آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

لطفا كمك كنيد
[/color][/size]دوستان عزيز سلام
من نيز مانند ساير دوستان امسال نيز شركت مي كنم و اميدوار هستم كه امسال اسمم در بياد و من مانند ديگر دوستان به هدفم برسم
چند سوال راجب پر كردن فرم دارم كه اگه لطف كنيد و به من جواب بديد از شما ممنون ميشم
1-افرادي مصل من كه اسم كوچكشان شامل 2ز اسم هست مانند عليرضا يا محمدرضا يا هرچيز ديگه باد اينو تو قسمت ‎first name‎ از هم جدا بنويسند مثل ‎ali reza‎ يا با هم و بدون فاصله مثل alirezaو ايا ايا نياز هست كه در قسمت ‎Middle Name‎ چيز خاصي نوشته شود يا خير؟؟؟؟؟
2- در قسمت ‎In Care Of‎ دقيقا چه چيزي را بايد نوشت؟؟؟؟؟؟
3- زمان نوشتن ادرس در اون 2 خطي كه جا داده بايد ادرس رو از اخر به اول بنويسيم يا مثل نامه هاي خودمان از اول به اخر؟؟؟؟؟؟؟
‎iran-tehran-azadi ave-hasani aly-no 23‎
or
‎no 23-hasani aly-azadi ave-tehran-iran‎
كدوم درسته من بايد كدومجورشو بنويسم كه از نظر اونا درست باشه
و ايا استفاده از عبارات ‎ave‎ براي خيابان يا ‎bol‎ براي بلوار درست هست يا مثلا sqبراي ميدان يا اينه به صورت فينگليش بايد ادرس رو نوشت مثلا
‎iran-tehran-khiyabane azadi-kocheye hasani-plak 42‎
??????????????????????????
4-در مورد عكس هم من رفتم عكاسي يه عكس دسجيتال بمن روي cdداد كه من تونستم اونو با ‎ACDSee‎ رزوليشن اونو ‎600*600‎ كنم و حجمش هم تقريبا با فرمت ‎jpg‎ شد 45 كيلوبايت ايا درست هست يا نه
اساتيد محترم لطفا من را راهنمايي بفرماييد
با شپاس فراوان
شماره کیس: ‎2012ASxxx‎
قبولی: بزودی ‎100%‎ همین امسال
ارسال مدارک: ?
دریافت پاکت دوم: ?
مصاحبه: ?
كليرنس: ?
دريافت ويزا: ?
دریافت کارت: ?
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
hamid_eftex2010 نوشته:
[/color][/size]دوستان عزيز سلام
من نيز مانند ساير دوستان امسال نيز شركت مي كنم و اميدوار هستم كه امسال اسمم در بياد و من مانند ديگر دوستان به هدفم برسم
چند سوال راجب پر كردن فرم دارم كه اگه لطف كنيد و به من جواب بديد از شما ممنون ميشم
1-افرادي مصل من كه اسم كوچكشان شامل 2ز اسم هست مانند عليرضا يا محمدرضا يا هرچيز ديگه باد اينو تو قسمت ‎first name‎ از هم جدا بنويسند مثل ‎ali reza‎ يا با هم و بدون فاصله مثل alirezaو ايا ايا نياز هست كه در قسمت ‎Middle Name‎ چيز خاصي نوشته شود يا خير؟؟؟؟؟
2- در قسمت ‎In Care Of‎ دقيقا چه چيزي را بايد نوشت؟؟؟؟؟؟
3- زمان نوشتن ادرس در اون 2 خطي كه جا داده بايد ادرس رو از اخر به اول بنويسيم يا مثل نامه هاي خودمان از اول به اخر؟؟؟؟؟؟؟
‎iran-tehran-azadi ave-hasani aly-no 23‎
or
‎no 23-hasani aly-azadi ave-tehran-iran‎
كدوم درسته من بايد كدومجورشو بنويسم كه از نظر اونا درست باشه
و ايا استفاده از عبارات ‎ave‎ براي خيابان يا ‎bol‎ براي بلوار درست هست يا مثلا sqبراي ميدان يا اينه به صورت فينگليش بايد ادرس رو نوشت مثلا
‎iran-tehran-khiyabane azadi-kocheye hasani-plak 42‎
??????????????????????????
4-در مورد عكس هم من رفتم عكاسي يه عكس دسجيتال بمن روي cdداد كه من تونستم اونو با ‎ACDSee‎ رزوليشن اونو ‎600*600‎ كنم و حجمش هم تقريبا با فرمت ‎jpg‎ شد 45 كيلوبايت ايا درست هست يا نه
اساتيد محترم لطفا من را راهنمايي بفرماييد
با سپاس فراوان

1- نام شما علی رضا هستش و ربطی به ‎Middle Name‎ نداره.فکر نمیکنم فرقی بکنه جدا بنویسید یا روی هم ،فرض کنید شخصی اسمش امیر محمد هستش ،نمیشه رو هم نوشتش خب.(تیک پایین ‎Middle Name‎ را بزنید که اعلام شود ندارید.)
2-برای ‎In Care Of‎ تا جایی که من اطلاع دارم و طبق دیکشنری آریانپور ، اگر بخواهید از آدرس شخص دیگری برای دریافت نامه استفاده کنید نام و نام خانوادگی آن شخص را در این قسمت می نویسید.
3-من که خودم اول پلاک رو نوشتم و در ادامه کوچه و خیابان رو ، بعد هم دادش دیگه نمیخواد تهران و ایران رو بنویسید.چون تو همون فیلد آدرس شهر و کشور رو ازتون میپرسه.به نظرم همون انگلیسی بنویسی بهتره. برای کوچه میتونی از ‎Alley‎ و خیابان هم میتونی از St استفاده کنی برای میدان هم Sq(شرمنده از دوستان من حواس پرتی گرفتم این چند روزه Sq بلوارنمیشه ، میشه میدان ‎)‎ برای پلاک هم No بهتره تا ‎no .‎
4- کاشکی میدادید همون عکاس براتون درست کنه، ببینید عکس نباید کشیدگی داشته باشه .توضیحات عکس با فتو شاپ را در این قسمت بخوانید.
‎http://www.mohajersara.com/showthread.php?tid=327&page=2‎
(برای تنظیم عکس دیجیتالی( نه اسکن شده ) خواسته شده میتوانید در برنامه ی فتو شاپ ، گزینه ی کروپ را انتخاب کرده و سپس در تول بار بالا در ‎height‎ عدد ‎600‎ و در گزینه ی ‎width‎ عدد ‎600‎ را وارد کنید و سپس پنجره کروپ را گرفته و بر روی عکس میکشیم تا سر در عکس حدود 50 درصد تصویر را بگیرد و پس از آن بر روی تصویر دبل کلیک کرده تا کروپ ثابت شود.)
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
‎Middle Name‎ ادامه نام شما نیست .
در این مورد و در مورد گفته ی ‎ARASH MADARI‎ در مورد ‎Middle Name‎ با مدیریت صحبت خواهد شد. نتیجه رو در همین صفحه خواهم گذاشت.

------------------‎
مطلب مورد اشاره شما حذف شد

با تشکر
مدیر
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
راجب عكس كه گفته بودم ‎...‎ من اون عكس رو با اون نرم افزار دقيقا به اندازه ‎600*600‎ در اوردم بدون اينكه كوچكترين كشيدگي توي اون ايجاد بشه و سايزش هم كم شد فقط مشكل من اين هست كه نميدونم اين عكس 24 بيت هست يا 48 بيت
حالا سوال اينجاست كه اگر از 24 بيت بيشتر باشه و مثلا 36 بيتي باشه به مشكل بر ميخوره يا نه مشكلي نداره
و اينكه تو انترنت سرچ كردم براي ‎In Care Of‎ اسم خودمون رو بايد نوشت
بعد اون موردي كه نوشته شده بود راجب مخفف بلوار كدوم صحيح است sq يا ‎bol‎ من كه يكم گيج شدم لطفا راهنمايي كنيد ؟؟؟؟ۀ؟
با سپاس
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام شرمنده يه سوال ديگه برام پيش اومد اون اينكه اگه كسي تو خود تهران نباشه و تويه شهركهاي اطراف تهران باشه مثلا قلعه حسن خان يا مناطق حومه بايد توقسمت ‎District/County/Province/State‎ چي بنويسه يعني هم تو اين قسمت و هم تو قسمت ‎City/Town‎ بايد ‎tehran‎ بنويسه يا نه فرق مي كنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
hamid_eftex2010 نوشته:
سلام دوستان
راجب عكس كه گفته بودم ‎...‎ من اون عكس رو با اون نرم افزار دقيقا به اندازه ‎600*600‎ در اوردم بدون اينكه كوچكترين كشيدگي توي اون ايجاد بشه و سايزش هم كم شد فقط مشكل من اين هست كه نميدونم اين عكس 24 بيت هست يا 48 بيت
حالا سوال اينجاست كه اگر از 24 بيت بيشتر باشه و مثلا 36 بيتي باشه به مشكل بر ميخوره يا نه مشكلي نداره
و اينكه تو انترنت سرچ كردم براي ‎In Care Of‎ اسم خودمون رو بايد نوشت
بعد اون موردي كه نوشته شده بود راجب مخفف بلوار كدوم صحيح است sq يا ‎bol‎ من كه يكم گيج شدم لطفا راهنمايي كنيد ؟؟؟؟ۀ؟
با سپاس

روی فایل عکس مورد نظر راست کلیک سپس گزینه ‎Properties‎ را انتخاب نموده در پنجره ایجاد شده گزینه ‎Summary , Advance‎ را انتخاب می کنید در پنجره ظاهر شده کلیه اطلاعات مربوط به فایل مربوطه شامل ‎Bit Depth‎ و رزولیشن و..نمایش داده خواهد شد.
در مورد ‎In Care Of‎ همانطور که دوستمون ‎ParsLottery‎ پاسخ دادند اگر بخواهید از آدرس شخص دیگری برای دریافت نامه استفاده کنید نام و نام خانوادگی آن شخص را در این قسمت می نویسید.
به نظرم برای میدان و فلکه: ‎Sqr‎ و برای بلوار:Blv بهتر باشه (در ضمن اگه تو همون فیلد ‎Zipcode‎ کد پستی ده رقمی تان را قید کنید قسمت بیشتر آدرستون برای اداره پست مشخص می شود و جای نگرانی نیست جز اعتماد به عملکرد پست منطقه تون که خوب هست یا نه)
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
hamid_eftex2010 نوشته:
سلام شرمنده يه سوال ديگه برام پيش اومد اون اينكه اگه كسي تو خود تهران نباشه و تويه شهركهاي اطراف تهران باشه مثلا قلعه حسن خان يا مناطق حومه بايد توقسمت ‎District/County/Province/State‎ چي بنويسه يعني هم تو اين قسمت و هم تو قسمت ‎City/Town‎ بايد ‎tehran‎ بنويسه يا نه فرق مي كنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

م فکر می کنم کخ باید همون تهران رو بنویسید ولی مطمئن نیستم
‎http://greeencard.blogfa.com/‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
آقا شرمنده من حواس پرتی گرفتم .
Sq‎ میشه میدان ‎

‎ بلوار هم میشه ‎Blvd ,‎ و مخفف ‎Boulevard‎ هستش. شرمنده دیر شد.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
‎TEHRAN‎
TEHRAN
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان