کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-08-21 ساعت 13:44)dali نوشته:  يكي كمكم كنه چي كار كنم اونايي كه ويزا گرفتن چند روزه ويزاشون اومد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امكان داره بيشتر از 5 روز طول بكشه
ميخوام بليط بگيرم

--------------------------------------------------------------------------------
دوست عزيز
اينجا كسي به شما نميتونه تاييده بده ولي با توجه به تجربيات موجود شما از يكشنبه تا يكشنبه بعدش با ماهان بگيري خيالت جمعتر خواهد بود
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: dali ، AsemanAbee ، amin arefi ، shani89 ، ffrfar
(2013-08-20 ساعت 11:41)niloo-kh نوشته:  
(2013-08-20 ساعت 11:21)mohammad fazli نوشته:  
(2013-08-20 ساعت 09:53)niloo-kh نوشته:  تو رو خدا به من یکی بگه این موضوع رو از کی بپرسم ، هر جا می نویسم پاکش می کنن- دوستان برای من از سفارت برای همسرم که برنده اصلی هستن ایمیل اومده که لیست خواهر و برادرهاتون رو بگید - همسر بنده یه برادر داره که از مادر یکی هستن و پدرشون و در نتیجه فامیلیشون متفاوتن :
2 تا سوال دارم :
1- برای دوستان دیگه ای هم که آنکارا مصاحب کردن همچین نامه ای اومده
2- اسمای همه رو خواهر بردار ها رو مطابق اطلاعات بالا بنویسم یا خیر؟
لطفا زود راهنمایی کنید.
سپاسگزارم

--------------------------------------------------------------------------------
دوست عزيز نگران نباش
اين مسئله براي يكي ديگر از دوستان هم پيش اومده بود. به نظر بنده سعي كنيد اطلاعات درست را بهشون بديد. نهايتا از شما سوال خواهند كرد كه چرا تفاوت فاميلي وجود دارد كه شما هم دليل آن را توضيح خواهيد داد. مطمئن باشيد اين مسائل چندان اهميتي ندارد.

پس برادر و خواهر بنده که ذینفع هستم رو هم بنویسم؟
خير اين اطلاعات فقط مربوط به فرد برنده ميباشد مگر اينكه در خود ايميل درخواستي از شما دقيقا اشاره اي به شخص خاصي شده باشد
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: AsemanAbee ، shani89
(2013-08-20 ساعت 09:50)niloo-kh نوشته:  
(2013-08-19 ساعت 14:56)meysam1986 نوشته:  
(2013-08-18 ساعت 01:41)marsha نوشته:  هفته دیگه کسی اتاپ بلوار هست؟
سلام من 7 شهریور اونجا هستم.

من فردا اتاپم SmileBig Grin

منم اتاپم فردا صبح میرم کمکی بخوای من هستم
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، shani89
خیر 330 $ فقط
تشکر کنندگان: shani89
نه خیر لازم نیست ببری عکس هم همان جا میندازه
تشکر کنندگان:
سلام دوستان لطفا راهنمایی کنین
توی انکارا فقط یکشنبه تعطیل رسمیه یا شنبه هم تعطیله اینو واسه پست میپرسم ما پنجشنبه مصاحبه داریم اگر یه ضرب بدن چند روزه میرسه پست ؟ یکشنبه تاریخ برگشتمون باشه چی میرسیم؟ وای ی ی هر کاریش میکنیم نمیشه با ایران ایر یک به یکشنبه بگیریم اخرش وقت کم میاد ! با ماهان بگیریم سه به سه شنبه فقط یک روز (چهار شنبه) میمونه واسه مدیکال ! من که هنگ کردم یه مغز ریاضی حساب کنه و بگه چکار کنیم لــــــــــــــــــــطفا ؟
تشکر کنندگان: shani89
(2013-08-24 ساعت 14:57)mohajermam نوشته:  سلام دوستان لطفا راهنمایی کنین
توی انکارا فقط یکشنبه تعطیل رسمیه یا شنبه هم تعطیله اینو واسه پست میپرسم ما پنجشنبه مصاحبه داریم اگر یه ضرب بدن چند روزه میرسه پست ؟ یکشنبه تاریخ برگشتمون باشه چی میرسیم؟ وای ی ی هر کاریش میکنیم نمیشه با ایران ایر یک به یکشنبه بگیریم اخرش وقت کم میاد ! با ماهان بگیریم سه به سه شنبه فقط یک روز (چهار شنبه) میمونه واسه مدیکال ! من که هنگ کردم یه مغز ریاضی حساب کنه و بگه چکار کنیم لــــــــــــــــــــطفا ؟

اون پستی رو انتخاب کنید که شنبه ها هم بازه. ما هم 5 شنبه مصاحبمونه و برگشتو یکشنبه گرفتیم.
کیس نامبر 2018AS00002xxx تعداد افراد کیس سه نفر//سفارت آنکارا// ارسال فرم اول ، چهاردهم می

خدا جووووونم به امید خودت..❤️❤️❤️??
تشکر کنندگان: ffrfar
سلام دوستان .. من با خانواده داریم به سمت استانبول حرکت می کنیم .. همین الان توی اتوبوس هستیم .... ولی متاسفانه موفق به رزرو هتل نشدیم .... بد فرم نگرانم .. کسی می تونه راهنمایی چیزی بکنه ... ؟ ؟ ؟ کسی تجربه ای داره ؟ الا اینجا ساعت 4:15 ظهره و ما تقریبا ساعت 9 شب به وقت ترکیه می رسیم استانبول .. منتظر یاری سبزتان هستم .... مرسی
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
تشکر کنندگان: daad ، mhb161 ، shani89 ، ffrfar
(2013-08-24 ساعت 14:57)mohajermam نوشته:  سلام دوستان لطفا راهنمایی کنین

اون پستی رو انتخاب کنید که شنبه ها هم بازه. ما هم 5 شنبه مصاحبمونه و برگشتو یکشنبه گرفتیم.
کیس نامبر 2018AS00002xxx تعداد افراد کیس سه نفر//سفارت آنکارا// ارسال فرم اول ، چهاردهم می

تشکر کنندگان: daad ، shani89 ، mhb161
(2013-08-24 ساعت 17:48)Given نوشته:  سلام دوستان .. من با خانواده داریم به سمت استانبول حرکت می کنیم .. همین الان توی اتوبوس هستیم .... ولی متاسفانه موفق به رزرو هتل نشدیم .... بد فرم نگرانم .. کسی می تونه راهنمایی چیزی بکنه ... ؟ ؟ ؟ کسی تجربه ای داره ؟ الا اینجا ساعت 4:15 ظهره و ما تقریبا ساعت 9 شب به وقت ترکیه می رسیم استانبول .. منتظر یاری سبزتان هستم .... مرسی

اگه زود تر زنگ می زدی یه جوری ردیف می کردیم . غمت نباشه

همون تاکسیم توی استقلال جادسی که گفتم اولویته هتل های معمولی و خوبی داره توی کوچه هاش . اگر دیدی خیلی گرونه یا اینکه خوب نبود پیدا نکردی دومین جایی که خوبه و ارزون تر نسبت به اونجا آکسارای . آکسارای با دولموش از میدان تاکسیم می برن . راحت می تونی پیدا کنی اونجا .
من الان یه حدود قیمت گرفتم هتل 3 ستاره زیر 45 دلار نیستش و هاستل های توی تاکسیم هم تا 70-80 لیر قیمت دادن قبلا به من .
اگه نظرت این بود که توی تاکسیم بمونی ولی پیدا نشد . انتهای همون خیابان استقلال میشه محله Beyoglu اونجا هم هاستل های خوبی داره .

در کل
نگران نباش، تو می تونی .
خیلی راحت هتل میگیری مثل آنکارا . چونه یادت نره Big Grin
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: Given ، shani89 ، mhb161 ، amir82 ، ffrfar
سلام بچه ها
لطفا واسه PTT پست مهاتپاشا رو انتخاب کنین چون شنبه ها هم بازه
تشکر کنندگان: shani89 ، mhb161 ، ffrfar ، amin arefi
دوستان اگه اومدین آنکارا و دنبال مرکز خرید ارزون بودید حتما یه سر به جییم دونیاسی بزنید..قیمتاش خیلیییییی مناسبه و پوشاک همه چی داره..قیافه فروشگاهش از بیرون آدمو جذب نمیکنه ولی توش دریاییه. آدرسشم نزدیک میدان کیزیلای هست. اگه جای دقیقشو خواستید بگید.

تشکر کنندگان: mhb161 ، Soap McTavish ، lilistar ، tajhizgaran
(2013-08-25 ساعت 01:05)hojattollah نوشته:  سلام بچه ها

من ینی شهیر رو انتخاب کردم..اونم بازه. درسته؟

تشکر کنندگان: shani89 ، mhb161 ، Soap McTavish
(2013-08-25 ساعت 01:51)marsha نوشته:  

بازه عزیزم من خودم رفتم از نزدیک دیدم که شنبه ها بازه
به امید یک ضرب همه ما آخرین ها یا دقیقه نودی ها Smile
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان: ali1982 ، marsha ، mhb161 ، ffrfar ، AsemanAbee ، Soap McTavish ، amir82
(2013-08-25 ساعت 10:24)shani89 نوشته:  
(2013-08-25 ساعت 01:51)marsha نوشته:  

بازه عزیزم من خودم رفتم از نزدیک دیدم که شنبه ها بازه
به امید یک ضرب همه ما آخرین ها یا دقیقه نودی ها Smile

آدرسشو میشه بدید پلیز

(2013-08-25 ساعت 13:41)ashkanelecomp نوشته:  

دوست عزيز ميشه بگي كه PTTپست چي هست!!!!1
كمي راهنمايي كن ممنونم

اداره پستی هست که انتخاب میکنیم که ویزامون بعد صدور بره اونجا که ما بریم بگیریم. بهش میگن ptt.

تشکر کنندگان: mhb161 ، Soap McTavish

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان