کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره كيس
Question 
سلام به همه دوستان
من تو لاتاري امسال برنده شدم ولي كيس نامبرم 16000 توي اسياست حالا 2 تا سوال دارم كه اگر دوستان جواب بدن خيلي سپاسگذار مي شم:
1- آيا من با توجه به اينكه سال گذشته تو جولاي عدد 7750 كارنت شده اصلا شانس دارم كه بخوان برم دنبال مدارك ساپورت و بقيه مدارك يا نه ؟
2- من كيس نامبرم 16000 هست در آسيا اما وقتي ليست برنده هاي 2008 رو از بولتن آگوست يا سپتامبر 2007 گرفتم و برنده هاي آسيا رو جمع زدم تعداد كلشون 14000 نفر بود چطور ميشه كه اين اتفاق افتاده ؟

خيلي ممنونم
شهرامWink
تشکر کنندگان:
شهرام جان اینجا رو ببین:
http://www.persianblog.ir/posts/?weblog=...id=6803486
شماره کیس: AS93XX
نامه اول: 2007 4th April
ارسال مدارک: 9th May 2007
دریافت پاکت دوم: 23rd March 2008
مصاحبه: 6th May 2008
كليرنس: 13th May 2008
دريافت ويزا: 9th June 2008
دریافت کارت: 11th July 2008
تشکر کنندگان:
باز گل به جمال خود آقا مسعود که جور گرفتاری من رو هم میکشند.
فقط کاش فرصت داشتم تمام اون پستها رو تکمیل تر کنم. برای اینکه شهرام جان جواب قطعی تر بگیره یک باز دیگه توضیح بدم.
اینکه شما شانسی داری یا نه خوب باید گفت شما اواخر هستی ولی امسال سرعت بررسی خیلی بیشتر هست. به هر حال سال قبل دو ماه آخر همه کارنت شدند. امسال هم بعید نیست. تضمینی نیست اما بعید هم نیست.
این تفاوت شماره ها هم مربوط میشه به تعداد کسانی که با وجودی که نامه رو دریافت کردند٬‌ منصرف شده اند و فرمها رو پس نفرستادند. یا اصلا به هر دلیل فرم به دستشون نرسیده. شماره ۱۶۰۰۰ مربوط به کسانی هست که نامه دریافت کردند ولی ۱۴۰۰۰ مربوط به کسانی هست که فرمها رو پر کردند و پس فرستادند. امیدوارم متوجه قضیه شده باشید.
هارمونی رمز زیبایی و راز زندگیست
www.nimfasl.com
تشکر کنندگان:
با سلام به همه دوستان برنده لاتاری

راجع به سوالی که آقا شهرام پرسیده بودند میشه اینجوری هم به قضیه نگاه گرد که اگه فرض کنیم اولین نفری که توی اسیا برنده می شه شامل یک خانواده 5 نفری باشه یعنی یک همسر و 3 فرزند زیر 21 سال و شماره کیسش 2008DVXXXX1 باشه نفر بعدی که انتخاب خواهد شد شماره اون 2008DVXXXX6 خواهد شد و همین طور الی آخر
شماره کیس: AS98XX
نامه اول: 2007 3th April
ارسال مدارک: 7th May 2007
دریافت پاکت دوم: بدستم نرسید
مصاحبه: 15th May 2008
كليرنس: دو ماه بعد
دریافت ویزا:7 سپتامبر
تشکر کنندگان:
سلام به همه
آرش جان به گمان من اينطور نباشه و شماره ها پشت سر هم هست ويزا خانواده برنده از نوع dv2 است
اما سوال هاى شهرام را هم nimfasl جواب داده
اي دل اندر بند زلفش از پريشاني منال _ _ _ _ _ مرغ زيرك چون به دام افتد تحمل بايدش
تشکر کنندگان:
سلام اقا شهرام
من هم اواخر هستم. حدود 2000 تا از شما پایینترم. می خواستم بپرسم نامه شما با congratulations شروع شده یا نه؟
اخه من شنیدم که شماره های بالا اینو ندارن در حالیکه نامه من داره. ممنون میشم اگه جواب بدین.
در ضمن من خیلی امیدوارم .
case number:143xx
first NL:may 27th 2007
interview:aug 2008 abudhabi
تشکر کنندگان:
AGA SHAHRAM
MAN HAM SHOMARAM 16000 HAST, SHOMA KOJAYE 16000 HASTIN VA KOJA RA BARAYE MOSAHBE NTEKHAB KARDIN.
MAN FEKR MIKONAM EMSAL AUG AND SEPTEMBER SHOMAREHAYE ASI CURRENT BESHAN.

MOAFAG BASHINSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان