کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت متقاضیان ویزای نامزدی و ازدواج
amir66699 ازدوجیا همهٔ پولو زمانی‌ که پرونده nvc هستش پرداخت می‌کنن و دیگه هیچ پولی‌ نمیدن تا روز مصاحبه ایشالا وقتی‌ یکضرب ویزا گرفتید به شما یه برگه میدن که تو اون نوشته یه ۱۶۰ دلار رو باید قبل از ورود شما از خود آمریکا پرداخت کنید حالا پرداخت کنند میتون دوست یا فامیل شما باشه ولی‌ باید قبل از ورودتون به خاک آمریکا باشه همین.. شما الان فقط مدارک لازم برای مصاحبه رو باید آماده کنید
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، سانازی ، romance33 ، sepideh IR ، yalda91 ، shandiz ، minoo meh
اقا یعنی واقعا هیشکی اینجا نیست که با یه گرین کارتی ازدواج کرده باشه ما بفهمیم چی باید بکنیم و مهمتر از اینا چقدر کل پروسه طول میکشه!؟!؟!؟!؟!؟!؟
کیس نامبر : 800
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، derakhtekhatereh ، sepideh IR
mek جان کل پروسه الان 2 سال تقریباً طول می کشه .سوال دیگه ای هست من در خدمتم .
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
(2013-05-28 ساعت 21:28)mek نوشته:  اقا یعنی واقعا هیشکی اینجا نیست که با یه گرین کارتی ازدواج کرده باشه ما بفهمیم چی باید بکنیم و مهمتر از اینا چقدر کل پروسه طول میکشه!؟!؟!؟!؟!؟!؟
من کتگوری F2A هستم و خانمم گرین کارت داره. بهار 89 اقدام کردیم، تیر امسال وقت سفارت دارم. حدود 3 سال طول کشیده. من وکیل گرفتم با سایر هزینه ها حدود 4000 دلار هزینه کردم.
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: سانازی ، romance33 ، derakhtekhatereh ، sepideh IR ، shandiz ، sib 24 ، minoo meh
(2013-05-28 ساعت 21:28)mek نوشته:  اقا یعنی واقعا هیشکی اینجا نیست که با یه گرین کارتی ازدواج کرده باشه ما بفهمیم چی باید بکنیم و مهمتر از اینا چقدر کل پروسه طول میکشه!؟!؟!؟!؟!؟!؟

سلام من هم با گرین کارتی از دواج کردم و به ماه آگوست امیدوارم
وفکرمیکنم اتفاقات خوبی واسه ما پیش بیاد بناست قوانین مهاجرت رو سبک تر کننBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: سانازی ، romance33 ، sepideh IR ، minoo meh

سلام دوست عزیز
من هم ازدواج با گرین کارتی هستم.دیروز که چک کردم 2 سال رو نشون داد واسه پروسه.قبلاً 2.5 تا 3 سال طول میکشید که همه به طرح جدید امیدواریم.بغضی لز دوستان میگن که با این طرح زیر 1 سال میشه.خدا به هممون رحم کنه.Big Grin
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: derakhtekhatereh ، sib 24 ، sepideh IR ، shandiz ، minoo meh
دوستان كسى ميتونه كمكم كنه كه چجورى و از چه سايتى ميتونم پروندمو پيگيرى كنم البته من فقط شماره كيس نامبرمو دارم ممنون?
دسته بندىIR1
ارسال مدارك 2013/1/31
اپروو 2013/7/22
پرداخت آنلاين ٨٨$ و ٢٣٠$ در تاريخ 2013/9/12
نامه تكميل پرونده 2015/07/17
تاريخ مصاحبه؟؟؟؟
چقدر انتظار صبوره برعكس من
بچه ها روزهاى خوب تو راههWink
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، shandiz ، barfi1
(2013-09-04 ساعت 21:50)sepideh IR نوشته:  دوستان كسى ميتونه كمكم كنه كه چجورى و از چه سايتى ميتونم پروندمو پيگيرى كنم البته من فقط شماره كيس نامبرمو دارم ممنون?

سلام دوست عزیز
تنها سایتی که می تونید با دادن کیس نامبر از وضعیت پرونده مطلع شوید :
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx
کیس :IR1 -ارسال مدارک: 14 نوامبر 2012 -اپروو : 7 مارچ 2013- تکمیل مدارک بعد از یک سال و 5 ماه و انتقال سفارت از آنکارا به ایروان- دریافت ویزا: ۱۰ آپریل ۲۰۱۴-ورود به آمریکا: اول آگوست ۲۰۱۴-دریافت گرین کارت: ۶ سپتامبر ۲۰۱۴
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، sib 24 ، romance33 ، yalda91 ، shandiz
(2013-09-04 ساعت 22:57)kamalir36 نوشته:  
(2013-09-04 ساعت 21:50)sepideh IR نوشته:  دوستان كسى ميتونه كمكم كنه كه چجورى و از چه سايتى ميتونم پروندمو پيگيرى كنم البته من فقط شماره كيس نامبرمو دارم ممنون?

سلام دوست عزیز
تنها سایتی که می تونید با دادن کیس نامبر از وضعیت پرونده مطلع شوید :
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx

این سایتی که دادی دقیقا چی‌ رو باید وارد کنم ارور میده

باید ۳حرف مخفف سفارت رو بزنم و شماره کیس نامبر در کادر دوم؟
Big Grin
دسته بندىIR1
ارسال مدارك 2013/1/31
اپروو 2013/7/22
پرداخت آنلاين ٨٨$ و ٢٣٠$ در تاريخ 2013/9/12
نامه تكميل پرونده 2015/07/17
تاريخ مصاحبه؟؟؟؟
چقدر انتظار صبوره برعكس من
بچه ها روزهاى خوب تو راههWink
پاسخ
تشکر کنندگان:
این سایتی که دادی دقیقا چی‌ رو باید وارد کنم ارور میده

باید ۳حرف مخفف سفارت رو بزنم و شماره کیس نامبر در کادر دوم؟
Big Grin
[/quote]

عزیزم ،
شما باید در قسمت اول Immigrant Visa را انتخاب کنی بعد به صورت خودکار خودش یک قسمت را پائیت نشان می دهد که Immigrant Visa Case Number است و شما باید کیس نامبرتون را کامل مثل ANK111111111 را وارد کنید.
شما الان قسمت NON Immigrant Visa را فعال کرده اید.
کیس :IR1 -ارسال مدارک: 14 نوامبر 2012 -اپروو : 7 مارچ 2013- تکمیل مدارک بعد از یک سال و 5 ماه و انتقال سفارت از آنکارا به ایروان- دریافت ویزا: ۱۰ آپریل ۲۰۱۴-ورود به آمریکا: اول آگوست ۲۰۱۴-دریافت گرین کارت: ۶ سپتامبر ۲۰۱۴
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، sepideh IR
(2011-08-24 ساعت 18:57)Yas Banoo نوشته:  1:کیس نامزدی بودید یا ازدواج؟
2:همسر یا نامزد شما گرین کارت داشته یا اینکه سیتیزن بودند؟
3:کل پروسه چقدر طول کشید؟(از ارسال مدارک تا وقت مصاحبه)
ممنون میشم تاریخ دقیق مراحل رو ذکر کنید
4:مصاحبه کدام کشور انجام شده است؟
quote]

1: نامزدی
2: سیتیزن
3: 6 ماه. تا اونجایی که یادمه دسامبر2009، مدارک رو فرستادیم و می2010، وقت مصاحبه دادن بهم.
4. امارات

سلام دوستان
ازدواجیCR1 - قبل از ژانویه 2013 یعنی اوایل دی ماه 2012 همسرم از آمریکا مدارک را فایل کرد و از طریق ای میل و نامه با اونها در تماس بودیم. تقریبا 2 ماه پیش از NVC درخواست اصل شناسنامه و سند ازدواج رو کردند که براشون فرستادیم.
1 ماه پیش ایمیل زدند که مدارکتون کامله و منتظر اعلام زمان مصاحبه باشید. الان هم 5 روزه که تاریخ و زمان مصاحبه رو تو انکارا اعلام کردند.
از طریق سایت دکتر اونگان هم وقت مدیکال گرفتیم و اپرووش اومد.
8 ژانویه مصاحبه و 6 ژانویه هم وقت مدیکال تو مطب دکتر اونگان.
الان هم در حال تدارک سفر هستم.
فقط نمیدونم با تور برم یا خودم بلیط و هتل بگیرم و چند روز اونجا بمونم.
لطفا راهنمائیم کنید.
مرسی
CR1 - مصاحبه اول: 8 ژانویه 2014 آنکارا - مصاحبه دوم: 18 مارچ 2015 آنکارا - اخذ ویزا: 18 مارچ 2015 - مقصد: کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، romance33 ، سانازی ، shandiz ، sib 24
(2013-12-08 ساعت 12:08)فری خانم نوشته:  
(2011-08-24 ساعت 18:57)Yas Banoo نوشته:  1:کیس نامزدی بودید یا ازدواج؟
quote]

1: نامزدی
2: سیتیزن
3: 6 ماه. تا اونجایی که یادمه دسامبر2009، مدارک رو فرستادیم و می2010، وقت مصاحبه دادن بهم.
4. امارات

سلام دوستان
ازدواجیCR1 - قبل از ژانویه 2013 یعنی اوایل دی ماه 2012 همسرم از آمریکا مدارک را فایل کرد و از طریق ای میل و نامه با اونها در تماس بودیم. تقریبا 2 ماه پیش از NVC درخواست اصل شناسنامه و سند ازدواج رو کردند که براشون فرستادیم.
1 ماه پیش ایمیل زدند که مدارکتون کامله و منتظر اعلام زمان مصاحبه باشید. الان هم 5 روزه که تاریخ و زمان مصاحبه رو تو انکارا اعلام کردند.
از طریق سایت دکتر اونگان هم وقت مدیکال گرفتیم و اپرووش اومد.
8 ژانویه مصاحبه و 6 ژانویه هم وقت مدیکال تو مطب دکتر اونگان.
الان هم در حال تدارک سفر هستم.
فقط نمیدونم با تور برم یا خودم بلیط و هتل بگیرم و چند روز اونجا بمونم.
لطفا راهنمائیم کنید.
مرسی

به سلامتی دوست عزیز.من که با همسرم رفتم با تور نرفتم و راحت هم بودم.بستگی به شرایط خودتون هم داره.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، سانازی ، shandiz
سلام به فری خانم خوش امدید.خوبه وضعیتتون خدا رو شکر منم یکم جلوتر از شما اقدام کرده بودم تازه اپروو شدم!
البته اصلا هیچ کس خودشو با کسی مقایسه نکنه چون من این همه طول کشیدم شما هم این همه طول میکشید .نه اصلا کیس با کیس خیلی فرق میکنه شرایط ها هم.ایشالا اونایی که منتظر اپروو شدنن زود اپروو بشن و بیان اینجا بگن امیییییییییییییین از ته دل بگید.
اونایی هم که مثل من منتظر کیس نامبرن بیان خبر بدیم که گرفتیم . امیییییییییییییین از ته دل بگید.
و اصله کاری اونای که منتظر کلیر شدن هستن خداااااااااااااااااااااا زود کلیر بشن.امیییییییییییییییییین.
1.ازدواجی
2.سیتیزن
3.
20dec 2012 رسید نامبر گرفتیم
6dec 2013هم اپروو شدیم .
وقت مصاحبه:.... ( کم مونده )
ازدواجی
دریافت رسید نامبر 20dec
approv: 5dec
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، sib 24 ، romance33 ، shadoow ، minoo meh
سلام دوستان گرامی.
اززمانیکه این تاپیک رو بازکردم حدود دوسال میگذره همکاری بچه های نامزدی و ازدواج خیلی ضعیف هست لطف کنیدخلاصه وضعیتتون روبنویسید که مجبورنشیم چندین صفحه بخونیم تابفهمیم پروندتون چقدرطول کشیده.
سپاسگذارم

1:کیس نامزدی بودید یا ازدواج؟
اگه هر مورد دیگه ای هم هست خواهشمندم ذکر کنید
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، shandiz ، azadandish ، shadoow
سلام بچه ها من الان که براتون مینویسم تو ایروانم 19 دسامبر وقت مصاحبه من بود افیسر بهم تبریک گفت و گفت پاسپورت شما پیش من میمونه و 2روز کاری طول میکشه تا ویزاتون آماده بشه و چون به شنبه یکشنبه خورد منتظرم ویزام اماده بشه خدا بخواد یک ضرب میگیرم
ولی این چند روزی که اینجا بودن همه کیس ها اف بی ای خوردن ویزا نامزدی فقط من بودم که امیدوارم فردا زنگ بزنن
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، romance33 ، shandiz ، azadandish ، shadoow ، سانازی ، kamalir36 ، minoo meh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان