کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2012-09-12 ساعت 12:32)kasra2600 نوشته:  
(2012-09-12 ساعت 09:39)mooj نوشته:  
(2012-09-12 ساعت 00:44)afs نوشته:  
(2012-09-11 ساعت 23:52)Saeedv13 نوشته:  به نظرم افشین هنوز فرصت نکرده جدولشو آپدیت کنه ببینیم چند نفر تو سری دوم کارنت شدن (ورژن 12)....

سعید جان راستش من می خواستم جدول رو آپدیت کنم اما توضیح دادم ایراد کجاست...

دوستان و کاربران محترم مهاجرسرای اگر کارنت شدید لطفا بفرمایید تا مشخصاتتون داخل جدول به روز بشه
mooj
moon_rose
barmak
aydinaghajani
khmp
Stella
maneia
meysam afjeh
نازنین 932
nagoo
مانترا
noura
3pideh
sharmin66
talayeh2013

سلام دوستانSmile
با اجازه بزرگترا بعله
من کارنت شدم
التماس دعا برا خودم و سایر دوستان دارم.

سلام بردوستان عزیز.من هم کارنت شدم.به یاری خدا همه ماها موفق به رفتن میشیم.

تبریک میگم Smile
اگه دوست دارین بیشتر تو جمع ما مهاجرسرایی ها باشین پیشنهاد میکنم مشخصاتتون را برای افشین (afs) عزیز بفرستین که بذارن تو جدول.
شما هم میتونین از پایین امضای افشین خان، جدول رو ببینین که بدونین چه اطلاعاتی رو باید بدین Smile
موفق باشین Smile
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: amir0_0amir ، afs ، mooj ، rezagh ، sayeh_m ، Saeedv13 ، Hedieh20
(2012-09-12 ساعت 19:28)KOUROSHAVIN نوشته:  بيات جان..منم ***4 هستم و احتمالا مصاحبه ما نزديك بهم انجام ميشه..حدست چيه؟كي ميشه؟
با اجازه مهندس بیات. نقل قول مستقیم بدون شرح:
(2012-09-11 ساعت 19:43)mrr777 نوشته:  درود بر همه دوستان.

با توجه به اعلام سری دوم کارنتی ها می شه به این نتیجه رسید که روند اعلام کیس نامبرهای امسال بسیار مشابه سال گذشته است ( مطلبی که دوستمون بیات ر هم به اون اشاره کردند.)

با اجازه شما من روند کارنت شدن کیس نامبرهای سپتامبر و اکتبر سال گذشته رو با امسال مقایسه کردم و به ضریب ۴.۲۵ رسیدم که اگر این ضریب بخواد ادامه پیدا کنه که محتمل هم هست نتایج کارنت ماههای اینده به شرح زیر خواهد بود.

2013 2012

sep 8000 1900
oct 10000 2350
nov 15000 3525
dec 18500 4347
jan 23900 5616
feb 27000 6345
mar 32600 7661
apr 40500 9517
may all all

البته واصح و مبرهن است که اعداد به دست امده برای امسال تقریبی بوده و میتوان انها را با ضریب +/ـ ۳٪ گرد نمود.
تشکر کنندگان: sayeh_m ، amir0_0amir ، Ali DV-2013 ، bayat_r ، rezagh ، roeentan
(2012-09-11 ساعت 23:52)Saeedv13 نوشته:  این وسط یه چیزی که برام خیلی جالبه اینه که علیرغم نیامدن نامه ی دوم برای کارنتی های سری اول، سری دوم کارنتی ها حتی یه کمی زودتر اعلام شد. اینطور به نظر می رسه که از لحاظ KCC همه چیز عادیه و طبق روال پیش میره. یه جورایی اینجوری میشه برداشت کرد که با وجود نیامدن نامه ی دوم مصاحبه ها طبق روال برگزار بشه و تاخیری نداشته باشن. یه ذره از این نظر عصبی شدم. طفلکی ها کارنتی های سری اول که تو مدت زمان محدودی باید بلیط تهیه و مدارکشونو جمع و جور کنن.
سلام عمو سعید
یه چیزی که منم یک کمی بیشتر عصبی میکنه اینه که اینطور که معلومه و شما هم گفتین کی سی سی داره روال کارش رو طی میکنه و همه چیز طبق سالهای گذشته داره برای همه در همه کشور ها پیش میره الا ما که آنکارا هستیم و این کار رو یک کمی پیچیده میکنه چون باید انتظار هر چیزی رو داشت .اون تهیه بلیط و هتل و غیره شاید در درجه دوم اهمیت قرار داشته باشه .درسته که میگن سفارت سرش شلوغه ولی روال کار اونها سالهاست که مشخصه مگر اینکه مسئله جدیدی اتفاق افتاده باشه .به قول دایی جان ناپلئون کار کاره انگلیسهاستBig GrinBig Grin
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: aziking ، amir0_0amir ، Saeedv13 ، r_ent ، Ali DV-2013 ، bayat_r
اگه قرار باشه طبق روال هر سال باشه ، پس حتما بین نامه دوم و روز مصاحبه یک ماه و بیشتر فاصله هست ، یعنی اصولا باید مصاحبه های انکارا دیرتر شروع بشه.
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: r_ent
باسلام و تبريك به همه دوستاني كه كارنت شدن و ارزوي كارنتي براي بقيه دوستان
منم كارنت شدم.
دوستان من هنوز مداركم اماده نيست ترجمه نكرده ام و واكسنام هم ناقصه مي رسم تا اونه موقع؟؟
به سان رود که در نشیب دره سر به سنگ میزند رونده باش امید هیچ معجزه ای زمرده نیست زنده باش. خدا پشت پناه همتون باشه دوستان
تشکر کنندگان: afs ، mooj
(2012-09-12 ساعت 21:29)aydinaghajani نوشته:  باسلام و تبريك به همه دوستاني كه كارنت شدن و ارزوي كارنتي براي بقيه دوستان
منم كارنت شدم.
دوستان من هنوز مداركم اماده نيست ترجمه نكرده ام و واكسنام هم ناقصه مي رسم تا اونه موقع؟؟

بله میرسید. ترجمه نهایت یک هفته زمان میخواد( چون مهر لازم نیست)

واکسن هم نوبت دوم هپاتیت رو + نوبت اول mmr + دیفتری کزاز رو میزنید دیگه ! یک روز یا دوروز !
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، barmak
(2012-09-12 ساعت 21:29)aydinaghajani نوشته:  باسلام و تبريك به همه دوستاني كه كارنت شدن و ارزوي كارنتي براي بقيه دوستان
منم كارنت شدم.

تبریک میگم Smile
حتما" میرسین Smile تازه با توجه به اینکه وقت مصاحبه سری اولی ها هنوز مشخص نیست ممکنه وقت اضافه هم بیارین Winkاصلا" نگران نباشید Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، Ali DV-2013 ، amir0_0amir ، mooj
روزی ما دوباره کبوترهايمان را پيدا خواهيم کرد
و مهربانی دست زيبايی را خواهد گرفت.
روزی که کمترين سرود بوسه است
و هر انسان برای هر انسان برادری ست.
روزی که ديگر درهای خانه شان را نمی بندند
قفل افسانه ايست
و قلب
برای زندگی بس است.
روزی که معنای هر سخن دوست داشتن است
تا تو بخاطر آخرين حرف دنبال سخن نگردی
روزی که آهنگ هر حرف ؛ زندگيست
تا من بخاطر آخرين شعر رنج جستجوی قافيه نبرم...
روزی که تو بيايی ؛ برای هميشه بيايی
و مهربانی با زيبايی يکسان شود.
روزی که ما دوباره برای کبوتر هايمان دانه بريزيم...
و من آن روز را انتظار می کشم
حتی روزی
که ديگر نباشم.
تشکر کنندگان: ASALI ، achi686 ، m@ry@m75 ، barmak ، raham ، amir0_0amir ، sayeh_m ، farokhi21 ، Gholy
(2012-09-12 ساعت 21:39)Saeedv13 نوشته:  
(2012-09-12 ساعت 21:16)ali234 نوشته:  اگه قرار باشه طبق روال هر سال باشه ، پس حتما بین نامه دوم و روز مصاحبه یک ماه و بیشتر فاصله هست ، یعنی اصولا باید مصاحبه های انکارا دیرتر شروع بشه.
مشکل اینجاست که کارهای اداری فقط سفارت آنکارا طبق روال سال های قبل پیش نمی ره. اگر اینقدر فاصله بخوان بندازن پس کارنتی های سری دوم چی میشن؟ اونها هم همینقدر فاصله میوفتن یا مصاحبه شون با کارنتی های سری اول قاطی میشه؟ عجب شیر تو شیری شده هاSad.

دقيقا به همين خاطر سري دوم كمتر كارنت كردن تا اينكه اگه عقب موندن اخر سر بتونن برسونن

(2012-09-12 ساعت 09:39)mooj نوشته:  
(2012-09-11 ساعت 23:52)Saeedv13 نوشته:  به نظرم افشین هنوز فرصت نکرده جدولشو آپدیت کنه ببینیم چند نفر تو سری دوم کارنت شدن (ورژن 12)....

سعید جان راستش من می خواستم جدول رو آپدیت کنم اما توضیح دادم ایراد کجاست. توی لیست همه کیس نامبرها به صورت ●●●2 هست و معلوم نیست کی کارنت شده کی نشده. فقط احسان عزیز گفت کارنت شده که من بهشون خیلی خیلی تبریک می گم، فکر کنم خیلی زود و زودتر از ماها مصاحبه اشون انجام بشه. البته یه چند نفر دیگه رو هم از توی پست ها خونده بودم ولی اکثرا قابل تشخیص نیست.

دوستان و کاربران محترم مهاجرسرای اگر کارنت شدید لطفا بفرمایید تا مشخصاتتون داخل جدول به روز بشه
mooj
moon_rose
barmak
aydinaghajani
khmp
Stella
maneia
meysam afjeh
نازنین 932
nagoo
مانترا
noura
3pideh
sharmin66
talayeh2013

سلام دوستانSmile
با اجازه بزرگترا بعله
من کارنت شدم
التماس دعا برا خودم و سایر دوستان دارم.

با سلام به همگي

من هم به جمع باشگاه كارنتي ها پيوستم .............
شماره کیس: 2013AS2XXX / تاریخ رویت قبولی: 01/05/2012 /
کنسولگری: ايروان/ تعداد افراد کیس: 2 نفر جمع تقریبی هزینه: 1.560.000 تومان + $1500 /مقصد اوليه:LA / Smile
تشکر کنندگان: afs ، Ali DV-2013 ، amir0_0amir ، mooj ، sayeh_m ، rezagh ، pooyash

سعید جان راستش من می خواستم جدول رو آپدیت کنم اما توضیح دادم ایراد کجاست. توی لیست همه کیس نامبرها به صورت ●●●2 هست و معلوم نیست کی کارنت شده کی نشده. فقط احسان عزیز گفت کارنت شده که من بهشون خیلی خیلی تبریک می گم، فکر کنم خیلی زود و زودتر از ماها مصاحبه اشون انجام بشه. البته یه چند نفر دیگه رو هم از توی پست ها خونده بودم ولی اکثرا قابل تشخیص نیست.

mooj
moon_rose
barmak
aydinaghajani
khmp
Stella
maneia
meysam afjeh
نازنین 932
nagoo
مانترا
noura
3pideh
sharmin66
talayeh2013
دروود! من هم کارنت شدم
تشکر کنندگان: afs ، Ali DV-2013 ، amir0_0amir ، mooj ، sayeh_m ، rezagh
(2012-09-12 ساعت 21:16)ali234 نوشته:  اگه قرار باشه طبق روال هر سال باشه ، پس حتما بین نامه دوم و روز مصاحبه یک ماه و بیشتر فاصله هست ، یعنی اصولا باید مصاحبه های انکارا دیرتر شروع بشه.

من هم فکر می کنم مصاحبه آنکارا دیرتر شروع می شه. معمولا نامه دوم یکماه قبل از تاریخ مصاحبه می آید
-----------------------------------------------------------------------------------
کبس نامبر: 2013AS41xx *رویت قبولی: june 2 *ارسال فرمها: june 14 *کنسولگری:آنکارا *مقصد: ایالت میسوری * هزینه ها:22عکس + 80پست+ ترجمه: 250+واکسن 30)
کیس نامبر: 2013AS4XXX/سفارت : آنکارا/تاريخ مصاحبه : W3 Feb/ایالت انتخابی: میزوری/تاریخ کلیر: june 28/ویزا:15 july/ ورود به آمریکا: 13 آگوست
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، r_ent ، afs ، amir0_0amir ، ali234
مردی با خود زمزمه کرد: خدایا با من حرف بزن

یه سار شروع به خواندن کرد ! اما مرد نشنید

مرد فریاد برآورد خدایا با من حرف بزن.......

آذرخش در آسمان غرید ، اما مرد اعتنایی نکرد

مرد به اطراف خود نگاه کرد و گفت : تو کجایی ؟؟؟؟

بگذار تو را ببینم ......

ستاره ای درخشید، اما مرد ندید

مرد فریاد کشید " خدایا یک معجزه به من نشان بده " .....

کودکی متولد شد و اما مرد باز توجهی نکرد

مرد در نهایت یاس فریاد زد: خدایا خودت را به من نشان بده و بگذار تو را ببینم .....

از تو خواهش می کنم ......

پروانه ای روی دست مرد نشست و او پروانه را پراند و به راهش ادامه داد .....

ما خدا را گم می کنیم ......

در حالی که او در کنار نفس های ما جریان دارد ......

خدا اغلب در شادی های ما سهیم نیست ......

تا به حال چند بار خوشی هایت را آرام و بی بهانه به او گفته ای ؟؟

تا به حال به او گفته ای که چقدر خوشبختی ؟؟؟؟؟؟

که چقدر همه چیز خوب است ؟؟؟؟

که چه خوب که او هست ؟؟؟

خدا همراه همیشگیه سختی ها و خستگی های ماست

زمانی که خسته و درمانده به طرفش می رویم

خیال می کنیم تنها زمانی که به خواسته خود برسیم او ما را دیده و حس کرده اما ............

گاهی بی پاسخ گذاشتن برخی خواسته های ما نشانگر لطف بی اندازه او به ماست

خورشید را باور دارم حتی اگر نتابد

به عشق ایمان دارم حتی اگر آن را حس نکنم

به خدا ایمان دارم حتی اگر سکوت کرده باشد ...

تا خدا هست، جایی برای نا امیدی نیست

(خدایا حتی یک آن ما را به حال خود وامگذار)
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، r_ent ، amir0_0amir ، parsush ، sayeh_m ، farokhi21 ، m@ry@m75 ، barmak ، صوفیا صوری ، rezagh ، roeentan ، ensan
یک قطره آب بود و با دريا شد

یک ذره خاک و با زمین یکتا شد

آمد شدن تو اندرين عالم چيست؟

آمد مگسی پدید و ناپیدا شد
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، 3pideh ، amir0_0amir ، r_ent ، farokhi21 ، m@ry@m75 ، barmak ، rezagh
(2012-09-12 ساعت 20:38)sayeh_m نوشته:  درسته که میگن سفارت سرش شلوغه ولی روال کار اونها سالهاست که مشخصه مگر اینکه مسئله جدیدی اتفاق افتاده باشه

به نظر من اتفاق افتاده!
تعداد زیادی برنده 2012 که به دلیل باطل شدن سری اول نتایج از برنده شدن خودشون اطلاع پیدا نکردند و تازه در ماه آخر و بعد از اطلاع از برنده شدن پروندشون به جریان افتاده. خوب تعداد برنده های ایرانی که با این وضعیت روبه روشدن کم نبوده و مصاحبه اکثرشون در سفارت ترکیه انجام شده. همین می تونه یه دلیل قوی برای متفاوت شدن روند رسیدگی به کیس های منتظر ما باشه.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2012-09-12 ساعت 00:34)Saeedv13 نوشته:  
(2012-09-12 ساعت 00:18)پروا نوشته:  يعني الان مثلا واسه چه تاريخي رزرو كنيم، تا جاييىكه من ميدونم تركيش ايرلاين رزرو نميكنه و بليط هاشو نم. قابل پس دادن نيست، شما بودين چي ميكردين الان؟؟Cool
اگه جای تو بودم اول ماهان رو چک می کردم بعد ایران ایر. اگر ردیف نمی شد می رفتم سراغ ترکیش. پروازهای ترکیش بد موقعن. منم که حساس به بی خوابیSad!!!.

يعني با اين دو هواپيما ايشاللا سالم به مقصد ميرسيم؟؟ ؛)نه خداييش قطعات ايرانيها با اين اوضاع تعويض ميشه؟ والا يكم ترس داره اين روزا ؛)البته من خيلي هم دل خوشي از تركيش ندارم، چون من كه اول تابستون با تركيش يك سفر داشتم ، حللا نميدونم عمدا بود يا سهوا ولي تفاوت هواپيمايي كه از ايران تا تركيه رفت با اوني كه از تركيه تا مقصد نهايي رفت از سرا تا ثريا بود چه خود هواپيما و چه خدمات داخلي
راستي من چرا تو جدول سري اول كارنتي ها نيستم؟؟
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، barmak

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان