کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
هنگام ورود کدام گزینه رو برای ثبت نام انخاب کنیم؟
با سلام خدمت همه دوستان.
کسی میدونه بعد از ورود به سایت ثبت نام لاتری فرق میان 2 گزینه پایینی یعنی:Begin Standard Entry و Begin SSL Entry در چیه؟ و هرکدام چه کاربدی دارد و مابهتره کدومش رو انتخاب کنیم؟
این نیز بگذرد...
تشکر کنندگان:
شما اول روی گزینه Photo Validator کلیک کنید و عکستون رو چک کنید اگه هیچ مشکلی نداشت برگردید به صفحه قبل و برای ثبت نام روی گزینه Begin Standard Entry کلیک کنید
تشکر کنندگان:
SSL یک پروتکل تهیه شده توسط Netscape هستش که تبادل اطلاعات را در اینترنت با امنیت بیشتری ارایه میدهد.
اگر از اینترنت پر سرعت استفاده میکنید میتونید از این نوع ثبت نام استفاده کنید اما اگر از Dial Up و سرعت کم استفاده میکنید این نوع ثبت نام را انتخاب نکنید .
به نظر من ثبت نام استاندارد رو انتخاب کنید.
تشکر کنندگان: Enter_The_Love
با سلام
Parslottery ممنون از جوابت .من اینترنت پرسرعت دارم با سرعت 100 البته.
سوسنگرد(رضا جان) والا من تو این 3 ساله استاندارد ثبت نام کردم ( یه جورایی پدر بزرگ لاتری شدیم با کوله باری از تجربه!!)رو همین حساب قصد داشتم تفاوت این 2 ایکون به طور دقیق بدونم که چه تاثیر برای شرکت کننده داره؟
امسال برخلاف سالهای گذشته اینترنت پرسرعتتری دارم و این من گیج کرده که کدومش رو استفاده کنم. که الان فمیدم استاندارد هیچی نباشه لائقل استاندارد هست که پس از همین ثبت نام میکنم.
موفق باشید همه دوستان خوب
این نیز بگذرد...
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان