کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
استرالیا پذیرش مهاجر را چهل درصد افزایش داده است
به نقل از بی بی سی

تصمیم به افزایش پذیرش مهاجر با پیشنهاد هیات بررسی مساله پناهندگی انطباق دارد و نتیجه آن این است که هر سال شش هزار نفر می توانند به دلایل بشردوستانه از استرالیا پناهندگی دریافت کنند.

خانم گیلارد گفته است که افزایش در پذیرش پناهجویان باید به متقاضیان مهاجرت به استرالیا این پیام را ارسال کند که اگر به جای تلاش برای مهاجرت غیرقانونی، در کشور خود بمانند و از راه های قانونی اقدام کنند، امکان بیشتری برای پذیرش دارند.

اخیرا پارلمان استرالیا پیشنهاد بازگشایی مراکز رسیدگی به تقاضای پناهندگی در مناطق خارج از خاک اصلی استرالیا را تصویب کرد.
سلام
پسرم با ویزای دانشجویی مدت 3سال است که دراسترالیا تحصیل میکند. من از همسرم جدا شدم .47سالمه دبیر ریاضی ام .جهت مهاجرت واقامت قانونی به آن کشور چه اقدامی میتوانم انجام دهم.تابستان گذشته برای دیدن پسرم سفری به آنجا داشتم.لطفا راهنمایی فرمایید.بسیار سپاسگذارم.
پاسخ
تشکر کنندگان: kambiz1 ، msar
دوستان چطور میتونیم برای کار و زندگی در استرالیا پذیرش بگیریم؟
پاسخ
(2012-12-23 ساعت 13:52)satin نوشته:  دوستان چطور میتونیم برای کار و زندگی در استرالیا پذیرش بگیریم؟

http://www.immi.gov.au/
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، storagemeter ، kambiz1 ، satin ، msar
ببخشید دوستان اگر جواب بدین ممنونم
دیپلم علوم انسانی دارم یعنی مدرک پیش رو ندارم. ایا مدرک پیش واسه رفتن به دانشگاه در استرالیا لازمه ؟
یک دنیا ممنون
پاسخ
(2013-01-04 ساعت 12:17)123arash نوشته:  ببخشید دوستان اگر جواب بدین ممنونم
دیپلم علوم انسانی دارم یعنی مدرک پیش رو ندارم. ایا مدرک پیش واسه رفتن به دانشگاه در استرالیا لازمه ؟
یک دنیا ممنون

سلام
ببینید استرالیا سیستمش مثل ایران نیست یعنی یک رویه مشخص و ثابت نداره به عنوان مثال دانشگاهها نمره آیلتس متفاوتی دارند .من شرایط دو سه تا دانشگاه استرالیا رو که بررسی کردم دیدم مدرک پیش دانشگاهی ایران رو میخواستن.پس بهترین راه انتخاب رشته مشخص از دانشگاه یا دانشگاههای اونجا و مراجعه به وبسایتشون و یا تماس مستقیم با خود دانشگاههاست.

موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، HAZARA ، only_flight ، 123arash ، mahannn4779 ، kambiz1 ، 327 ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان