کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو در مورد سرویسهای پستی و راههای ارسال فرمهای سری اول به KCC
ما هم با tnt فرستادیم . 80 هزار تومان ..درب منزل تحویل گرفتند .و چون از شهرستان فرستادیم 5 روزه رسید ..قابل رهگیری هم بود
تشکر کنندگان: ali234 ، Omidooo ، storagemeter ، aziking ، shani89
سلام
ما هفته پیش با DHL فرستادیم هزینه اش 55 تومان شد. گفتند که بسته را باز نمیکنند فقط اسکن میکنند و مشکلی برای ارسال نیست. قابل رهگیری هم بود و امروز که چک کردم رسیده بود آمریکا ولی هنوز تحویل داده نشده بود.
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان:
فرصت پست کردن دقیقا تا کی هستش
شماره کیس:2013AS36XX/تاریخ رویت قبولی:2012 May/کنسولگری:Ankara
مصاحبه:march / نتیجه مصاحبه:برگه صورتی.تاريخ کلير شدن برابر با سالگرد قبولىBig Grin
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
این قیمت پست هاست. من زنگ زدم قیمت گرفتم!
DHL : 85000
TNT : 75000
ARAMEX : 55000
من خودم با آرامکس فرستادم. یکشنبه ساعت 10:44 تحویل دادم، همون روز رسید به دبی و همون روز هم به امریکا فرستاده شده. روز بهدش هم رسید به امریکا. ولی هنوز دستشون نرسیده. (الان که چک کردم، دیدم رسیده. یعنی یکشنبه ساعت 11 فرستادم، سه شنبه ساعت 4 عصر رسید. تقریبا دو روزه؛ فوق العاده است...) من به شخصه آرامکس رو توصیه میکنم. چون هم ارزونتره، هم مطمئنه، هم سریعتره و هم پیگیری بسته راحت و بی دردسره.
ولی باز انتخاب با خودتونه
شماره کیس: 2013AS00007XXX
تاریخ رویت قبولی :7می 2012
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمهای سری اول: 15-May-2012
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
تعداد افراد کیس: 1 نفر
جمع تقریبی هزینه ها: پست 55000 + عکس 6000
ایالت انتخابی: فعلا کالیفرنیا
تشکر کنندگان: RunnerNewAge ، mooj ، smith ، mirzamemar ، maahtab ، payam62 ، پدی ، shani89
(2012-05-15 ساعت 15:56)aghalli نوشته:  سلام دوستان
این قیمت پست هاست. من زنگ زدم قیمت گرفتم!
DHL : 85000
TNT : 75000
ARAMEX : 55000
من خودم با آرامکس فرستادم. یکشنبه ساعت 10:44 تحویل دادم، همون روز رسید به دبی و همون روز هم به امریکا فرستاده شده. روز بهدش هم رسید به امریکا. ولی هنوز دستشون نرسیده. من به شخصه آرامکس رو توصیه میکنم. چون هم ارزونتره، هم مطمئنه، هم سریعتره و هم پیگیری بسته راحت و بی دردسره.
ولی باز انتخاب با خودتونه

سلام عزیزان
من هم با آرامکس فرستادم 55 تومن هزینه اش شد و روزی 2 بار پیگیریش کردم. پنجشنبه فرستادم و دیشب (دوشنبه) رسید. بعد دریافت شماره پیگیری برید سایتش و بهش ایمیل بدید تا با وجود پیگیری خودتون وقتی برسه ایمیل هم میده. من هم آرامکس رو توصیه میکنم. Rolleyes
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: smith ، payam62 ، shani89
كسي با ايميل نفرستاده ؟؟؟
اگه يك روزي به يك ديوار بزرگ رسيدي و ديدي يك درب با قفل خيلي بزرگ داره نااميد نشو
" چون اگه قرار بود درب باز نشه بجاش حتماً ديوار مي گذاشتن "
تشکر کنندگان: shani89
(2012-05-14 ساعت 20:37)asal1907 نوشته:  
(2012-05-14 ساعت 17:07)soheila_chem نوشته:  دوست عزیز من خودمم میخواستم با تی ان تی یا آرامکس بفرستم ولی وقتی رفتم پست میدون ولیعصر و اطمینان داد که میرسه منم با خیال راحت فرستادم... به نظرم آرامکس هم خیلی پست خوبیه با خیال راحت بفرست اما قبلش از چند جا قیمت بگیر که خیالت راحت شه...

موفق باشی...
دوستان فکر کنم تا اینجا کمترین قیمت پستی رو تی‌ان‌تی شعبهٔ دانشگاه شریف میده، یکیش توی خود دانشگاه هست که یه کم وارد شدن به دانشگاه سخته و یکیش هم (TPG نمایندهٔ تی‌ان‌تی در ایران) کنار جهاد دانشگاهی دانشگاه واقع در یک لوازم تحریر فروشی هست. تا ۵۰۰ گرم رو ۳۳۰۰۰ تومان میگیره برا آمریکا. من ۱۰ می فرستادم، ۱۳ ام رسید نیو یورک. بد از ۲۴ ساعت هم به راحتی‌ ترک می‌شه. البته من ۵ شنبه فرستادم. که نزدیک تعطیلات اوناست. ناگفته نماند این شعبه ادعا می‌کنه که ۳۰ درصد تخفیف میده.
یسته 500 گرمی من شصت تومان فرستادم با تی ان تی پس واقعا این شعبش که شما میگی تخفیف میده

[/quote]
آره عزیزم. 30% تخفیف میده. یه بارم که برا کانادا فرستادم تقریبا" همین قیمت گرفت.

2013، کنسولگری: مونترال، دریافت ویزا: یک ضرب Smile

تشکر کنندگان:
دوستان تهرانی توجه کنند : بنده از طریق TNT و از پست شعبه میدان ولیعصر اقدام کرده بودم . 39000 تومن گرفت . 4 روزه هم رسید. قمیت الانشو نمیدونم ولی پارسال که ما به این قیمت پست کردیم.
برای ارسال مدارک آنکارا هم که نه DHL و نه TNT هیچ کدوم قبول نکردند بفرستند چون گفتن ما به سفارت آمریکا در هیچ کجا بسته ارسال نمیکنیم.
اون مدارک رو من با آرامکس فرستادم شد 29500 تومن . خیلی هم ازش راضی بودم اونم 3 یا 4 روزه رسید آنکارا.
اینم از سایت اصلیش که شماره تلفن و آدرس دفتر تهران رو داره
http://www.aramex.com/offices/default.aspx
موفق باشید
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]
تشکر کنندگان: mooj ، frozen mind ، ali234 ، smith ، saeed2568
من مدارك رو شنبه فرستادم. با TPG . امروز ، چهارشنبه، صبح رسيد و تحويل داده شده
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ،

من 12 می با DHL فرستادم 16 می رسید به KCC هزینه اشم 85000 تومان بود و از همون اول هم قابل ردیابی بود. دیگه اینکه 11 می به KCC ایمیل زده بودم که میشه براتون میل کرد یا نه که امروز (یعنی 17 می) جواب زیرو برام فرستادن :

Thank you for your inquiry.
You may send your forms to KCC using email.

حالا به نظرتون با ایمیل هم بفرستم؟ عکسو چیکار کنم ؟ رو فرمم بچسبونم بعد اسکن کنم ؟ اسکن رنگی ؟ فایل عکسمو براشون بفرستم ؟

ممنون اگه راهنماییم کنید Smile
جا نماندم ، اما دلم پیش شما جا ماند! Sad
تشکر کنندگان:
(2012-05-17 ساعت 14:50)smith نوشته:  
(2012-05-17 ساعت 14:49)babak_1363 نوشته:  سلام دوستان ،

من 12 می با DHL فرستادم 16 می رسید به KCC هزینه اشم 85000 تومان بود و از همون اول هم قابل ردیابی بود. دیگه اینکه 11 می به KCC ایمیل زده بودم که میشه براتون میل کرد یا نه که امروز (یعنی 17 می) جواب زیرو برام فرستادن :

Thank you for your inquiry.
You may send your forms to KCC using email.

حالا به نظرتون با ایمیل هم بفرستم؟ عکسو چیکار کنم ؟ رو فرمم بچسبونم بعد اسکن کنم ؟ اسکن رنگی ؟ فایل عکسمو براشون بفرستم ؟

ممنون اگه راهنماییم کنید Smile

هر کسی دوبار مدارک رو براشون بفرسته کیسش رو دیگه بررسی نمیکنن Cool

ممنون از پاسختون. چطور میشه مطمئن شد که مدارک را کامل دریافت کردن و احیانا کم و کسری نداشته؟ چون به بسته ی من custom clearance خورد!

ممنئن Smile

جا نماندم ، اما دلم پیش شما جا ماند! Sad
تشکر کنندگان:
بچه ها من اول هفته با آرامکس فرستادم.الان با کد رهگیری دیدم داره بسته ام بر میگرده ایران کسی میدونه علت چیه? بسته من تا کنتاکی رفته ولی داره همون مسیر را بر میگرده
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
(2012-05-17 ساعت 17:08)mea694 نوشته:  بچه ها من اول هفته با آرامکس فرستادم.الان با کد رهگیری دیدم داره بسته ام بر میگرده ایران کسی میدونه علت چیه? بسته من تا کنتاکی رفته ولی داره همون مسیر را بر میگرده

ای بابا منم میخاستم با ارامکس بفرستم که جریان چیه؟
تشکر کنندگان:
میگم روی بسته باید بارکد کیس نامبر قبولی را بچسبونیم?
ladelphia-Pennsylvania,United States 05/17/2012 06:35 AM Shipment Received at Operations Facility Louisville-Kentucky,United States 04:11 AM Shipment Update - IN TRANSIT TO Farmingdale,United States 04:10 AM Shipment Forwarded to - DEPARTURE SCAN Farmingdale,United States 05/16/2012 08:10 PM Shipment Update - LOCATION SCAN Farmingdale,United States 05/15/2012 08:19 PM Shipment Received at Operations Facility Farmingdale,United States 08:24 AM Shipment Update - IN TRANSIT TO Philadelphia-Pennsylvania,United States 08:23 AM Shipment Forwarded to - DEPARTURE SCAN Philadelphia-Pennsylvania,United States 06:29 AM Shipment Received at Operations Facility Louisville-Kentucky,United States 05:01 AM Shipment Forwarded to - DEPARTURE SCAN Louisville-Kentucky,United States 01:59 AM Shipment Update - LOCATION SCAN Louisville-Kentucky,United States 01:06 AM Shipment Received at Operations Facility Jamaica-New york,United States 05/14/2012 10:49 PM Shipment Forwarded to - DEPARTURE SCAN Brooklyn-New york,United States 09:45 PM Shipment Received at Operations Facility New York Office,United States 07:32 PM Shipment Forwarded to - JFK,United States New York Office,United States 06:50 PM Shipment Received at Operations Facility Dubai Express Hub,United Arab Emirates 06:30 AM Shipment Forwarded to - New York Office,United States Dubai Express Hub,United Arab Emirates 02:11 AM Shipment Received at Operations Facility Tehran,Iran 05/13/2012 04:19 PM Shipment Record Created Tehran,Iran 04:19 PM Shipment Forwarded to - Dubai Express Hub,United Arab Emirates Tehran,Iran 09:45 AM Shipment Received – Record Created Tehran,Iran
جاهایی که بسته رفته را گذاشتم لطفا اگه کسی چیزی میدونه بگه ممنون
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
ما ( البته بعد از تحقیق فراوان ) و تردید بین تی ان تی و ارامکس ، با ارامکس فرستادیم و بسته صحیح و سلامت رسیده به کنتاکی.

خیالتون راحت باشه .
(2012-05-17 ساعت 18:54)mea694 نوشته:  الان با کد رهگیری دیدم داره بسته ام بر میگرده ایران کسی میدونه علت چیه?

شما تاریخها رو نگاه کن ، درسته دیگه بسته از تهران رفته رسیده کنتاکی.

این استرس تمرکز همه رو به هم ریخته Smile کیس نامبر هم جزء اطلاعات محرمانه شماست و نباید روی پاکت بزنید.
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: smith ، payam62 ، shani89

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان