آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

شماره كيس
Question 
سلام به همه دوستان
من تو لاتاري امسال برنده شدم ولي كيس نامبرم ‎16000‎ توي اسياست حالا 2 تا سوال دارم كه اگر دوستان جواب بدن خيلي سپاسگذار مي شم:
1- آيا من با توجه به اينكه سال گذشته تو جولاي عدد ‎7750‎ كارنت شده اصلا شانس دارم كه بخوان برم دنبال مدارك ساپورت و بقيه مدارك يا نه ؟
2- من كيس نامبرم ‎16000‎ هست در آسيا اما وقتي ليست برنده هاي ‎2008‎ رو از بولتن آگوست يا سپتامبر ‎2007‎ گرفتم و برنده هاي آسيا رو جمع زدم تعداد كلشون ‎14000‎ نفر بود چطور ميشه كه اين اتفاق افتاده ؟

خيلي ممنونم
شهرامWink
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
شهرام جان اینجا رو ببین:
‎http://www.persianblog.ir/posts/?weblog=safareman.persianblog.ir&postid=6803486‎
شماره کیس: ‎AS93XX‎
نامه اول: ‎2007 4th April‎
ارسال مدارک: ‎9th May 2007‎
دریافت پاکت دوم: ‎23rd March 2008‎
مصاحبه: ‎6th May 2008‎
كليرنس: ‎13th May 2008‎
دريافت ويزا: ‎9th June 2008‎
دریافت کارت: ‎11th July 2008‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
باز گل به جمال خود آقا مسعود که جور گرفتاری من رو هم میکشند.
فقط کاش فرصت داشتم تمام اون پستها رو تکمیل تر کنم. برای اینکه شهرام جان جواب قطعی تر بگیره یک باز دیگه توضیح بدم.
اینکه شما شانسی داری یا نه خوب باید گفت شما اواخر هستی ولی امسال سرعت بررسی خیلی بیشتر هست. به هر حال سال قبل دو ماه آخر همه کارنت شدند. امسال هم بعید نیست. تضمینی نیست اما بعید هم نیست.
این تفاوت شماره ها هم مربوط میشه به تعداد کسانی که با وجودی که نامه رو دریافت کردند٬‌ منصرف شده اند و فرمها رو پس نفرستادند. یا اصلا به هر دلیل فرم به دستشون نرسیده. شماره ۱۶۰۰۰ مربوط به کسانی هست که نامه دریافت کردند ولی ۱۴۰۰۰ مربوط به کسانی هست که فرمها رو پر کردند و پس فرستادند. امیدوارم متوجه قضیه شده باشید.
هارمونی رمز زیبایی و راز زندگیست
‎www.nimfasl.com‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
با سلام به همه دوستان برنده لاتاری

راجع به سوالی که آقا شهرام پرسیده بودند میشه اینجوری هم به قضیه نگاه گرد که اگه فرض کنیم اولین نفری که توی اسیا برنده می شه شامل یک خانواده 5 نفری باشه یعنی یک همسر و 3 فرزند زیر 21 سال و شماره کیسش ‎2008DVXXXX1‎ باشه نفر بعدی که انتخاب خواهد شد شماره اون ‎2008DVXXXX6‎ خواهد شد و همین طور الی آخر
شماره کیس: ‎AS98XX‎
نامه اول: ‎2007 3th April‎
ارسال مدارک: ‎7th May 2007‎
دریافت پاکت دوم: بدستم نرسید
مصاحبه: ‎15th May 2008‎
كليرنس: دو ماه بعد
دریافت ویزا:7 سپتامبر
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام به همه
آرش جان به گمان من اينطور نباشه و شماره ها پشت سر هم هست ويزا خانواده برنده از نوع ‎dv2‎ است
اما سوال هاى شهرام را هم ‎nimfasl‎ جواب داده
اي دل اندر بند زلفش از پريشاني منال ‎_ _ _ _ _‎ مرغ زيرك چون به دام افتد تحمل بايدش
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام اقا شهرام
من هم اواخر هستم. حدود ‎2000‎ تا از شما پایینترم. می خواستم بپرسم نامه شما با ‎congratulations‎ شروع شده یا نه؟
اخه من شنیدم که شماره های بالا اینو ندارن در حالیکه نامه من داره. ممنون میشم اگه جواب بدین.
در ضمن من خیلی امیدوارم .
‎case number:143xx‎
first ‎NL:may 27th 2007‎
interview:aug ‎2008 abudhabi‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
‎AGA SHAHRAM‎
MAN ‎HAM SHOMARAM 16000 HAST, SHOMA KOJAYE 16000 HASTIN VA KOJA RA BARAYE MOSAHBE NTEKHAB KARDIN.‎
MAN ‎FEKR MIKONAM EMSAL AUG AND SEPTEMBER SHOMAREHAYE ASI CURRENT BESHAN.‎

‎MOAFAG BASHINSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان