کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فرم رو پر كردم ولي در مورد عكس به شك افتادم
سلام :
من و همسرم فرم رو پر كرديم
عكس همسرم عكس پاسپورتشه يعني با حجاب و قرص صورت كامل ولي اونطور كه دوستان مي گن ، بايد روسري و يا مقنعه پشت گوش بيفته و گوش هم ديده بشه آيا اين درسته و اگه درست باشه كه فرم من از حالا رد ديگه
و درضمن همون عكس پاسپورت رو اسكن كردم با همون اندازه و سايز ، حالا از نظر كيفيت مورد قبوله
با تشكر
ادارتمند
حامد
خداوند این کشور را از دشمن ، از خشکسالی ، از دروغ محفوظ دارد.
*دعای داریوش کبیر در تخت جمشید *
تشکر کنندگان:
سلام
قربان من این مسأله گوش رو نمیدونم که کجا نوشتن، والا من خواهرم عکسی که واسه لاتری 2009 فرستاد گوشهاش اصلا معلوم نیست و اسمش در اومد، و طبق فایل راهنمایی عکسهای ویزا که خود سایت state.gov گذاشته در مثالهاش فقط یک خانوم گوشهاش مشخصه که براتون ضمیمه کردم این فایل رو برای اطلاع بیشتر.
البته گویا یکی از دوستان در آنکارا که برای مصاحبه رفتن امثال به دلیل اینکه گوشهای خانومشون مشخص نبوده عکسها رو قبول نکردن که دوباره عکس انداختن و خوشبختانه مشکلشون حل شده. به هر حال جای نگرانی نیست Smile

فایل‌های پیوست
.pdf   guide.pdf (اندازه 803.63 KB / تعداد دانلود: 267)
تشکر کنندگان:
pinocchio نوشته: سلام
قربان من این مسأله گوش رو نمیدونم که کجا نوشتن، والا من خواهرم عکسی که واسه لاتری 2009 فرستاد گوشهاش اصلا معلوم نیست و اسمش در اومد، و طبق فایل راهنمایی عکسهای ویزا که خود سایت state.gov گذاشته در مثالهاش فقط یک خانوم گوشهاش مشخصه که براتون ضمیمه کردم این فایل رو برای اطلاع بیشتر.
البته گویا یکی از دوستان در آنکارا که برای مصاحبه رفتن امثال به دلیل اینکه گوشهای خانومشون مشخص نبوده عکسها رو قبول نکردن که دوباره عکس انداختن و خوشبختانه مشکلشون حل شده. به هر حال جای نگرانی نیست Smile

با سلام
من این سوال برام پیش اومد که آیا روتوش کردن پشت عکس برای محو کردن سایه ها و سفید شدن زمینه عکس بدون اینکه چهره روتوش بشه، بازهم روتوش محسوب می شه یا عکس قابل قبوله. فکر کنم شما که خواهرتون برنده شدن بهترین نظر رو بتونید بدید.
با تشکر
تشکر کنندگان:
ا سلام
من این سوال برام پیش اومد که آیا روتوش کردن پشت عکس برای محو کردن سایه ها و سفید شدن زمینه عکس بدون اینکه چهره روتوش بشه، بازهم روتوش محسوب می شه یا عکس قابل قبوله. فکر کنم شما که خواهرتون برنده شدن بهترین نظر رو بتونید بدید.
با تشکر
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان