کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
(2012-05-27 ساعت 14:42)afshin sadeghi 2 نوشته:  
(2012-05-27 ساعت 13:40)afshin sadeghi 2 نوشته:  سلام دوستان عزیز
می خوام مطمئن بشم که فرم های اولیه ام به دستشون رسیده.
تو متن ایمیل چی باید بنویسم؟؟؟

میشه بگید تو قسمت FROM یا SUBJECT ایمیلی که واسم می فرستن چی نوشته؟
آخه حجم ایمیل هام در روز خیلی بالاست و مشکل میشه تک تک اونا رو بررسی کنم

معمولا ایمیل خودتونو REPLY می کنند و همون موضوع ایمیل خودتونه با یک Re جلوش.
ضمناً میتونید از آدرس فرستنده که همون ایمیل KCC هستش نیز مطلع شوید.
در پاک کردن ایمیلهای موجود در spam نیز دقت کنید، ممکنه ایمیل اونجا قرار بگیره.
تشکر کنندگان: afshin sadeghi 2
(2012-05-26 ساعت 10:26)mlo نوشته:  سلام دوستان . من تو کلیه فرمها قسمت petitioner رو N/A نوشتم. می خواستم ببینیم باید حتماً باید KCC مکاتبه کنم یا نه؟ نمونه مکاتبه چه جوری باید باشه؟ آیا مشکلی پیش می اد؟

اگر برنده لاتاری هستی کار درستی کردی باید N/A میزدی ( قسمت 39 از فرم شماره DS230 partII) که زدی .این قسمت مربوط به بچه های لاتاری نمیشه.
شماره کیس: ***2013AS00001
تاریخ رویت قبولی: 3 می 2013
کنسولگری: آنکارا
ارسال فرم های سری اول:26 می 2013
کارنت شدن کیس:
مصاحبه: ؟
دریافت کلیرینس: ؟
دریافت ویزا: ؟
ورود به آمریکا: ؟
دریافت گرین کارت: ؟
افراد كيس: فقط خودمBig Grin
جمع تقریبی هزینه ها:100000 تومان
تشکر کنندگان: frozen mind
خوب اگه برنده اصلی را زده باشیم چی ما تو فرمهامون واسه برنده اصلی N/A زدیم ولی واسه همراهان اسم برنده اصلی رو زدیم؟ حالا چی میشه؟؟
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان: آلیس-1980
SmileSmile
(2012-05-29 ساعت 15:34)Elmy نوشته:  سلام خواهش می کنم کمکم کنید من الان فهمیدم که همسرم برنده شده کسی جواب سوالاتمو نمی ده از کجا باید 2 تا فرم dsp-222 و ds-230 رو بیارم لطفاً راهنماییم کنید لطفاً پاسخ و سریع برام بنویسید لطفاً ممنونم
اولا تبریک میگم
دوماً هیچ استرسی نداشته باش، تقریبا اولش همه همینطورین
2-3 روز کاملا توسایت چرخ بزن به همه جوابات میرسی
بطور مثال: فرمهای خام، راهنمای فارسی تکمیل فرمها و ...
بعدش با وسواس کامل پرشون کن
تشکر کنندگان: saeed2568
(2012-05-30 ساعت 00:08)ASALI نوشته:  دوستان عزیز من جهت اطمینان از رسیدن مدارک به kcc ایمیل زدم و این جواب اومد :
Thank you for your inquiry.
When inquiring about the status of your case, you must provide your full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY). For security purposes, KCC cannot reveal any information regarding your case if you cannot provide all the required information.

Staci

Visa Office

Department of State

Support Contractor - Serco

Email: KCCDV@state.gov

Phone: (606) 526-7500

Fax: (606) 526-7501
Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.
This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.
Privacy/PII
This email is UNCLASSIFIED.

حالا باید دوباره اطلاعاتمو ایمیل بزنم ؟؟؟

ظاهرا چون فرمت ارسال ایمیل رو همونطور که تو پستهای اول همین تاپیک هم گفته بودن رعایت نکردین،جوابتون رو نمیتونن بدن مگر اینکه همین فرمتی رو که گفتن رعایت کنید.به نظرم به فرمت درست 2باره ایمیل بزنید.

Email Subject line: Please acknowledge the receipt of my shipment.
Case Number: 2011AS********
FIRSTNAME: ******
LASTNAME: ******
Date of Birth: (Month/Day/Year)
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN

To whom it may concern,
According to the Mail Tracking Service I have used, my application forms have been delivered to the KCC. I will appreciate if you would acknowledge the receipt of the shipment.

Kind Regards,
YOUR NAME
تشکر کنندگان: ASALI ، mirzamemar ، frozen mind ، parsush ، Stella ، lottory ، farshadsh ، ghasoo
سلام دوستان.
بنده در ثبت نام اولیه تاریخ تولدم رو اشتباه وارد کردم (سال تولد). email زدم و این جواب رو گرفتم:

KCC does not have the ability to retrieve or make changes to the data that was provided on the original entry to the lottery.

Please complete the forms DS 230 Part I, DS 230 Part II, and DSP 122 with the correct information. Once received at KCC, the information will be included in your case file for review.

اوضاع رو چطور می بینید؟ ممکنه زمان مصاحبه ردم کنند؟ چون ظاهرا DOB مسئله خیلی مهمی هست.. لطفا راهنمایی بفرمایید. مرسی
تشکر کنندگان: farshadsh ، behdist
(2012-05-30 ساعت 09:53)elima1980 نوشته:  فرم من کمبل تحویل گرفته بود من ایمیل زدم که فرم فرستادم امروزاینو جواب زدن

Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time. If you have submitted your forms, please allow two to four weeks after the mailing of your forms before inquiring about delivery confirmation. If you have not submitted your forms, please do so to ensure that your case can begin processing. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner

دقیقا منم امروز همین جوابو گرفتم!!!
تا به ما رسید سرشون شلوغ شدهSad
تشکر کنندگان: ali234
فرمام پست کردم بعدش میل زدم بهم همین گفتن که حجم ایمیلا بالا.یک سوال دیگه هم دارم اگه اطالاعات فرم ثبت نام با فرما الان یکی نبود(مچ نبود)تو ایمیل که بهمون میدن رسیده فرما بهشون یا نه بهمون میگن فرما مچ یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اخه یکی از فامیلام فرم اولیه پر کرده همش میترسم اشتباه کرده باشه تا روز مصاحبه نفهمم ردم کنن.مرسی اگه کمکم کنین دوستای خوبم
تشکر کنندگان:
(2012-05-30 ساعت 18:20)nagoo نوشته:  فرمام پست کردم بعدش میل زدم بهم همین گفتن که حجم ایمیلا بالا.یک سوال دیگه هم دارم اگه اطالاعات فرم ثبت نام با فرما الان یکی نبود(مچ نبود)تو ایمیل که بهمون میدن رسیده فرما بهشون یا نه بهمون میگن فرما مچ یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اخه یکی از فامیلام فرم اولیه پر کرده همش میترسم اشتباه کرده باشه تا روز مصاحبه نفهمم ردم کنن.مرسی اگه کمکم کنین دوستای خوبم
درود....
دوست من به شما به طور واضح اطلاع نمیدن که کجای فرمت اشتباه مگه اینکه اطلاعاتی رو که در موقع ثبت نام دادی با فرمت مچ نباشه مثل اسم,شماره کیس نامبر سال تولد .....البته تا اونجایی بنده میدونم
کیس نامبر: 2013AS000016xx
دیدن قبولی: 2 می 2012، ساعت 9:35 شب
ارسال فرمهای سری اول: 6 می 2012 با پست
کارنت شدن کیس: به زودی
مصاحبه:----
کلیرنس: شامل من میشه Big Grin
هزینه ها:7000 عکس+100250 هزینه پست+......
تشکر کنندگان:
سال تولد اسم اینا مطمنم درست فقط میترسم روز یا ماه تولدم اشتباه باشه
تشکر کنندگان:
دوست عزیز تو قسمت Petitioner باید اسم برنده اصلی را بنویسید!!!

(2012-05-29 ساعت 13:30)rahmani.usa نوشته:  
(2012-05-26 ساعت 10:26)mlo نوشته:  سلام دوستان . من تو کلیه فرمها قسمت petitioner رو N/A نوشتم. می خواستم ببینیم باید حتماً باید KCC مکاتبه کنم یا نه؟ نمونه مکاتبه چه جوری باید باشه؟ آیا مشکلی پیش می اد؟

اگر برنده لاتاری هستی کار درستی کردی باید N/A میزدی ( قسمت 39 از فرم شماره DS230 partII) که زدی .این قسمت مربوط به بچه های لاتاری نمیشه.

تشکر کنندگان: frozen mind ، امیر مهاجر ، ASALI
(2012-05-30 ساعت 21:21)storagemeter نوشته:  دوست عزیز تو قسمت Petitioner باید اسم برنده اصلی را بنویسید!!!

(2012-05-29 ساعت 13:30)rahmani.usa نوشته:  

جواب kcc به ایمیل من در مورد این قسمت از فرم:
این قسمت به شما ارتباطی ندارد............
جواب یکی از بچه های پارسال:
N/A
شماره کیس: ***2013AS00001
تاریخ رویت قبولی: 3 می 2013
ارسال فرم های سری اول:26 می 2013
کارنت شدن کیس:
مصاحبه: ؟
دریافت کلیرینس: ؟
دریافت ویزا: ؟
ورود به آمریکا: ؟
دریافت گرین کارت: ؟
افراد كيس: فقط خودمBig Grin
جمع تقریبی هزینه ها:100000 تومان
تشکر کنندگان: frozen mind
سلام من موقع ثبت نام فامیلی با تاریخ تولدمو اشتباه تایپ کردم چه متنی برای کی سی سی بزنم تا برام درستش کنن.ممنون میشم جواب بدید
تشکر کنندگان:
اگه اینجوری من دو تا مشگل دارم که وووایییییییییییییییییییییی

1-قسمت petitionerاسم خودم نوشتم که برنده بودم اخه تو مهاجر خوندم اسم و ادرس برنده بنویسین
2-اونجا که گفته بود از 16 سالگی کجاها زندگی میکردین.من فقط سال زدم که کجا بودم حواسم نبود ماه را هم میخوان البته تاریخ ماه مدرسه دانشگاه که خواسته بود زدم و تو اونام نشون میده همش تهران بودم
سوالام اینه ایا باید ایمیل بزنم درستش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا بذارم روز مصاحبه قبل قسم خوردن بگم ببخشید کلی حرف زدم مرسی اگه کمکم کنین
تشکر کنندگان: mirzamemar
(2012-05-31 ساعت 16:56)nagoo نوشته:  اگه اینجوری من دو تا مشگل دارم که وووایییییییییییییییییییییی

1-قسمت petitionerاسم خودم نوشتم که برنده بودم اخه تو مهاجر خوندم اسم و ادرس برنده بنویسین
2-اونجا که گفته بود از 16 سالگی کجاها زندگی میکردین.من فقط سال زدم که کجا بودم حواسم نبود ماه را هم میخوان البته تاریخ ماه مدرسه دانشگاه که خواسته بود زدم و تو اونام نشون میده همش تهران بودم
سوالام اینه ایا باید ایمیل بزنم درستش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا بذارم روز مصاحبه قبل قسم خوردن بگم ببخشید کلی حرف زدم مرسی اگه کمکم کنین
قسمت اولو درست نوشتی مشکلی نیست
دومو نمیدونم
Big Grin
**CN:2013AS0000*0
رویت قبولی :3 می 2012
ارسال فرمهای سری اول: 20 می-ارامکس
دریافت تاییدیه دریافت:
سفارت : انکارا
مصاحبه: انشالا..
افرادکیس: 1
هزینه ها :10تومان عکس+ 55تومن ارسال+70 تمدید پاس 
تشکر کنندگان: