چرا ارسالهای من کم شد؟؟؟
دوستان جدید و قدیمی همراه مهاجرسرا سلام!

امروز با صحبت یکی از دوستان تلنگر ایجاد این تاپیک در بخش اهداف و اطلاعیه ها بهم زده شد. بعد از حذف شدن تاپیک شمارش معکوس نتایج لاتاری ‎2012‎ مدیران مهاجرسرا با خیل عظیمی از پست های اعتراضی مواجه شدند که حکایت از این داشت که خاطره ما نابود شد ، چرا تاپیک حذف شد و الخ

با ریشه یابی موضوع می توانیم این نتیجه را بگیریم که دلیل اصلی این اعتراضات نه پاک شدن خاطره است ، نه چیز دیگر بلکه دوستان جدید و تازه واردی که می خواهند یک شبه ره چند ماهه و یا چند ساله را در سایت بروند و تعداد ارسالهای زیادی داشته باشند یا تعداد تشکر های زیادی داشته باشند از بابت حذف شدن ارسالهایی بدون بار مفید برای سایت ناراحت شدند و از ما عصبانی .

چه از نظر عقلی ببینیم ، چه از نظر قانونی سایت ارسال پست های بدون بار مفید ممنوع است و مدیران می توانند آنها را بدون دلیل حذف کنند.

هیچ وقت یادم نمی رود که ‎frozen mind‎ عزیز قبل از مدیر شدنش نهضتی به نام نهضت خود حذفی ارسالهای بدون بار اطلاعاتی را براه انداخت و خیلی از پست های غیر مفید خود را حذف کرد. اگر این دوستان هم این مسائل را رعایت کنند می توانند در این سایت جایی داشته باشند ، در غیر اینصورت با برخورد مدیران مواجه خواهند شد.

برای جلوگیری از ایجاد بحث های فرسایشی تاپیک بسته می ماند.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول ‎
021-44622214-16

هر آنچه در مورد لاتاري بايد بدانيد.
‎https://telegram.me/pariztravel

یافتن نقل قول‌ها
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان