آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

ویزای p برای هنرمندان
Big Grin 
با سلام . من 5 سالی هست که ساز سنتی کار میکنم . شما دوستان درباره ویزا p و مخصوصا ‎p-3‎ که برای هنرمندانی که موسیقی کشور خودشون رو ارایه میدن هست ، خبری دارید ؟؟؟؟آیا از شرایط پذیرشش اطلاعی دارید؟؟ اصن شرایط کلی ش چیه ؟؟؟ آیا نیاز به سابقه معلمی و یا کنسرت و ‎...‎ داره ؟؟ ‎Big Grin
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: ginjer ، msar
Wink
(2012-10-23 ساعت 03:48)saeed72 نوشته:  
با سلام . من 5 سالی هست که ساز سنتی کار میکنم . شما دوستان درباره ویزا p و مخصوصا ‎p-3‎ که برای هنرمندانی که موسیقی کشور خودشون رو ارایه میدن هست ، خبری دارید ؟؟؟؟آیا از شرایط پذیرشش اطلاعی دارید؟؟ اصن شرایط کلی ش چیه ؟؟؟ آیا نیاز به سابقه معلمی و یا کنسرت و ‎...‎ داره ؟؟ ‎Big Grin

lolکسی خونه نیست .اخه مگه همه هنرمندن ؟ این تاپیک خاصه ذوست عزیزWink
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: msar
(2012-10-23 ساعت 03:48)saeed72 نوشته:  

‎P-1 Visa -‎ ویزا ورزشکاران و هنرمندان آمریکا چیست و شامل چه کسانی‌ میشود؟

این ویزای P به دو گروه و یک زیر مجموعه طبقه بندی میشوند، ‎P-1‎ ، ‎P-2‎ و ‎P-3 .‎ ویزای ‎P-1‎ مخصوص ورزشکاران و یا هنرمندانی است که برای شرکت کردن در یک تورنمنت و یا به عنوان عضوی از یک گروه هنری که در سطح بین المللی، برای یک مدت زمانی‌ شناخته شده باشند، به آمریکا سفر کند. ویزای ‎P-2‎ برای هنرمندانی است که هدف آنها از سفر به آمریکا شرکت در یک برنامه تبادلی بین یک سازمانی در ایالت متحده و سازمانی در کشور دیگری هستند. ویزای ‎P-3‎ برای اشخاصی‌ است که میخواهند به صورت موقت برای اجرا برنامه یی‌، تدریس و یا تعلیم در زمینه هنری و یا سرگرمی، در یک دوره فرهنگی‌ خاص شرکت کنند.

ویزای ‎P-1A‎ شامل حال ورزشاکاران در رشتهایی‌ مثل تنیس، حاکی و فوتبال میباشد. مخصوصا ورزشکارانی که ویزای ‎O-1‎ شامل حالشان نمی‌شود، مانند دومیدانی، میتواندن برای این نوع ویزا اقدام کنند. ویزای ‎P-1B‎ شامل حال، هنرمندان در گروه های راک، جاز، سیرک و تعلیم دهندهگان میشود.

ویزای ‎P-2‎ شباهت زیادی به ویزای ‎P-1A‎ دارد و همان افراد میتوانند برای این نوع ویزا تقاضا کنند، ولی‌ یک تبادلی باید صورت گیرد.

ویزای ‎P-3‎ شامل گروها یی‌ میشود که موسیقی فرهگنی و ملی‌ کشور خود را ارایه میدهند.

چه زمانی‌ میشود برای ویزای آمریکا برای ورزشکاران و هنرمندان اقدام کرد؟

هیچ محدودیت زمانی‌ برای این نوع ویزا وجود ندارد، بنابر این هرموقع از سال میشود برای ویزای P-1در خواست کرد. در یک شرایط خاص روند گرفتن این نوع ویزا را میشود تا ۱۵ روز کاهش داد.

مزیت و محدودیت ویزای ‎P-1‎ چیست؟

یکی‌ از مزایای این نوع ویزا این است که میشود آن را به مدت نامحدود و تا زمانی‌ که به فرد نیاز است، تمدید کرد. . این نوع ویزا استفاده دوگانه دارد. این بدان معنا است که شما ممکن است که منتظر پاسخ از اداره مهاجرت در مورد در خوست کارت سبز باشید و در عین حال متوانید ویزای ‎P-1‎ خود را تمدید کنید. یکی‌ از مهدودیتهای این نوع ویزای این است که وابستگان به نمیتواند در خواست اجازه کار کنند.
Cool
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: nora ، storagemeter ، mah111 ، ginjer ، Rock ، s.yalda ، Musick ، حاجی واشنگتن ، msar
با سلام
برای شرکت در مسابقات گرند اسلم پوکر ‎wsop‎ لاس وگاس آمریکا باید درخواست ویزای p-1داد یا O-1؟
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
برای شرکت در مسابقات گرند اسلم پوکر ‎wsop‎ لاس وگاس آمریکا باید درخواست ویزای p-1داد یا O-1؟
کسی میدونه؟امکان ارایه دعوتنامه شرکت در مسابقات و رزرو هتل و بلیط رفت و برگشت به سفارت هست
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
سلام دوستان من استاد موسیقی هستم و بالای 10 کتاب و دو سی دی و کلی مقاله ارایه کردم و سبکهای آموزشی جدید را به وجود آوردم میخواستم بدونم آیا میتونم با این سوابق از طریق ویزای هنرمندی برم آیا کدام نوع ویزا بهتره ‎eb1‎ یا o1
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
(2014-08-10 ساعت 22:42)حسین69 ‎pid='533122 نوشته:  
سلام دوستان من استاد موسیقی هستم و بالای 10 کتاب و دو سی دی و کلی مقاله ارایه کردم و سبکهای آموزشی جدید را به وجود آوردم میخواستم بدونم آیا میتونم با این سوابق از طریق ویزای هنرمندی برم آیا کدام نوع ویزا بهتره ‎eb1‎ یا o1

شما در این مورد بهتر است از یک وکیل مشورت بگیرید
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
ایا برای گرفتن این نوع ویزا مدارک خاصی هم لازم هست؟
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان