کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توصیه به دوستانی که برای دریافت ویزا به سفارت مراجعه می کنند
(2015-05-15 ساعت 01:15)ZAN نوشته:  با سلام
ظاهرآ اگه زمان اعتار مدارک پزشکی تمام بشه دوباره بادی تکرار شوند!!!!!!!!!!!!!

من هم دو تا سئوال دارم:
من و همسرم Ok اولیه را از NVC گرفته ایم و منتظر تاریخ مصاحبه هستیم.
اولآ چقدر طول می کشه تا تاریخ مصاحبه مشخص بشه
ثانیآ - مگر فرمهاي مالي اسپانسر را که برای NVC فرستادیم برای سفارت محل مصاحبهٰ خود NVC نمی فرستد؟
اگر جواب منفی است من چکارباید بکنم - از اسپانسر بخواهم که فرمهاي مالي را برای من بفرست؟ و کدوام فرم ها؟
اگه شما و یا کسی در گروه می تونه راهنمائی کنه ممنون می شم
با تشکر
ضياء
در زمان مصاحبه بایدفقط کپی آخرین فرم مالیاتی اسپانسر را ببرید(در نامه سفارت برای انجام مصاحبه دقیقآ ذکر میشود که چه مدارکی را باید همراه داشته باشید).
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR
(2015-05-19 ساعت 10:26)shahin61 نوشته:  
(2015-05-15 ساعت 01:15)ZAN نوشته:  با سلام
ظاهرآ اگه زمان اعتار مدارک پزشکی تمام بشه دوباره بادی تکرار شوند!!!!!!!!!!!!!

من هم دو تا سئوال دارم:
من و همسرم Ok اولیه را از NVC گرفته ایم و منتظر تاریخ مصاحبه هستیم.
اولآ چقدر طول می کشه تا تاریخ مصاحبه مشخص بشه
ثانیآ - مگر فرمهاي مالي اسپانسر را که برای NVC فرستادیم برای سفارت محل مصاحبهٰ خود NVC نمی فرستد؟
اگر جواب منفی است من چکارباید بکنم - از اسپانسر بخواهم که فرمهاي مالي را برای من بفرست؟ و کدوام فرم ها؟
اگه شما و یا کسی در گروه می تونه راهنمائی کنه ممنون می شم
با تشکر
ضياء
در زمان مصاحبه بایدفقط کپی آخرین فرم مالیاتی اسپانسر را ببرید(در نامه سفارت برای انجام مصاحبه دقیقآ ذکر میشود که چه مدارکی را باید همراه داشته باشید).

شاهین جان ، این که چقدر طوی میکشه نوبت شما بشه ، بستگی به این داره که توی کدوم کتگوری هستین و از چه طریقی برای شما اقدام شده ، بعدش میتونی روند پیشرفت گروه خودت رو از توی ویزا بولیتن ببینی ، این از این !
فرمهایی که شما برای NVC فرستادین برای سفارت محل مصاحبه ارسال میشه ولی داستان اینه که معلوم نیست زمان مصاحبه شما کی باشه ، اگر بیش از یکسال مالی از اون فرمها گذشته باشه ازت میخوان که فرمهای مالی جدید رو همراه خودت ببری ( برای سال مالی جدید )
وقتی نامه زمان مصاحبه بیاد ریز مدارکی رو که باید همراهت باشه اونجا ذکر کرده ، اونها رو آماده کن و ببر ، از قبلش هم یه آمادگی داشته باش نامه مصاحبه من 20 روز قبل از زمان مصاحبه به دستم رسید ، شاید بدون آمادگی قبلی آماده کردن بعضی چیزا به زمان بیشتری نیاز داشته باشه ، حول و حوش زمان مصاحبه ات با توجه به کتگوری و ویزا بولیتن قابل پیش بینیه تا حدودی Smile موفق باشید
پاسخ
در مورد آزمایشهای پزشکی
با سلام
می بخشید اگر پیغام من تکراری است - بخاطر عجله در کار است.
من و همسرم 15 جولای نوبت مصاحبه داریم در ابوظبی - دوستانی که تجربه مراجعه به دکتری در دبی و يا ابوظبی با کارت واکسن بین المللی پاستور دارند لطفا ما رو از تجربیاتشون آگاه کنند!
اصلآ نمی دونیم چطوری باید کار را پیش برد. با کدام دکتر وقت بگیریم. آیا واکسن های با مدرک انسیتیتو پاستور مورد قبول است یا نه؟
ممنون همگی
ضیاء
پاسخ
(2015-06-12 ساعت 11:27)ZAN نوشته:  در مورد آزمایشهای پزشکی
با سلام
می بخشید اگر پیغام من تکراری است - بخاطر عجله در کار است.
من و همسرم 15 جولای نوبت مصاحبه داریم در ابوظبی - دوستانی که تجربه مراجعه به دکتری در دبی و يا ابوظبی با کارت واکسن بین المللی پاستور دارند لطفا ما رو از تجربیاتشون آگاه کنند!
اصلآ نمی دونیم چطوری باید کار را پیش برد. با کدام دکتر وقت بگیریم. آیا واکسن های با مدرک انسیتیتو پاستور مورد قبول است یا نه؟
ممنون همگی
ضیاء

نميدانم نوع ویزای درخواستی شما چیست ولی بهترین کار این است که اول مطالب خود سفارت رو در این مورد بخوانید دوم به پاستور مراجعه کنید ، آنها بهترین راهنمایی رو میکنند و سوم برای دانستن آدرس و بقیه مراحل تاپیک واکسیناسیون دوستان لاتاری مربوط به سال 2015 رو حداقل 15 صفحه ازش بخوانید
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
پاسخ
دوستان من مصاحبه دارم در استكهلم،اگر مثلا ضرب ويزا بشم چه مراحلى رو بايد بگذرونم،ويزارو ميزنن همون روز توى پسپورتم يا ميگن برو خونه يا برو هتل يا كاغذ ميدن كِه ويزا شدى واست پسپورتتو ميفرستيم؟
دسته بندى F2a
ارسال مدارك ٣١/٠١/٢٠١٣
اپروو ٢٢/٠٧/٢٠١٣
پرداخت آنلاين ٨٨$ و ٢٢$ در تاريخ ٠٩/١٢/٢٠١٣
نامه تكميل پرونده ١٧/٠٧/٢٠١٥
نامه مصاحبه ٠٧/٠٨/٢٠١٥
تاريخ مصاحبه استكهلم ٠١/٠٨/٢٠١٥
نقص مدرك ٠١/٠٨/٢٠١٥
بلاتكليف و معلق?
من همون sepideh IR هستم
من عاشق راديو شمرون هستم?
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان خوبین
انشاله بعد از اینکه کلیر شدیم برای سفارت ابوظبی فکر کنم روزهای یکشنبه و سشنبه باید برای ویزا بریم ساعت ۱ تا ۳ ، آیا خودمون باید بریم ویزارو تحویل بگیریم یا مثل آنکارا با پست میارن هتل؟
با تشکر
F2B
ABD2013XXXX
PD 8/Apr/2008
Welcome letter 4/DEC/2014
Interview letter 16/JUL/2015
Interview 3 Aug
result : AP
آپدیتهای AP در سایت ابوظبی ۴ اگوست و در سایت سیس ۶،13 آگوست،19 فوریه و 21 فوریه
Clear : 21 Feb
۲۸ فوریه : تحویل پاسپورت و ۲۸،۲۹،فوریه آپدیت،۱ مارچ آپدیت و ۲ مارچ ایشود
۳ مارچ : دریافت ویزا