کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترین و ارزانترین راه های حمل و نقل بین ایالت های آمریکا
با سلام
نکته ای که از چشم خیلی ها مثل من دور میمونه در مورد آمریکا همین حمل و نقل هستش، هیچ وقت فکر نمی کردم اینقدر پر هزینه و مشکل باشه
و دلیلشم مشخصه آمریکا بیشتر شبیه یه قاره اس تا کشور
تا 2 ماه دیگه من در لویزیانا شهر نیو اورلینز هستم برای ادامه تحصیل و هر هفته یا هر 2 هفته یک بار باید برم کالیفرنیا اوایل که این دانشگاه رو انتخاب کردم فکرشم نمی کردم که بلیط هواپیما 300 تا 500 دلار باشه برای هر سفر
با ماشین هم 31 ساعت طول بکشه و با قطار 2 روز و قیمتش هم بیشتر از 300 دلار !!
فکر میکردم مثل اروپا میشه بلیط های 7 - 20 یورویی گرفت و راحت هرجا خواستی بری
اگر دوستان راه بهتر و ارزون تری سراغ دارن ممنون میشم که کمکم کنین
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، كاميلا ، taherifar
بهترین روش همونه که تو فکرته ! آره دانشگاه رو عوض کن !! :دی
با فانتوم هم بخوای بری چند ساعت راهه !
پاسخ
تشکر کنندگان: khabaloo ، taherifar ، Kian.zamani
(2012-07-01 ساعت 04:05)soroush253 نوشته:  بهترین روش همونه که تو فکرته ! آره دانشگاه رو عوض کن !! :دی
با فانتوم هم بخوای بری چند ساعت راهه !

Smile زور خودمو زدم نشد، تازه این ترم رو enroll شدم
حالا دیگه خدا بزرگه
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
محل زندگیتون رو نمیشه تغییر بدین ؟؟ تا به دانشگاه نزدیک باشین ؟ این مسافت هم خسته کننده هست هم هزینه کمر شکن داره ؟ رو کیفیت تحصیلتون هم تاثیر منفی داره .. سعی کنید اینطور ادامه ندین و اگه شد شرایط رو عوض کنید...
پاسخ
تشکر کنندگان: khabaloo ، storagemeter ، taherifar
(2012-07-03 ساعت 13:36)saied-k نوشته:  محل زندگیتون رو نمیشه تغییر بدین ؟؟ تا به دانشگاه نزدیک باشین ؟ این مسافت هم خسته کننده هست هم هزینه کمر شکن داره ؟ رو کیفیت تحصیلتون هم تاثیر منفی داره .. سعی کنید اینطور ادامه ندین و اگه شد شرایط رو عوض کنید...

محل سکونتم رو به نیو اورلینز تغییر دادم، اما تعطیلات آخر هفته رو می خواستم بنا به دلایلی کالیفرنیا باشم
خوشبختانه یا بدبختانه اون دلایل دارن رفع میشن
بله اصلا به صلاح نبود اینطوری
(2012-07-03 ساعت 13:55)zaherbin نوشته:  
(2012-05-27 ساعت 18:24)khabaloo نوشته:  
اگر نسبت به محل سکونتتون حساس نیستید شیر کنید
اینجوری در مدت یک هفته نیستید هزینه هواپیمای شما در میآید (معمولا شبی 20 دلار هست که به عبارتی 140 دلار)
در ضمن خودتون در کلوب مسافرین کثیر السفر عضو کنید اینجوری با جمع مایل های پروازی میتونید تخفیف بگیرید.
شرکت های هوایی وجود دارند که پذیرایی نمیکنند و سرویس های معمول نمیدهند و ارزان هستند از آنها استفاده کنید
راستی تخفیفات دانشجویی هم فراموش نکنید که حدود 30 دلار صرفه جویی میکنید.

خیلی ممنونم
نکته های خوبی رو اشاره کردین
مطمئنا مورد استفاده هر کسی که شرایط من رو داشته باشه قرار میگیره
پاسخ
تشکر کنندگان: zaherbin ، saied-k ، emrah66 ، taherifar
بابا اون دلایل !!!

حالا دلایلش چی بود که نمیدونید متاسفانه یا خوشبختانه ؟؟!!!!Big GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان