آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

تمدید زمان ویزا
سلام به همه دوستان

من شنیدم مدت زمان ویزایی که بعد از مصاحبه میدن 6ماه است من چون همسرم دانشجو زبانه وممکن بعد از گرفتن ویزا درسش بیشتر از 6 ماه طول بکشه میشه ویزای داده شده را تمدید کرد.ممنون میشم اگه جوابم رو بدید یا اگه وکیل خوبی تو این زمینه کسی سراغ داره بهم معرفی کنه
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
شما باید در مهلت شش ماه که دارید حتما یک سفر به آمریکا داشته باشید تا مدارک شما را تحویل گرفته و گرین کارت را فعال کنند. می توانید بلافاصله بعد از فعال سازی دوباره خارج شوید (ویزایی که دارید تا قبل از رسیدن اصل گرین کارت و تا ۱ سال به عنوان گرین کارت عمل می کند) ولی مدت اقامتتان خارج از آمریکا نباید بیشتر از شش ماه باشد مگر در شرایط خاص.
شماره کیس: ‎AS93XX‎
نامه اول: ‎2007 4th April‎
ارسال مدارک: ‎9th May 2007‎
دریافت پاکت دوم: ‎23rd March 2008‎
مصاحبه: ‎6th May 2008‎
كليرنس: ‎13th May 2008‎
دريافت ويزا: ‎9th June 2008‎
دریافت کارت: ‎11th July 2008‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام
در صورتی که مجبورید بیش از اندازه خارج از آمریکا باشید.حتما با یک وکیل صحبت کنید تا اداره مهاجرت رو در جریان بزارند.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
شما بیایید آمریکا برای 1 الی 2 ماه تا گرین کارد واگر اشتباه نکنم سوشال نامبرتان را بگیرید و به ایران برگردید. از زمان خروجتان از آمریکا 1 سال وقت دارید در خارج از آمریکا باشید ولی دوباره سر یک سال به آمریکا باید برگردید.(اقوام ما که این کار را می کنند سر یک سال می رن آمریکا ودوباره برمی گردند.تازه بعضی هاشون 2 سال در ایرانند **که البته من این 2 ساله را توصیه نمی کنم چون نمی دونم چطوری بدون سیتزن شدن این کار را می کنند ‎.**)‎
کیس نامبر:  2009as34700
دریافت نامه اول: ‎may 27‎
تاریخ کارنت شدن:  بولتن ‎june‎
(واقعا یکسال از زمان رسیدن نامه اول گذشت)
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎1 june‎
تاریخ مصاحبه کنسل شده: ‎15 july‎  
تغییر تاریخ مصاحبه به ‎:1 july‎
تغییر تاریخ مصاحبه به ‎:1 sep‎
دریافت ویزا:روز مصاحبه
اقدام برای سیتزن شیپ: ‎Dec 2015‎
انگشت نگاری: ‎Feb 2016‎
رسیدن نامه ی مصاحبه: ‎May 14th 2016‎
مصاحبه ‎: Jun 14th 2016‎
مراسم قسم: ‎Jun 16th 2016‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: