کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ایالت اوکلاهاما
دوستان عزیز
لطفا کسانی که تجربه زندگی یا کار توی ایالت اوکلاهوما را دارند، تجربیاتشونو در اختیار بقیه قرار بدن.
ممنون از همکاریتون
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: Solitude ، taherifar
ایالت تگزاس چونکه مذهبی هستش ، کازینو نداره.و مردم اینجا همه میرن اوکلاهوما بخاطر کازینو.Big Grinتگزاس نزدیکترین ایالت به اکلاهوماست.اطلاع دیگه ای ندارم.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، vroom ، Solitude ، Saeedv13 ، Lemony ، taherifar ، copol
اوکلا هما که مذهبی تره . کلا کازینو در خاک امریکا ممنوعه غیر از نوادا و مناطق سرخپوستها که از جمله در مرز تکزاس و اوکلاهما هست و عجب جای با حالی هم هست !
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Solitude ، behzadb57 ، kamela ، Saeedv13 ، Lemony ، taherifar
اوکلاهما جای فقیر نشین امریکا هست....کازینو هم ندارد...من اکلاهما رفتم...نزدیک تگزاس هست که من دز انجا زندگی کردم...وقتی به اکلاهما میرید به 1 ساعت نکشیده میخاین فرار کنین برید...چند تا از دوستان من هم که در تگزاس زندگی میکردن اول که از ایران امده بودن به امریکا رفته بودن به اکلاهما..همشون میگن که دپرس شدن و حتی چند تاشون گفتن برگردیم ایران....از جمله خود من که برای مسافرت به اونجا رفتم تا به الان که حرف میشه به کسی نمیگم که به اکلاهما هم رفتم چون خجالت میکشم....در تمام ایالت ها اکلا هما هم خیلی بد نام هست....بهتون توصیه میکنم از کنارش هم رد نشین.
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Saeedv13 ، frz61 ، el333 ، taherifar ، golia ، MiladCr7 ، kamali2025
اکلاهما خیلی‌ به تگزاس نزدیک هست تقریبا ۲.۵ تا ۳ ساعت درایو از اکلاهما سیتی تا دالاس

از حیث کیفیت زندگی‌ بسیار شبیه به تمامی‌ ایالتهای midwest هست ، در واقع یک کپی‌ کوچکتر تگزاس البته با این تفاوت که هوا همیشه حدود ۵ درجهٔ خنک تر از دالاس هست و به اندازه اونجا گرم و شرجی نیست در اکلاهما خارجی‌ خصوصاً اسپانیش کمتر از تگزاس می‌بینید و بیشتر جمعیت آمریکایی‌ بلوند هستند

هزینه زندگی‌ بسیار به دالاس نزدیک هست و قیمت خرید مسکن بسته به لوکیشن بعضی‌ موارد حدود ۵ درصد بالاتر از دالاس

ترافیک بسیار کمی‌ وجود داره نسبت به تگزاس و البته جمعیت کمتر . okc metro جمعیتی حدود ۲ میلیون نفر دارد ، پیدا کردن کار در این ایالت راحت تر هست و جزو ایالت‌های با رشد بالا به عنوان مثل در سال ۲۰۱۴ بیشترین permit ساخت و ساز رو در کل آمریکا داشت

چیزی که اینجا خیلی‌ زیاد می‌بینید کازینو هست از winstar گرفته که در مرز اکلاهما و تگزاس ساخته شده و بزرگترن کازینو آمریکا از حیث تعداد ماشین هست تا riverwind و خیلی‌ کازینو‌های دیگر

جمعیت ایرانی‌ اینجا بیشتر در شهر edmond مستقر هست و بیشتر ایرانی‌‌هایی‌ هستند که در دوران جوانی و قبل از انقلاب برای تحصیل به دانشگاه‌های این ایالت اومدند و بعد از انقلاب اینجا موندگار شدن البته تعداد اونها قبلان خیلی‌ اینجا زیاد بوده که بد از تمام شدن درسشون خیلی‌‌ها بعدا به ایالت‌های دیگر مجمله کالیفرنیا مهاجرت کردن ولی‌ وقتی‌ با آمریکایی‌‌های قدیمی‌تر صحبت میکنی‌ همه یادشوهن میاد که در دهه ۷۰ بیشتر جمعیت دانشجو‌های خارجی اینجا ایرانی‌ بودن

من ۵ سال پیش در بدو ورود اینجا اومدم و فکر نمیکردم که موندگار بشم ولی‌ چون business رو اینجا اstart up کردم و موفق بود فعلا اینجا هستم

من general contractor هستم و برای کار من پروژه‌های زیادی اینجا هست که خوشبختانه تا الان کار بسیار پر رونق بوده ولی‌ بعضی‌ مواقع پروژه تو ایالت‌های دیگه هم منجمله تو تگزاس و کالیفرنیا میگیرم بنابرین پیش میاد که ۲ تا ۳ ماه هم مجبورم در ایالت‌های دیگه باشم

اگه تازه مهاجر با خانواده هستید اینجا برای بزرگ کردن بچه و شروع زندگی‌ یا شروع بیزینس خوب است و بیشتر ایرانی‌‌ها اینجا در کار سخت و ساز و یا car dealership هستند به عنوان مثال کمپانی home creations که یکی‌ از بزرگترین‌ها در آمریکا هست و سالی‌ بیشتر از ۵۰۰ خانه در اکلاهما و به همین تعداد در کالیفرنیا و دیگر ایالت‌ها و حتا ونکور کانادا می‌سازه متعلق به ۲ برادر ایرانی‌ هست به نام فرزانگان

اگر مثل من مجرد هستید این ایالت چیز زیادی برای fun نداره مگر اینکه به طبیعت و جنگل و دریاچه‌های بزرگ و شکار و ماهیگیری علاقه مند باشید البته در downtown تعداد زیادی club برای hang out و فان داشتن هست ولی‌ در کّل به زیبایی‌ و سر زندگی‌ ایالت‌های خوب آمریکا مثل کالیفرنیا و فلوریدا یا نیویورک نیست و من تصمیم دارم ظرف ۳ تا ۴ سال آینده بد از اینکه پول خوبی‌ اینجا پس انداز کرد از اینجا به کالیفرنیا move کنم چون همونطور که قبلان گفتم به علت وضعیت خوب کسب و کار و هزینه‌های کم زندگی‌ اینجا برای start up یا کسی‌ که بخواهد تحصیل کند جای مناسبی است
پاسخ
تشکر کنندگان: lighthouse ، غنچه ، inanna ، پرسپولیس6 ، golia ، dv2017 ، Danoosh ، MiladCr7 ، copol ، kamali2025 ، shahin61
در زیر هزینه‌های زندگی‌ در اکلاهما را به طور نسبی‌ بر میشمارم

۱-کرایه یک آپارتمان ۱ خوابه در جای متوسط حدود $۵۶۰

۲-آپارتمان ۲ خوابه در جای متوسط حدود $۷۰۰

۳ منزل سه خوابه ۱۵۰۰ SQF در منطقه خوب بین $۱۳۰۰ - $۱۴۰۰

۴- هزینه UTILITIES برای یک منزل ۳ خوابه حدود $۱۱۰

۵- SALES TAX در اینجا ۸.۳%

۶-GAS PRICES (بنزین) امروز ۰۲/۰۷/۲۰۱۶ $۱.۱۷ PER GALLON
۷-هزینه متوسط غذا برای یک نفر حدود $۱۸۰ در ماه

سایر هزینه‌ها مانند بهای کالاهای مصرفی یا خدماتی مانند CELL PHONE و غیره مانند ایالت‌های دیگر چون قیمت این چیز‌ها در سراسر آمریکا یکی‌ است

بهای مواد قضایی‌ در اینجا نسبت به تگزاس حدود ۵% کمتر است
هزینه گاز طبیعی و بنزین به لطف داشتن ذخایر غنی‌ گاز نسبت به ایالت‌های دیگر بسیار پایین تر است
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62 ، golia ، inanna ، غنچه ، storagemeter ، Danoosh ، dv2017 ، MiladCr7 ، copol ، kamali2025 ، shahin61 ، فام مج
Wink 
ضمن تشکر از شما که این تاپیک رو راه اندازی مجدد کردید امیدوارم بتونید اطلاعاتی در مورد کار و درآمد و تجربه اجتماعی در این شهر به اشتراک بگذارید .
شماره کیس2016AS7000//کنسولگری: Ankaraتغییربه>>>Abu dhabi// افراد منظور در کیس:3//
مصاحبه اواسط جون //کلییر 11آگوست //دریافت ویزا 23آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: inanna ، kamali2025
در مورد پیدا کردن کار در اکلاهما همانطور که قبلان هم اشاره کردم کار در اینجا برای یک تازه وارد به راحتی‌ پیدا میشود ولی‌ نوع و در آمد آن بسته به تجربه با field کاری شما دارد

کارهای معمولی‌ یا minimum wage با ساعتی‌ ۸ دلار شروع میشود تا حدود ۱۲ دلار که مثل کار department store می‌باشد که در اینجا خصوصاً خیلی‌ از خانمهای ایرانی‌ در department store مانند macys , dillards مشغول به کار هستند

برای آقایان اگر به زبان انگلیسی‌ تسلط دارید بهترین کار فروشندگی یا sales personدر car dealership بزرگ مانند تویوتا و..... است که شامل یک حقوق ثابت در حدود ۱۲۰۰ دلار در ماه به اضافه commission برای هر اتومبیل بسته به قیمت اتومبیل بین ۱۵۰ تا ۴۰۰ دلار یا حتا بیشتر برای هر ماشین است ولی‌ از شما انتظار دارند که حد عقل ۱۰ تا ۱۲ اتومبیل در ماه بفروشید در غیر اینصورت اخراج خواهید شد!اگر یک sales person موفق باشید بین ۴۰ تا ۸۰ هزار دلار در سال خواهید ساخت

ممکن است در car dealership ایرانی اینجا که تعدادشان هم زیاد هست کار پیدا کنید که البته آنها کمتر پرداخت میکنند ، هفته‌ا‌ی ۳۰۰ دلار به اضافه ۱۰۰ دلار برای هر ماشین ولی‌ نیاز به زبان انگلیسی قوی نخواهید داشت

اگر هم پول و سرمایه حدود حد عقل ۲۰۰ هزار دلار دارید میتوانید برای خودتان dealership باز کنید یا کار خرید و فروش خانه انجام دهید که در اینصورت حتما باید مدتی‌ برای کسی‌ در construction field یا car dealership کار کرده و تجربه کافی‌ کسب نمایید در غیر اینصورت ممکن است سرمایه خود را ریسک کرده و ببازید که من نمونه عینی آن را دیدم که یکی‌ از آقایان تازه مهاجر از ایران این کار را کرد و حالا از ناچاری cabdriver در شده است البته آن هم گزینه‌ بعدی نیست اگر می‌خواهید برایه خودتان کار کنید

cabdriver اینجا حدود ۳۵۰۰ دلار در ماه می‌سازد.
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، golia ، dv2017 ، MiladCr7 ، copol ، kamali2025 ، shahin61
یه سوال "شما برای پیشرفت کدام ایالت را توصیه میکنید1 تگزاس 2 اکلاهاما<<<سوالم را از این جهت ببینید که مثلا بنده با سرمایه اندک میخوام جایی شروع کنم که هزینه ها به نسبت پایینتر از ایالتی مثل کالیفرنیا باشه که بتونم زمان بیشتری برای جا افتادن در غربت بدست بیارم و همچنین زود کار پیدا کنم که از جیب نخورم >>> راستی رصد هیسپانیش در اون ایالت چقدر هست ؟
شماره کیس2016AS7000//کنسولگری: Ankaraتغییربه>>>Abu dhabi// افراد منظور در کیس:3//
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidfireboy67 ، kamali2025
(2016-02-08 ساعت 11:04)golia نوشته:  یه سوال "شما برای پیشرفت کدام ایالت را توصیه میکنید1 تگزاس 2 اکلاهاما<<<سوالم را از این جهت ببینید که مثلا بنده با سرمایه اندک میخوام جایی شروع کنم که هزینه ها به نسبت پایینتر از ایالتی مثل کالیفرنیا باشه که بتونم زمان بیشتری برای جا افتادن در غربت بدست بیارم و همچنین زود کار پیدا کنم که از جیب نخورم >>> راستی رصد هیسپانیش در اون ایالت چقدر هست ؟
دوست عزیز تگزاس ایالت خیلی خوبیه هم از لحاظ کار و پیشرفت دانشگاه های خیلی خوبی هم داره ولی خوب مشکلات که داره بدون ماشین کمر شکنه قیمت ها در دالاس و هیوستون زیاد فرقی با جای مثل نیویورک نداره اگه به دنبال جای ارزان و خوب میگردید ایالت کولورادو در نظر بگیرید شهر boulderو شهر denver شهر های خیلی خوب ارام با طبیعت عالی و جزوء شهرهای سوم در سال 2016 و مقام اول 2015 بهترین شهرهای امریکا است شهر iowa city در ایالت iwoa رو هم در نظر بگیرید خیلی خوبن
هم امنیت دارن و هم وضعیت کار هم خوبه ولی اگه به دنبال شهری که اجاره ها بسیار ارزان باشه Columbus در ابلات اوهایو خیلی خوبه ایرانی خیلی داره دانشگاه خوبی داره ولی از لحاظ کاری ضعیفه از لحاظ تفریحی مثل دالاسه زیاد چنگی به دل نمی زنه و بیشتر ایرانی ها از نظر خلوتی در شب ناراضی هستن و اینو بدونین ایالات تگزاس به شدت مذهبی است
ولی اگر دوست عزیز شما تنها هستید من به شما شهر نیویورک رو توصیه می کنم خیلی ها میگن گرونه مالیات زیاده ولی من به شما میگم چرا
اول اینکه شما در نیویورک می توانین با roommate شدن در بهترین منطقه نیویورک همخانه شود که خودش اجاره 800 تا 900 دلار بیشتر نیست وقتی شما همخانه هستید با اون 900 و یا 800 تا شامل برق و اب و گاز هم میشه یعنی نمی خواد قبض برق و .... بدید ولی اگر به عنوان مثال در دالاس خانه با 900 تا بگیرید باید اجاره بدید و پول برق و...... که میشه 150 دلار میشه که همون 1100 تا 1200 تا در میاد از لحاظ مواد غذایی هم که تقریبا یکسانه نیویورک هم والمارت داره ....
از لحاظ کاری تو هر رشته و کاری هیچ شهری به پای نیویورک نمیرسه شما به سایت craigslist > sites
برید تعداد زیاد شغل ها رو می تونید ببینید و اینکه همه در یکجا متمرکز است یعنی شما به خاطر کار لازم نیست تغییر مکان بدید
از لحاظ دانشگاه هم که مقام اول رو داره
و مهم ترینش public transit هستش که بزرگترین مترو رو داره که 24 ساعت بازه و شما هیچ وقت احتیاجی به ماشین نخواهید داشت
اگر ایالت نیویورک خرج هاش سنگیه که میگن همین جوری هم دست مزد ها یا wage salary بالای هم داره
‎رویت قبولی:‎ 6 may‎
‎‎ارسال فرم ‎may 11: ‎
‎‎کنسولگری: انکارا ‎‎
‎‎کارنت ‎ 8 Feb ‎
‎‎نامه دوم ‎15 feb
‎‎تعداد نفرات‎: 1‎ نفر‎‎
‎‎مصاحبه:‎ ‎6april
‎‎مدیکال:‎31march
کیس نامبر‎
2016000005‎
دریافت ویزا:یکضرب
دستانی که به دیگران کمک می کند بهتر از دستانی است که به سمت اسمان دراز می شود
پاسخ
تشکر کنندگان: golia ، MiladCr7 ، پرسپولیس6 ، copol ، kamali2025
بسیار ممنون از راهنمایی تون البته ما یه خانواده 3نفره هستیم .در نتیجه شما ترجیح میدید که شهر ی مثل نیویورک شانس پیدا کردن کار رو بالا میبره ولی باید راهکاری برای کم کردن مخارج پیدا کنیم مثل share کردن خانه و امثالهم .درباره Denver زیاد اطلاعی ندارم اگر اطلاعاتی دارید ممنون میشم بفرمایید... نگرانی من بعد مهاجرت اینه که نتونم در زمان مناسب کار پیدا کنم و پس اندازم هم تموم بشه گاهی به این فکر میکنم که در هر صورت تو یکسال اول یه ایالت کم هزینه و مناسب برای کارهای چیپ پیدا کنم تا با هزینه کمتر به زبان مسلط تر بشم و هم از لحاظ اجتماعی و هم از نظر تحصیلی مدرکم رو منطبق با امریکا کنم .ولی از اونطرف جابجایی بعد از اون خیلی خیلی سخت میشه ...
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidfireboy67 ، kamali2025 ، فام مج
(2016-02-08 ساعت 14:59)golia نوشته:  بسیار ممنون از راهنمایی تون البته ما یه خانواده 3نفره هستیم ... در نتیجه شما ترجیح میدید که شهر ی مثل نیویورک شانس پیدا کردن کار رو بالا میبره ولی باید راهکاری برای کم کردن مخارج پیدا کنیم مثل share کردن خانه و امثالهم .

اره به نظر من share کردن خونه خیلی خوبه ولی نه برای خانواده
در پیدا کار کردن کار در نیویورک شکی نیست سایت که گفتم برید با ایالت های دیگه مقایسه کنید واقعا زیاده
شما شهر boulder و iowa city رو مقایسه کنید خیلی خوبه مخصوصا شهر boulder در ایالت کولورادو هم محیطی خانوادگی است ارزان و طبیعت بسیار عالی و دانشگاه ایالتی ارزان کار هم بد نیست
کلن زبان خیلی مهمه اگه نشه ارتیاط برقرار نکرد کار همه جا مشکل میشه دیگه فرقی نمی کنه. هر ایلاتی مشکلات خودش رو داره اگه شهرش کوچیک باشه هزینه هاش کمتراست همون طور هم کار نسبتا کمه ولی خوب برای شما همه ممکنه تا ماه های اول پیدا نشه سخته شهرهای salt lake city و boulder coرو در نظر بگیرید شهر کلمبوس اوهایو هم خوبه جابه جای دوست عزیز سخته ولی نه اونقدر سخت که همه بزرگش میکنن شما هر جا بخواهید برید با 300 دلار 200 تا میشه وسایل تهیه کرد و یک هزینه بلیط و اجاره من نمی دونم بقیه چیکار میکنن میگن سخته جایه جایی
شما شهر های خوب و کوچیک و امنیت دار و ارزون در یک لیست تهیه کنید بعد به سایت که بالا گفتم برید در قسمت job کار مورد نظر دنبال کنید هر کدام بهتر بود اون شهر انتخاب کنید
تگزاس همه خوبه ولی خوب دیگه همون هزینه ماشین و بیمه و بنزین میشه همون 3000تا پس اگر شهر انتخاب کنید که نیاز به ماشین نباشه 3000تا میشه صرفه جویی
و اگر خانواده همراه فرزند کوچیک هستید نیویورک خوب نیست
‎رویت قبولی:‎ 6 may‎
‎‎ارسال فرم ‎may 11: ‎
‎‎کنسولگری: انکارا ‎‎
‎‎کارنت ‎ 8 Feb ‎
‎‎نامه دوم ‎15 feb
‎‎تعداد نفرات‎: 1‎ نفر‎‎
‎‎مصاحبه:‎ ‎6april
‎‎مدیکال:‎31march
کیس نامبر‎
2016000005‎
دریافت ویزا:یکضرب
دستانی که به دیگران کمک می کند بهتر از دستانی است که به سمت اسمان دراز می شود
پاسخ
تشکر کنندگان: golia ، MiladCr7 ، پرسپولیس6 ، copol ، kamali2025 ، mohsen kaheh
پس از ۵ سال از ورودم به آمریکا حالا کمی‌ وقت دارم تا در مورد زندگی‌ در اینجا و تفاوت‌های اون با ذهنیت قبلی‌ خودم بنویسم در ضمن اضافه کنم این دومین پست من هست در اینجا پس از گذشت ۳ سال که اصلا سر به این سایت نزدم!

زندگی‌ در آمریکا خیلی‌ از اون چیزی که تصور می‌کردم بهتر و راحت تر است حد عقل برای من ، در ابتدا کمی‌ مشکلات وجود داشت تا با روند سریع زندگی‌ در اینجا وفق پیدا کنم ولی‌ پس از گذشت ۲ سال همه چیز شروع به عادی شدن و آسان شدن نمود

۵ سال پیش زمانی‌ که من به آمریکا آمدم بازار مسکن در حالت رکود بود و بهترین زمان برای سرمایه گذاری که خوشبختانه من از آن حد اکثر استفاده را کردم ولی‌ حالا با بالا رفتن قیمت خانه کار کردن در اون فیلد کمی‌ سخت شده مگر آنکه به خرید و فروش منازل High End و بالا قیمت بپردازید که آنهم تا حدی ریسکی‌ و البته زمان‌بر هست

در حل حاضر قیمت بنزین در اینجا بسیار پائین هست $1.23 per gallon در ایالت ما اکلاهما که بسیار امید بخش است

اگر می‌خواهید برای خودتان کسب و کار داشته باشید هنوز هم به نظر من بهترین فیلد ساخت و ساز و Construction و خدمات ساختمانی و پس از اون Car Dealershipکه بسیاری از ایرانی‌‌ها در آن هستند بهترین و پولساز‌ترین کارها هستند

در حال حاضر من در ۴ Field مختلف کار می‌کنم که مرا بسیار مشغول کرده و البته درامد کافی‌ هم دارد

1.HVAC

2.RENTAL PROPERTIES

3.CAR DEALER WHOLSALER

4.ONLINE SALE

در مجموع باید بگم از زندگی‌ در اینجا به علت ثبات اقتصادی بالا و رفاه عمومی‌ خوب بسیار راضی‌ هستم البته من همیشه چه در ایران چه در آمریکا Businessman بودم و برای خودم کار کردم و این ممکنه یکی‌ از دلیل موفق بودن و راضی‌ بودن من از اینجا باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، golia ، storagemeter ، dv2017 ، MiladCr7 ، copol ، فام مج ، inanna
HVAC چه بیزنسیه میشه توضیح بدید.یه سوال دیگه هم داشتم ... من رشته و شغلم حسابداری هست البته اینهم میدونم که ابتدا به امر نمیتونم وارد این کار بشم ..بهرحال اوضاع کار حسابداری در اونجا چطوره ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
HVACR STANDS FOR HEATING , VENTILATING ,AIR CONDITIONING AND REFRIGERATION
تا حدودی شبیه کار تاسیسات در ایران ولی‌ کاملا متفاوت از نظر تکنولوژی و نحوه مدیریت که برای انجامش باید LICENSED MECHANICAL CONTRACTOR باشید .گرفتن LICENSE مربوطه حدودا ۳.۵ سال برای من وقت گرفت

حسابداری تقریباً در همه جای آمریکا میتواند کار پیدا کند البته به شرط داشتن LICENSE . در ابتدا که برای دیگران کار می‌کنید حدود ساعتی ۲۰ تا ۳۰ دلار دریافت خواهید کرد ولی‌ اگر بتوانید BUSINESS خود را دایر کنید بسیار عالی‌ است به عنوان مثال شخصی‌ که CPAمن هست در طول ۳ ماه اول سال که شلوغ‌ترین فصل اینکار هست به خاطر TAX SEASONحدود $۳۰۰۰۰۰ می‌سازد ولی‌ در طول بقیه سال کارشان بسیا SLOW است و محدود به ما صاحبان BUSINESS میشود که باید هر ۳ ماه TAX هایمان را FILE کنیم البته این شخص (ADAM)حدود ۲۵ سال در این BUSINESS بوده و کاملا ESTABLISHED شده است.
پاسخ
تشکر کنندگان: golia ، storagemeter ، MiladCr7 ، پرسپولیس6 ، copol ، kamali2025

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان