کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اعتبار پاسپورت برای سفر زمینی یه ترکیه
Sad 
سلام
من برای هفته ی دیگه برای سفر زمینی به ترکیه (ارزروم و بعد هم استانبول) برنامه ریزی کرده بودم که الان متوجه شدم که پاسپورتم تا 15 اسفند معتبره. کسی می دونه که دم مرز بازرگان برایشان مهمه که پاسپورت کمتر از 3 ماه معتبره؟ من سفرم کلا 10 روزه و قبل از تمام شدن اعتبار پاسپورتم حتما بر می گردم.

ممنون میشم اگر کسی قانونشونو می دونه یا تجربه ای مشابه داره راهنمایی ام کنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: HAZARA ، msar ، Mariadok
منم الان این مشکل رو دارم، پاسپورتم دو ماه وقت داره و مدت اقامتم در ترکیه 3 روز خواهد بود Sad ممکنه کسی راهنمایی کنه لطفا؟؟؟

(2012-02-03 ساعت 21:27)camelliauk نوشته:  سلام
من برای هفته ی دیگه برای سفر زمینی به ترکیه (ارزروم و بعد هم استانبول) برنامه ریزی کرده بودم که الان متوجه شدم که پاسپورتم تا 15 اسفند معتبره. کسی می دونه که دم مرز بازرگان برایشان مهمه که پاسپورت کمتر از 3 ماه معتبره؟ من سفرم کلا 10 روزه و قبل از تمام شدن اعتبار پاسپورتم حتما بر می گردم.

ممنون میشم اگر کسی قانونشونو می دونه یا تجربه ای مشابه داره راهنمایی ام کنه.

پاسخ
تشکر کنندگان: HAZARA ، msar
(2012-05-23 ساعت 11:21)j0die.f0ster نوشته:  منم الان این مشکل رو دارم، پاسپورتم دو ماه وقت داره و مدت اقامتم در ترکیه 3 روز خواهد بود Sad ممکنه کسی راهنمایی کنه لطفا؟؟؟
(2012-02-03 ساعت 21:27)camelliauk نوشته:  

بهترین کار این هست که با سفارت ایران در آنکارا یا سفارت ترکیه در تهران تماس بگیرین
چراکه به کشور ترکیه مربوط میشه و نسبت به کشورهای مختلف قانون ها فرق میکنن
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، HAZARA ، msar
دوستان کسی اطلاع داره بعد از سه ماه حضور در ترکیه،چطور میشه ویزا رو تمدید کرد؟
پاسخ
قبل از سه ماه یعنی روز 89 یه بار میای ایران و دوباره میری ترکیه همین
پاسخ
تشکر کنندگان: HAZARA ، msar ، Arthurcaw ، Maspewawaix
من هم الان اين مشكل رو دارم و پاسپورتم فقط دو ماه اعتبار داره و ٥ روز ميخوام برم تركيه
خواهش ميكنم دوستان بگن كه مشكلي واسشون پيش نيومده و به سلامتي تونستن برن؟
پاسخ
تازگیا اعتبار پاسپورت ایرانیارو سه ماه کردن و بعد از سه ماه باید برگردیم و سه ماه در ایران بمونیم یعنی نمیشه تو مرز تمدید کردو دوباره برگشت کسی اطلاعی ازین موضوع نداره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mehrshad-m ، msar
بهترین کار این هست که با سفارت ایران در آنکارا یا سفارت ترکیه در تهران تماس بگیرین
پاسخ
تشکر کنندگان:
بله همین طور هست
پاسخ
تشکر کنندگان: PaksefImpag

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان