کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو در مورد سرویسهای پستی و راههای ارسال فرمهای سری اول به KCC
(2013-07-02 ساعت 21:04)I2AFSHIN نوشته:  دوست عزیز یک سوال داشتم آیاسفارت ابوظبی هم مثل آنکارا باید ۱۵ روز قبل مدارک پست بشه یا نه

این قضیه بستگی به خودتون و میزان استرستون داره,یکی از دوستام مدارکش رو برای سفاررت ایمیل کرد ودوست دیگم مدارکش رو روز مصاحبه برد,پس فرق نداره.
2014AS00003$$$ Abu dhabi
خوشا نه اگر رها زیستن,مردن به دریایی
تشکر کنندگان: shani89
دوستان من با تی پی جی فرستادم بسته رو به آنکارا تاریخ 7 آگوست. والا الان نگاه کردم هنوز نرسیده امروز 11 آگوسته جالبه بسته رفته دبی بعد الان نگاه کردم دیدم رفته ایرلند :O زنگ زدم میگه بخاطر تعطیلات عید فطر انقدر طول کشیده آخه پروازها که متوقف نمیشه . خلاصه می ترسم بیشتر از 2 هفته طول بکشه . مشکلی پیش نمی آد به نظر شما؟
استاتید راهنمایی کنن و از تجربه شون بگن، اگر دوستی تجربه داره راهنمایی کنه لطفا.
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان:
(2013-08-11 ساعت 16:40)shani89 نوشته:  دوستان من با تی پی جی فرستادم بسته رو به آنکارا تاریخ 7 آگوست. والا الان نگاه کردم هنوز نرسیده امروز 11 آگوسته جالبه بسته رفته دبی بعد الان نگاه کردم دیدم رفته ایرلند :O زنگ زدم میگه بخاطر تعطیلات عید فطر انقدر طول کشیده آخه پروازها که متوقف نمیشه . خلاصه می ترسم بیشتر از 2 هفته طول بکشه . مشکلی پیش نمی آد به نظر شما؟
استاتید راهنمایی کنن و از تجربه شون بگن، اگر دوستی تجربه داره راهنمایی کنه لطفا.
دوست عزیز نگران نباش منم با دی اچ ال فرستادم اول رفت دوبی بعد المان و بعدش خیلی زود رسید به ترکیه و مهمت . نگران نباش Wink
تشکر کنندگان: ojee ، shani89
(2013-08-11 ساعت 23:16)n51 نوشته:  
(2013-08-11 ساعت 16:40)shani89 نوشته:  دوستان من با تی پی جی فرستادم بسته رو به آنکارا تاریخ 7 آگوست. والا الان نگاه کردم هنوز نرسیده امروز 11 آگوسته جالبه بسته رفته دبی بعد الان نگاه کردم دیدم رفته ایرلند :O زنگ زدم میگه بخاطر تعطیلات عید فطر انقدر طول کشیده آخه پروازها که متوقف نمیشه . خلاصه می ترسم بیشتر از 2 هفته طول بکشه . مشکلی پیش نمی آد به نظر شما؟
دوست عزیز نگران نباش منم با دی اچ ال فرستادم اول رفت دوبی بعد المان و بعدش خیلی زود رسید به ترکیه و مهمت . نگران نباش Wink

من هم 10 مرداد فرستادم با تی پی جی اول رفت دبی بعد آمستردام بعد استانبول بعد انکارا. 4 روز طول کشید. نگران نباشید...

فقط من یه نگرانیم اینه که جلوی امضا نوشته kase imza . این یعنی چی؟؟؟؟؟ وقتی فرستادم امریکا اسم امضا کننده که تحویل گرفته بودو نوشته بود
کیس نامبر 2018AS00002xxx تعداد افراد کیس سه نفر//سفارت آنکارا// ارسال فرم اول ، چهاردهم می

خدا جووووونم به امید خودت..❤️❤️❤️??
تشکر کنندگان: shani89
سلام همسرمن تو لاتاري 2013 قبول شده .جوابش ارديبهشت اومده .اما متاسفانه هنوز ديپلمشو نگرفته وتو شهريور ميگيره .هنوز اولين فرمها رو هم به kcc پست نكردم.خواهش مي كنم يه نفر اول بهم بگه تا كي فرصت دارم فرمها رو بفرستم ؟ و بعد هم اگه بنويسم داره ديپلم ميگيره مشكلي پيش نمي ياد؟تا شهريور ديگه تموم ميشه .ميشه خواهش كنم زود زور زود جوابمو بدين؟
فرمهامو بدم به يكي از مراكز مشاوره برام پركنن؟البته كلي هم پول مي گيرن ولي دلم نمي خواد اين فرصتو از دست بدم!
تشکر کنندگان:
(2013-08-14 ساعت 11:11)TTM نوشته:  سلام همسرمن تو لاتاري 2013 قبول شده .جوابش ارديبهشت اومده .اما متاسفانه هنوز ديپلمشو نگرفته وتو شهريور ميگيره .هنوز اولين فرمها رو هم به kcc پست نكردم.خواهش مي كنم يه نفر اول بهم بگه تا كي فرصت دارم فرمها رو بفرستم ؟ و بعد هم اگه بنويسم داره ديپلم ميگيره مشكلي پيش نمي ياد؟تا شهريور ديگه تموم ميشه .ميشه خواهش كنم زود زور زود جوابمو بدين؟
فرمهامو بدم به يكي از مراكز مشاوره برام پركنن؟البته كلي هم پول مي گيرن ولي دلم نمي خواد اين فرصتو از دست بدم!

دوست عزیز مطمئنید که 2013 هستند؟ کیس نامبرشون با 2013 شروع میشه یا 2014؟ اگر 2013 هستند چرا تا به حال فرم ها رو پر نکردید؟ نمیدونم دیگه در این فرصت کم که شما هنوز فرم ها رو هم نفرستادین وقت مصاحبه میدن یا نه ولی فرم ها رو خودتون هم میتونید پر کنید برای پر کردن فرم ها به این پست مراجعه کنید...
چون دیپلم ندارن، نقص مدرک میخورید و اگر وقت باقی باشه بهتون میگن که مدرک رو بعدا بیارین...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ojee ، shani89
دوستان که آنکارا مصاحبه دارن و مدارک رو فرستادن ، عزیزان بسته ما هم رسید و 14 آگوست آپدیت شدیم هوراااااااااا:
حالا سوال من آیا به همراه ارسال مدارک غیر از فرم CONTACT INFORMATION SHEET که انتهای PACKET_DIVERSITY VISA INSTRUCTIONS_docx GSS (فایلی که در امضای دوست عزیزمون Saeedv13 گذاشته شده ) بود، فرمی با این تایتل فرستادید
US EMBASSY, ANKARA, TURKEY
CONSULAR SECTION
IMMIGRANT VISA UNIT
Please complete this form for each traveling family member over the age of 16
Please use additional blank sheet if needed.
و آیا این رو هم باید می فرستادم اگر جواب بله است ، می تونم با ایمیل همین الان براشون ارسال کنم که در اونجا دچار نقص مدرک نباشم.
لطفا راهنمایی کنید یک دفعه استرس منو گرفت .
ببخشید وقتتون رو می گیرم ولی به مصاحبه نزدیک شدیم استرسی شدم.
این فرم رو که بهتون می گم از این آدرس پیدا کردم http://turkey.usembassy.gov/media/pdfs/d...101510.pdf
لطفا راهنمایی کنید .
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان