کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت متقاضیان ویزای نامزدی و ازدواج
دوست عزیز اگه کیس شما نامزدی باشه بعد از اپروو شدن تا موقعی که نامه مصاحبه برسه دستتون حدود 2 ماه طول میکشه که بعد نوبت رو باز برای حدودا 2-3 ماه بعدش میدن که این بستگی به خلوت با شلوغ بودن سفارت داره.. این زمانها قابل پیشبینی نیستن ولی معمولا 2 ماه طول میکشه. معمولا من دیدم کیسهای نامزدیی fbi chek میخورن یعنی اینکه شما تشریف میبری مصاحبه و اگه ویزای یکضرب نگیرید بهتون یه برگه ابی رنگ میدن و میگن مثلا 6 هفته دیگه سایت رو چک کن و بعد بیا ویزاتو بگیر اگه هم نقص مدرک داشته باشید میکن برید این مدارک رو بیارید..سعی کنید با دست پر تشریف ببرید که خیالتون راحت باشه.. ایشالا که شما ویزاتون رو یکضرب بگیرید Smile
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، shabnam.84 ، Tomas ، msar
(2013-01-07 ساعت 00:22)girl نوشته:  ببینید اینا اطلا کارشون حساب کتاب نداره.. خوبه که تجربیات بقیه رو بخونید و اطلاعاتتونو زیاد کنید ولی اصلا کیستونو با یه کیس دیگه مقایسه نکنید. اینو تجربه به من ثابت کرد, پرونده ها همه باهم متفاوتن و اطلا قابل پیش بینی نیست که چی میشه. ولی شما نگران نباشید کیس های نامزدی زود به نتیجه میرسن

خانم صبور من شنیدم که توی همین مرحله هم ممکنه که مدارک بیشتر رو درخواست بکنن . مثلا چجور مدارکی میخوان؟
مرسی از راهنمایی هاتون عزیز
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق ، Tomas ، msar
توی هر مرحله ممکنه مدارک بیشتر درخواست کنن.. تا زمانی که ویزا دستتون نیست ممکنه مدارک مختلفی ازتون بخوان که از یکی دیگه نخوان.. خودتونو برای ارایه هر گونه مدرکی اماده کنید.. از من nvc مدارکی خواست که تو مهاجرسرا از هیچکس نخواسته بودن..
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Tomas ، msar
شما که نامزدی هستی فقط uscis ازتون مدارک مختلف خواهد خواست. ولی بعدش دیگه هیچی
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، girl ، Tomas ، msar
(2013-01-09 ساعت 23:24)girl نوشته:  توی هر مرحله ممکنه مدارک بیشتر درخواست کنن.. تا زمانی که ویزا دستتون نیست ممکنه مدارک مختلفی ازتون بخوان که از یکی دیگه نخوان.. خودتونو برای ارایه هر گونه مدرکی اماده کنید.. از من nvc مدارکی خواست که تو مهاجرسرا از هیچکس نخواسته بودن..

آهان . خوب اشکالی نداره مدارک هم بهشون میدیم فقط از این لاک پشت بودن در بیان . اصلا انگار ما رو فراموش کردن! یه سراغم ازمون نمیگیرن...
حالا من این همه عجله دارم نمیدونم وقتی برم دوری مامان و بابامو چجوری تحمل کنم ... فک کنم وقتی هم برم لحظه شماری کنم بیام اینجا.. کلا اکثر مواقع من تو استرسم بچه ها

(2013-01-10 ساعت 00:40)الهه سابق نوشته:  شما که نامزدی هستی فقط uscis ازتون مدارک مختلف خواهد خواست. ولی بعدش دیگه هیچی

اوه که اینطور... مرسی از راهنمایی . شما ها هم ویزای نامزدی بودین ؟ کارتون تموم نشده شمام ؟ چه دوران سختیییییهههههه
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، Tomas ، msar
نه عزیزم جودی جان و الهه جان ویزای ازدواجی هستن و دیگه ایشالا به زودی وقت مصاحبه شون مشخص میشه. اما واقعا دوران سختیه. نامزد من که مدام
میگه بیشتر با خانواده ت وقت بگذرون بیای اینجا واسه این روزا دلتنگ میشی

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
غمم از زیستن بی تو در این لحظه ی پر دلهره است...
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، Tomas ، MONA FB ، msar
(2013-01-10 ساعت 23:20)shabnam.84 نوشته:  نه عزیزم جودی جان و الهه جان ویزای ازدواجی هستن و دیگه ایشالا به زودی وقت مصاحبه شون مشخص میشه. اما واقعا دوران سختیه. نامزد من که مدام
میگه بیشتر با خانواده ت وقت بگذرون بیای اینجا واسه این روزا دلتنگ میشی

خوب خدا رو شکر . به سلامتی اینشالا
شما اپرو شدی؟ چقدر طول کشید اپرو شین؟ زیر 5 ماه؟
راست میگه، دلتنگی خیلی سخته...خدا خودش بهمون قدرت بده...Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، Tomas ، msar
نه عزیزم من به زودی مدارکم رو ارسال میکنم. یه کم درگیر بودم. من ویزای نامزدی هستم مثل شما Smile
ایشالا کارای شما هم به خوبی پیش بره. معمولا کمتر از 5 ماه طول میکشه اپروو شدن

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، msar
مرسی عزیز . من که فکر نمیکنم . ماه قبل فقط شیش روز پیش رفتن . این یعنی یه 5 6 ماه دیگه علاوه بر این دو ماه باید صبر کنم تا اپرو شدن...
پاسخ
(2013-01-12 ساعت 01:25)poram نوشته:  مرسی عزیز . من که فکر نمیکنم . ماه قبل فقط شیش روز پیش رفتن . این یعنی یه 5 6 ماه دیگه علاوه بر این دو ماه باید صبر کنم تا اپرو شدن...

تا جایی که میدونم اینجوری نیست. یه دفعه میپره. ندیدم تاحالا کیس نامزدی
بیشتر از 5 ماه طول بکشه اپرووش.کل پروسه 90% مواقع 8 ماه طول میکشه تا رفتن.یکی از بچه ها که 3 ماه و نیمه اپرووش اومد. Smile

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، arian307 ، msar ، yarim
امیدوار کننده بود! Shy
پاسخ
سلام به همه ی دوستان Smile
ممنونم از این تاپیک عالیتون
1- نوع ویزا : K1
2- Citizen Fiance
3- سرویس سنتر : Vermont
4- تاریخ ارسال مدارک به USCIS : 16 july 2012
5- تاریخ approve : -
6- تاریخ رفتن مدارک به NVC : -
7- تاریخ رفتن پرونده به سفارت : -
8- تاریخ مصاحبه : -
9- تاریخ دریافت ویزا : -
10- محل مصاحبه : -
11- زمان کلی پروسه دریافت ویزا: -
ایشالله تا چند وقت دیگه بریم تو لیست approve شده ها Smile
من برا شماها دعا میکنم شماها هم برا من Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: arian307 ، الهه سابق ، shabnam.84 ، poram ، Tomas ، msar
اینشالا ، ولی من یکی به وحشت افتادم! شما 3 ماه قبل ما مدارک دادین هنوز اپرو نشدین!! وای به حال ما....
دختر و پسر بودن تاثیری نداره؟
پاسخ
(2013-01-14 ساعت 22:34)poram نوشته:  اینشالا ، ولی من یکی به وحشت افتادم! شما 3 ماه قبل ما مدارک دادین هنوز اپرو نشدین!! وای به حال ما....

ما سرویس سنترمون برا vermont ، فکر میکنم برا همینه ک طول کشیده ، اگه برا شما california باشه ایشالله زودتر از این تایم پروندتون aprrove میشه Smile البته بازم بستگی ب شلوغ و خلوت بودن سرویس سنترا داره Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، Tomas ، msar
(2013-01-15 ساعت 00:35)houmanmir نوشته:  
(2013-01-14 ساعت 22:34)poram نوشته:  اینشالا ، ولی من یکی به وحشت افتادم! شما 3 ماه قبل ما مدارک دادین هنوز اپرو نشدین!! وای به حال ما....

ما سرویس سنترمون برا vermont ، فکر میکنم برا همینه ک طول کشیده ، اگه برا شما california باشه ایشالله زودتر از این تایم پروندتون aprrove میشه Smile البته بازم بستگی ب شلوغ و خلوت بودن سرویس سنترا داره Smile

نه دوستم ، واسه مام همون زهرماره! :دی
دیگه صبر نامزدم داره تموم میشه... دعا کنین بچه ها برام
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان