کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تمدید زمان ویزا
سلام به همه دوستان

من شنیدم مدت زمان ویزایی که بعد از مصاحبه میدن 6ماه است من چون همسرم دانشجو زبانه وممکن بعد از گرفتن ویزا درسش بیشتر از 6 ماه طول بکشه میشه ویزای داده شده را تمدید کرد.ممنون میشم اگه جوابم رو بدید یا اگه وکیل خوبی تو این زمینه کسی سراغ داره بهم معرفی کنه
تشکر کنندگان:
شما باید در مهلت شش ماه که دارید حتما یک سفر به آمریکا داشته باشید تا مدارک شما را تحویل گرفته و گرین کارت را فعال کنند. می توانید بلافاصله بعد از فعال سازی دوباره خارج شوید (ویزایی که دارید تا قبل از رسیدن اصل گرین کارت و تا ۱ سال به عنوان گرین کارت عمل می کند) ولی مدت اقامتتان خارج از آمریکا نباید بیشتر از شش ماه باشد مگر در شرایط خاص.
شماره کیس: AS93XX
نامه اول: 2007 4th April
ارسال مدارک: 9th May 2007
دریافت پاکت دوم: 23rd March 2008
مصاحبه: 6th May 2008
كليرنس: 13th May 2008
دريافت ويزا: 9th June 2008
دریافت کارت: 11th July 2008
تشکر کنندگان:
سلام
در صورتی که مجبورید بیش از اندازه خارج از آمریکا باشید.حتما با یک وکیل صحبت کنید تا اداره مهاجرت رو در جریان بزارند.
تشکر کنندگان:
شما بیایید امریکا برای 1 الی 2 ماه تا گرین کارد واگر اشتباه نکنم سوشال نامبرتان را بگیرید و به ایران برگردید. از زمان خروجتان از امریکا 1 سال وقت دارید در خارج از امریکا باشید ولی دوباره سر یک سال به امریکا باید برگردید.(اقوام ما که این کار را می کنند سر یک سال می رن امریکا ودوباره برمی گردند.تازه بعضی هاشون 2 سال در ایرانند **که البته من این 2 ساله را توصیه نمی کنم چون نمی دونم چطوری بدون سیتزن شدن این کار را می کنند .**)
کیس نامبر:  2009as34700
دریافت نامه اول: may 27
تاریخ کارنت شدن:  بولتن june
(واقعا یکسال از زمان رسیدن نامه اول گذشت)
تاریخ دریافت نامه دوم: 1 june
تاریخ مصاحبه کنسل شده: 15 july  
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 july
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 sep
دریافت ویزا:روز مصاحبه
اقدام برای سیتزن شیپ: Dec 2015
انگشت نگاری: Feb 2016
رسیدن نامه ی مصاحبه: May 14th 2016
مصاحبه : Jun 14th 2016
مراسم قسم: Jun 16th 2016
تشکر کنندگان:
با وکیل مشورت کن لطفا.