نگید و نگران نباشین.اینجا هم که اومدین کلا دیگه شناسنامه و ازدواج ایرانی یعنی کشک باید ازدواج امریکایی بکنید.

ولی علیرضا جان با شناسنامه کار دارنا! یعنی یه کپی از شناسنامه رو جزو مدارک می خوان...
پاسخ
درسته دوست عزیز.اما میتونن اول شناسنامه را ترجمه کنن بعدش عقد کنن.اما اگه هنوز ترجمه نکردنو عقد کردن و تازه میخوان مدارکو بدن کیس کلا کنسل میشه.ولی اگه دارن میرن برای مصاحبه دیگه احتیاجی نیست ماله ما اینطوری بود.
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
دوست عزيز پيشنهاد شما غير قانونيه.از اون جايى كه اساس كيس نامزدى اينه كه بايد نامزد باشين شما دارين به ايشون پيشنهاد visa fraud ميدين.شرمنده ولى سفارتيا كه خر نيستن.اونجا افيسرهايى هستن كه يا ايرانين يا فارسى زبان.در ضمن ميدونن صفحه ازدواج و طلاق كدومه.اگر بحث فقط عقد مذهبيه،بله.ولى عقد قانونى خلاف قانون امريكا براى ويزاى نامزديه،حالا چون شما زير سبيلى در رفتين دليل نميشه كه مچ بقيه رو نگيرن.بهتون پيشنهاد ميكنم به كسى نگين عقد كرده بودين چون طبق قوانين مهاجرتى شما اگر سيتيزن هم بشين بعد uscis بفهمه شما چه كار كردين ميتونن ديپورتتون كنن.
درضمن بله من ميدوونم اين پست قديميه،ولى بقيه نبايد همين اشتباه رو بكنن.
پاسخ
تشکر کنندگان: rahimina
دوست عزیز من قبلش عقد نکرده بودم من تو آمریکا عقد کردم.اگه شما متنو دقیق بخونین میفهمین منطوره من چیه.بازم میگم ما عقد نکرده بودیم و به کسی هم نمیگم دروغ بگن.عزیزه من منطوره من این بود که ایشون بعده 9 ماه انتطار نباید کارشونو کنسل کنن.فکر کنم دچار سوتفاهم شدین شما...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-07-03 ساعت 22:50)alireza62 نوشته:  دوست عزیز من قبلش عقد نکرده بودم من تو آمریکا عقد کردم.اگه شما متنو دقیق بخونین میفهمین منطوره من چیه.بازم میگم ما عقد نکرده بودیم و به کسی هم نمیگم دروغ بگن.عزیزه من منطوره من این بود که ایشون بعده 9 ماه انتطار نباید کارشونو کنسل کنن.فکر کنم دچار سوتفاهم شدین شما...
سلام....علیرضا جان ظاهرا این دوستمون با شما مشکل شخصی دارن چون تا انجا ک یادمه این پست مال زمانیه ک هیتلر گروهبان 2بود.....من فکر میکنم این دوستمون اگر بیاد مشکل واقعیشون رو بگن زودتر ب نتیجه میرسنBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62 ، negi
چی بگم والا ما که 9 ماهه آمریکا هستسم و گرین کارتمونم گرفتیم فقط برای ادای دین میایم تو سایت شاید بتونیم 1 کمک کوچیک به بچه های تازه بکنیم.حالا دیگه مارو از آمریکا و مهاجرسرا میخوان بندازن بیرون...
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، oxin133 ، negi ، girl
سلام به همه
مشکلی که منم دارم اینه که کیس منم نامزدیه و 3 اکتبر مصاحبه دارم. و احتمال 99% خانواده من اجازه نمیدن که بصورت نامزد و بدون ثبت ازدواج در ایران با نامزدم برم و از اون طرف نامزدم می ترسه که عقد کنیم و برای رفتنم مشکلی پیش بیاد. من بهش میگم بعد اینکه ویزا را گرفتیم می تونیم عقد کنیم و از اینجا بریم چون دیگه اونا به شناسنامه ما کاری نخواهند داشت و عقد ما را متوجه نخواهند شد اما فعلن اون زیر بار نرفته Sad حالا باید منتظر باشم واسه مصاحبه که از امریکا اومد ابوظبی یه جورایی قانعش کنم. برام دعا کنید همه چی به خیر و خوشی تمام بشه. راستی پیشنهاد من درست نیست؟ مرسی از راهنماییهاتون
نوع ویزا: کیس نامزدی
ارسال مدارک به اداره مهاجرت: 5 دسامبر 2011
دریافت نامه رسید مدlرک: 12 دسامبر 2011
تاریخ خواستن مدارک بیشتر: 11 می 2011
تاریخ approve: ب، 6 جون 2012
گرفتن کیس نامبر: ، 6 جولای 2012
محل مصاحبه: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 3 اکتبر 2012
تاریخ اخذ ویزا: 10 اکتبر 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: سانازی ، fraheleh66
(2012-09-20 ساعت 10:42)gole202 نوشته:  سلام به همه
مشکلی که منم دارم اینه که کیس منم نامزدیه و 3 اکتبر مصاحبه دارم. و احتمال 99% خانواده من اجازه نمیدن که بصورت نامزد و بدون ثبت ازدواج در ایران با نامزدم برم و از اون طرف نامزدم می ترسه که عقد کنیم و برای رفتنم مشکلی پیش بیاد. من بهش میگم بعد اینکه ویزا را گرفتیم می تونیم عقد کنیم و از اینجا بریم چون دیگه اونا به شناسنامه ما کاری نخواهند داشت و عقد ما را متوجه نخواهند شد اما فعلن اون زیر بار نرفته Sad حالا باید منتظر باشم واسه مصاحبه که از آمریکا اومد ابوظبی یه جورایی قانعش کنم. برام دعا کنید همه چی به خیر و خوشی تمام بشه. راستی پیشنهاد من درست نیست؟ مرسی از راهنماییهاتون
هیچ میدونید که اگه حتی ویزا بگیرید و تقلب کنید (یکیش همینه که ویزای نامزدی بگیرید و قبل از رفتن به آمریکا عقد کنید) و بعدها گند این کار بالا بیاد حتی میتونن شهروندی شما رو کنسل کنند. هیچ میدونید که اگه بعدا با شوهرتون مشکل پیدا کنید و این عقدنامهٔ ایرانی رو رو کنه چی پیش میاد؟ بزار راحت برات بگم: اون هیچ جرمی مرتکب نشده ولی شما برگه‌ای امضا کردید که قبل از ورود به آمریکا عقد نمی‌کنید و این ممکنه باعث بشه شهروندی‌تون رو از دست بدید. بهتره خانواده‌تون رو راضی کنید تا اینکه به فکر پیچیده کردن شرایط باشید. الان فقط مشکلتون با خانواده‌تونه که مسلما راضی به آسیب دیدن شما نیستند ولی بعدها اگر با شوهرتون به مشکل بربخورید ممکنه از هر ابزار جوانمردانه و یا ناجوانمردانه استفاده کنه تا شما رو تحت فشار قرار بده تا به خواسته‌اش برسه.
نوع ویزا: ازدواجی با سیتیزن/فرستادن مدارک: ۳۰ آگوست ۲۰۱۲/ پذیرش: ۲۶ نوامبر ۲۰۱۲/ دریافت کیس نامبر: ۷ دسامبر ۲۰۱۲/ مصاحبه: سپتامبر ۲۰۱۳/ کلیرنس: در حال انتظار
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق ، شرقي ، YasMC
بچه ها توجه داشته باشید که ارسالی رو که دارید بهش پاسخ میدید مال ماه سپتامبره و نویسنده احتمالا به این تاپیک سر نخواهد زد
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: شرقي ، girl

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان