آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

سرقت هویت و راههای جلوگیری از آن توسط LastPass
سلام دوستان

خیلی کوتاه اشاره میکنم به قضیه ایشالا که خودتون بتونین سر و تهش رو هم بیارین!! اگه هم کسی نتونست راه بندازه اینجا بنویسه تا ببینیم بلکه خودم و یا بقیه کمک کردن...

این قضیه سرقت هویت ‎Identity Theft‎ که در آمریکا خیلی مرسومه! سالی بیش از دویست و پنجاه هزار شکایت در این زمینه میشه. بغیر از اینکه باید سعی کنیم مدارک و کاغذ ماغذ (مخصوصا ماغذ که خیلی خطرناکه!) و بیل و میل و اینا رو میندازیم دور حتما خوب معدوم کنیم. میدونیم هم که شماره سوشال سکیوریتی و تاریخ تولد رسمی و آدرس و شماره گواهینامه مون رو هم حداالامکان به کسی ندیم با اینکه نمیشه و معمولا برای اکثر کارا باید داد.

یکی از معروف ترین روشهای سرقت هویت از طریق کامپیوترهای ما هست. اونقدر هم اینجا همه چی اینترنتی که هست و هر کی یک سایت مخصوص خودش و اونا هم متصل به اکانت گوگل و FB و تویتر و پسوردهای مختلف که یاد آدم نمیمونه و پسوردهای شبیه هم که خطرناکه و ‎.....‎ خلاصه! بهترین کار اینه که از یک نرم افزار مدیریت پسورد استفاده کنیم. اگه پول دارین که بهتره برین ‎Roboform‎ بخرین که عالیه وگرنه در همون حد ولی رایگانش ‎LastPass‎

اینو نصب میکنین رو بروزرتون و حتی میتونه براتون پسوردهای بسیار عجیب هم تولید کنه که اصلا نیازی نیست به خاطر بسپارین. تنها پسوردی که لازم دارین، مستر پسورد این برنامه هست که اول کار میزنین و اون بقیه پسوردها رو از سرور بسیار امنش وارد فرمهای ساین این شما میکنه. فرم ها رو هم پر میکنه موقع ثبت نام. به ‎Google Authenticator‎ هم وصل میشه که امنیت دیگه میزنه بالای صد در صد! برنامه اش رو اسمارت فونتون نصب میکنین و حتی اگه کسی مستر پسورد ‎LastPass‎ شما رو بدونه موقعی که بخواد وارد اکانتتون بشه میگه یک پسورد موقت از برنامه توی گوشیت بهم بده! اونم که گوشی تونو نداره پس نمیتونه وارد بشه!!
این قسمتش حتی اینترنت هم تو گوشیتون نمیخواد. زمانی هم که خواستین جایی برین که ایمیل لازم بشین ولی نمیتونین اسمارت فون رو ببرین، میتونین هفت هشت ده تا پسورد موقت از سایت گوگل بگیرین و بذارین تو کیفتون و هر وقت لازم شد یکی یکی استفاده کنین.
استثنائا حتما پسورد ایمیل تون رو هم بهمراه مستر پسورد این به یاد داشته باشین ولی بقیه لازم نیست. برای تنظیمات مخصوصا تنظیمات لاگین به سایت بانکها هم ‎AutoLogin‎ نذارین چون ارور میده.

یک مزیت دیگه هم داره که توی تنظیماتش میزنین ‎Free Credit Report‎
هر تغییری در کردیت ریپورتتون ایجاد بشه که نشان دهنده مثلا تقاضای باز کردن کردیت کارت هست یا چیزهای دیگه، بهتون اطلاع میده! و شما فورا میفهمین که کسی داره به اسم شما کردیت باز میکنه و سریع جلوشو میبندین. البته نسخه پولیش ریپورت با جزئیاتری میده اما همین رایگانشم خیلییه! از طریق ‎TransUnion‎ میده. ایکاش مال ‎Equifax‎ بود بهرحال.

لذتش رو ببرین... پشت گوشم نندازین که اینجا همه زندگی آدم به یک اکانت وصله!!
پستهایم را زیاد جدی نگیرید چون ::کماکان در مایه های خداحافظیم ‎::
فلسفه «خر ما از پل گذشت، نشیمنگاه متزلزل دیگران» را کنار بگذارید. از هر دستی بدهید، از همان دست یا نهایتا از دست دیگر، یک روزی پس می گیرید.
بدهی رتبه ها را هم، احیانا با تاخیر، پس می دهم، مگر آنهایی که اکانتشان بسته شده.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
ماشالا همه مطلب رو گرفتن هااا!!! کارتون درسته بابا ‎Tongue
پستهایم را زیاد جدی نگیرید چون ::کماکان در مایه های خداحافظیم ‎::
فلسفه «خر ما از پل گذشت، نشیمنگاه متزلزل دیگران» را کنار بگذارید. از هر دستی بدهید، از همان دست یا نهایتا از دست دیگر، یک روزی پس می گیرید.
بدهی رتبه ها را هم، احیانا با تاخیر، پس می دهم، مگر آنهایی که اکانتشان بسته شده.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: frozen mind ، masih sh ، storagemeter ، far62 ، amjad ، Reza20002 ، taherifar
یامی جان، کار خودت درسته که مطالب خوب و مفید و کاربردی برای ما می نویسی! ‎WinkSmile
‎[en] PD: Jan. 6, 2001‎
Visa: ‎July 2012‎
F4
‎[/en]‎
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: yami ، masih sh ، storagemeter ، كاميلا ، taherifar
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان