کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۲
من وقتی داشتم تو کامپیوتر شماره لاتاریمو چک میکردم.دیدم نوشته دوست عزیز لطفا جو گیر نشو شما از بین این همه آدم اسمت در اومده و ابقی شو که خودتون میدونید.منم گفتم وا ؟این چرا جای اینکه بگه کانگرجولیشن ؟؟؟اینجوری نوشته!!!!بعد که به خانواده گفتم پدر شوهر و پدرم هم دیگرو بغل کرده بودن میرقصیدن وسط خونه...اصلا انقد خوشحال بودن که منو یادشون رفت Smile
شماره کیس: 50xxx
کنسولگری: انکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: جولای 2011
تاریخ دریافت نامه الکترونیکی دوم:19 آپریل
تاریخ مصاحبه: 25 جون-8:30
تاریخ کلیر شدن:31 جولای2012
تاریخ دریافت ویزا:11 آگوست2012
تعداد افراد: 2 نفر زوج همیشه مثبتCool
تاریخ ورود به خاک آمریکا:14 اکتبر 2012
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، m9780 ، storagemeter ، f120yaf ، ghorbat ، shadin_n ، mehdiii
من مردم از انتظار همه برنامه هامون بستگی به روشن شدن تاریخ مصاحبه داره.بچه ها من امروز اونقدر ناراحتم که دلم میخواد همین امروز بزارم برم.فرهنگ بعضی افراد باعث افسردگی امروز من شده.منی که همیشه با انرژی فراوان کار میکنم امروز با مشکلی دست و پنجه نرم کردم که باعث داغون شدنم شد.ای کاش میتونستم علتشو براتون بنویسم بلکه یه ذره از ناراحتیم کم بشه ولی متاسفانه نمیتونم.امروز بیش از هر زمانی انگیزه رفتنم زیاد شده.و از اینکه خدای مهربونم برای نجات من از فرهنگی که هر لحظه اش برام عذابه دری باز کرده ممنونم.و امیدوارم ویزا رو در پاسم ببینم.بعضا به خاطر دوری از خانوادم در ته دلم احساس گناه و ناراحتی داشتم ولی از امروز دیگه این احساسو نخواهم داشت به خانوادمم گفتم که تنها راه ارامش من رفتنمه و اگه بمونم زنده زنده خواهم مرد.
ببخشید که سرتونو درد اوردم.ولی حالا دارم دوستانی که در این مدت کارنت شدن و بی اطلاع از تاریخ مصاحبه بودن رو بیشتر درک میکنم. واقعا انتظار سخته.کاش هر چه زودتر این انتظار به پایان خوشش برسه.Sad
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
تشکر کنندگان: h4di ، hoda2012 ، f120yaf ، ماندانا ، storagemeter ، M.Haghighi ، majidusa01 ، parsy631 ، gulu ، frz61 ، ghorbat ، MPU ، persian_viper ، mehdiii ، Hediyeh
(2012-04-12 ساعت 22:37)SH1A2R3 نوشته:  من مردم از انتظار همه برنامه هامون بستگی به روشن شدن تاریخ مصاحبه داره.بچه ها من امروز اونقدر ناراحتم که دلم میخواد همین امروز بزارم برم.فرهنگ بعضی افراد باعث افسردگی امروز من شده.منی که همیشه با انرژی فراوان کار میکنم امروز با مشکلی دست و پنجه نرم کردم که باعث داغون شدنم شد.ای کاش میتونستم علتشو براتون بنویسم بلکه یه ذره از ناراحتیم کم بشه ولی متاسفانه نمیتونم.امروز بیش از هر زمانی انگیزه رفتنم زیاد شده.و از اینکه خدای مهربونم برای نجات من از فرهنگی که هر لحظه اش برام عذابه دری باز کرده ممنونم.و امیدوارم ویزا رو در پاسم ببینم.بعضا به خاطر دوری از خانوادم در ته دلم احساس گناه و ناراحتی داشتم ولی از امروز دیگه این احساسو نخواهم داشت به خانوادمم گفتم که تنها راه ارامش من رفتنمه و اگه بمونم زنده زنده خواهم مرد.
ببخشید که سرتونو درد اوردم.ولی حالا دارم دوستانی که در این مدت کارنت شدن و بی اطلاع از تاریخ مصاحبه بودن رو بیشتر درک میکنم. واقعا انتظار سخته.کاش هر چه زودتر این انتظار به پایان خوشش برسه.Sad
دوست عزیز سلام همه ماها که تصمیم به رفتن داریم یه جورایی با دیده تردید از طرف خانواده دیده میشیم مایی که باید شغل و خونه مون ترک کنیم این کار خیلی دل می خواد مهاجرت بخصوص این مرحله اش خیلی استرس داره بالاخره هجرت است. امیدوارم کارها به وقف مراد شما پیش بره....

کیس نامبر: ***2012AS00012
تاریخ مصاحبه:20 ژانویه
تاریخ دریافت ویزا:22Feb
تاریخ ورود به آمریکا:june 21 2012Wink
تاریخ گرفتن گرین کارت:July 26 2012
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، hoda2012 ، ghorbat ، persian_viper ، shadin_n ، mehdiii
سلام خدمت همهی دوستای گلم در سایت مهاجر سرا و سلام مخصوص خدمت مدیر محترم سایت مهاجر سرا
دوستای گلم همیشه انتظار کشیدن کار مشکلی بوده وهست مهم اینه که شما باور داشته باشید قرار اتفاق های خوبی تو زندگیتون رقم بخوره پس همچنان صبور باشید و این انرژی مثبت به هم دیگر انتقال بدهید
Smileمهاجر سرایی ها همه ویزا میگیرن Big Grin
با سلام خدمت همهی دوستای گلم در سایت مهاجر سرا و سلام مخصوص خدمت مدیر محترم سایت مهاجر سرا
دوستای گلم همیشه انتظار کشیدن کار مشکلی بوده وهست مهم اینه که شما باور داشته باشید قرار اتفاق های خوبی تو زندگیتون رقم بخوره پس همچنان صبور باشید و این انرژی مثبت به هم دیگر انتقال بدهید
شماره کیس : 2012AS00046XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: JUL 15,2011
کنسولگری: ANK
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: AUG 2011
" کارنت شدن کیس: june

" دریافت نامه دوم:

" مصاحبه :
" دریافت کلیرنس:
" دریافت وبزا:
" ورود به آمریکا :مهمه ولی چیزی که مهم تر هدف داشتن
شماره کیس: 2012AS00046xxx
تاریخ ارسال فرمهای سری اول :AUG 23 2011
" مصاحبه : 14 june
" دریافت کلیرنس:31 july
" دریافت وبزا:AUG 23 2012
بين ماندن ونماندن سهم آدمها زمين شد
ما اسير انتخابيم خودمون خواستيمو اين شد
به اميد موفقيت همه دوستان

تشکر کنندگان: frz61 ، SH1A2R3 ، ghorbat ، SallyD ، shadin_n ، mehdiii
(2012-04-13 ساعت 21:51)djsaeed نوشته:  سلام خدمت همهی دوستای گلم در سایت مهاجر سرا و سلام مخصوص خدمت مدیر محترم سایت مهاجر سرا
با سلام خدمت همهی دوستای گلم در سایت مهاجر سرا و سلام مخصوص خدمت مدیر محترم سایت مهاجر سرا
شماره کیس : 2012AS00046XXX
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: AUG 2011

" دریافت نامه دوم:

" مصاحبه :
" دریافت کلیرنس:
" دریافت وبزا:
" ورود به آمریکا :مهمه ولی چیزی که مهم تر هدف داشتن

دوست عزیز مرسی از اطلاعات ثبت شده و همراهی ازرشمند شما . ممنون میشیم این اطلاعات را در امضاتون ثبت کنید که بتونیم بیشتر از پست هاتون استفاده کنیم.
شماره کیس:2012AS00042XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 8 آگوست 2011
کارنت شدن کیس: ژوئن 2012
تاریخ مصاحبه:25ژوئن
تعداد نفرات کیس : 3 نفر
تاریخ کلیرنس : 31 جولایBig Grin
جمع تقریبی هزینه ها :25000 عكس ، 68000 فرم ها با TNT ، ترجمه 250000 با مهرتایید ، بلیط 3 نفر 1180000 ، واکسن سه نفر 89000
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، ghorbat ، mehdiii
سلام به نظر من کلیه مراحل این پروسه لاتاری استرس وانتظاره و واقعاً باید صبر ایوب داشته باشی و پیر نشی
وقتی در لاتاری شرکت می کنی استرس داری که قبول بشی
وقتی قبول شدی استرس داری که آیا مدارکت جور می شه و می تونی بموقع برای سفارت بفرستی
وقتی مدارکت رو فرستادی استرس داری که آیا به دستشون رسیده ؟
وقتی رسید منتظری که کارنت بشی
وقتی کارنت شدی ، استرس واکسنها و جمع وجور کردن مدارک و ترجمه ها وارسال مدارک رو داری
وقتی مدارک رو فرستادی انتظار ارسال مدارک ورسیدن به دست سفارت و جواب دادن ایمیلت رو داری
بعد انتظار اوکی وقت دکتر اونگان روداری
بعد استرس روز مدیکال و جواب مدیکال
بعد استرس روز مصاحبه رو که دیگه نگو
بعد اگر یکضرب نگیری که دیگه واویلا ، ودکمه f5 کیبردت رو از دست خواهی داد
بعد از اینکه ویزات رو گرفتی استرس اینکه کدوم ایالت بری و اونجا کار گیرت می یاد ، دلتنگی خانوادهات اینجا و خودت اونجا رو جیکار می کنی و.....
خلاصه همش انتظار واسترس ، ولی لحظات زیبا وبه یاد ماندنی هم زیاد داره که باید قدرش رو دانست
کنسولگری:انکارا
تاریخ مصاحبه: 2012/02/02
نتیجه مصاحبه: برگ آبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 2012/5/15

تشکر کنندگان: frz61 ، majidusa01 ، hoda2012 ، SH1A2R3 ، vroom ، ghorbat ، leilit ، به گل ، MPU ، **USA** ، mehdiii ، Hediyeh ، vm1974
(2012-04-13 ساعت 22:43)kopol نوشته:  سلام به نظر من کلیه مراحل این پروسه لاتاری استرس وانتظاره و واقعاً باید صبر ایوب داشته باشی و پیر نشی
وقتی در لاتاری شرکت می کنی استرس داری که قبول بشی
وقتی قبول شدی استرس داری که آیا مدارکت جور می شه و می تونی بموقع برای سفارت بفرستی
وقتی مدارکت رو فرستادی استرس داری که آیا به دستشون رسیده ؟
وقتی رسید منتظری که کارنت بشی
وقتی کارنت شدی ، استرس واکسنها و جمع وجور کردن مدارک و ترجمه ها وارسال مدارک رو داری
وقتی مدارک رو فرستادی انتظار ارسال مدارک ورسیدن به دست سفارت و جواب دادن ایمیلت رو داری
بعد انتظار اوکی وقت دکتر اونگان روداری
بعد استرس روز مدیکال و جواب مدیکال
بعد استرس روز مصاحبه رو که دیگه نگو
بعد اگر یکضرب نگیری که دیگه واویلا ، ودکمه f5 کیبردت رو از دست خواهی داد
بعد از اینکه ویزات رو گرفتی استرس اینکه کدوم ایالت بری و اونجا کار گیرت می یاد ، دلتنگی خانوادهات اینجا و خودت اونجا رو جیکار می کنی و.....
خلاصه همش انتظار واسترس ، ولی لحظات زیبا وبه یاد ماندنی هم زیاد داره که باید قدرش رو دانست

يك استرس مهم را جا انداختي و سريع ازش رد شدي
اينكه بري آنكارا مدارك بدي حالا بشين هي f5بزن كه سايت ups كي آپديت ميشه
و ببيني اونايي كه با تو مدارك دادن ويزاشون رسيد هنوز از مال تو خبري نيست
اين وسط يكي هم بگه هفته گذشته پاكت ويزا رسيد باز كرده ديده به جاي ويزا اصل فلان فرم را سفارت خواسته كه بايد از آمريكا بياد!!
بقيه شو خودتون بخونيد
کیس نامبر: 2012as2xxxx
کنسولگری:انکارا
مصاحبه: فبريوري ٢٠١٢
کلیرنس: مارچ ٢٠١٢
دريافت ويزا: آپريل ٢٠١٢
تاریخ ورود به آمريكا: جون ٢٠١٢
تعداد افراد در این کیس نامبر: 3 نفر
تشکر کنندگان: kopol ، SH1A2R3 ، ghorbat ، كاميلا ، mehdiii ، Hediyeh
ممنون از شایرای عزیز با راه انداختن این تاپیک
من هم با اجازه دوستان میخوام از انتظاری که توی این مدت کشیدم حرف بزنم و بگم که همگی ما استرس داشتیم و داریم و این هم جزء مهمی از زندگی من بوده!

من هم از سال 84 دیگه تصمیم قطعی برای رفتن و ادامه تحصیل در US گرفتم. با دیدن قبولی پی در پی3-4تا از دوستانمون و یکی از بستگان نزدیکم در لاتاری خیلی روحیه گرفته بودم ولی نمیدونم چرا به ویزای دانشجویی فکر میکردم!! توی این مدت خیلی اتفاق های بد برام افتاد، فوت ناگهانی برادرم و دوست صمیمی ام طی یک سال زندگی من رو مختل کرده بود!!بعد از اون هم ازدواج( البته اتفاق خوبی بود) ولی زندگی توی یک شهر دیگه و فرهنگ متفاوت و دوری از خانواده و همین طور فکر رفتن!! تا خودم رو جمع کردم نشستم برای امتحان تافل و جی آر ای آماده کردم این قدر آماده بودم که حتی برای کنکور این جوری درس نخونده بودم!! ولی با ورود به جلسه های امتحان از شدت استرس و حالت تهوع و.... نمیتونستم تا آخر امتحان بشینم.انگار اتفاق های بد کار خودش رو روی جسم و روح من کرده بود!! توی دو سال گذشته چند بار امتحان تافل دادم و اصلاٌ نتونستم نمره ای که حقم بود رو بگیرم ولی بالاخره پارسال از یک استاد توی دانشگاه فیلادلفیا ok گرفتم! ولی بخاطر موقعیت شوهرم مجبور شدم پذیرش رو عقب بندازم یا تنها برم! که بازم استرس........ و کم کم بی خیال همه چیز شدم .افسردگی، روانپزشک و ............ که در نهایت اوضاع بدتر هم شد. به خودم اومدم و تصمیم گرفتم از نو شروع کنم، ورزش و و مدیتیشن میکردم و فیلم راز نگاه میکردم و بالاخره کلی فکر مثبت و تصمیم های جدید برای آینده ....
شبی که تصمیم به ثبت نام لاتاری گرفتیم گفتم" خدایا هر تغییر مثبت لازم توی زندگی من ایجاد کن" و باور کنید این جمله رو هر روز تکرار کردم و روی کاغذ نوشتم و کنار تختم زدم. دفعه اول که نتایج کنسل شد چند روزی به هم ریختم.......
تا بالاخره دفعه دوم که دیدم صفحه شوهرم یه جور دیگه باز شد....گریه.... باور کنید برای چند روز توی همون شوک عصبی رفتم که موقع فوت برادرم رفته بودم و !!! انگار بین نهایت خوشحالی و نهایت غم هیچ فاصله ای نبود!!
بعد از 6 ماه استرس در مورد تمام موضوع هایی که دوستانم در بالا اشاره کردن، بالاخره ویزا گرفتیم که موقع گرفتنش انگار هیچ اتفاقی نیافتاده بود و بر خلاف تصورم خیلی هم ذوق نکردم!! البته ناسپاس نیستم، از حسم گفتم.
الان هم استرس ترک خانواده و همه کسانی که دوستشون دارم....
ولی میخوام بگم عجب خدای مهربونی داریم که هر چیزی رو میخواییم حالا دیر یا زود بهمون میده و چقدر راحت آرزوهای ما رو برآورده میکنه!! به قول دایی من لاتاری شانس نبود خواستن بود خدا هم خیلی زود شنید.
ممنونم خدای مهربون، ممنونم دوستان خوبم و ممنونم مهاجرسرا...................
ببخشید که کامنت من طولانی شد ولی کلی خال شدم.
در آخر هم میخوام به همه دوستانم بگم خدای مهربون تمام آرزوها و خواسته های ما رو میشنوه و کمک میکنه ولی یادمون باشه که ازش بخوایم ما رو توی مسیری قرار بده که مسیر رشد و رستگاری ما باشه ،حالا هر جای دنیا که باشه مهم نیست.
به امید موفقیت همه دوستان خوبم...
شماره کیس: 2012AS00026xxx
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2011 10,Aug
تاریخ کارنت شدن کیس: احتمالا March 2012
تاریخ مصاحبه:11 March
تاریخ دریافت کلیرنس:یک ضرب :Big Grin
جمع تقریبی هزینه ها:
تعداد همراهان: 1 نفر

تشکر کنندگان: SallyD ، frz61 ، vroom ، kia_0950 ، SH1A2R3 ، parsy631 ، به گل ، nilaaa ، Orchin ، MPU ، mehdiii ، Hediyeh ، نازنین 932
(2012-04-14 ساعت 22:07)mohajersara12 نوشته:  بچه ها من احساس تنهايي ميكنم. من هميشه با خانواده ام و به عبارتي كل فاميل مومن و متعصبم در حال جنگم تا نگذارم عقايدشون رو بهم تحميل كنن.
من تنها دختر توي فاميل هستم كه ازدواج نكردم و شاغل شدم و فعلا دانشگاه را تا دانشجوي دكترا پيش رفتم . كلا زندگي ام رو تا حد توانم به ميل خودم پيش بردم و الانم وابستگي مالي به خانوادم ندارم.
اشتباه من اين بود كه به خانوادم گفتم لاتاري برنده شدم.
خيلي خيلي استرس گرفتم و ميترسم منو ممنوع الخروج كنن يا به سفارت ايميلي بزنن و برام دردسر درست كنن. ميتونن؟؟؟

دوست خوبم اول باید آرامش داشته باشی. شما بالای 18 سال داری و کسی هم الکی نمتونی مانع خروجت بشه. شانس آوردی که با یکی از بستگان متعصب ازدواج نکردین. چون باید برای گرفتن و یا تمدید پاسپورت شوهرتون رضایت میداد. الان هم بگو با استادام مشورت کردم و فعلاٌ یه کم برای رفتن دو دل هستم و اصلاٌ شاید نرم.. مثلاٌ میتونی بگی اینجا واسه هیات علمی فلان دانشگاه هم فرم پر کردم و موقعیت خوبی هست و اونجا وضع کار خراب و از این حر فها.... (ظهرها و شب ها هم تلوزیون رو روشن کن اخبار رو بلند کن Smile
یک کم جو رو آروم کن و حساسیست ها رو کم کن که برات مشکلی درست نکنن. اگر خودتون نگفته باشید کی سی سی رو از کجا میشناسن؟ و ایمیلش رو از کجا می آرن؟
یه کم قبل رفتن برای مصاحبه اعلام کن و بگو میخوام برم ببینم چه جوریه و هم تفریحی و از این حرف ها....
پس فعلاٌ صبر و سکوت و کمی هم مرگ بر شیطان بزرگ Smile
شماره کیس: 2012AS00026xxx
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2011 10,Aug
تاریخ کارنت شدن کیس: احتمالا March 2012
تاریخ مصاحبه:11 March
تاریخ دریافت کلیرنس:یک ضرب :Big Grin
جمع تقریبی هزینه ها:
تعداد همراهان: 1 نفر

تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، mohajersara12 ، Orchin ، mehdiii
دوست عزيز kcc ايميل هاي بدون كانفيرميشن نامبر و مشخصات رو جواب نميده!!! كسي بغير از شما نميتونه ايميل بزنه براي شما. خيالت راحت.
since 2012
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، mohajersara12 ، mehdiii
(2012-04-14 ساعت 23:26)maka2 نوشته:  دوست عزيز kcc ايميل هاي بدون كانفيرميشن نامبر و مشخصات رو جواب نميده!!! كسي بغير از شما نميتونه ايميل بزنه براي شما. خيالت راحت.
سلام دوست عزیز Maka جان ، من با KCC چند بار تماس از طریق ایمیل داشتم و کانفرمیشن نامبر را تو اطلاعاتم ننوشتم ولی بهم جواب دادن . . . .Big Grin
کیس نامبر:AS20XXX
روئیت قبولی و ارسال فرم ها:Mar/2012
تاریخ مصاحبه ، دریافت ویزا و ورود به آمریکا:Jun/2012
دریافت سوشیال و گرین کارت Jul/2012
به پایان آمد این دفتر ، حکایت همچنان باقیست !!!

تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، mehdiii
(2012-04-15 ساعت 00:22)ghorbat نوشته:  
(2012-04-14 ساعت 23:26)maka2 نوشته:  دوست عزيز kcc ايميل هاي بدون كانفيرميشن نامبر و مشخصات رو جواب نميده!!! كسي بغير از شما نميتونه ايميل بزنه براي شما. خيالت راحت.
سلام دوست عزیز Maka جان ، من با KCC چند بار تماس از طریق ایمیل داشتم و کانفرمیشن نامبر را تو اطلاعاتم ننوشتم ولی بهم جواب دادن . . . .Big Grin
پس مثل اينكه سليقه اي عمل مي كنند !!!!!Sad
For inquiries about specific cases, please ensure that you have included
your case number, first and last name, and date of birth with your
inquiry. If this information is not provided or is inaccurate, KCC will
be unable to process your inquiry

For other information and to view frequently asked questions, please
visit the Department of State Website at http://www.travel.state.gov. Under the
Visas section, select Diversity Visa (DV) Lottery Program and then
select Instructions for the Diversity Visa lottery year you entered.
The frequently asked questions can be found at the bottom of the
instructions.

Thank you for contacting KCC.

KCCDV/Public Inquiry
Kentucky Consular Center
Support Contractor - Serco - NA
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov
since 2012
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، ghorbat ، mehdiii
(2012-04-15 ساعت 00:38)maka2 نوشته:  
(2012-04-15 ساعت 00:22)ghorbat نوشته:  
پس مثل اينكه سليقه اي عمل مي كنند !!!!!Sad
For inquiries about specific cases, please ensure that you have included
your case number, first and last name, and date of birth with your
inquiry. If this information is not provided or is inaccurate, KCC will
be unable to process your inquiry

For other information and to view frequently asked questions, please
visit the Department of State Website at http://www.travel.state.gov. Under the
Visas section, select Diversity Visa (DV) Lottery Program and then
select Instructions for the Diversity Visa lottery year you entered.
The frequently asked questions can be found at the bottom of the
instructions.

Thank you for contacting KCC.

KCCDV/Public Inquiry
Kentucky Consular Center
Support Contractor - Serco - NA
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov
سلام دوست عزیز Maka جان ، شاید من اشتباه متوجه شدم ولی در پست قبلی به کانفرمیشن نامبر اشاره شده بود ولی در این جواب به کیس نامبر اشاره شده و جالب اینه که من هم خودم روز اول این دوتارو اشتباه گرفته بودم . در واقع کانفرمیشن نامبر شما یه جورایی کد شخصی مربوط به هر شرکت کننده است که خیلی مهمه ولی کیس نامبر زیاد مهم نیست و میبینین که خودشون خیلی راخت برای بعضی مراحل مثل زمان مصاحبه یا کلیرنس کیس نامبر ها رو میزارن توسایت .
پایدار و پیروز باشین .Big Grin

کیس نامبر:AS20XXX
روئیت قبولی و ارسال فرم ها:Mar/2012
تاریخ مصاحبه ، دریافت ویزا و ورود به آمریکا:Jun/2012
دریافت سوشیال و گرین کارت Jul/2012
به پایان آمد این دفتر ، حکایت همچنان باقیست !!!

تشکر کنندگان: maka2 ، mehdiii
كاملا حق با شماست ، پس اين دوستمون هم بايد خيالش راحت باشه چون اگه كسي بخواد بهkcc ايميل بزنه بايد كيس نامبر بده!
since 2012
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، ghorbat ، mohajersara12 ، mehdiii
دوستان عزیزمهاجرسرا حالا که کارهاداردروبه آخرخوبش میرسد تازه میفهمم که خانواده ام راچقدربیشترازاونکه فکرمیکردم دوستشان دارم ازمادرم تاخواهرزاده ۲ساله ام بیایید ازاین لحظه های زیبای باقیمانده نهایت دوست داشتنمان رابه عزبزانمان هدیه دهیم واین استرس همه وجودمان رانگیرد قول میدهم همه دوستان اگرایمان دارید که میروید - پس خواهیم رفت وشک واسترس رافراموش کنیدبه امیدشادی همه بچه ها واگرهم گریه ای بودازسرشوق وشادی باشد
شماره کیس :2012AS00073xxx
تاریخ رویت قبولی در سایت:جولای 2012
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:سپتامبر 2011
کنسولگری: آنکارا
کارنت شدن کیس: اپریل ۲۰۱۲
مصاحبه:۱۲جولای ۲۰۱۲
دریافت ویزا:۱۲جولای ۲۰۱۲
ورود به آمریکا:اواخرنوامبر۲۰۱۲
دریافت گرین کارت:خیلی خیلی زودShy
نفرات همراه:۱نفرهمراه
تشکر کنندگان: frz61 ، leilit ، cmbt ، hoda2012 ، shadin_n ، M.Haghighi ، mehdiii ، NarcisJ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان