کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کسی نامه دوم رو از KCC دریافت کرده؟
سلام، من هنوز نامه دوم رو دریافت نکردم. لطفا اگر شما گرفتید اطلاع بدید.
شماره کیس: AS93XX
نامه اول: 2007 4th April
ارسال مدارک: 9th May 2007
دریافت پاکت دوم: 23rd March 2008
مصاحبه: 6th May 2008
كليرنس: 13th May 2008
دريافت ويزا: 9th June 2008
دریافت کارت: 11th July 2008
تشکر کنندگان:
دریافت نامه دوم زمانی خواهد بود که شماره شما کارنت شود. پس بنابراین تا اوایل اکتبر برای کسانی نامه دوم خواهد آمد که شماره کیس آنها کمتر از 2100 باشد.
تشکر کنندگان:
دوستان کسی میدونه برای شماه های بین 9000 تا 10000 کی نامه دوم میرسه
تشکر کنندگان:
6sikh8mikh نوشته: دوستان کسی میدونه برای شماه های بین 9000 تا 10000 کی نامه دوم میرسه

همه چیز بستگی داره به اینکه روند اعلام شماره ها امسال چه وضعیتی داشته باشه. برای برنده های ۲۰۰۷ همه شماره های بالا از جمله ۹۰۰۰ در آگوست و سپتامبر کارنت بودند. در هر صورت به طور قطعی نمیشه اظهار نظر کرد.
شماره کیس: AS93XX
نامه اول: 2007 4th April
ارسال مدارک: 9th May 2007
دریافت پاکت دوم: 23rd March 2008
مصاحبه: 6th May 2008
كليرنس: 13th May 2008
دريافت ويزا: 9th June 2008
دریافت کارت: 11th July 2008
تشکر کنندگان:
من فکر می کنم با اعلام شماره های بیشتری از آسیا در سال جاری تعداد دعوت شده ها در هر ماه جهت مصاحبه نسبت به سال قبل بیشتر خواهد بود اما باز هم بستگی به Kcc داره .در مورد نامه دوم هم باید بگم بعد از کارنت شدن می تونید با تماس به کی سی سی در مورد تاریخ مصاحبه و زمان ارسال نامه دوم اطلاع پیدا کنید یا در سایت سفارت از ساعت و تاریخ مصاحبه مطلع بشید.فرضا در سایت سفارت ترکیه آدرسش اینه
http://turkey.usembassy.gov/schedule_dv.html
شماره کیس: AS98XX
نامه اول: 2007 3th April
ارسال مدارک: 7th May 2007
دریافت پاکت دوم: بدستم نرسید
مصاحبه: 15th May 2008
كليرنس: دو ماه بعد
دریافت ویزا:7 سپتامبر
تشکر کنندگان:
سلاممممممممممممم!
بچه ها نامه دومه من همين لان امد گفتم سری اول به شما ها بگمک[چشمک]
۲۴ اکتبر ساعت ۱۱ شايد اون وقت نرم چون هنوز سربازيم نيومده ....از بچه ها يکی امار بده چيکار..کسی از کی سی سی پرسيده که چه جوری بايد تاريخ مصاحبه رو عوض کنم ؟چيکار کنم؟
يکی از دوستام گفته ميل نزن که وقت عوض کنن چون مي پرسن چرا؟و اينکه بره ۱۰ روز بدش ميدن وقتی کارت رديف شد ميل بزن بگو نتونستم بيام کار داشتم يه وقت ديگه بدين اونا هم بره ۱۰ روز بد ميدن..رفيقم ۲۰۰۵ اين کار رو کرد ولی ..داستانش تولانيه ولی سفارت وقتی رفت واسه عوض کردن تاريخ هيچی نگف..لطفا شما خودتو يه امار بگيرين به ما هم بگين...[ناراحت]
تشکر کنندگان:
سلام
من هم امروز نامه دوم را دریافت کردم. روز و ساعت مصاحبه در آن اعلام شده است.
تشکر کنندگان:
سلام از بچه های قدیم(2007) کسی یادش هست سالهای گذشته تا ماه نوامبر تا شماره چند کارنت شدن؟
تشکر کنندگان:
در DV2007 تا ماه نوامبر، 2600 نفر کارنت شده بودند
تشکر کنندگان:
سلام. من نامه دوم را هنوز دریافت نکرده ام. میشه بدون نامه دوم رفت مصاحبه؟
تشکر کنندگان:
salam atm849
mishe vali shoma mail bezan be sefarat begoo nayoomade javabe mail ra ham dashte bash baraye mohkam kari rooze mosahebe hatman oonja bash name dovom ziyad mohem nist
oonha khodeshon asami afradi ke mosahebe mishand ra darand ba passport mitooni beri dakhel
vali ehtemalan name ham be moghe miyad
اي دل اندر بند زلفش از پريشاني منال _ _ _ _ _ مرغ زيرك چون به دام افتد تحمل بايدش
تشکر کنندگان:
سلام
Shyمن تازه با سایت شما آشنا شدم.من به طور خیلی اتفاقی و شانسی در لاتاری قبول شدم ،از طریق شرکتی در تهران یکی از دوستانم را ثبت نام کردم و مدام او را مسخره می کردم و می گفتم : اون مقدار پول جزئی که به این شرکت دادی را اگر به من می دادی یک شبه می بردمت آمریکا.چون او شخص بسیار کم روئی بود من تمام مشخصات او را به شرکت گفتم و منشی آن شرکت با التماس و خواهش مشخصات من را هم پرسید.......بعد از گذشت چند ماه با تلفن همراه من تماس گرفتند و گفتند در لاتاری قبول شده اید و چون شما مبلغ ثبت نام را واریز نکرده اید آن مبلغ را به ....شماره واریز کنید............خلاصه من که باور نمی کردم قبول شدم و حال منتظر نامه دومم هستم اما دوستم که تنها آرزویش قبولی در لاتاری بود باید منتظر ثبت نام جدید و جوابش باشه.SmileSmile
تشکر کنندگان:
حالا اگر می شه مرا برای دریافت و زمان و چگونگی دریافت نامه دوم راهنمائی کنیید

با تشکر فراوان
تشکر کنندگان:
سلام بهنام خوش اومدی
باید به حضور شما عرض کنم که اون شرکتی که برای شما ثبت نام کرده متاسفانه آردس خودش را در هنگام ثبت نام وارد کرده است بنابراین نامه دوم هم به همان آدرس میرود ولی یک نکته اینجاست که الان برای رسیدن نامه اول کمی دیر میباشد و کسانی که نامه اول را دریافت میکنند معمولا در فصل بهار میباشد و شما میبایستی یک سری فرم را بعد از دریافت نامه اول پر میکردی و به امریکا (اداره کی سی سی) می فرستادید البته هنوز هم دیر نشده حالا شما قبل از اینکه به اینها پول بدهید از آنها بخواهید که اصل نامه ای را که دریافت کرده اند به شما نشان بدهند و شما شماره کیس خود را ببینید اگر صحت داشت سریعا نسبت به تکمیل فرم ها اقدام نمائید و منتظر نامه دوم باشید
اي دل اندر بند زلفش از پريشاني منال _ _ _ _ _ مرغ زيرك چون به دام افتد تحمل بايدش
تشکر کنندگان:
بهنام جان
با سلام. منم با نظر عمران موافقم و شما اگه شماره كيس(case number) نداشته باشي ، هيچ كاري نمي‌توني بكني. در ضمن اومدن نامه دوم بستگي داره به اينكه شماره شما چي باشه؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان