کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ازمیر
سلام دوستان من دوستم ازمیر زندگی میکنه میخواستم برم پیشش
نمیدونم چه جوری باید برم چون میدونم پرواز مستقیم نداره
خواستم از اطلس جت بلیط رزرو کنم
تهران-استانبول-ازمیر داشت
سوالی که داشتم اینه که من تو استانبول که پیاده میشم تو فرودگاه آتاترک هست برای سوار شدن به هواپیمای استانبول- ازمیر باید به اون یکی فرودگاه مراجعه کنم یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، JamarWarry
(2012-10-15 ساعت 01:50)ashkanashkanii نوشته:  سلام دوستان من دوستم ازمیر زندگی میکنه میخواستم برم پیشش
نمیدونم چه جوری باید برم چون میدونم پرواز مستقیم نداره
خواستم از اطلس جت بلیط رزرو کنم
تهران-استانبول-ازمیر داشت
سوالی که داشتم اینه که من تو استانبول که پیاده میشم تو فرودگاه آتاترک هست برای سوار شدن به هواپیمای استانبول- ازمیر باید به اون یکی فرودگاه مراجعه کنم یا نه؟

سلام
فرودگاه آتاتورک دو بخش جدا برای پروازهای داخلی و خارجی داره که البته از لحاظ فیزیکی جدا نیست و در همون ساختمان فرودگاه و در سمت دیگر قرار داره(منتهی الیه سمت راست ساختمان)
در فرودگاه آتاتورک که پیاده شدید , یک طبقه برید بالا , و با توجه به تابلوهای راهنما به سمت پروازهای داخلی برید و سوار هواپیما بشید.
البته دقت کنید که پرواز ازمیر شما هم از فرودگاه آتاتورک باشه و از دو فرودگاه مختلف نباشه گرنه با سختی زیادی مواجه میشوید.

ضمنا رزرو کردن بلیط ازمیر از ایران شاید چندان ضروری نباشه چون وقتی به آتاتورک رسیدید میتونید خودتون بلیط تهیه کنید. قیمت حدود 35 یورو هست و پرواز 45 دقیقه طول میکشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، rambowrofs ، RidgeOt ، Brantted ، GalenSr
اگر آنلاین بلیط تهیه کنم بلیط رو برام میل میکنه که خودم پرینت بگیرم؟
مشکلی پیش نمیاد تو خرید آنلاین؟
بعد نمیدونید ارزون قیمت ترین ایرلاین برای تهران- استانبول ( آتاتورک) کدومه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2012-10-20 ساعت 15:41)ashkanashkanii نوشته:  اگر آنلاین بلیط تهیه کنم بلیط رو برام میل میکنه که خودم پرینت بگیرم؟
مشکلی پیش نمیاد تو خرید آنلاین؟
بعد نمیدونید ارزون قیمت ترین ایرلاین برای تهران- استانبول ( آتاتورک) کدومه؟

نمیدونم که آیا سایت امکان پرینت بلیط رو میدهد یا خیر. اما میدونم که اگر بلیطی به اسم شما ثبت شده باشه و شماره پرواز رو بدونید , با اعلام نام و نام خانوادگی و شماره پرواز هنگام مراجعه به گیت فرودگاه همون لحظه چک میکنند و کارت پرواز رو صادر میکنند.

در مورد قیمتها هم من هیچ اطلاعی ندارم.
پاسخ
تشکر کنندگان: ashkanashkanii ، aliraha23 ، msar
می تونم در مورد کیفیت زندگی در ازمیر سوال کنم؟
شهر ازمیر چطور شهری است؟
کار برای مهاجران به چه صورت است؟
پاسخ
(2013-10-28 ساعت 16:44)amirfriendship نوشته:  می تونم در مورد کیفیت زندگی در ازمیر سوال کنم؟
شهر ازمیر چطور شهری است؟
کار برای مهاجران به چه صورت است؟
سلام
من کاربر تازه وارد سایت هستم و این اولین پستمه
من قصد زندگی در ازمیر را دارم
بعنوان پناحنده باید در ترکیه بمونم
کسی هست راهنماییم کنه
دنبال خونه یا سویت برای اجاره ی شش ماهه هستیم
دو نفریم
پاسخ
مرسی از توضیح