آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

اخبار dv2010
این خبر به نظرم مهم اومد برای همین این موضوع رو درست کردم .دوستان هر کسی اخبار جدیدی داشت لطف کرده با ذکر منبع بفرمایند.
خبر جدید :
امسال دولت آمریکا در یک اقدام عجیب و عالی امکانی فراهم آورده اند تا آنهایی که موفق به ثبت نام شده اند بتوانند وضعیت خودشون رو بصورت آن لاین چک کنند تا متوجه شوند جزو برندگان بوده اند یا خیر. داوطلبان قبول شده در ادامه توسط نامه اطلاعیه باخبر خواهند شد.

حتما صفحه تایید ثبت نام خود را پرینت گرفته و نزد خود نگاه دارید ، از 1 جولای ‎2009‎ شما میتوانید به سایت بازگشته و با وارد کردن عدد تاییدیه منحصر به فرد خودتون و اطلاعات شخصی وضعیت برنده شدن خود را چک بفرمایید.

من که از این اقدامشون خیلی خوشم اومد ، خدا خیرشون بده . لااقل دیگه آدم خیالش راحته اگه قبول نشد نمیگه پست نامم رو خورد ‎Big Grinو ‎......‎

منبع : فایل ‎PDF‎ دستورات دی وی ‎2010‎
http://www.travel.state.gov/pdf/T1026V-D...tin(3).pdf
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: respecttousa ، hamedv90 ، shahram1347
مشخصات عکس هم دچار تغییراتی شده که میتونید در موضوع ""تغییر اندازه های عکس در فرم امسال"" در صفحه ی گرین کارت ‎2010‎ مشخصات جدید رو ببینید.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: shahram1347
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان