کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
لطفا بحث را اینجا ادامه دهید.
تشکر کنندگان: binahayat_m ، rayan.s ، Rasool ، Farshid22 ، Ramkal ، yek_mosafer ، Nightsky007 ، msar
لطفا بحث را اینجا ادامه دهید.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، amir0_0amir ، simi ، msar
سلام. لطفا بفرمایید به غیر از 330 دلاری که روز مصاحبه دادیم برای گرفتن ویزا هم باید پول بدهیم؟ چقدر؟
مصاحبه: 12 جون
سفارت: ابوظبی
تعداد 4 نفر: صدور ویزای 3 نفر 10 سپتامبر Smile
یک نفر : کلیرنس 20 سپتامبر بعد از 100روز انتظارSmile
ورود به آمریکا: 1 آبان، ایالت آریزونا شهر توسان
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، ghazal1386 ، msar
(2012-08-01 ساعت 14:08)behina نوشته:  سلام. لطفا بفرمایید به غیر از 330 دلاری که روز مصاحبه دادیم برای گرفتن ویزا هم باید پول بدهیم؟ چقدر؟
اون ۳۳۰ دلار، همون پول ویزا است، دیگه پولی لازم نیست بدهید.

2012AS35xxx
مصاحبه در اوایل ماه می ۲۰۱۲ در فرانکفورت
ورود به آمریکا، اواخر ماه می همان سال Big Grin
۲۰ روز بعدش هم گرین کارت Wink
تجربه‌های من در اینجا و آنجا
کار هر بز نیست خرمن کوفتن ، گاو نر می‌خواهد و مرد کهن !
تشکر کنندگان: daria ، shahyad ، behina ، امیر مهاجر ، amir0_0amir ، bayat_r ، msar
سلام بچه ها... پولي كه بايد به سفارت بديم ديگه 819 دلار نيست؟ شده 330 دلار؟ جون من؟ موقت يا دلشون سوخته؟
سفر اول به NYC : ١٢ مي ٢٠١٣
سفر دوم به NYC: ٢٣ دسامبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: msar
(2012-08-04 ساعت 14:34)mori نوشته:  سلام بچه ها... پولي كه بايد به سفارت بديم ديگه 819 دلار نيست؟ شده 330 دلار؟ جون من؟ موقت يا دلشون سوخته؟
ميزان پول پرداختي به سفارت آنكارا از زمان شروع مصاحبه بچه هاي 2012 از 819 دلار به 440 دلار در ماه فوريه و سپس 330 دلار به ازاي هر نفر در كيس كاهش يافته است كه اين بي دليل با افزايش قيمت دلار در ايران و رعايت حال اداره مهاجرت براي برندگان ايراني نيست .البته براي ابوظبي هم همين مقدار است. من هميشه مي گم كه اين امريكن ها آدمهاي خيلي شريفي هستند و همه چيزشون با حساب كتابه Big Grin
البته از تغيير اين نرخ براي برندگان ترك و غيره اطلاعي ندارم Tongue
شماره کیس :2012AS0005XXXX - كارنت شدن كيس: June 2012 -تاريخ مصاحبه : هفته آخر June- كنسولگري :Ankara -
نتيجه مصاحبه :‌ كليرنس+ فرم 9 سوالي - تاريخ كليرنس : يه روزي تو نيمه اول سپتامبر ( 7th)

تشکر کنندگان: daria ، mori ، hoj_s000 ، mdtrmd ، hossien_501 ، r.bazargan ، msar
(2012-08-04 ساعت 16:07)gulu نوشته:  
(2012-08-04 ساعت 14:34)mori نوشته:  سلام بچه ها... پولي كه بايد به سفارت بديم ديگه 819 دلار نيست؟ شده 330 دلار؟ جون من؟ موقت يا دلشون سوخته؟
ميزان پول پرداختي به سفارت آنكارا از زمان شروع مصاحبه بچه هاي 2012 از 819 دلار به 440 دلار در ماه فوريه و سپس 330 دلار به ازاي هر نفر در كيس كاهش يافته است كه اين بي دليل با افزايش قيمت دلار در ايران و رعايت حال اداره مهاجرت براي برندگان ايراني نيست .البته براي ابوظبي هم همين مقدار است. من هميشه مي گم كه اين امريكن ها آدمهاي خيلي شريفي هستند و همه چيزشون با حساب كتابه Big Grin
البته از تغيير اين نرخ براي برندگان ترك و غيره اطلاعي ندارم Tongue

gulu جان ربطی به ایرانیها نداره، کلا قیمت همه ویزاها تغییر کرده. تا جایی که یادمه بیشتر غیر مهاجرتیها قیمتشون زیاد شده بود و بیشتر مهاجرتی ها کم شده بود. قبلا تو یک پست کامل توضیح داده بودم این تغییر قیمت ها رو ولی الان متاسفانه با این وضع پریدن تاپیک ها نمیتونم پیداش کنم.
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان: mori ، msar
در سفارت آمريكا تو ابوظبي بايد پول ويزا رو به درهم داد يا به دلار هم ميشه؟
تشکر کنندگان: لاتاری ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان