کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
(2012-08-22 ساعت 16:31)sadra_sepehr نوشته:  
(2012-08-22 ساعت 15:57)shahyad نوشته:  
(2012-08-22 ساعت 15:43)sadra_sepehr نوشته:  
(2012-08-22 ساعت 15:16)shahyad نوشته:  
(2012-08-22 ساعت 13:28)مهتاب - 2251 نوشته:  سلام
لطفا اگه کسی اطلاعی داره که میشه محل مصاحبه رو به ترکمنستان تغییر داد ، داره به من بگه
اصلا بجز انکارا و ابوظبی میتونیم درخواست جای دیگه ای بکنیم ؟
خوب عشق اباد خیلی راحتره بریم تا ترکیه و دبی
مرسی
خیر فقط 2 سفارت آمریکا در ابوظبی و انکارا مسول رسیدگی به پرونده ایرانی ها در مورد ویزای مهاجرتی یا لاتاری هستند (البته ایرانیهای اسیا)

دوست عزیز 5 سفارت در کشورهای امارات ، ترکیه ، آلمان ، ایتالیا و اتریش مسئول رسیدگی به پرونده ی ایرانیان در مورد ویزاهای مهاجرتی هستند مگر اینکه شما اقامت آن کشور را داشته باشید و سفارت آمریکا در آن کشور بتواند ویزای مهاجرتی صادر کند.
درسته ایرانیهای قاره اسیا فقط در 2 سفارت ترکیه و امارات مصاحبه میشن و سفارت های ایتالیا اتریش و المان مخصوص ایرانیهای مقیم اروپا هست که بنده هم عرض کردم و منظورم همین بود

خیر کسانی که پاسپورت ایرانی دارند فارغ از قاره ای که در آن زندگی می کنند می توانند در یکی از این 5 کشور مصاحبه شوند.
ولی عرف و معمول اینه که ایرانیهای قاره اسیا امارات یا ترکیه مصاحبه بشوند و معمولا kcc هم این مساله رو مبنای تعیین محل مصاحبه قرار میده مگر اینکه خود برنده درخواست تغییر محل مصاحبه به کشورهای اروپایی رو بکنه که خیلی نادر هست و منطقی نیست و با عقل جور در نمیاد که ایرانی از ایران بلند بشه بره مثلا المان مصاحبه بشه تازه ویزای المان هم به کنار من که تا حالا کیس ایرانی مقیم قاره اسیا ندیدم که اروپا مصاحبه بشه اصلا خود kcc هم این کارو نمیکنه و حتی 1 مورد هم مشاهده نشده است
تشکر کنندگان: j@vad ، saeed2568 ، farshadsh ، shani89
(2012-08-22 ساعت 15:16)shahyad نوشته:  
(2012-08-22 ساعت 13:28)مهتاب - 2251 نوشته:  سلام
لطفا اگه کسی اطلاعی داره که میشه محل مصاحبه رو به ترکمنستان تغییر داد ، داره به من بگه
اصلا بجز انکارا و ابوظبی میتونیم درخواست جای دیگه ای بکنیم ؟
خوب عشق اباد خیلی راحتره بریم تا ترکیه و دبی
مرسی
خیر فقط 2 سفارت آمریکا در ابوظبی و انکارا مسول رسیدگی به پرونده ایرانی ها در مورد ویزای مهاجرتی یا لاتاری هستند (البته ایرانیهای اسیا)

دوست عزیز 5 سفارت در کشورهای امارات ، ترکیه ، آلمان ، ایتالیا و اتریش مسئول رسیدگی به پرونده ی ایرانیان در مورد ویزاهای مهاجرتی هستند مگر اینکه شما اقامت آن کشور را داشته باشید و سفارت آمریکا در آن کشور بتواند ویزای مهاجرتی صادر کند.
سلام مجدد بر دوستان عزیز
کسی که جواب منو نداد تو سوال قبلی .خودم میدمنم شرایط خیلی خاصه ولی میشه لطف کنید به من منبع این پاسخ رو بگید که از کجا متوجه این شدید که فقط این 5 کشور هستند .
شایط منم با خوندن این منبع به جواب هام برسم .
ممنون .
تشکر کنندگان:
(2012-07-27 ساعت 22:50)libra_sky نوشته:  ببخشید خب دیر نمیشه به نظر شما ؟؟ ممکنه سهمیه در نظر گرفته شده رو پر کنن از دیگران و بعد من و شمایی که بعد از 10 ماه از دیگران داریم مدارک و فرم ها رو میفرستیم رو کارنت نکنن ...

Re:سلام به همگی قبول شدگان، به نظر من شما باید مشکلتون رو حتماً با KCC در میون بذارین ، چون با توجه به شماره کیستون که با ***8 شروع میشه، میشه گفت که زیر 10000 نفر اول هستین ، و اینکه من یا کسی دیگه بهتون نظر بده و شما به اون بسنده کنین، دارای ریسک بسیار بالایی هست. من فکر کنم شما باید فرم اولیه رو که همون فرم 122 و 230 میباشد رو حتماً در زمان اعلام شده توسط اداره مهاجرت پست کنین ، حالا بسته به اینکه مصاحبه شما کی هست یه نامه بهشون بزنید و مشکلی که دارین رو براشون توضیح بدین ، اگه جواب اونا رو داشته باشین هر مشکلی که بعدش پیش بیاد شما میتونین به اون ایمیلی که KCC براتون فرستاده نسبت بدین و این به نظرم دارای هیچ خطری در رابطه با صلاحیت دار بودن شما به وجود نمیاره
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: moti1369
(2012-08-22 ساعت 18:18)eimanjon نوشته:  دوست عزیز 5 سفارت در کشورهای امارات ، ترکیه ، آلمان ، ایتالیا و اتریش مسئول رسیدگی به پرونده ی ایرانیان در مورد ویزاهای مهاجرتی هستند مگر اینکه شما اقامت آن کشور را داشته باشید و سفارت آمریکا در آن کشور بتواند ویزای مهاجرتی صادر کند.
سلام مجدد بر دوستان عزیز
کسی که جواب منو نداد تو سوال قبلی .خودم میدمنم شرایط خیلی خاصه ولی میشه لطف کنید به من منبع این پاسخ رو بگید که از کجا متوجه این شدید که فقط این 5 کشور هستند .
شایط منم با خوندن این منبع به جواب هام برسم .
ممنون .
Information for Iranian Immigrant Visa Applicants

Ankara is the only Iranian immigrant processing post in Turkey. Other Iranian immigrant processing posts are Vienna, Abu Dhabi, Frankfurt and Naples.
منبع

اگر جایی غیر از 5 شهر فوق بخواهید مصاحبه شوید، باید در آن کشور مقیم باشید.
تشکر کنندگان: el333 ، amir0_0amir ، hana_fd ، Hediyeh ، afs ، zina s ، mahdi/sh ، lilistar ، j@vad ، rezagh ، saeed2568 ، shani89
(2012-08-23 ساعت 15:15)mahdi/sh نوشته:  دوستان خواهشا در جواب دادن دقت کنید
ایرانی های مقیم ایران فقط میتونن در سفارت آمریکا در ابوظبی و آنکارا مصاحبه بشن
ولی اگر مقیم کشور دیگه این باشن میتونن در همون کشور مصاحبه بشن
بودن دوستانی که در مالزی و هند مصاحبه شدن چون اونجا زندگی میکردن
اون دوستانی که در مالزی یا هند مصاحبه شدند برای کدوم نوع ویزا بوده؟ لاتاری یا توریستی یا تحصیلی؟ منظور من بیشتر کیس های لاتاری بود
تشکر کنندگان: shani89
(2012-08-23 ساعت 19:53)shahyad نوشته:  
(2012-08-23 ساعت 15:15)mahdi/sh نوشته:  دوستان خواهشا در جواب دادن دقت کنید
ایرانی های مقیم ایران فقط میتونن در سفارت آمریکا در ابوظبی و آنکارا مصاحبه بشن
ولی اگر مقیم کشور دیگه این باشن میتونن در همون کشور مصاحبه بشن
بودن دوستانی که در مالزی و هند مصاحبه شدن چون اونجا زندگی میکردن
اون دوستانی که در مالزی یا هند مصاحبه شدند برای کدوم نوع ویزا بوده؟ لاتاری یا توریستی یا تحصیلی؟ منظور من بیشتر کیس های لاتاری بود

دوست عزیز اینجا تاپیک لاتاری هست
و منم منظورم لاتاری بود

مدیریت محترم و عزیزتر از جانم Smile
میشه بفرمایید چرا این پست من پاک شده ؟
آیا بیهوده بود ؟
یا اشتباه ؟
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
از امارات متحده تا ایالات متحده
تشکر کنندگان:
سلام من فرمم رو فرستادم /هنوز کارنت نشدم می خوام سفارتم رو عوض کنم /به ابوظبی برم/سوال من اینه که الان ایمیل بزنم به kccبرای تغییر سفارت یا صبر کنم کارنت بشم بعد ایمیل بزنم
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان:
(2012-08-24 ساعت 16:47)honey rahmati نوشته:  سلام من فرمم رو فرستادم /هنوز کارنت نشدم می خوام سفارتم رو عوض کنم /به ابوظبی برم/سوال من اینه که الان ایمیل بزنم به kccبرای تغییر سفارت یا صبر کنم کارنت بشم بعد ایمیل بزنم

شما از الان بايستي تغيير مورد نظرتون رو اطلاع بدهيد.
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: honey rahmati ، rezagh ، j@vad ، saeed2568
با سلام راسته که توی سفارت ابوظبی یک سری هندی مصاحبه می کنند وخیلی سخت می گیرن وبا قصد و غرض کیس ها رو رد می کنن یا شایعه هست اگر کسی می دونه بگه که من سفارتم رو عوض نکنم
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان:
(2012-09-04 ساعت 16:39)honey rahmati نوشته:  با سلام راسته که توی سفارت ابوظبی یک سری هندی مصاحبه می کنند وخیلی سخت می گیرن وبا قصد و غرض کیس ها رو رد می کنن یا شایعه هست اگر کسی می دونه بگه که من سفارتم رو عوض نکنم

گویا هندی هم توشون هست... ولی بقیه صحبتهایی که شنیدی شایعه هستش
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: honey rahmati ، saeed2568
وقتی وارد امارات میشی انگار وارد هندوستان شدی اینقدر که هندی هست اماراتی نمی بینیSmile
کیس نامبر :2013AS00003### تاریخ رویت قبولی:2 می(روز تولدم) کنسولگری:ارمنستان کارنت :نوامبر مصاحبه:اواخر ژانویه کلیرنس:اوایل مارچ
تشکر کنندگان: EElnaz
سلام
میشه یه راهنمایی بکنین بگین که حالا که سفارت انکارا اینقدر شلوغه به نظرتون اگه من الان ایمیل بزنمو محل مصاحبه رو تغییر بدم صلاح هست یا نه؟ کیسمون حدود 2800 و ممکنه این ماه کارنت شیم
میگم تا قبل اعلام کارنتی ها ایمیل بزنمو محل و تغییر بدم؟
تشکر کنندگان:
دوستان خودتون رو اذیت نکنید من ایمیل زدم برای تغییر سفارت گفتند اگر تغییر آدرس شده باشید می توانید سفارتتون رو عوض کنید و آدرس جدیدتون رو باید بنویسید پس خودتون رو زحمت ندهید کارنت هم نشده بودم
تشکر کنندگان: saeed2568 ، soheila_chem ، Championking ، shani89
(2012-09-05 ساعت 21:21)honey rahmati نوشته:  دوستان خودتون رو اذیت نکنید من ایمیل زدم برای تغییر سفارت گفتند اگر تغییر آدرس شده باشید می توانید سفارتتون رو عوض کنید و آدرس جدیدتون رو باید بنویسید پس خودتون رو زحمت ندهید کارنت هم نشده بودم

سلام دوست عزیز ، فرمایش شمادرسته ،در صورتی که از طرف کی سی سی مصاحبه شما برای آدرس اول برنامه ریزی نشده باشه. چون در این صورت از دست کی سی سی خارج میشه و مدارک شما به سفارتخونه مذبور ارسال شده. در آن صورت شما باید یک ایمیل به سفارتخونه بفرستین و خواسته خودتون رو بهشون بگین ، اگه اونها قبول کردن در آن صورت میتونین تغییر آدرس بدین وگرنه که هیچ.
این مطالبی رو که براتون نوشتم درست طبق نامه ای ست که کی سی سی برای من فرستاد و میخواستم مصاحبه م رو از کوآلالامپور به آنکارا تغییر بدم. البته من هم قبل از اینکه کارنت بشم براشون ایمیل زده بودم و اونها این جواب رو بهم داده بودند. در حال حاضر هم که کارنت شدم نه مثل بچه های واقع در مالزی برام ایمیلی زدن و نه مدارکی دارم که ثابت کنه محل مصاحبه من رو به آنکارا تغییر دادن. فقط امیدوارم که این اتفاق افتاده باشه وگرنه که هیچ مدرکی رو هنوز ترجمه نکردم اگر جزو بچه های مالزی قبولم کرده باشند
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان:
من دو بار با کی سی سی مکاتبه کردم برای تغییر سفارت محل مصاحبه. هر دو بار یک جواب از پیش تعیین شده رو فرستادن. که اگر آدرس سکونت شما تغییر کرده میتونید سفارت رو تغییر بدین. بار دوم مکاتبه کردم و گفتم که سفارت آمریکا توی ایران بسته شده. و من هنور مقیم ایران هستم اما میخوام سفارت محل مصاحبه رو تغییر بدم دوباره همون جواب قبلی رو فرستادن. من موندم دیگه چه کار باید بکنم. خیلی مستعصل شدم.
حلقه پیر مغان از ازلم در گوش است... برهمانیم که بودیم و همان خواهد بود

CN :2013AS0000023$$*رويت قبولي : 8 May* ارسال فرم‌ها : 21 May*سفارت: ابوظبی*دريافت نامه دوم Sep 22: * تاريخ مصاحبه: ژانویه 2013 (تغییر تاریخ مصاحبه) * ویزا: یکضرب * سفرنامه
تشکر کنندگان: honey rahmati ، saeed2568 ، EElnaz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان