کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: شماره کیس برندگان 2013
زیر 1000
10.67%
62 10.67%
1000 تا 2000
11.53%
67 11.53%
2000 تا 3000
9.12%
53 9.12%
3000تا 5000
19.10%
111 19.10%
5000تا 7000
20.48%
119 20.48%
7000تا 10000
27.02%
157 27.02%
10000تا 11000
1.72%
10 1.72%
11000 تا 12000
0.17%
1 0.17%
12000 تا 13000
0.17%
1 0.17%
13000تا 14000
0%
0 0%
مجموع 581 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره کیس برندگان ۲۰۱۳
اگر جزء برندگان 2013 هستید لطفا در نظرسنجی بالای صفحه شرکت کنید.

جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2010 اینجا را کلیک کنید.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2011اینجا را کلیک کنید.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2012 اینجا را کلیک کنید.
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: smith ، M_Ti ، Linspire ، ammar ، delir ، SH1A2R3 ، ASALI ، امیر مهاجر ، frozen mind ، ابی22 ، KOUROSHAVIN ، zina s ، immigrant2us
خواهشاً دوستانی که در لاتاری گرین کارت 2013 برنده نشدند در این نظر سنجی شرکت نکنند.

ممکن است کسانی برنده نشدن و عشقی بخوان یه گزینه را انتخاب کنند ، خواهش میکنم کسی انتخاب نکنه اگر برنده نشده تا آمار واقعی رو ببینیم.
سلام دوستان شماره کیس نامبر من 2013as00004xxx کسی هست درمورد این کیس نامبر و زمان مصاحبه چه وقتی هست؟
شماره کیس نامبر من خوبه یا اینکه شانس زیادی ندارم؟
تشکر کنندگان: afshin sadeghi 2 ، batis2010
سلام
کیس نامبر من حدود 10000
شرایط من چطوره؟
کسی هست یه جواب کوچولو بهمون بده؟
کیس نامبر: ××91 کنسولگری: ابوظبی تاریخ مصاحبه: ٢١ تیر ماه 92 وضعيت فعلي:کلیر ١٧ آگوست ٢٠١٣ دریافت ویزا : ٩ سپتمبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: batis2010
ای وای...
من اشتباه زدم...
تصحیح هم نداره!!!!
من بین 7000 تا 10000 هستم...
اشتباها 60000 به بالا را انتخاب کردم...
خودتون تصحیح کنید دیگه....
كيس نامبر : 2013AS000087xx
دیدن قبولی: 2-May
ارسال مدارك:30- May ، پست TNT
مصاحبه: 4 تیر
دريافت ويزا: یک ضرب- 5تیر!
دريافت گرين كارت:
تشکر کنندگان: batis2010 ، shani89 ، امیر مهاجر ، payam62 ، zina s ، jazirehh
(2012-05-11 ساعت 23:04)nooshin nasiri نوشته:  ای وای...
من اشتباه زدم...
تصحیح هم نداره!!!!
من بین 7000 تا 10000 هستم...
اشتباها 60000 به بالا را انتخاب کردم...
خودتون تصحیح کنید دیگه....

سلام دوست عزيز ،انكار هر ٢نفري كه بالاي ٦٠٠٠٠رو انتخاب كردند اشتباهي اين كار رو كردند جون aghilli هم كه مي بينم بالاي ٦٠٠٠٠ رو انتخاب كرده ولي تو بيجهاي ديكه كفته كيس نامبرش ٤رقمي يه !!!!!!!

تشکر کنندگان: ParsTrader ، smith ، zina s
من تبریک می گم به همه برنده های امسال و خیلی برام عجیبه که انقدر کیس نامبرهاشون پایینه.
ParsTrader جان امسال هم باز زحمت ساخت این جدول رو کشیدی، لطف کردی ، دستتون درد نکنه اما یه نکته کوچولو بگم اینکه توی تاپیک مشابهی که ماله بچه های 2012 بود اون موقع یکی از کاربرها در مورد مدل آمارگیری شما و گزینه های که برای ما گذاشته بودی اظهار نظری کرد که حرف دل ما کیس بالاییها بود واقعا. امید میرفت با وجود اون صحبتها امسال شما برای ساخت این جدول بیشتر به فکر کیس بالاییها باشی و به قول اون دوستمون برای صحت آمارگیریتون هم که شده فاصله گزینه ها رو یکی میگرفتین، حالا فوقش 5000 تا 5000 تا میشد. البته می دونم که تعداد گزینه ها خیلی زیاد میشد اما خوب الان اون بنده خدایی که کیس نامبر بالا داره چه بهره ای می تونه از این جدول ببره! خوب معلومه که اوضاع یکی با شماره کیس پایین 10 هزار با این آمار ok می شه چون می دونه چند نفر ازش جلوترن و برنامه ریزی می کنه و میدونه حدودا کی میره مصاحبه و چقدر شانس داره برای گرفتن ویزا ولی یکی با کیس 40 هزار یا 50 هزار یا 60 هزار چی! برای کیس پایینیها این جدول خوبه چون خوشحال میشن که از N نفر جلوترن . حالا اون N نفر چی می فهمن !
من این پست رو فقط به این خاطر گذاشتم که من اون کیس بالاییها رو میفهمم خیلی خوب و خودم همین شرایطو پارسال داشتم و میدونم که شرایط خوبی نیست که هیچی از جایگاهت ندونی و هر ماه با دلهره بری ویزا بولتن رو چک کنی و همش نگران باشی که 3500 تا سهم ایران تموم شه و کیس بالاییها اصلا به مصاحبه نرسن و ناکام بمونن . فقط همین وگرنه من از لطف و زحمات شما ParsTrader عزیز واقعا متشکرم و امیدوارم که از من نرنجی.
تشکر کنندگان: ParsTrader ، saied-k ، zina s ، oghs ، mino2013 ، niloo-kh
سلام
اصلا قرار نیست من رنجیده بشم
اما برای نظر سنجی دارای محدودیت در تعداد هستیم.
دوم اینکه در این سالها همواره چگالی تعدا برنده ها در شماره های بالا بسیار کمتر از شماره های پایین تر است .
اتفاقن مثال خوبی زدید از فردی که سال قبل نگران بود که نمی داند در کدام ماه کارنت خواهد شد اما دیدید که از شماره 40500 تا اخرین نفر همه با هم کارنت شدند . یعنی نزدیک به 40000 شماره با هم کارنت شدند که این خود نشاندهنده این است که چگالی در شماره های بالا چقدر کمتر است و اصلا نگرانی برای کارنت نشدن برای سال قبل معنی نداشت که من این مطلب را همان پارسال هم گفتم که شما امروز می بینید حرف من درست بود .
در مورد سهمیه 3500 تا با شما موافقم اما امسال چون دوبار قرعه کشی می شود بنابراین از الان نمی توان حدس زد که سری بعد کیس نامبرها در چه حدودی هستند فعلا این نظر سنجی ابتدایی برای تشخیص شرایط اولیه است و بعد از قرعه کشی دوم یک نظر سنجی مجدد با دقت بهتر قرار خواهم داد .
با ارزوی موفقیت برای شما
تشکر کنندگان: poone59 ، smith ، zina s ، payam62
سلام

بالای جدول نوشته شده : شماره کیس برندگان 2012 !!

مگه جدول رو برای 2013 ها نساختید ؟!! ایا اشتباهی شده ؟!
تشکر کنندگان: ParsTrader
(2012-05-13 ساعت 21:04)poone59 نوشته:  من تبریک می گم به همه برنده های امسال و خیلی برام عجیبه که انقدر کیس نامبرهاشون پایینه.
ParsTrader جان امسال هم باز زحمت ساخت این جدول رو کشیدی، لطف کردی ، دستتون درد نکنه اما یه نکته کوچولو بگم اینکه توی تاپیک مشابهی که ماله بچه های 2012 بود اون موقع یکی از کاربرها در مورد مدل آمارگیری شما و گزینه های که برای ما گذاشته بودی اظهار نظری کرد که حرف دل ما کیس بالاییها بود واقعا. امید میرفت با وجود اون صحبتها امسال شما برای ساخت این جدول بیشتر به فکر کیس بالاییها باشی و به قول اون دوستمون برای صحت آمارگیریتون هم که شده فاصله گزینه ها رو یکی میگرفتین، حالا فوقش 5000 تا 5000 تا میشد. البته می دونم که تعداد گزینه ها خیلی زیاد میشد اما خوب الان اون بنده خدایی که کیس نامبر بالا داره چه بهره ای می تونه از این جدول ببره! خوب معلومه که اوضاع یکی با شماره کیس پایین 10 هزار با این آمار ok می شه چون می دونه چند نفر ازش جلوترن و برنامه ریزی می کنه و میدونه حدودا کی میره مصاحبه و چقدر شانس داره برای گرفتن ویزا ولی یکی با کیس 40 هزار یا 50 هزار یا 60 هزار چی! برای کیس پایینیها این جدول خوبه چون خوشحال میشن که از N نفر جلوترن . حالا اون N نفر چی می فهمن !
من این پست رو فقط به این خاطر گذاشتم که من اون کیس بالاییها رو میفهمم خیلی خوب و خودم همین شرایطو پارسال داشتم و میدونم که شرایط خوبی نیست که هیچی از جایگاهت ندونی و هر ماه با دلهره بری ویزا بولتن رو چک کنی و همش نگران باشی که 3500 تا سهم ایران تموم شه و کیس بالاییها اصلا به مصاحبه نرسن و ناکام بمونن . فقط همین وگرنه من از لطف و زحمات شما ParsTrader عزیز واقعا متشکرم و امیدوارم که از من نرنجی.
سلامSmile
من فک نمی کنم از روی این نظر سنجی بشه دقیق قضاوت کرد
چون ما نمیدونیم که مثلا شماره های زیر 1000 چن تاش مربوط به ایرانه و الی آخر. ممکنه فقط 50 تا شماره تو این رنج مربوط به ایران باشه وبس و ممکنه هم نباشه.
ولی کلی میشه نتیجه گرفت که امسال تا الان شماره کیسای ایران پایین زده شده ، حالا چن درصدش باز معلوم نیست! همه 6029 تا یا یه قسمتش؟
خیلی دلم می خواد بدونم شماره 2013AS00000001 هم از ایران بوده؟Big Grin

سفرنامه
ﻣﻬﺎﺟﺮ 2013

تشکر کنندگان: shani89
(2012-05-13 ساعت 21:19)ParsTrader نوشته:  سلام
دوم اینکه در این سالها همواره چگالی تعدا برنده ها در شماره های بالا بسیار کمتر از شماره های پایین تر است .
اتفاقن مثال خوبی زدید از فردی که سال قبل نگران بود که نمی داند در کدام ماه کارنت خواهد شد اما دیدید که از شماره 40500 تا اخرین نفر همه با هم کارنت شدند . یعنی نزدیک به 40000 شماره با هم کارنت شدند که این خود نشاندهنده این است که چگالی در شماره های بالا چقدر کمتر است و اصلا نگرانی برای کارنت نشدن برای سال قبل معنی نداشت که من این مطلب را همان پارسال هم گفتم که شما امروز می بینید حرف من درست بود .
در مورد سهمیه 3500 تا با شما موافقم اما امسال چون دوبار قرعه کشی می شود بنابراین از الان نمی توان حدس زد که سری بعد کیس نامبرها در چه حدودی هستند فعلا این نظر سنجی ابتدایی برای تشخیص شرایط اولیه است و بعد از قرعه کشی دوم یک نظر سنجی مجدد با دقت بهتر قرار خواهم داد .
با ارزوی موفقیت برای شما

ParsTrader عزیزم اگرچه خوشبختانه پیش بینی شما درست از آب درآمد و همه 2012 ها کارنت شدیم اما حتما در جریان هستی که بر اساس اعلام یک مرجع رسمی ( که چون در مورد سمتشون مطمئن نیستم اسم نمیبرم) حدود 1000 برنده ایرانی در سال 2012 اصلا اقدام نکردن و حتی فرمهای اولیه رو هم برای کی سی سی نفرستادن و احتمالا اصلا از برنده شدنشون مطلع نشدن. بدیهیه که در صورتی که همه برندگان ایران اقدام می کردن محال بود که تمام 4453 نفر ویزا بگیرن چون مستحضر هستین که هیچ کشوری نمی تونه بیش از 3500 ویزا بگیره در نتیجه اگر همه اقدام می کردن اتفاقا نگرانی ما کیس بالاییها بیش از اندازه به جا و منطقی و جدی بود که تازه اون دوستی که با شما در مورد نحوه آمارگیری تبادل نظر کردن هم که ظاهرا از برندگان 2012 نبودن و نگرانی برای خودشون نداشتن اما من و سایر کیس بالایی ها جدا نگران بودیم. پس این از خوش شانسی ما و البته بدشانسی اون 1000 نفر بود که این تعداد اقدام نکردن و همه ما به این زودی کارنت شدیم چون در غیر این صورت به احتمال خیلی خیلی زیاد یه عده که کیس بالایی بودیم اصلا به مصاحبه نمیرسیدم، همون سرنوشتی که برندگان کیس بالایی ازبکستان دارن. راستی از اینکه گفتی کیسهای بالا تو سال 2012 چگالی خیلی کمتری داشتن تعجب کردم چون اگه به جدول کیس های 2012 که خودت زحمت تهیه اش رو کشیده بودی سر بزنی میبینی که اتفاقا تعداد ما خیلی زیاد بود از 253 نفری که اونجا شماره کیسشون رو اعلام کردن 91 نفر کیس بالای 50 هزار داشتیم و فکر کنم نگرانی ما اتفاقا بی مورد نبود و ما فقط شانس آوردیم که یه عده اقدام نکردن. حالا در سال 2013 هم با توجه به پر تعداد بودن برندگان ایرونی باز احتمالا این نگرانی برای کیس بالایی ها به وجود میاد بنابراین خیلی خیلی ممنون از حسن نیتت برای طرح جدول دقیقتر بعد از اعلام سری دوم برنده ها.
تشکر کنندگان: aziking
(2012-05-13 ساعت 23:14)mooj نوشته:  
(2012-05-13 ساعت 21:04)poone59 نوشته:  من تبریک می گم به همه برنده های امسال و خیلی برام عجیبه که انقدر کیس نامبرهاشون پایینه.
سلامSmile
چون ما نمیدونیم که مثلا شماره های زیر 1000 چن تاش مربوط به ایرانه و الی آخر. ممکنه فقط 50 تا شماره تو این رنج مربوط به ایران باشه وبس و ممکنه هم نباشه.
ولی کلی میشه نتیجه گرفت که امسال تا الان شماره کیسای ایران پایین زده شده ، حالا چن درصدش باز معلوم نیست! همه 6029 تا یا یه قسمتش؟

دوست گرامی فکر کنم شما خیلی متوجه منظور ما از این مکالمه نشدین. اینکه چه تعداد از کیس های زیر 1000 ماله ایرانی هاست یا برنده ای که شماره کیس 1 داره اهل کدوم کشوره به هیچ عنوان دغدغه برنده های ایرانی نیست. کلا شماره کیس کشورهای دیگه اهمیت مستقیمی برای برندگان هیچ کشوری نداره چون آمار نشون داده که هیچ سالی سقف 50 هزار ویزا پر نشده پس برندگان کشورهای دیگه در واقع رقیب برندگان ایرانی نیستند حالا چه با کیس نامبر 1 چه با کیس نامبر 1000 چه با کیس نامبر 70000. برای برنده های ایرانی کیس نامبر ایرانی ها مهمه. چون امسال ایران 6029 برنده داره در حالی که هیچ کشوری نمی تونه بیش از 3500 ویزا بگیره یعنی اگر تمام ایرانی ها امسال اقدام کنن و با فرض اینکه همه شرایط دریافت ویزا رو داشته باشن ( که خیلی بعیده) 3500 ویزای سهم ایران قبل از اینکه نوبت به نفر 6 هزارم برسه تموم میشه. برای همین شرایط نفرات آخر یا به تعبیر ما، کیس بالاییها حساسه و مهمه که بدونن چه شرایطی دارن و چه تعداد کیس نامبر بزرگتر در بین ایرانی ها وجود داره. امیدوارم توضیحم واضح بوده باشه و متوجه منظور من شده باشی. مثلا لائوس الان یه برنده داره که حتی اگر کیس نامبر اون یه نفر 99 هزار باشه هم اون شخص حتما جز گروه آخر در آسیا کارنت میشه و در آخرین دوره به مصاحبه دعوت میشه اما چون بین هموطنانش برنده دیگه ای وجود نداره که قبلا سهمیه کشورش رو پر کرده باشن، مطمئنا تا آخرین روز سپتامبر سهمیه لائوس پر نمی شه دیگه و این شخص شانسش بیش از برنده ای از نیجریه است که با کیس 50 هزاره چون اون شخص نیجریه ای هموطنان برنده شده ای داره که ممکنه با کیس پایینتر قبل از اون به مصاحبه برن و موفق بشن ویزا بگیرن و سقف 3500 ویزای سهم نیجریه رو پر کنن و اون شخص دیگه اصلا به مصاحبه دعوت نمیشه چه برسه به گرفتن ویزا و اینکه گفتین شماره کیس ایرانیها امسال کوچیکه خیلی داستان رو تغییر نمیده. بیا فرض کنیم که کل ایرانی ها مثلا کیس نامبر کوچکتر از 10 هزار داشتن. درسته که همه سالها 10 هزار کیس پایین و فوق العاده خوبی بود اما اگر واقعا همه ایرانی ها امسال زیر 10 هزار بودن ( که البته نیستن- این فقط فرضه) اونوقت آخرین برنده ایران ( شش هزار و بیست و نهمین نفر) با اینکه شماره کیس بالایی نداشت اما 6028 هموطن داشت که کیس نامبرهای کوچکتری داشتن و زودتر از اون می رفتن مصاحبه و احتمال داشت 3500 سهمیه ایران رو پر کنن و نوبت به این شخص با اینکه شماره بزرگی هم نداره نمی رسید. اینکه ما می گیم کیس بالایی مهم عدد نیست که 20 هزاره یا 40 هزار یا 80 هزار. مهم اینه که بین هموطنان خودش جز شماره های بزرگه و دیرتر از بقیه می ره مصاحبه.متوجه شدین؟
تشکر کنندگان: mooj ، aziking ، mnajafinobar ، Hedieh20
(2012-05-14 ساعت 00:45)poone59 نوشته:  
سلامSmile

دوست گرامی فکر کنم شما خیلی متوجه منظور ما از این مکالمه نشدین. اینکه چه تعداد از کیس های زیر 1000 ماله ایرانی هاست یا برنده ای که شماره کیس 1 داره اهل کدوم کشوره به هیچ عنوان دغدغه برنده های ایرانی نیست. کلا شماره کیس کشورهای دیگه اهمیت مستقیمی برای برندگان هیچ کشوری نداره چون آمار نشون داده که هیچ سالی سقف 50 هزار ویزا پر نشده پس برندگان کشورهای دیگه در واقع رقیب برندگان ایرانی نیستند حالا چه با کیس نامبر 1 چه با کیس نامبر 1000 چه با کیس نامبر 70000. برای برنده های ایرانی کیس نامبر ایرانی ها مهمه. چون امسال ایران 6029 برنده داره در حالی که هیچ کشوری نمی تونه بیش از 3500 ویزا بگیره یعنی اگر تمام ایرانی ها امسال اقدام کنن و با فرض اینکه همه شرایط دریافت ویزا رو داشته باشن ( که خیلی بعیده) 3500 ویزای سهم یران قبل از اینکه نوبت به نفر 6 هزارم برسه تموم میشه. برای همین شرایط نفرات آخر یا به تعبیر ما، کیس بالاییها حساسه و مهمه که بدونن چه شرایطی دارن و چه تعداد کیس نامبر بزرگتر در بین ایرانی ها وجود داره. امیدوارم توضیحم واضح بوده باشه و متوجه منظور من شده باشی. مثلا لائوس الان یه برنده داره که حتی اگر کیس نامبر اون یه نفر 99 هزار باشه هم اون شخص حتما جز گروه آخر کارنت میشه و در آخرین دوره به مصاحبه دعوت میشه اما چون هموطنی نداره که سهمیه لائوس رو پر کنه شانسش بیش از برنده ای از نیجریه است که با کیس 50 هزاره چون اون شخص نیجریه ای هموطنانی داره که ممکنه با کیس پایینتر قبل از اون به مصاحبه برن و موفق بشن ویزا بگیرن و سقف 3500 ویزای سهم نیجریه رو پر کنن و اون شخص دیگه اصلا به مصاحبه دعوت نمیشه چه برسه به گرفتن ویزا. متوجه شدین؟
با سلام به دوستان خوبمSmile
بنده به اولین چیزی که همیشه سعی می کنم توجه کنم و متوجهش باشم اینه که مطلبی که می خوام مطرح کنم دقیقا با عنوان تاپیک ایجاد شده مربوط و مطابقت داشته باشه . مثلا این تاپیک در مورد شماره کیس برندگان2013 هست و مطلب من هم نامربوط به این موضوع نیست . حالا اگه پیرو صحبتهای شما نظرمو گفتم ببخشید.
من فقط برداشت خودمو از این جدول نظر سنجی عنوان کردم.لطفا به کسی بر نخوره.Wink

سفرنامه
ﻣﻬﺎﺟﺮ 2013

تشکر کنندگان:
(2012-05-14 ساعت 01:52)mooj نوشته:  
(2012-05-14 ساعت 00:45)poone59 نوشته:  
سلامSmile

دوست گرامی فکر کنم شما خیلی متوجه منظور ما از این مکالمه نشدین. اینکه چه تعداد از کیس های زیر 1000 ماله ایرانی هاست یا برنده ای که شماره کیس 1 داره اهل کدوم کشوره به هیچ عنوان دغدغه برنده های ایرانی نیست. کلا شماره کیس کشورهای دیگه اهمیت مستقیمی برای برندگان هیچ کشوری نداره چون آمار نشون داده که هیچ سالی سقف 50 هزار ویزا پر نشده پس برندگان کشورهای دیگه در واقع رقیب برندگان ایرانی نیستند حالا چه با کیس نامبر 1 چه با کیس نامبر 1000 چه با کیس نامبر 70000. برای برنده های ایرانی کیس نامبر ایرانی ها مهمه. چون امسال ایران 6029 برنده داره در حالی که هیچ کشوری نمی تونه بیش از 3500 ویزا بگیره یعنی اگر تمام ایرانی ها امسال اقدام کنن و با فرض اینکه همه شرایط دریافت ویزا رو داشته باشن ( که خیلی بعیده) 3500 ویزای سهم یران قبل از اینکه نوبت به نفر 6 هزارم برسه تموم میشه. برای همین شرایط نفرات آخر یا به تعبیر ما، کیس بالاییها حساسه و مهمه که بدونن چه شرایطی دارن و چه تعداد کیس نامبر بزرگتر در بین ایرانی ها وجود داره. امیدوارم توضیحم واضح بوده باشه و متوجه منظور من شده باشی. مثلا لائوس الان یه برنده داره که حتی اگر کیس نامبر اون یه نفر 99 هزار باشه هم اون شخص حتما جز گروه آخر کارنت میشه و در آخرین دوره به مصاحبه دعوت میشه اما چون هموطنی نداره که سهمیه لائوس رو پر کنه شانسش بیش از برنده ای از نیجریه است که با کیس 50 هزاره چون اون شخص نیجریه ای هموطنانی داره که ممکنه با کیس پایینتر قبل از اون به مصاحبه برن و موفق بشن ویزا بگیرن و سقف 3500 ویزای سهم نیجریه رو پر کنن و اون شخص دیگه اصلا به مصاحبه دعوت نمیشه چه برسه به گرفتن ویزا. متوجه شدین؟
با سلام به دوستان خوبمSmile
بنده به اولین چیزی که همیشه سعی می کنم توجه کنم و متوجهش باشم اینه که مطلبی که می خوام مطرح کنم دقیقا با عنوان تاپیک ایجاد شده مربوط و مطابقت داشته باشه . مثلا این تاپیک در مورد شماره کیس برندگان2013 هست و مطلب من هم نامربوط به این موضوع نیست . حالا اگه پیرو صحبتهای شما نظرمو گفتم ببخشید.
من فقط برداشت خودمو از این جدول نظر سنجی عنوان کردم.لطفا به کسی بر نخوره.Wink

دوست عزیز به هیچ عنوان یه من بر نخورد و هیچ نیازی هم به عذر خواهی نبود. توضیحات من هم کاملا دوستانه بود و فقط چون شما به جای ایجاد یه پست جدید از نقل قول استفاده کرده بودین و پست من رو بالای مطلبتون آورده بودین من فکر کردم دارین در جواب صحبت های ما مطلب می ذارین و به احترام در جواب شرایط رو توضیح دادم براتون وگرنه اگر شما از نقل قول استفاده نمی کردین و پست مجزا میذاشتین من هم تصور نمی کردم روی صحبتتون با بنده است و نظری نمی دادم. به علاوه فکر نمیکنم اصلا کسی به شما انتقادی کرد یا گفته شد که پستتون به تاپیک مرتبط نیست و کسی رو ناراحت کردین و غیره. سخت نگیرین و شاد باشین.
تشکر کنندگان:
(2012-05-14 ساعت 00:27)poone59 نوشته:  
(2012-05-13 ساعت 21:19)ParsTrader نوشته:  سلام
با ارزوی موفقیت برای شما

ParsTrader عزیزم اگرچه خوشبختانه پیش بینی شما درست از آب درآمد و همه 2012 ها کارنت شدیم اما حتما در جریان هستی که بر اساس اعلام یک مرجع رسمی ( که چون در مورد سمتشون مطمئن نیستم اسم نمیبرم) حدود 1000 برنده ایرانی در سال 2012 اصلا اقدام نکردن و حتی فرمهای اولیه رو هم برای کی سی سی نفرستادن و احتمالا اصلا از برنده شدنشون مطلع نشدن. بدیهیه که در صورتی که همه برندگان ایران اقدام می کردن محال بود که تمام 4453 نفر ویزا بگیرن چون مستحضر هستین که هیچ کشوری نمی تونه بیش از 3500 ویزا بگیره در نتیجه اگر همه اقدام می کردن اتفاقا نگرانی ما کیس بالاییها بیش از اندازه به جا و منطقی و جدی بود که تازه اون دوستی که با شما در مورد نحوه آمارگیری تبادل نظر کردن هم که ظاهرا از برندگان 2012 نبودن و نگرانی برای خودشون نداشتن اما من و سایر کیس بالایی ها جدا نگران بودیم. پس این از خوش شانسی ما و البته بدشانسی اون 1000 نفر بود که این تعداد اقدام نکردن و همه ما به این زودی کارنت شدیم چون در غیر این صورت به احتمال خیلی خیلی زیاد یه عده که کیس بالایی بودیم اصلا به مصاحبه نمیرسیدم، همون سرنوشتی که برندگان کیس بالایی ازبکستان دارن. راستی از اینکه گفتی کیسهای بالا تو سال 2012 چگالی خیلی کمتری داشتن تعجب کردم چون اگه به جدول کیس های 2012 که خودت زحمت تهیه اش رو کشیده بودی سر بزنی میبینی که اتفاقا تعداد ما خیلی زیاد بود از 253 نفری که اونجا شماره کیسشون رو اعلام کردن 91 نفر کیس بالای 50 هزار داشتیم و فکر کنم نگرانی ما اتفاقا بی مورد نبود و ما فقط شانس آوردیم که یه عده اقدام نکردن. حالا در سال 2013 هم با توجه به پر تعداد بودن برندگان ایرونی باز احتمالا این نگرانی برای کیس بالایی ها به وجود میاد بنابراین خیلی خیلی ممنون از حسن نیتت برای طرح جدول دقیقتر بعد از اعلام سری دوم برنده ها.
سلام
نگاه کنید اقدام نکردن برای لاتاری فقط مربوط به امسال نمیشد و در سالهای قبل هم داشتیم اما چون امسال ان خانوم با رادیو .... مصاحبه کرد همه همان مصاحبه را ملاک قرار دادند و به نتیجه های مختلف رسیدند مثلا یکی می گفت به خاطر ان 1000 نفر ایرانی ها را از لاتاری حذف می کنند !!!
اما یکی از مدیران این سایت َashkan78 در تاپیکی به انالیز برندگان 2012 پرداخته که خواندن ان را به شما و همه توصیه می کنم.
در سالهای قبل هم به طور متوسط 66% ایرانی ها برای گرفتن گرین کارت اقدام می کردند که البته این رقم از متوسط جهانی ان که حدود 50% است بالاتر است
حالا اگر 66% ان 4453 نفر برای لاتاری اقدام می کردند به رقم 2938 نفر می رسیم در حالیکه همانطور اعلام شده است نزدیک به 3500 نفر برای لاتاری اقدام کرده اند که این یعنی نزدیک به 76% که از متوسط سالهای قبل نیز بیشتر است .
پس شانس از این ناحیه نبوده و علت کارنت شدن سریع لاتاری به خاطر اوضاع بسیار بد اقتصادی در امریکاست که تعداد بسیاری از مردم دنیا که در لاتاری برنده شده اند را از رفتن به امریکا منصرف کرده است (البته به جز ایران و ازبکستان !! ) .

اتفاقن بسیاری هموطنان که سال قبل به امریکا رفته اند در این سایت هر روز از مشکلات اقتصادی و اوضاع بیکاری می گویند که گوش شنوا
متاسفانه خیلی ها زبان را اصلا جدی نمی گیرند و قبل از رفتن اصلا تحقیق نمی کنند که ایا برای رشته و تخصص انها کار راحت پیدا می شود یا خیر؟
و بعد از هزینه های فراوان در امریکا دچار مشکلات عدیده می شوند
من در تاپیک سال قبل هم گفتم الان هم در اینجا می گویم که دوستان به جای نگرانی در مورد این مسائل به فکر زبان و یادگیری تخصص مناسب باشند که زندگی در امریکا سختتر از ان چیزی است که فکر می کنند .
یکبار دیگر می گویم این تاپیک موقت است و بعد از اعلام نتایج لاتاری در اول اکتبر نظر سنجی جدیدی خواهم گذاشت و این فقط برای کسب امار اولیه است .
با ارزوی موفقیت برای همه

تشکر کنندگان: smith ، mooj ، امیر مهاجر ، sayeh_m ، mnajafinobar ، ابی22 ، payam62 ، zina s ، HRSH ، Hedieh20

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان